::❤:: نرم افزارهای تلفن همراه (قرآن کریم ،تفاسیر،رساله و کتب مرجع،احادیث و ...) ::❤::

تب‌های اولیه

97 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
::❤:: نرم افزارهای تلفن همراه (قرآن کریم ،تفاسیر،رساله و کتب مرجع،احادیث و ...) ::❤::

با سلام

در این تاپیک نرم افزارهای قران کریم و کتب مرجع ویژه تلفن همراه
در بخشهای قرآن کریم ،تفاسیر،رساله و کتب مرجع قرار خواهد گرفت.

موضوعات مرتبط :

http://www.askdin.com/thread21215.html

:Gol:

با سلام این نرم افزار ها به صورت جاوا هست و روی اکثر گوشی ها نصب میشه هر کس استفاده کرد یه صلوات آخرش بر پدرم بفرسته

نرم افزار نهج البلاغه تقدیم به دوستان عزیز اسک دینی

دانلود رساله 10 تن از مراجع تقلیدبرای دانلود به تاپیک زیر مراجعه بفرمایید
http://www.askdin.com/downloads.php?do=file&id=424

[="Blue"]
من خودم این مفاتیح رو دارم و راضیم
[="DarkGreen"]کاری از حوزه علمیه قائمیه اصفهان[/]
[="Red"]دانلود مستقیم از کتابخانه:[/]
http://www.askdin.com/downloads.php?do=file&id=732
[="Magenta"]دانلود غیر مستقیم:[/]
http://www.askdin.com/downloads.php?do=file&id=732
منبع[/]

IQURAN
یک نرم افزار قرآنی بی نظیر برای سیستم عامل اندروید است. این نرم افزار دارای امکانات و ویژگی های بسیاری می باشد. قابلیت دریافت تلاوت صوتی هر سوره و افزودن آن به برنامه، ترجمه آیه به آیه قرآن به زبان های زنده دنیا مانند انگلیسی ، فرانسوی ، اندونزیایی ، آلمانی ، اسپانیایی ، ترکی ، روسی ، آلبانیایی و ژاپنی ، موتور جستجوی قدرتمند و … از امکانات این برنامه می باشند.
این نرم افزار بر روی اندروید ۱٫۶ و بالاتر قابل اجراست.

دانلود

سلام
نرم افزار دانستنیهای قرآن مجید كتابخانه‌ای دیجیتال است كه شامل دو بخش زیر است:

1- قرآن : متن کامل قرآن کریم همراه با ترجمه آیت الله العظمی مکارم شیرازی(دام ظله ) و آشنایی با سوره‌های قرآن کریم.
2- عترت : کتابشناسی قرآن اهل بیت علیهم السلام ، کتابخانه عترت ، اهل بیت در قرآن ، احادیث در قرآن و غیره ..

این نرم افزار محصول موسسه تحقیقاتی قامیّه اصفهان می‌باشد.

منبع : تبیان

دانلود نرم افزار نهج الفصاحه مخصوص گوشی های آندروید

برنامه ی نهج الفصاحه برنامه ای است که امکان داشتن بیش از ۳۲۰۰ حدیث از پیامبر اکرم را به شما می دهدتا بتوانید همیشه این احدیث گران بها را در گوشی اندوریدی خود داشته باشید.

دانلود نرم افزار نهج الفصاحة

منبع
فایل: 

[=Times New Roman]

سرانجام ماه رمضان از راه رسید. منابع مختلفی وجود دارند که برای آگاهی از عبادت‌های ویژه این ماه می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. یکی از ابزارهایی که می‌تواند در رسیدگی به اعمال و عبادات ماه مبارک رمضان به شما کمک کند، تلفن‌همراه شما است. در اینجا به معرفی چند نرم‌افزار رایگان، ویژه گوشی‌های آندرویدی سامسونگ می‌پردازیم که می‌توانید در این ماه از آن‌ها استفاده کنید. این نرم افزارها به سفارش سامسونگ الکترونیکس و توسط شرکت تدبیر گستران بهینه ساز، تهیه شده‌اند.
۱. ضیافت رمضان
به گفته سازنده، در این نرم‌افزار «می توانید هر آنچه را که برای استفاده از ماه ضیافت الهی به آن نیاز دارید در اختیار داشته باشید». «ضیافت رمضان»، برنامه‌ای است که بخش‌هایی چون: پخش صوتی ادعیه روزهای ماه رمضان، نمایش دستور پخت برخی مواد غذایی ویژه این ماه، نکات روزه‌داری و … را در اختیار شما قرار می‌دهد. قابلیت جستجو و انتخاب موارد دلخواه، از امکاناتی است که می‌توانید در «ضیافت رمضان» از آن‌ها استفاده کنید.
۲. نهج‌البلاغه
با این نرم‌افزار می‌توانید نسخه‌ای نرم‌افزاری از کتاب نهج‌البلاغه را در تلفن‌همراه‌تان نصب کنید و با این کار، فرصت بیشتری را به مطالعه این کتاب ارزشمند اختصاص دهید. در نرم‌افزار «نهج البلاغه» می‌توانید مناجات‌های امیرالمومنین (علیه‌السلام)، خطبه‌ها و نامه‌های ایشان را همراه با ترجمه پارسی مشاهده کنید یا به پخش صوتی آن‌ها گوش فرا دهید. نمایش حکمت‌ها، اندرزها و شگفتی‌های نهج‌البلاغه (به زبان پارسی) از دیگر بخش‌های نرم‌افزار است.
۳. مفاتیح الجنان
برای مطالعه ادعیه مفاتیح الجنان در ماه رمضان، می‌توانید از نرم‌افزار «مفاتیح الجنان» استفاده کنید. با این نرم‌افزار به کلیات مفاتیح الجنان (ادعیه، زیارات، ملحقات و حاشیه مفاتیح) به همراه ترجمه پارسی دسترسی خواهید داشت. امکان پخش صوتی تعدادی از ادعیه معروف و دعاهای روز نیز در این برنامه وجود دارد. قابلیت تغییر رنگ پس‌زمینه و رنگ و اندازه قلم، نشانه‌گذاری (برای ادامه مطالعه)، انتخاب موارد دلخواه، قابلیت جستجوی پیشرفته و … از امکانات این نرم‌افزار هستند.
۴.مسجد یاب
این نرم‌افزار موقعیت مسجدهای سطح کشور را ‌ روی نقشه نمایش می‌دهد و همچنین به کاربر امکان می‌دهد که نزدیک‌ترین مسجد به موقعیت فعلی خود را پیدا کند. اعلام فاصله کاربر از مساجد، دارا بودن فهرستی کامل از مسجدهای ایران (با نمایش موقعیت آن‌ها روی نقشه)، معرفی مساجد معروف در محیطی جذاب (همراه با تصاویر و توضیحات) از امکانات نرم‌افزار «مسجد یاب» هستند. ضمناً کاربر می‌تواند در این برنامه، مساجد را بر حسب شهر یا نام مسجد، جستجو و مسجدهایی را به عنوان مسجدهای مورد علاقه خود انتخاب کند.(توضیحات مربوط به این نرم افزارها را می توانید در
www.samsungapps.comمشاهده کنید.«مسجدیاب» در گروه «سفر» و سایر برنامه‌های معرفی شده در گروه «شیوه زندگی» این سایت قرار دارد.

نرم افزار ” امام حسن مجتبی علیه السلام (حق الحقیق) ” که حاوی اطلاعاتی ارزشمند در خصوص زندگینامه ، اخلاق و فضائل ، سخنان ، داستان ها ، حکایات و … حضرت امام حسن (ع) می باشد ، با هدف فراهم کردن بستری مناسب جهت سهولت دسترسی و بهره مندی عاشقان آن حضرت از سیره و دستورات ایشان بوده که امید است مورد توجه مریدان و محبان کریم اهل بیت (ع) واقع گردد.

تلاش تولید کننده بوده است تا این گنجینه گرانبها همزمان با ولادت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام که در روز ۱۵ ماه مبارک رمضان می باشد ، عرضه شده و در اختیار عموم قرار گیرد. لذا خرسند خواهیم شد تا با رهنمود های ارزشمندتان ما را در جهت اصلاح نقاط ضعف احتمالی و بهبود نقاط قوت یاری فرموده تا با ایجاد رابطه ایی صمیمانه و مستحکم همگی نقش کوچکی در ترویج سیره کریم اهل بیت علیه السلام داشته باشیم. شما هم اکنون و در ادامه می توانید این نرم افزار مذهبی زیبا را با فرمت مستقیم apk بر روی گوشی اندروید خود دانلود نمایید و از آن لذت ببرید.

امکانات و بخش های نرم افزار :

• زیارت نامه امام حسن مجتبی علیه السلام (با ترجمه فارسی و همراه با صوت و قرائت)

• شناسنامه امام حسن مجتبی (ع)
• امام حسن (ع) قبل از امامت
• امام حسن (ع) پس از امامت
• صلح امام حسن (ع)
• واپسین روزهای عمر امام حسن (ع)
• اخلاق و فضائل امام حسن (ع)
• سخنان امام حسن (ع)
• امام حسن (ع) از نگاه دیگران
• امام حسن (ع) در آینه ادب و هنر
• امام حسن (ع) در آینه کتب و رسانه
• قصه های کوتاه از امام حسن (ع)
• دریافت مطالب از سایت حق الحقیق (جهت به روز رسانی مطالب مرتبط با حضرت از طریق اینترنت)

منبع:www.apktops.ir

سلام
از زحمات شما متشکرم

نسخه جاواش رو هم ساخته اید؟

sayedali;251956 نوشت:
سلام از زحمات شما متشکرم نسخه جاواش رو هم ساخته اید؟

سلام .عرض تبریک ولادت امام حسن(ع):Gol:
نرم افزار را من نساختم
ولی تا جایی که در جریانم نسخه جاوا نداره

سلام. خودتون این رو نصب کردید؟ (دانلود کردم فایلش مشکل داشت!)

padafand75;253764 نوشت:
سلام. خودتون این رو نصب کردید؟ (دانلود کردم فایلش مشکل داشت!)

سلام و عرض ادب
من آندروید ندارم.لطفا یکی از دوستان که آندروید دارند تست کنند:ok:

امروز هم نسخه جدید نرم افزار مناسب، کاربردی و زیبای غررالحکم را برای سیستم عامل آندروید آماده کردم، که این برنامه، کتاب ارزشمند غررالحکم و دررالکم می‌باشد که شامل بیش از یازده هزار حدیث در بیش از ۵۰۰ باب از امیر المؤمنین علیه السلام است. ظاهر گرافیکی نرم افزار هم مناسب است و پیشنهاد می‌کنم دریافت کنید.امکانات و قابلیت‌‌ها:
- باب بندی و موضوع بندی احادیث
- قابلیت ارسال احادیث
- قابلیت کپی کردن متن حدیث به صورت عربی، فارسی یا فارسی-عربی
- قابلیت جستجو بین عناوین باب ها و موضوع ها
- دارای ویجت زیبا و ساعتی جهت نمایش یک حدیث جدید
- قابلیت تغییر حدیث ویجت با لمس آن در دو حالت بزرگ و کوچک
- تنظیم حروف‌چینی مجدد برای وسایلی که حروف فارسی را جدا نمایش می‌دهند
- قابلیت برگزیدن احادیث مورد دلخواه و ارسال آنها با پیامک
- پیمایش سریع بین لیست احادیث یا موضوعات
- شماره بندی باب ها
- احادیث و باب ها با زبان عربی و فارسی

منبع:سایت راسخون

[="Tahoma"][="DarkRed"]بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

واقعا خوبه و زیبا حتما استفاده کنید

نسخه پولیشم هست که می تونید بخرید

کسی میدونه نسخه پولیش چقدر تغییر می کنه؟[/]

دمت گرم
اجرت با اميرالمومنين علي ابن ابي طالب

دانلود صحیفه سجادیه برای موبایل و کامپیوتر : صحیفه سجادیه کامله، مجموعه‌ای از ۷۵ دعا و نیایش است که امام سجاد املا کرده و امام باقر و برادرش زید بن علی آن را در دو نسخه نوشته‌اند. زید بن علی نسخه ای که در اختیار داشته برای حفاظت از آن به متوکل بن هارون می‌دهد. متوکل بن هارون از اصحاب امام جعفر صادق است و می‌گوید: «از من ۱۱ دعا ساقط شده و من ۶۴ دعا را روایت می‌کنم». متوکل مجموعه‌ای را که در اختیار داشته به امام صادق عرضه کرده و با نوشته امام محمد باقر مقابله می‌کند و هیچ تفاوتی بین آنها نمی‌یابد. او از مجموعه ۷۵ دعای صحیفه، ۶۴ دعا را می‌نویسد که در مجموعة حاضر تنها ۵۴ دعای آن موجود است.در روایت محمد بن احمد بن مسلم مطهری فقط ۵۴ دعا چنانکه امروزه هم از صحیفه می‌بینیم موجود است. بنابراین از اصل صحیفه ۲۱ دعا افتاده‌ است و در حال حاضر آنچه از صحیفه کامله سجادیه باقی مانده‌است، همین ۵۴ دعاست. صحیفه سجادیه از پر نسخه‌ترین کتابهای حدیثی است. نسخه‌های خطی این کتاب در ایران بیش از سه هزار نسخه‌است اگر چه بسیاری از این نسخ، برگرفته از نسخه مجلسی اول است و بدین سبب این نسخه‌ها تفاوت چندانی با هم ندارند. مجلسی اول تعداد طریق خود به صحیفه را بیش از ۶۵۰ هزار طریق می‌داند با این حال فصاحت و بلاغت صحیفه حاکی از آن است که نمی‌تواند کلام غیر معصوم باشد

[="Tahoma"]

نهج‌البلاغه، مجموعه‌ای از خطبه‌ها، نامه‌ها و اندرزهای حضرت علی ابن ابی‌طالب (ع) می باشد. گردآورندهٔ نهج‌البلاغه، ابوالحسن محمد بن حسین موسوی معروف به سید رضی است. مطالب این کتاب از جمله شیواترین متون عربی محسوب می‌شود. در این نرم افزار که ویژه سیستم عامل اندروید طراحی شده است، متن کامل نهج البلاغه امیرالمومنین علی (ع) آورده شده است. کلیه خطبه ها، نامه ها و همچنین حکمتها به طور فهرست وار و شاخه ای برای دسترسی آسان کاربران تهیه شده است. علاوه بر این، قابلیت جستجو در متن نهج البلاغه و ترجمه آن و همچنین در عناوین وجود دارد. از ویژگی های دیگر نرم افزار امکان تهیه فهرست شخصی برای هر کاربر می باشد بدین گونه که کاربر می تواند متون مورد علاقه خود را در قسمت فهرست من اضافه نموده و در مراجعات بعدی سریعاْ به آنها دستیابی داشته باشد.

• دانلود : دانلود با حجم 1.26 مگابایت
  • ورژن : برای اندروید 2.1 و بالاتر
  • رمز : www.androidiha.com
  • منبع : آندرویدیها

در این نسخه از سه مترجم مطرح و مطمئن استفاده شده است:
- ترجمه آیه الله مکارم شیرازی
- ترجمه دکتر آیتی
- ترجمه علامه محمد تقی جعفری
- شرح كامل علامه محمد تقی جعفری

رساله اجوبه الاستفتائات، مطابق با فتاوای مرجع عالیقدر، شامل احکام و دستورات عملی شرع مقدس اسلام است که با توجه به نیاز روز مؤمنان و مواجهۀ ایشان با مسائل مستحدثه و نوین زندگی جدید، تدوین و عرضه شده است. این رساله، راهنمایی برای پیشبرد امور فردی و اجتماعی زندگی هر فرد مسلمان است تا بتواند در خلال زندگی جاری خود رضایت خداوند متعال را جلب نماید و شئون مختلف زندگی خود را در مسیر رستگاری در دنیا و آخرت تنظیم نماید. برخورداري اين نرم افزاري از امکان ياداشت برداري و چاپ متن ، موجب سهولت در بهره برداري محققين و فقه پژوهان گرامي از دروس مزبور خواهد شد.

-پسورد فایل فشرده : www.rasekhoon.net

سلام بزرگوار نسخه جاوا رو نداریدین

ممنون
فقط کاش همینجا آپ میکردی
یا اینکه خود اپلیکیشن این فروشگاه رئ میزاشتین
چون سایتش باید ثبت نام کنی
و منم کلی صبر کردم که لینک فعال سازی برام ایمیل شه ولی همچنان...

بی زحمت اپلیکیشن این فروشگاهو بزار ظاهرا چیز خوبی به نظر میرسه

delete;262328 نوشت:
سلام بزرگوار نسخه جاوا رو نداریدین

باسلام
به تاپیک زیر مراجعه فرمایید
http://www.askdin.com/post55989-2.html

خیلی ممنون دوست عزیز
ببخشید یه ادرسی ندارید که نرم افزار مذهبی برای اندورد داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تحریم;262334 نوشت:
ممنون
فقط کاش همینجا آپ میکردی
یا اینکه خود اپلیکیشن این فروشگاه رئ میزاشتین
چون سایتش باید ثبت نام کنی
و منم کلی صبر کردم که لینک فعال سازی برام ایمیل شه ولی همچنان...

بی زحمت اپلیکیشن این فروشگاهو بزار ظاهرا چیز خوبی به نظر میرسه

android***مارکتهای ابرانی***دانلود برنامه های مذهبی***android

به نام خدا
سلام
از اونجایی که دیدم قسمت نرم افزارا کمی شلوغه و شاید پیدا کردن برنامه های اندروید سخت باشه
لذا تصمیم گرفتم اول نرم افزار های دانلود توسط خود گوشی رو بزارم که خیلی راحت تر و بی دردسر ترن و بعد هم
بعضی برنامه های خاص که پیدا نمیشن رو اینجا براتون بزارم

فعلا مارکتهای ایرانی موجود

به نظر من بهترینا به ترتیب
بازار
پلی استور
مایکت
و ایران اپس
هستند.
اکثرا قسمتی به نام مذهبی دارن و راحت میتونیدبا راحتی تمام دانلود کنید.
ولی 2تا اخری شاید نداشته باشه که باید برید داخل قسمت نرم افزار های ایرانی

فعلا اینا رو نصب کنید تا تو پست بعد بهترین نرم افزار های مذهبی رو و اینکه تو کدوم مارکت هست رو خدمتتون عرض میکنم.

خدا نگهدار
http://www.askdin.com/thread22031.html#post262790

نرم افزار جدید موبایل اسلامی در خدمت شما هستم که امکانات و قابلیت‌های مخصوصی دارد. نرم افزار صحیفه سجادیه که به تازگی تولید و منتشر شده است ویژه جاوا و سیستم عامل آندروید می‌باشد و علاوه بر متن کتاب شریف صحیفه سجادیه، دیگر ادعیه امام سجاد علیه السلام هم که در مفاتیج و دیگر کتب ادعیه وارد شده (ابوحمزه ثمالی، افتتاح، جوشن کبیر و مناجات خمس عشر و..)، نیز در این نرم افزار قرار گرفته و پیشنهاد می‌کنم حتما دریافت نمائید.امکانات، قابلیت‌ها و محتوا:

- بخش ویژه رهنمودهای رهبری درباره صحیفه سجادیه
- کتابخانه تخصصی و بخش اشعار مرتبط با صحیفه سجادیه
- قرائت کامل ادعیه صحیفه سجادیه (متن عربی و ترجمه فارسی)
- ترجمه و شرح کامل ادعیه صحیفه سجادیه
- قابلیت تنظیم اندازه، رنگ متن و اعراب متون و فراز جاری ادعیه
- نمایش متن و ترجمه به روش بلاکی
- فهرست مفصل موضوعی و لغوی ادعیه صحیفه سجادیه
- امکان جستجو در متن هر دعا، ترجمه و تفسیر
- نمایش تاریخ و مناسبت های رسمی و مذهبی
- قابلیت ارسال متن و ترجمه و تفسیر
- ثبت علاقمندی‌ها و فهرست دلخواه

نسخه آندروید / apk
- دریافت فایل (لینک مستقیم)

حجم: ۷۵٫۷۵ مگابایت

منبع:شیعه مدیا

این کپی رایت داره برش دار

به نام خدا 54;263028 نوشت:
این کپی رایت داره برش دار

سلام
عرض ادب و احترام
متوجه منظورتان نشدم
یعنی اون سایت این موضوع را رعایت نکرده است؟
این ادرس را ببیند

یک برنامه جاوای مناسب و کاربردی است مجموعه ای از ادعیه های معروف به همراه صوت است که در قالبی آسان و با امکانات خوب در یک نرم افزار قرار گرفتند. قبل از این قصد داشتم این سری نرم افزارها و ادعیه ها را تک تک قرار بدهم که به این نسخه برخوردم:
ویژگیها:

- دعاهای کمیل، توسل، سمات، عهد، ندبه، زیارت عاشورا، زیارت آل یاسین، زیارت حضرت عباس علیه السلام، مناجات امیرالمؤمنین علیه السلام و آیة الکرسی
- دارای صدا برای قرائت هر دعا با حجم کم
- قابلیت مطالعه خودکار سطر به سطر و صفحه به صفحه
- امکان تنظیم بارگذاری یا عدم بارگذاری صدا برای هر دعا

www.shia-media.ir].zip" title="http://shia-media.dl4.ir/software/alqhaws-0-9-6_[www.shia-media.ir].zip">

حجم: ۶٫۱۰ مگابایت

بنامخدا
سلام
پیشنهاد میکنم تو مارکتهای ایرانی هم بزاریش
http://cafebazaar.ir

http://play-store.ir

delete;262328 نوشت:

نه داداش فقط خروجی اندروید
ولی فکر میکنم رساله ده مرجع که واسه جاوا هست خیلی مفید باشه

ببخشید نرم افزار اجوبه استفتاعات آقا رو برای ویندوز ندارید؟؟

هنوز که نخوندمش اما ممنون از شما جناب صلوات...:Gol:

امروز مطلب بسیار خوب و مناسبی را برای آندروید اسلامی آماده کردم هر چند از انتشار این نرم افزار خوب مدتی گذشته اما نرم افزاری کاربردی و مناسب است. نرم افزار قرآنی سروش ایمان ۲ ویژه موبایل و مخصوص سیستم عامل آندروید را برای دانلود قرار می‌دهم که امیدوارم از این نرم افزار هوشمند قرآنی که نسخه رایگان از محصولات سروش ایمان است؛ استفاده کنید.قابلیت‌ها و امکانات:

- قرآن کامل و با کیفیت (به صورت HD)
- تمرین و آزمون قرائت قرآن کریم
- تمرین و آزمون حفظ قرآن کریم
- قابلیت رجوع به جزء، سوره و صفحه مورد نظر
- دارای تنظیم مشخص کردن حروف بی صدا (و – ا- ل- ی)
- انعطاف پذیری، کیفیت و گرافیک زیبا
- قابلیت انتخاب و مشخص کردن آیات جهت قرائت
- قابلیت انتخاب قاری دلخواه
- بیش از ۴۰ ترجمه و تفسیر به زبان‌ها زنده دنیا
- امکان نشانه گزاری برای هر صفحه و یا آیه به صورت مجزا
- نمایش جزئیات سوره
- افزودن دیتا (صداها، ترجمه‌ها، تفاسیر و…) با اتصال به اینترنت

- دریافت فایل (لینک مستقیم)

حجم: ۳٫۵۸ مگابایت
بها: یک صلوات

منبع:شیعه مدیا

سلام

ممنون بابت نرم افزار فوق العاده ای که به اشتراک گذاشتین
لینک دانلود فعال نیست:Gol:

[="Tahoma"][="Navy"]

ماهمون;297352 نوشت:
سلام ممنون بابت نرم افزار فوق العاده ای که به اشتراک گذاشتین لینک دانلود فعال نیست

با سلام
لينکهاي دانلود اصلاح شدند
يا علي:Gol:[/]

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی به تازگی نسخه جدیدی از رساله توضیح المسائل معظم له را تولید و ارائه کرده است. این نسخه مخصوص سیستم عامل آندروید می‌باشد که بسیار کاربردی و با رابط کاربری و فضای گرافیکی بسیار قوی و زیبا طراحی شده است که هم اکنون می‌توانید فایل اجرایی apk را با لینک مستقیم دریافت نمایید.
امکانات:

- دسترسی آسان و سریع به متن رساله
- جستجوی دقیق در مسائل
- قابلیت تغییر نوع و اندازه ی قلم (سایزها و فونتهای مختلف)
- قابلیت ارسال متن مسائل بصورت پیامک
- بهینه شده برای نمایش در گوشی های با رزولوشن بالا و تبلت ها
- نمایش صحیح متون حتی در گوشی هایی که از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند

حجم: ۶٫۸۱ مگابایت

بها: یک صلوات

سلام
آیا نرم افزار حبل المتین برای گوشیهای اندروید قابل استفاده میباشد؟

[="Tahoma"][="Black"]

adelfalah;328444 نوشت:
سلام آیا نرم افزار حبل المتین برای گوشیهای اندروید قابل استفاده میباشد؟

سلام و عرض ادب.بله نسخه مخصوص آندروید وجود داره
جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.[/]

نرم افزار قرآن مبین که به تازگی توسط موسسه مبین موبایل برای سیستم عامل آندروید ارائه شده دارای امکانات بسیار و به همراه قرائت صوتی برنامه است.

نرم افزار قرآن «مبین» شامل متن قرآن به همراه ترجمه فارسی و ترجمه تفسیر روایی البرهان ارائه شده است.
از ویژگی های این نرم افزار امکان قرائت کامل ترتیل قرآن کریم است که با کپی نمودن فایل صوتی بر روی کارت حافظه تلفن همراه این امکان برای کاربر فعال می شود.
این نرم افزار توسط یکی از دوستان آندروید اسلامی به ما معرفی شد که از ایشان کمال تشکر را داریم.
در ادامه این مطلب شما خواهید توانست تصاویر بیشتر از نرم افزار مشاهده کرده و این برنامه عالی را به همراه دیتای صوت برنامه از آندروید اسلامی دریافت نمایید. در این ماه پربرکت ما را از دعای خیر خود محروم نفرمایید.
ویژگیهای نرم افزار موبایلی قرآن «مبین»:

• امکان جستجو
  • امکان نشانه گذاری متعدد
  • انتخاب اندازه قلم
  • دسترسی به جزء مورد نظر
  • دستیابی به آخرین مطالعه
  • نمایش میزان قرائت شده و باقی مانده از جزء.
راهنما:
برای اجرای قرائت در این نرم افزار لازم است پوشه «com.mobinmobile.quran» را در قسمت Android/data/ کپی کنید.

تصاویر:

مشخصات * گزارش انتشار نسخه جدید*

نام: قرآن مبین ویرایش 2

شماره نسخه: ۱٫۰
پلاتفرم: آندروید
ویرایش پلاتفرم: ۲٫۱ +
قیمت: سه صلوات
منبع: آندروید اسلامی
سازنده: مبین موبایل

لینک دانلود : دانلود فایل نصبی با حجم 9.5 مگابایت
دیتای قرائت صوتی مشاری العفاسی با حجم ۶۴ مگابایت
دیتای قرائت صوتی کریم منصوری با حجم ۱۶۴ مگابایت

منبع

[=arial black]کتاب تفسیر نور یکی از آثار ارزنده‌ی دکتر مصطفی خرمدل است. این تفسیر این روزها به یکی از پرطرفدارترین کتب تفسیر مبدل گشته است به طوری‌که در هر خانه‌ای یک جلد از این تفسیر گرانقدر را مشاهده می‌کنیم. در این کتاب ترجمه‌ی هر آیه با توضیحات مربوط به آن داخل پرانتز در جلویش آورده شده است و توضیحات مربوط به لغات و اعراب و صرف و نحو و نکات تاریخی و عقیدتی آیات ذیل هر صفحه درج شده است.

[=comic sans ms]دانلود با لینک مستقیم - 12.70 مگابایت

فایل: 

دستتون درد نکنه .
نسخه جاوا نداشت؟ :Gig:

برام خیلی عجیبه که دو تفسیر مهم اسلام یعنی نمونه و المیزان اصلا نسخه آندروید درستی براشون نیست
من اندروید 4.2.2 دارم و هر چی دانلود کردم فایده نداشت
لینک های صفحه 4 این تاپیک هم از بین رفته بودند که بخوام تست کنم

muiacir;416376 نوشت:
برام خیلی عجیبه که دو تفسیر مهم اسلام یعنی نمونه و المیزان اصلا نسخه آندروید درستی براشون نیست
من اندروید 4.2.2 دارم و هر چی دانلود کردم فایده نداشت
لینک های صفحه 4 این تاپیک هم از بین رفته بودند که بخوام تست کنم

class: sobi2Details

[TD="colspan: 2"]
ت‍رج‍م‍ه کامل تفسیر المیزان

ترجمه تفسیرالمیزان

مشخصات كتاب:
‏سرشناسه: طباطبایی محمدحسین 1360 - 1281
‏عنوان و نام پدیداور: ترجمه تفسیر المیزان از محمدحسین طباطبایی مترجم محمدباقر موسوی همدانی
‏وضعیت ویراست:[ویرایش]
‏مشخصات نشر:[قم: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دفتر انتشارات اسلامی 1374.
‏مشخصات ظاهری:20 ج نمونه
‏فروست:(دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین حوزه علمیه قم)268 - 249)
‏شابك:بها: 210000ریال دوره‏كامل
‏وضعیت فهرست نویسی: فهرستنویسی قبلی
‏یادداشت:چاپ قبلی 1363، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دفتر انتشارات اسلامی با ترجمه محمدباقر موسوی همدانی
‏یادداشت:عنوان اصلی المیزان فی تفسیر القران
‏یادداشت:كتابنامه
‏عنوان دیگر:تفسیر المیزان
‏موضوع:تفاسیر شیعه -- قرن 14
‏موضوع:تفاسیر -- قرن 14
‏شناسه افزوده: موسوی محمدباقر، 1300 -، مترجم
‏شناسه افزوده: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دفتر انتشارات اسلامی
‏رده بندی كنگره: BP98‌/ط25م‏9041 1374
‏رده بندی دیویی: 297/179
‏شماره كتابشناسی ملی: ‌م‏75-5742
عناوین اصلی كتاب شامل:
جلد اول‏؛ جلد دوم؛ جلد سوم‏؛ جلد چهارم؛ جلد پنجم؛ جلد ششم؛ جلد هفتم؛ جلد هشتم‏؛ جلدنهم؛ جلد دهم؛ جلد یازدهم؛ جلد دوازدهم؛ جلد سیزدهم؛ جلد چهاردهم؛ جلد پانزدهم‏؛ جلد شانزدهم؛ جلد هفدهم؛ جلد هیجدهم؛ جلد نوزدهم‏؛ جلد بیستم‌[/TD]
[TD="width: 28%"] مشخصات کتاب :

پدید آورنده: محمد حسین طباطبایی

ناشر: دفتر انتشارات اسلامی
شماره: 2660[/TD]
[TD="width: 62%"] خدمات:
مشاهده در کتابخانه
width: 90%

[TR]

دریافت فایل حجم: 15 مگابایت

[/TD]

[TD]

[/TD]
[/TR]

در این نرم افزار که برای جاوا طراحی شده است امکاناتی چون جستجو در قرآن، ترجمه و تفسیر، علامت گذاری متن و ... گنجانده شده است.

قر

آن نور با گوشی های لمسی هماهنگی دارد و اکثر گوشی های جاوا را پشتیبانی می کند.
فایل: 

سلام
مرسی از نرم افزارتون

تعداد زیادی نرم افزار قرآن برای اندروید وجود داره ،اما اکثرا نصب ترجمه فارسی آن کمی مشکل داره یا ترجمه مناسبی ندارن. برنامه iAndroid Quran داری ترجمه فارسی روان و سلیسی می باشد. مهمترین ویژگی این نرم افزار اینه که با یک کلیک می تونید ترجمه رو به انگلیسی، فارسی، فرانسوی، آلمانی و … تغییر بدهید.

امکانات نرم افزار قرآن اندروید iAndroid Quran :

- دارای بیش از ۲۰ قرائت مختلف (قابل دریافت از طریق اینترنت)
- ویژگی بوکمارک (لمس طولانی روی آیه)
- امکان تغییر اندازه فونت
- دارای ۱۱ ترجمه مختلف از جمله ترکی، نروژی، فارسی، اردو، فرانسوی، هلندی، سوئدی ، دو ترجمه انگلیسی و …
- خواندن متن عربی در دستگاه هایی که از زبان عربی پشتیبانی نمی کنند
- قابلیت جستجوی قدرتمند
- ذخیره اطلاعات بر روی مموری کارت (برای اندروید ۲٫۲ و بالاتر)
- متن قرآن به دو زبان (عربی و انگلیسی)
- متن آوایی قرآن، برای غیر عربی زبانان
- امکان تغییر زبان عنوان سوره به عربی، انگلیسی و یا آوایی
- امکان تغییر زبان متن قرآن به عربی، انگلیسی و یا آوایی
- امکان تغییر نمایش متن عربی با ترجمه و یا آوایی
- امکان تغییر نوع فونت برای متن عربی
- امکان خواندن قرآن به صورت تمام صفحه
- نمایش متن قرآن در حالت افقی و یا عمودی

آموزش قرائت قران کریم در آندروید با نرم افزار Learn Iqra v1.1

نرم افزار Learn Iqra v1.1

یکی از بهترین نرم افزار هایی می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است.شما به عنوان یک فرد مسلمان باید بتوانید قران کریم را بصورت صحیح قرائت نمایید و اگر در قرائت قران دارای اشکالاتی هستین نرم افزار Learn Iqra v1.1 بدون شک برای شما بهترین انتخاب است که در هر کجا که هستید بتوانید قران را بخوانید و قرائت آن را یاد بگیرید.

دانلود

قابل اجرا برروی گوشی های دارای سیستم عامل آندروید نسخه 1.5 و بالاتر

نرم افزار مفاتیح الجنان 3.5( آندروید+جاوا)

نرم افزار مفاتیح الجنان 3.5( آندروید+جاوا)

امروز برای شما دوستان نسخه جدید نرم افزار مذهبی موبایل مفاتیح الجنان نسخه ۳ مخصوص گوشی های آندروید Android و نسخه 3.5 مخصوص گوشیهای جاوا را آماده دانلود کردیم. که در ادامه نسخه های قبلی این نرم افزار و با ایجاد تغییرات در محیط ظاهری آنها و همچنین تصحیح برخی از اشکالات آن نسخه ها , منتشر شده است. این نرم افزار با پشتبانی کامل از گوشیهای لمسی شامل متن کامل ادعیه، اعمال، زیارات، ملحقات و حاشیه مفاتیح الجنان می باشد.

در زیر به برخی از قابلیت های این نرم افزار اشاره نموده ایم:
قابل نصب بر روی گوشی های با سیستم عامل آندروید و جاوا (در دونسخه)
شامل متن كامل ادعيه، اعمال، زيارات، ملحقات و حاشيه مفاتيح الجنان
پشتيباني از صفحات لمسي
پشامكان بزرگنمايي (جهت استفاده در گوشي هاي با رزولوشن بالا)
امكان دسترسي سريع به ادعيه، اعمال و زيارات معروف
امكان استفاده از فيلتر در فهرست ها
ايجاد فهرست شخصي
درج نشاني در متون
تغيير اندازه قلم
پرش به خط خاص در متن
نمايش اعراب با رنگ متفاوت
اصلاح متون نسخه هاي قبل

توجه : برای دریافت هر دو نسخه از لینک دانلود استفاده کنید

لينك مستقيم دانلود:
لینک دانلود

لينك كمكي دانلود:
لینک کمکی

نسخه اوليه:
لینک دانلود

حجم: 3.3مگابایت
رمز عبور: googlep30.com
سیستم مورد نیاز: آندرويد1.6 به بالا--جاوا

تفسیر نور

تفسیر نور
مشخصات كتاب:
سرشناسه : قرائتی ، محسن ‫، 1324 -‌
عنوان و نام پدیدآور : تفسیر نور/ تالیف محسن قرائتی .
مشخصات نشر : تهران : مركز فرهنگی درسهایی از قرآن ‫، 1385.‌‌‌‌‌

مشاهده در کتابخانه