هدیه ای برای شیعیان

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
هدیه ای برای شیعیان

[=&quot]سفارشی از حضرت آیت الله مرعشی خوانده بودم که در آن فرموده بودند[/]

[=&quot]
[/]

[=&quot]ختم قرآن کنید و ثوابش را برای شیعیانی که وارثی ندارند هدیه کنید.[/]

[=&quot]
[/]

[=&quot] فرصت و از آن مهمتر توفیقش را ندارم. با این وجود، چون ماه نزول قرآن است فکر کردم شاید بتوانیم با هم این کار را بکنیم. من خودم سوره حمد را خواندم. اگر از دوستان کسی هست که بخواهد کمک کند تا یک ختم کامل قرآن برای شیعیان بی وارث هدیه کنیم ادامه دهد و بنویسد تا کجا تلاوت کرده است تا دیگر دوستان ادامه دهند.[/]

[=&quot]به امید خدا:Gol:[/]

برچسب: 

[="Arial"][="RoyalBlue"]بنام او

بسيارتابسياركارشايسته اي را شروع نموديد..منهم سوره دوم {بقره} 20 آيه اش را الان شروع مينمايم..انشاا... ثوابش جدا از شيعيان بي وارث .. براي شماهم لحاظ شود كه باعثش شديد دراين سايت و فكراوليه اش را شما ارائه داديد و همچنين حضرت ايت ا...مرعشي كه اولين متفكرومبتكر طرح زيبايش بودند..انشاا...[/]

[="Arial"][="RoyalBlue"]بنام او
واما20 آيه اول ازسوره مباركه بقره را تمام نمودم و آنچه وظيفه ام بود بگويم اين بود كه .. انشاا... مديران وصاحبان اين سايت نيز از ثواب و فضل همه كارهاي خيري كه دراين سايت صورت ميگيرد بي نصيب و قسمت نمانند كه بواقع باعث اين تبادل فكر و انديشه و كارهاي خوب وزيبا و تبادل داده ها و علم و دانش همگان آنان اند و در اصل و واقعيت مهمترين نقش را آنان دارند ايفا مينمايند كه شايد بچشم آدمي مثل من كه دقت نكردم يا نميكردم نيامده يا نمي آمد..
باتقديروتشكر
[/]

آرينه بابا;247153 نوشت:
بنام او

بسيارتابسياركارشايسته اي را شروع نموديد..منهم سوره دوم {بقره} 20 آيه اش را الان شروع مينمايم..انشاا... ثوابش جدا از شيعيان بي وارث .. براي شماهم لحاظ شود كه باعثش شديد دراين سايت و فكراوليه اش را شما ارائه داديد و همچنين حضرت ايت ا...مرعشي كه اولين متفكرومبتكر طرح زيبايش بودند..انشاا...

قبول باشه و خدا توفیق به انجام رسوندنش رو هم بهمون بده اما در مورد مبتکر طرح باید عرض کنم که گویا خود آیت الله مرعشی هم واسطه بوده اند برای رساندن این سفارش به ما

dovom;247079 نوشت:

[=&quot]سفارشی از حضرت آیت الله مرعشی خوانده بودم که در آن فرموده بودند[/]

[=&quot]ختم قرآن کنید و ثوابش را برای شیعیانی که وارثی ندارند هدیه کنید.[/]

[=&quot]فرصت و از آن مهمتر توفیقش را ندارم. با این وجود، چون ماه نزول قرآن است فکر کردم شاید بتوانیم با هم این کار را بکنیم. من خودم سوره حمد را خواندم. اگر از دوستان کسی هست که بخواهد کمک کند تا یک ختم کامل قرآن برای شیعیان بی وارث هدیه کنیم ادامه دهد و بنویسد تا کجا تلاوت کرده است تا دیگر دوستان ادامه دهند.[/]

[=&quot]به امید خدا:gol:[/]

با سلام و قبولی طاعات
چون نمی دونستم که بعد از ایه 20را کسی خوانده یا نه؟ من از ایه 20تا 60 سوره بقره را می خوانم
التماس دعا

خوبه هرچی که میخانید هدیه کنید به این شیعیان وشهدا و اهل بیتووووو حالا خوب است ختم اما اینجوری نباشه که 1ختم خاص برای انها انجام بدهید بعدم یادتون بره وهمون 1ختم...

هرچه میخانید به همه نیازمندان وخوبان بفرستید ان شاءالله ثوابش چندین برابر شود برایتان...:ok::Hedye:

خادم الزهرا(س);248120 نوشت:
خوبه هرچی که میخانید هدیه کنید به این شیعیان وشهدا و اهل بیتووووو حالا خوب است ختم اما اینجوری نباشه که 1ختم خاص برای انها انجام بدهید بعدم یادتون بره وهمون 1ختم...

هرچه میخانید به همه نیازمندان وخوبان بفرستید ان شاءالله ثوابش چندین برابر شود برایتان...:ok::Hedye:

سلام عزیز، سفارش از ما نبوده و من صلاح ندیدم تغییرش بدم! داستان تشرف آیت الله مرعشی معروف است...شاید ختم خاص به این صورت هم فواید خودش را داشته باشد! واقعیت این است که دست کم من یکی دنبال ثوابش نیستم، گاهی وقتی حتی احتمال می دهی که این فرمایش از امام زمانت باشد دلت می خواهد عمل کنی، به همان صورتی که گفته اند عمل کنی.... :hamdel:

گفته اند مخصوص انها؟

ختم خوب است

موفق باشید

ممنون

متوجه نشدم لینکه!!!:Gol:

موضوع قفل شده است