صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: محصول زندگی انسان كافر سه نجاست است: بول ، غائط و نطفه

نوشته
    610
    حضور
    6 روز 17 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1944

محصول زندگی انسان كافر سه نجاست است: بول ، غائط و نطفه

بسم الله الرحمن الرحيم
    ماه رمضان ماه خودسازي است وبهترين فرصت است كه انسان بخواهد خودش را به مقامات عاليه برساند .حجت الاسلام والمسلين باستاني فرمودند:ثمره وحاصل يك انسان كافر سه نجاست بيشتر نيست : بول ,غائط, نطفه .
    ايشان افزودند كه ما نيامده ايم كه بخوريم و بخوابيم و بميريم ما براي هدف برتري خلق شده ايم .ايشان فرمودند وقتي يك مرتاض هندي با تقويت قوه ي تمركز خودش ميتواند كارهاي خارق العاده انجام دهد يقينا يك انسان عارف ميتواند با تقويت قوه ي تمركز خودش از طريق نماز در كائنات تصرف كند .ايشان افزودند روزه بهترين عمل براي تقويت اراده انسان است و در شرح كرامتي از علامه سيد علي قاضي (ره ) بيان فرمودند كه ايشان توسط همين عبادات به مقامي رسيد كه حتي مي توانست در زمان هم تصرف بكند و آينده افراد را به آنها نشان بدهد.
    سخنراني حجت الاسلام والمسلمين باستاني:
    http://s1.picofile.com/file/74432010...tani1.mp3.html

2. صلوات ها 3

علاقه
    science
    نوشته
    827
    حضور
    27 روز 18 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    30
    صلوات
    1106

نقل قول نوشته اصلی توسط عين الحيات نمایش پست ها
    ثمره وحاصل يك انسان كافر سه نجاست بيشتر نيست : بول ,غائط, نطفه .
    سلام بر تو و اون حاجی!
    جا دارد به این مغز بالنده تبریکی بس عظیم بگویم!
    همچنین دوستان گرداننده سایت،که اخلاقیات را تنها در دفاع از خود در برابر مخالفین خلاصه میکنند
    البته این نوع گفتار بسیار آشناست
    سوره بقره آیه‌ی ۱۷۱:
    وَمَثَلُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا کَمَثَلِ الَّذِی یَنْعِقُ بِمَا لَا یَسْمَعُ إِلَّا دُعَاءً وَنِدَاءً ۚ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لَا یَعْقِلُونَ ﴿١٧١﴾
    یعنی‌:
    و مَثَل کافران چون مَثَل کسى است که حیوانى را که جز صدا و ندایى نمى‌شنود بانگ مى‌زند [آرى،] کرند، لالند، کورند [و] درنمى‌یابند. (۱۷۱)
    ویرایش توسط hessam78 : ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ در ساعت ۱۷:۱۲

4. صلوات ها 2

علاقه
    تفکر
    نوشته
    189
    حضور
    11 روز 6 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    4
    صلوات
    342

بسم الله الرحمن الرحيم
    ماه رمضان ماه خودسازي است وبهترين فرصت است كه انسان بخواهد خودش را به مقامات عاليه برساند .حجت الاسلام والمسلين باستاني فرمودند:ثمره وحاصل يك انسان كافر سه نجاست بيشتر نيست : بول ,غائط, نطفه .
    ايشان افزودند كه ما نيامده ايم كه بخوريم و بخوابيم و بميريم ما براي هدف برتري خلق شده ايم .ايشان فرمودند وقتي يك مرتاض هندي با تقويت قوه ي تمركز خودش ميتواند كارهاي خارق العاده انجام دهد يقينا يك انسان عارف ميتواند با تقويت قوه ي تمركز خودش از طريق نماز در كائنات تصرف كند .ايشان افزودند روزه بهترين عمل براي تقويت اراده انسان است و در شرح كرامتي از علامه سيد علي قاضي (ره ) بيان فرمودند كه ايشان توسط همين عبادات به مقامي رسيد كه حتي مي توانست در زمان هم تصرف بكند و آينده افراد را به آنها نشان بدهد.

یک انسان عارف میتونه : رویه آب راه بره ؛ تو آسمون پرواز کنه ؛ چشم بصیرت پیدا کنه ؛ در یک لحظه در 100 تا جا باشه ؛ طی الارض کنه ؛ با اشاره ای یک مار رو بکشه ؛ با اشاره ای کوه رو تبدیل به طلا کنه ؛ با اشاره ای فوت کنه و ...

یک انسانی که به این چیزها باور نداره ؛ ریاضیات میخونه ؛ فیزیک میخونه ؛ هندسه میخونه ؛ مغز خودش رو از وهیمات خارج میکنه ؛ رویه اخلاقش کار میکنه ؛ در درون اجتماع سعی میکنه که رشد کنه ؛ مغز خودش رو گسترش میده و به توانایی هاش اضافه میکنه ؛ وارد یک گروه مهندسی میشه و سالها کسب تجربه میکنه ؛ بعدش خودش به جایگاه رهبری میرسه ؛ میتونه تصمیم های خوب و درست بگیره ؛ خودش و کشورش رو از فقر در میاره ؛ روز به روز تواناتر و باهوش تر و مهربانتر میشه ؛ و در نهایت تبدیل به یک انسان اتو کشیده میشه که همه چیزش بر اساس نظم هست ؛ رفتار و گفتار و ...

به شخصه به این مسیر رسیدم که راه ... مسیر دوم هست و مسیر اول جواب نیست . مدتها از من وقت گرفت و زمانها از من صرف کرد تا به اینجا برسم .
    همتون رو به خدا میسپارم و از همه خدافظی میکنم ؛

هیچ زمان ندرید ولی همواره دندانهایتان را تیز نگاه دارید ؛ هیچ وقت برای خدا دندانهایتان را نکشید ؛ که گوسفندان هم به شما خواهند خندید . و خداوند تنها تماشا میکند . ( جمله قصار از خودم ) .

6. صلوات ها 2

علاقه
    اهل البيت عليهم السلام،فلسفه،عرفان،ادبيات،فيزيك،مطالعه
    نوشته
    5,178
    حضور
    137 روز 20 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    21914

باسمه البصیر

عرض سلام و ادب

نقل قول نوشته اصلی توسط مبنای 2 نمایش پست ها
    یک انسان عارف میتونه : رویه آب راه بره ؛ تو آسمون پرواز کنه ؛ چشم بصیرت پیدا کنه ؛ در یک لحظه در 100 تا جا باشه ؛ طی الارض کنه ؛ با اشاره ای یک مار رو بکشه ؛ با اشاره ای کوه رو تبدیل به طلا کنه ؛ با اشاره ای فوت کنه و ...

یک انسانی که به این چیزها باور نداره ؛ ریاضیات میخونه ؛ فیزیک میخونه ؛ هندسه میخونه ؛ مغز خودش رو از وهیمات خارج میکنه ؛ رویه اخلاقش کار میکنه ؛ در درون اجتماع سعی میکنه که رشد کنه ؛ مغز خودش رو گسترش میده و به توانایی هاش اضافه میکنه ؛ وارد یک گروه مهندسی میشه و سالها کسب تجربه میکنه ؛ بعدش خودش به جایگاه رهبری میرسه ؛ میتونه تصمیم های خوب و درست بگیره ؛ خودش و کشورش رو از فقر در میاره ؛ روز به روز تواناتر و باهوش تر و مهربانتر میشه ؛ و در نهایت تبدیل به یک انسان اتو کشیده میشه که همه چیزش بر اساس نظم هست ؛ رفتار و گفتار و ...

به شخصه به این مسیر رسیدم که راه ... مسیر دوم هست و مسیر اول جواب نیست . مدتها از من وقت گرفت و زمانها از من صرف کرد تا به اینجا برسم .
    برابر دانستن مفهوم کافر با دانشمند،و انسان منظم و اتو کشیده و ریاضی و فیزیک خوانده با کافر

همانقدر بی وجه و مغالطه آمیز است که مساوی دانستن عارف و مؤمن با انسان ریاضی و فیزیک نخوانده ی نامنظم اتو نکشیده!

و البته مساوی دانستن کافر با فیزیک نخوانده و ریاضی نخوانده ی اتو نکشیده هم همانقدر غلط است.

کفر و ایمان رنگ جان و اندیشه ی انسانند و ربطی به مهارتها و علوم و فنون وی ندارند.

الهی هب لی کمال الانقطاع الیک

و أنر ابصار قلوبنا بضیاء نظرها الیک

8. صلوات ها 6

علاقه
    فن آوری اطلاعات ، فلسفه ، اجنهاد و...
    نوشته
    1,418
    حضور
    28 روز 6 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    8
    صلوات
    1012

نقل قول نوشته اصلی توسط مبنای 2 نمایش پست ها

با سلام و عرض ادب

علمای نامدار اسلام ، ابن سینا ، دکتر چمران و امثال اون ها نتونستن به هیچ جا برسن؟؟؟

فقط کفار می تونن به مراتب بالای علمی برسن؟

واقعا برای این طرز فکر تاسف می خورم

اگر یه کافر مثل هیتلر دنیا رو نابود کنه به چشم کافر بهش نگاه نمی شه

اما اگه یه سری مثل داعش به اسم اسلام و برای منافع شخصیشون گند بزنن
    (جالب اینجاست تو بیمارستان های کفار درمان می شن و از طریق اون ها تغذیه می شن)
    همه چیز به اسم اسلام نوشته می شه ...

مشکل اینجاست مسلمون های واقعی نمیتونن حیله گری کنن و سیاست های کثیف مثل کفار بکار ببرن ...
    چون برای یه مسلمون واقعی هدف وسیله رو توجیه نمی کنه...
    ویرایش توسط شروحیل : ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ در ساعت ۲۰:۵۹
    استیون هاوکینگ:
    به ستارگان نگاه کنید ، نه به زیر پاهایتان ...
    تا زندگی هست ، امید هم هست ...

10. صلوات

علاقه
    نوشته
    1,418
    حضور
    28 روز 6 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    8
    صلوات
    1012

بسم الله الرحمن الرحيم
    با سلام

ایشان در مورد منافقین چیزی نفرموده اند ؟؟؟؟

در مورد ریاکاران چطور ؟؟؟

در مورد مشرکانی که لباس اسلام به تن کرده اند چیزی نگفته اند؟؟؟

آیا عارفان هم به کافران غیر حربی توهین می کنند و آن ها را از اسلام فراری می دهند ...؟؟؟

یا راه درست را به آن ها نشان می دهند؟؟؟
    استیون هاوکینگ:

نوشته
    895
    حضور
    38 روز 3 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2918

سلام لینک رمز عبور میخواد لطفا بنویسید
    الهی :
    مرا از غیر خودت , سخت ناامید گردان

علاقه
    نوشته
    1,418
    حضور
    28 روز 6 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    8
    صلوات
    1012

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam78 نمایش پست ها
    سلام بر تو و اون حاجی!
    جا دارد به این مغز بالنده تبریکی بس عظیم بگویم!
    همچنین دوستان گرداننده سایت،که اخلاقیات را تنها در دفاع از خود در برابر مخالفین خلاصه میکنند
    البته این نوع گفتار بسیار آشناست
    سوره بقره آیه‌ی ۱۷۱:
    وَمَثَلُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا کَمَثَلِ الَّذِی یَنْعِقُ بِمَا لَا یَسْمَعُ إِلَّا دُعَاءً وَنِدَاءً ۚ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لَا یَعْقِلُونَ ﴿١٧١﴾
    یعنی‌:
    و مَثَل کافران چون مَثَل کسى است که حیوانى را که جز صدا و ندایى نمى‌شنود بانگ مى‌زند [آرى،] کرند، لالند، کورند [و] درنمى‌یابند. (۱۷۱)
    با سلام

کافرانی که بعد از شنیدن و دیدن هزاران راهنمایی و استدلال باز هم خود را به کری وکوری و گنگی می زنند واقعا از حیوان پست ترند

شامپانزه ها را می توان تعلیم داد و راهنمایی کرد هر چند از آن ها توقع نباید داشت

اما کافرانی که جز تعصب به عقاید پوچ خود و هوای نفس خود چیز دیگری ندارند و استدلال نمی پذیرند و بر طبل جهالت می کوبند
    واقعا از حیوان پست ترند

کسانی که اشتباه دروغگویان و گناه کاران و مدعیان را به پای الگوریتم دین می نویسند ...

کسانی که هر روز معجزه های خلقت را می بینند و همه چیز را اتفاقی می پندارند

کسانی که اتفاقی آمده اند و اتفاقی خواهند رفت ...

و چیزی جز نا امیدی و یاس از خود به یادگار نمی گذارند...

و ارثیه تلاش های خود را برای نسل بشر باقی میگذارند بدون این که خود بتوانند از آن سودی ببرند ...

براستی که زیان کار ترین انسان ها اینان اند

که عمری تلاش می کنند اما ثمره آن از آن دیگران است ...

و جزای آن ها چیزی جز مرگی بدون مرگ و زجری بی پایان نیست ...
    ویرایش توسط شروحیل : ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ در ساعت ۲۱:۱۶
    استیون هاوکینگ:

علاقه
    science
    نوشته
    827
    حضور
    27 روز 18 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    30
    صلوات
    1106

نقل قول نوشته اصلی توسط شروحیل نمایش پست ها
    با سلام

کافرانی که بعد از شنیدن و دیدن هزاران راهنمایی و استدلال باز هم خود را به کری وکوری و گنگی می زنند واقعا از حیوان پست ترند

شامپانزه ها را می توان تعلیم داد و راهنمایی کرد هر چند از آن ها توقع نباید داشت

اما کافرانی که جز تعصب به عقاید پوچ خود و هوای نفس خود چیز دیگری ندارند و استدلال نمی پذیرند و بر طبل جهالت می کوبند
    سلام شروحیل عزیز!
    حالا این حرفا رو زدی،رو من چرا ریپلای کردی عزیزِ دل؟
    یکی از لَذت های حلال اینست که احساسات افراد مدعی حقیقت اخلاق و عرفان را در دست بگیری!از آزمون های اولیه دوست داشتنی خودم است با گفتار میتوانی شعله هایشان را کم و زیاد کنی
    بقول عطار توخود در بندِ منی تا چه گویم!
    به هر حال شما مسلمانان از عزیزان هستید،بد هایتان را هم مقصر نمیدانیم(چون پستوی ذهنی تاریک برای انسانها و حیوانات قائل نیستیم) چه رسد به خوب هایتان،هدف از تذکرات تشکیک است تا بقول هیوم عزیز از بند دگماتیسم رها شویم!

15. صلوات ها 2

علاقه
    تفکر
    نوشته
    189
    حضور
    11 روز 6 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    4
    صلوات
    342

نقل قول نوشته اصلی توسط حبیبه نمایش پست ها
    باسمه البصیر

عرض سلام و ادب

برابر دانستن مفهوم کافر با دانشمند،و انسان منظم و اتو کشیده و ریاضی و فیزیک خوانده با کافر

همانقدر بی وجه و مغالطه آمیز است که مساوی دانستن عارف و مؤمن با انسان ریاضی و فیزیک نخوانده ی نامنظم اتو نکشیده!

و البته مساوی دانستن کافر با فیزیک نخوانده و ریاضی نخوانده ی اتو نکشیده هم همانقدر غلط است.

کفر و ایمان رنگ جان و اندیشه ی انسانند و ربطی به مهارتها و علوم و فنون وی ندارند.

سلام .
    روزگاری بود که ما هم اینچنین میپنداشتیم .
    خود غلط بود آنچه ما آن زمانها میپنداشتیم .

حبیبه خانوم سلام .
    خوب و خوش و سلامت باشید .

ببینید ... حرف بسیار هست .
    الان مطمین هستم انسانهای بسیار زیادی رو در در اطرافت میبینی که انسانهای عابد و زاهدی هستند ؛ و در عین حال ریاضی و فیزیکشون خوب هست ؛ شاید هم یکی از مدال آورندگان المپیاد ؛ چرا بخوام راه دور برم ؛ دختر عمم ؛ رتبه کشوری المپیاد فیزیک رو داره ؛ پسر عمه ارجمند بنده رتبه 18 کنکور رو داره ؛ هر دوشون ( که دختر خاله و پسرخاله میشن ) در درون دانشگاه صنعتی شریف الکترونیک خوندند و ....

الان نزدیک 10 سالی هست که دختر عمم از صنعتی شریف فارغ التحصیل شده ... ایشون هم برای خودش عارف و زاهدی بود ... الان جلسات مولوی شناسی میزاره و رفته در وادی ادبیات و ...

پسر عمم هم در همین حدود هست که از دانشگاه صنعتی شریف فارغ التحصیل شد ... ایشون هم دو بار شرکت زدند و ورشکست شدند ... در نهایت رفتند و از چین جنس آوردن و اون جنس ها رو گارانتی میکنند و خدذمات پس از فروش میدند . ایشون هم به شدت مذهبی هستند .

من یک روز در درون زندگیم واقعا حسرت خوردم . من در درون یک دبیرستان خوب تحصیل میکردم که همه کسانی که در درون اون دبیرستان تحصیل میکردند خودشون شاگرد اول مدارس دیگر بودند . یک روز معلم هندسمون اومد سره کلاس و گفت فردا که امتحان هندسه دارید میخوام سوالها رو بهتون بدم ؛ میتونید تا فردا در موردشون فکر کنید ؛ شب رو نخوابید ؛ با دوستانتون مشورت کنین و جواب ها رو بنویسید و بیارید .

خوب من حدس میزدم که باید سوالها سخت باشند . همون زمان برگه رو برداشتم و رفتم خونه عمم اینها . 20 تا سوال بود . برگه رو دادم دسته دختر عمم و بهش ماجرا رو گفتم . دختر عمم شروع به حل مسایل کرد ... سوال اول 2 دقیقه ... سوال دوم 3 دقیقه ... سوال سوم 5 دقیقه ... سرت رو در نیارم در حدود یک ساعت و نیم طول کشید تا 20 تا سوال رو جوابهاش رو برام نوشت و داد دستم .

منم با خودم گفتم که مسایل راحت بود . برگه رو برداشتم و پاکنویس کردم و فردا رفتم مدرسه ... یک مدرسه ... 60 نفر هم سن و سال بودیم و دریغ از یک نفر که تونسته باشه به یک سوال پاسخ بده ... تمام چشمها از کاسه در اومده و دریغ از پاسخ به یک سوال ... حتی شاگرد اول مدرسمون هم نتونسته بود یک سوال از اون 20 تا رو حل کنه ....

و من 20 تاش رو هم حل کرده بودم . هر کدومشون هم تقریبا 4 دقیقه طول کشیده بود !!!!

و من واقعا اون زمان فهمیدم که هوش به چی میگن ....

الان من کجام و دختر عمم کجاس ... اون داره خونه داری میکنه ... کهنه عوض میکنه ... هفته ای یک روز در درون خونشون کلاس مولوی شناسی میزاره و من ...

نمیخوام از خودم تعریف کنم ...

اون سوخت و تموم شد و رفت ...

چرا !!!!

چرا این همه به قول شما مهندسین و دکترهایی داریم که متعهد هستند و با این حال وضع کشورمون اینجوری هست ...

جواب یک چیز هست ... اینه که اونها اتو کشیده نیستند و میرن و عارف میشن ... میخوان تو هوا پرواز کنن ... میخوان طی طریق کنن و کوه رو به طلا تبدیل کنن ...

و تو باتلاق گیر میکنند و به صورت بازگشتی نمیتونند از افکارشون بیرون بیان .

مغزهای بزرگ در درون تله های بزرگ هم گیر میکنه .
    یک کاغذ A4 دارم که روش نوشتم ؛ بزرگترین نیرنگها از نوع بازی دادن هست ؛ مراقب باش که کسی باهات بازی نکنه .

یک شیر میتونه بسیار قدرتمند باشه ... میتونه سلطان جنگل باشه ... ولی شیر میتونه بازی یخوره و در سیرک ها مبینیمشون که این ور و اون ور میپرن ... ولی گرگ ها هیچ وقت بازی نمیخورن و در درون سیرک ها گرفتار نمیشن . این اخلاق گرگها رو واقعا دوس دارم . دختر عمم مثال واقعی از یک شیر بود که الان گرفتار سیرک شده ... و منم خودم رو گرگی میدونم که هیچ سیرکی نتونسته منو گرفتار کنه .

الان این همه مهندس در درون ایران داریم ... چرا چیزی مثله فیس بوک . مثله هیوندا . مثله هابل در درون ایران ساخته نمیشه ... چرا !!!

صحبت از ابوعلی سینا کردین و اون رو شخص مذهبی دونستید ؛ احتمالا میدونین که علت مرگ ابوعلی سینا چی بوده ؛ زیاده روی در شهوات ....

بحث دقیقا همین هست ...
    عرفان مدیریت انسان بر زندگی رو از بین میبره ...

چه دختر عمم ... که زده جاده خاکی .
    چه اون پسر عمم ... که بازار و آأم ها را نتونست بشناسه و پشت سره هم ورشکست شد و الان داره خدمات میدع
    چه هزاران مهندس ایرانی ...

این چیزها مغز رو میبنده ...
    مغز باید مثال یک چتر باز باشه ...

خیلی دوست داشتم که دعوتتون میکردم مدتی رو دوره های mba پاس کنین ... یک استاد داشتیم که داشت در مورد مدیریت فرصت صحبت میکرد ... اینکه چحوری باید فرصت ساخت ؛ چجوری باید فرصت رو شناسایی کرد ؛ چجوری باید از فرصت ها مراقبت کرد ؛ و چگونه باید از فرصتها استفاده کرد .

مثلا ایشون عنوان میکرد کسی که داعما خوش لباس و اتو کشیده هست داره از فرصتهاش مراقبت میکنه .
    کسی که در درون شرکتهای مختلف میره و برای اونها کار میکنه داره تخم فرصت رو میکاره .
    اینکه وقتی در درون یک شرکت میری و میبینی داره دعوایی اتفاق میوفته بین مدیر عامل و مدیر شرکت این یک فرصت هست
    اینکه باید در درون هر اقدام حواسمون به این باشه که هر عملی که ما انجام میدیم یک سری برامون فرصت ایجاد میکنه و یک سری تهدید برامون بوجود میارد ( تهدید = فرصت با علامت منفی ) و همیشه باید انتخابهایی رو داشته باشیم که فرصتهای بیشتری ایجاد میکنند و تهدید های کمتری رو باعث میشن .

و چگونه در بزنگاهها باید از فرصتها استفاده کنیم ؛ مثله یوز پلنگی که میخواد یک آهو رو شکار کته
    یک عارف با این چیزا چی کار داره ... یه عارف خوابه .... داره خوابهای رنگارنگ میبینه ....
    کشورش داره نابود میشه ... داره خواب حورالعین میبینه ...

بگذریم ...
    من هم قبول دارم که عوارف میتونند ریاضی و فیزیک بخونند ولی اون دیدی که میتونه مثمر ثمر باشه و ریاضیات و فیزیک و جبر و مثلثات رو به خدمت بگیره تا یک کشور رو ابر قدرت کنه ... در اختیار عوارف نیست ....

اونها برن کوه رو طلا کنن ... با این چیزا کار نداشته باشن ... این کارای پست رو بر عهده کسایی بزارن که دارن در درون واقعیت زندگی میکنند .

راستی یک موضوعی جدیدا هم باز شده به اسم " پیاز نحور " شرح حال پسر جوونی هست که نتونسته خودش رو کنترل کنه و به همین آخوندها و روحانی ها مراجعه کرده و بهش گفتن پیاز نخور ( 30 سال ) ... اگر بهت یه میلیارد بدن چی کار میکنی ....

چی شده ...
    مساله حاج آقا : یک دختر یا پسر 13 سالگی بالغ میشه ... باید 33 سالگی ازدواج کنه ... چی کار کنه ...
    جواب حاج آقا : پیاز نخور . سرکه بخور . اگر بهت یه میلیارد بدن چی کار میکنی .

این یه نمونه هست ... وقتی کشور دست همین آدمها باشه ( عوارف ) نسخه هاش هم همینجوری میشن .

شاید حاج آقا ریاضی و فیزیک هم خونده باشه ... ولی اون دیدی که مشکلات رو حل میکنه ... دیدی بر مبنای حقیقت هست ...
    ویرایش توسط مبنای 2 : ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ در ساعت ۰۳:۵۶
    همتون رو به خدا میسپارم و از همه خدافظی میکنم ؛

هیچ زمان ندرید ولی همواره دندانهایتان را تیز نگاه دارید ؛ هیچ وقت برای خدا دندانهایتان را نکشید ؛ که گوسفندان هم به شما خواهند خندید . و خداوند تنها تماشا میکند . ( جمله قصار از خودم ) .

17. صلوات ها 2

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۳/۰۹/۰۴, ۲۰:۳۵ : 36

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری