صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: شرایط دختران الان رو چگونه ارزیابی می کنید؟

علاقه
    کامپیوتر
    نوشته
    4
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    16

پرسش شرایط دختران الان رو چگونه ارزیابی می کنید؟

با سلام
    میخواستم هر کسی نظرشو درباره ی اینکه شرایط دختران الان رو چگونه ارزیابی می کنید؟

نظر خودم اینه که دیگه خیلی دختر خوب کم شده و نظر شخصیم خودم اینه که با دختر حوزوی ازدواج کنم چون یک دختر باید در پیشرفت مسائل مذهبی شما را جلو بیندازدو شما را بهتر از اینکه خودتان هستید کند.
    همیشه چنین زنی دوست دارم.

کارشناس بحث : امیدوار
    ویرایش توسط همکار مدیر سایت سابق : ۱۳۹۱/۰۴/۲۷ در ساعت ۲۲:۰۲

2. صلوات ها 10

3.  

علاقه
    رفتن به سامرا
    نوشته
    1,324
    حضور
    26 روز 9 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    284
    آپلود
    31
    گالری
    214
    صلوات
    4349

خانم جوریست

این جا محل بحث علمی است لطفا اسپم(پیام بیهوده) ندهید

ما یه جا یه شوخی کوچولو کردیم خانم مدیر اون تالار بلافاصله گرفت پیام مارو حذفوند

ببخشید ها محض اطلاعتون گفتم که پیاماتون حذف نشه
    ویرایش توسط مسیحا : ۱۳۹۱/۰۴/۲۸ در ساعت ۱۶:۳۴

5. صلوات ها 4

علاقه
    مطالعه ، نوشتن و ....
    نوشته
    70
    حضور
    2 روز 22 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    318

نقل قول نوشته اصلی توسط sayedali نمایش پست ها
    لطفا اسپم ندهید
    اسپم در اسپم شد که الان منم یه اسپم دادم

رفع اسپم:

نقل قول نوشته اصلی توسط خلیل کرمی نمایش پست ها
    نظر خودم اینه که دیگه خیلی دختر خوب کم شده
    نه باااااا این قدر زیاده که نگو

با دختر حوزوی ازدواج کنم چون یک دختر باید در پیشرفت مسائل مذهبی شما را جلو بیندازد
    اتفاقا اون دختر حوزوی همین فکر رو میکنه که با یکی ازدواج کنه که اون رو جلو بندازه

حالا ماه رمضون که نمیشه درست ازدواج کرد صبر کنین این ماه تموم شه بعد یه کاریش میکنیم

(الان این قدر بیکار شدم که تو همه فروم ها دارم اسپم میدم خدایا منو ببخش)

7. صلوات ها 3

علاقه
    مطالعه ، نوشتن و ....
    نوشته
    70
    حضور
    2 روز 22 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    318

خوب دوستان به نظر شما دختر ها با دختر های قدیم فرق کردن یا نه؟
    این بحث خیلی مهمه باید کارشناسی بشه و این تفاوت ها پیدا بشه
    ویرایش توسط حاج علی : ۱۳۹۱/۰۸/۰۹ در ساعت ۲۱:۱۴ دلیل: حذف نقل قول پست حذف شده

9. صلوات ها 3

علاقه
    هرچی که انرژی مثبت داره !
    نوشته
    54
    حضور
    1 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    275

سلام
    همه ی دختران که یک جور نیستند ولی خب اگه شخصا بخوام دسته بندی کنم:
    - اول دخترانی که مذهبی و خوش اخلاق هستن که درصدشون خیلی کمه!
    - دوم دخترانی که خوش اخلاق هستن ولی مذهبی نیستن!
    - سوم دخترانی که نه مذهبین نه خوش اخلاق...
    - چهارم دخترانی که مذهبین، خوش اخلاقم هستن، ولی مثله زن نیستن یه جورایی شبیه مردان...
    - پنجم و ششم و و و...
    همینطور میشه ریز شد...میشه سؤالتون رو کمی بیشتر باز کنین که دقیقتا شرایط کدوم دسته رو میخواین ارزیابی کنیم؟

11. صلوات ها 3

علاقه
    مطالعه ، نوشتن و ....
    نوشته
    70
    حضور
    2 روز 22 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    318

نقل قول نوشته اصلی توسط sayedali نمایش پست ها
    بعد این که بزرگوار یه بحث علمی کن که مشکل این بنده خدا حل بشه...
    به نظر بنده ایشان دچار بد بینی هستن و بهتره دیدشون رو عوض کنن در اجتماع همه جور دختری وجود داره

کافیه به والدین گرامشون بگن چه جور دختری میخوان خودشون پیدا میکنن به هر حال اون ها تجربه شون بیشتر هست

13. صلوات ها 3

علاقه
    مطالعه ، نوشتن و ....
    نوشته
    70
    حضور
    2 روز 22 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    318

نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر1 نمایش پست ها
    سلام همه ی دختران که یک جور نیستند ولی خب اگه شخصا بخوام دسته بندی کنم: - اول دخترانی که مذهبی و خوش اخلاق هستن که درصدشون خیلی کمه! - دوم دخترانی که خوش اخلاق هستن ولی مذهبی نیستن! - سوم دخترانی که نه مذهبین نه خوش اخلاق... - چهارم دخترانی که مذهبین، خوش اخلاقم هستن، ولی مثله زن نیستن یه جورایی شبیه مردان... - پنجم و ششم و و و... همینطور میشه ریز شد...میشه سؤالتون رو کمی بیشتر باز کنین که دقیقتا شرایط کدوم دسته رو میخواین ارزیابی کنیم؟
    ممنون از دسته بندی جدیدی که ارائه دادید

میشه بگین از زمان های قدیم تا الان کدوم دسته کمیت و کیفیتشون بالا و کدوم گروه پایین اومده؟
    ویرایش توسط farzadd123 : ۱۳۹۱/۰۴/۲۸ در ساعت ۰۰:۰۶

15. صلوات ها 2

علاقه
    رفتن به سامرا
    نوشته
    1,324
    حضور
    26 روز 9 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    284
    آپلود
    31
    گالری
    214
    صلوات
    4349

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadd123 نمایش پست ها
    به نظر بنده ایشان دچار بد بینی هستن و بهتره دیدشون رو عوض کنن در اجتماع همه جور دختری وجود داره

کافیه به والدین گرامشون بگن چه جور دختری میخوان خودشون پیدا میکنن به هر حال اون ها تجربه شون بیشتر هست

آفرین این شد یه راهکار به دوستمون (خلیل کرمی)....

به هر حال به اوضاع محل زندگی هم بستگی دارد

+این که برخی موقع ها ادم فکر می کند دختری را که در نظر گرفته هست پاک است اما بعدا که بیشتر گذشت می فهمد که او همان دختری نیست که او فکر می کرده ....مثلا فکر می کرده دختر محجبه ای است اما بعد از چند ماه بد حجاب شده است...یا فکر می کرده دختری است که با پسری ارتباط ندارد اما بعدا دیده است که با فلانی ...فلان جا رابطه داشته است...

17. صلوات ها 6

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,533
    حضور
    220 روز 12 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7882

به نام خدا.

جناب خلیل کرمی ، از چه نظر دختران رو چه جوری ارزیابی میکنیم؟
    از لحاظ حجاب؟ اخلاق؟ درس؟ علم؟ حضور در جامعه؟

حالا من یکی یکی نظرم رو درباره اینها میگم.
    از لحاظ حجاب ، وضعیت افتضاحه. (از نظر من یکم از مو هم معلوم باشه ، مانتو کوتاه باشه ، آرایش داشته باشه میشه بد) چیزی که مشاهده میشه و سنجیده میشه اینه که بی حجابی در جامعه جولان میده مثل ... (میترسم دوباره بگم مثل چی عزیزان حذف کنند به دلیل الفاظ نامناسب ). یارو کارمند اداره است ، هر بار که از رو صندلی بلند میشه مانتوش رو میکشه پایین ، چون وقتی میشینه به علت تنگی مانتوش میره بالا. حالا من سرم پایینه ولی خوب به چشمم میخوره که هر دفعه مانتوش رو میکشه پایین ( دیگه نمیتونم هوا رو نگاه کنم از دست اینها که ) دختره منشی دکتره ، یکی نیست بهش بگه خجالت نمیکشی تو اتاق 3 در 4 ، 50 نفر زل زدن بهت و دارن واکاویت میکنند؟ یه جوریت نمیشه؟ یارو پشت ویترین وایساده مثلا فروشنده است ، یکی نیست بگه چی میفروشی؟ جنس یا بدنت؟

از لحاظ اخلاق که کار خراب تر از اینهاست ، یکم که دقت میکنی ، میبینی چه چادری چه غیر چادری و چه بد حجاب ، صبح تا شبشون به غیبت و دروغ میگذره. از چادری گرفته تا غیر چادری با یه لحنی میگه "استاد" که انگار ... لا اله الا الله ... (من دانشجوی یزد هستم ، شهری که تا چند صباح پیش به دین معروف بود) یکی نیست بگه بابا ما درازگوش نیستیم که! میفهمیم چرا تو مکان های عمومی بلند بلند با موبایلت حرف میزنی!

از لحاظ درس ، خوب وضعشون ماشاالله بد نیست. البته یک قشر خاصی شون اینجورین که درس میخونن بقیه افتادن رو دور تقلب. خیلی جالبه. مشاهده مستقیم شده که چادر میپوشند تا سر جلسه امتحان استاد برگه تقلبشون رو نبینه. من با چشم های خودم دیدم که دقیقا 5 نفری با هم یه امتحان رو دادن.

از لحاظ علم نمیدونم ولی نظر شخصیم اینه که درصد زیادی از دختر ها مسایل رو خوب تحلیل نمیکنند. سطحی برخورد میکنند.

از لحاظ حضور در جامعه ، امروزه زنان و دختران ما در جاهایی حضور دارند که مناسب نیست ، چه برای خودشون چه برای جامعه. حضور زنان در اکثر مشاغل ، روی فرصت های شعلی برای مرد ها اثر میگذاره چون غالب شدن به زن ها آسونتره ، اکثرا شغل ها رو به زنان میدهند. هرچند که بی رودربایستی ، مسایل و امیال جنسی هم در این زمینه تاثیر به سزایی داره (رجوع به مثال منشی ، به هر حال دکتر هم میبندش دیگه ، اول کار ، بین مریض ، بعد از مریض و ... البته فقط دکتر ها نیستند ها. ادارات و ...). همچنین مشغولیت زنان باعث میشه بچه ها از مادر محروم باشند. یه نوزاد رو تصور بکنید ، میگن به شنیدن صدای قلب مادر عادت داره ، واسه همین هم همش میخواد بره بغل مامانش. حالا این کوچولو رو تصور کنید از مامانش دوره. چقدر اثر بد داره روش.

با آرزوی سلامتی ، ستایشگر
    ویرایش توسط ستايشگر : ۱۳۹۱/۰۴/۲۸ در ساعت ۰۰:۰۹
    اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

من بیچاره ترین موجود در عالم بودم و خدایا، محبت حسین (ع) رو در دل من گذاشتی و من خوشبخت ترین فرد زمین شدم.

19. صلوات ها 9

علاقه
    رفتن به سامرا
    نوشته
    1,324
    حضور
    26 روز 9 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    284
    آپلود
    31
    گالری
    214
    صلوات
    4349

با سلام
    میخواستم هر کسی نظرشو درباره ی اینکه شرایط دختران الان رو چگونه ارزیابی می کنید؟

نظر خودم اینه که دیگه خیلی دختر خوب کم شده و نظر شخصیم خودم اینه که با دختر حوزوی ازدواج کنم چون یک دختر باید در پیشرفت مسائل مذهبی شما را جلو بیندازدو شما را بهتر از اینکه خودتان هستید کند.
    همیشه چنین زنی دوست دارم.

کارشناس بحث : امیدوار

جمله ای را که قرمز کرده ام اگر نگاه کنید
    ایشون به نکته ظریفی اشاره کرده است
    البته محدودش کرده به مسائل مذهبی

جمله معروف حضرت امام خمینی(ره)

از دامن زن مرد به معراج می رسد

اما نباید محدود کرد به صرفا مباحث مذهبی...بلکه به نظر شخصی من در همه مسائل هست

حتی به اعتقد من

جامعه سالم=زن سالم

البته از کارشناس پست نیز می خواهم که همراهی کند
    ویرایش توسط sayedali : ۱۳۹۱/۰۴/۲۸ در ساعت ۰۰:۱۱

21. صلوات ها 8

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۳/۰۹/۰۹, ۰۴:۵۳ : 2

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری