حدود ناز كردن زن

تب‌های اولیه

14 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حدود ناز كردن زن

من احساس مي كنم كه هر چي به همسرم بيشتر محبت مي كنم نتيجه عكس مي ده .:Ghamgin:
من قبل از ازدواج خيلي در مورد اين مسائل مطالعه مي كردم و هميشه سعي داشتم خيلي همسر خوبي باشم . براي همين فكرمي كنم براي همسرم كارهام تكراري شده . ما دو ساله ازدواج كرديم .
كلا احساس مي كنم كه شوهرم اگر من بلد بودم بيشتر ناز كنمو كمتر در دسترس باشم بيشتر دوست داشت . :Moteajeb!:
هميشه من تو محبت كردن پيش قدم هستم . اخه اون اصلا احساس كمبود محبت نداره كه بخواد سمت من بياد ولي من خيلي به عشق و محبت اون نياز دارم .
خواهش مي كنم راهنماييم كنيد

کارشناس بحث : امیدوار

سلام شاهزاده خانم
من تجربه اي تو زندگي مشترك ندارم ولي تقريبا ميتونم خصوصيات همسر شمارو درك كنم و براتون تشريح كنم.
بر خلاف تصور شما فطرت مردها اينكه احساس نياز و محبت رو مخفي ميكنن و جوري وانمود ميكنن كه به هيچ وجه نياز به محبت كسي ندارن و به كسي هم محبت نميكنن ولي بايد بگم كه اگه اغرار نكرده باشم مردها بيشتر از زنها نياز به محبت كردن دارن.هيچ وقت با كم محلي و ناز زيادي ، محبت كسي رو نسنجيد.مثلا اگه شما براي همسرتون ناز زيادي داشته باشين يا كم محلي كنيد كه ببينيد چقدر به سمت شما مياد و به شما اهميت ميده به نظر من كار درستي نيست چون همين كار رو من براي كسي انجام دادم و حالا واقعا پشيمونم چون احساس ميكنم كمي از هم دور شديم و ايجاد دلخوري كرده باشه.
قطعا همسرتون به شما اهميت ميده و نياز به محبت شما داره و بالعكس.
دنبال اين نباشيد كه تو حرفاش بهتون به كه دوستتون داره اين حرفا مال روزهاي اول آشناييه يعني تا 6 ماه اول زندگي.بيشتر تو كارهايي كه براتون انجام ميده دنبال محببت هاش باشين.مطمئن باشيد كه دوستتون داره و اين عشق هميشه تو سينش هست حتي اگه به زبون نياره.
ولي در كل خوبه كه شما فقط كمي ناز داشته باشين البته با توجه به جديت تو وظايفتون و حواستون به مسائل و وظايفتون باشه كه كوتاهي نكنيد.يه مرد دوست داره كه همسر تميز ، اراسته و خونه داري داشته باشه.مطمئنا اگه شما براي همسرتون روزانه گل بخريد اون احتمالا هفته اي يا ماهي براتون اين كارو انجام بده
خوشبخت و موفق باشيد

این صحبت شما مطلب عجیبی نیست
از شما دعوت میکنم کتابهای زیر رو بخونید . همین مشکل رو هم توضیح داده
آنچه زنان باید در مورد مردان بدانند : باربارا دی انجلیس
آنچه مردان باید درباره زنان بدانند: باربارا دی انجلیس
البته نوشته های این کتاب 100 درصد درست نیستند من به شخصه در مورد کتاب اول 70 درصد و در مورد کتاب دوم 90 درصد قبولش داشتم اما حتما بخونیدش و همونطور که نویسنده هم گفته ، در مورد مسایلی که تو کتاب هست با همسرتون صحبت کنید اینطوری به راه اشتباه هم نمیرید

سلام شاهزاده خانم عزیز.منم 2 ساله که ازدواج کردم و مثل شما هستم.تازه به این نتیجه رسیدم که زن باید بزاره هروقت که مردش شارژبود خودش بیاد طرف زن.و الا به غیر از این ،زن خودش رو سبک میکنه.البته نه اینکه اصلا محل نذاره ها نه!ولی باید صبر کنه چون اگر صبر نداشته باشه زن،مردیا محلش نمیذاره یا اینکه اونطوری که زن دلش میخواد،مرد طرفش نمیاد.....همیشه مردا میگن صبرکن هروقت مشغولیت ذهنیم از بین رفت میام پیشت،،صبر کن بذار فکرم آروم شه،صبر کن الان خسته ام حوصله ندارم...تازه از سر کار اومدم...یه چند وقت صبر کن قسط هام زیاد شده...............................
وهمین طور تا آخر که بستگی به نوع زندگی و وضعیت مرد داره....در اون موقع اگر صبور نباشیو بری پیشش مطمئن باش.مطمئن باش یا محلت نمیذاره یا اونطوری که تو میخوای باهات رابطه برقرار نمیکنه...تو کتاب زنان ونوسی مردان مریخی میخوندم که:مردا هر چند وقت یک بار به غار تنهایی شون میرن و باید صبر کنی که از غارشون بیرون بیان...اگر هم صبر نکنی مثله کش که وقتی میکشیش کش میاد(به زور)اما دوباره برمیگرده سرجاش........من اینارو از روی تجربه میگم(مادر بزرگ)خداییش.خیلی سخته خیلی.مخصوصا برا دخترا.مخصوصا برا دخترای حساس....آدم تو این صبوریا، اگه حساس و عاطفی باشه دق میکنه اما عوضش مرد وقتی که سر حال بیاد طرفه خانمش، اون وقته که شیرینی زندگی پیدا میشه......:hamdel::doosti::shadi:

سیاوش کسرایی;239426 نوشت:
این صحبت شما مطلب عجیبی نیست
از شما دعوت میکنم کتابهای زیر رو بخونید . همین مشکل رو هم توضیح داده
آنچه زنان باید در مورد مردان بدانند : باربارا دی انجلیس
آنچه مردان باید درباره زنان بدانند: باربارا دی انجلیس
البته نوشته های این کتاب 100 درصد درست نیستند من به شخصه در مورد کتاب اول 70 درصد و در مورد کتاب دوم 90 درصد قبولش داشتم اما حتما بخونیدش و همونطور که نویسنده هم گفته ، در مورد مسایلی که تو کتاب هست با همسرتون صحبت کنید اینطوری به راه اشتباه هم نمیرید

سیاوش کسرایی;239426 نوشت:

ممنون آقای کسرایی من هر دو کتاب رو دارم و بارها مطالعه کردم
فکر می کنم که مشکل اصلی من پرداختن زیاد به همین مساله هست و باعث شده که تمام فکر و ذکر و زندگی من تو رضایت همسرم خلاصه بشه و خودم رو فراموش کردم طوری که اگر اون شاد باشه منم شادم و برعکس .
ا

سلام

من هنوز ازدواج نکردم اما خواستم از خانم ها بپرسم:
اگه حالا خدا قسمت کرد و ما متاهل شدیم و من برای اینکه خانومم هوایی نشه و پا به پای من روی زمین گام بردارد می تونم روزی یک عدد چکیده بخوابونم زیر گوشش! (البته از آن به عنوان ترنم عشق یاد میکنم!:Nishkhand: :Nishkhand: :Nishkhand: :Nishkhand:)

حالا خانم ها با توجه با ذات درونیشون خوشحال میشن یا اینکه قهر میکنن؟(من نمی دونم)

میگم طلاق نگیره یه وقت؟من هیچی پول ندارما !!

پاورقی
--------------------
چِکیده =چَکی از جنس کِشیده!:khandeh!:

خب اگر این کتاب رو خوندید که کاملا همین مساله رو در اوایل کتاب توضیح داده که خانم ها خودشون رو قربانی عشق می کنند ....

[=Microsoft Sans Serif]سلام و درود
[=Microsoft Sans Serif]بنده نه فردی با تجربه هستم و نه پاسخم به مفیدی پاسخ پاسخگویان محترم سایت میباشد ولی اجازه بدید نظر شخصی خودم را بگویم.
[=Microsoft Sans Serif]مقدار اندکی ناز کردن برای زن ضروری هست! در رابطه های روزمره هم افرادی که مقدار بسیار اندکی مغرور هستند، اشخاص بیشتری را جذب خودشان می کنند. (که حالا درست بودن یا نبودن این رفتار بماند...)
[=Microsoft Sans Serif]نظر شخصی بنده این است که مقدار بسیار اندکی خود را بگیرید، ولی مراقب باشید، این رفتارتان موجب سردی رابطه ی شما با همسرتان نشود!
[=Microsoft Sans Serif]باز هم دعوت می کنم پاسخ پاسخگویان را جویا شوید.
[=Microsoft Sans Serif]ان شالله که موفق باشید.:Gol:

منم میگم زن باید ناز داشته باشه.ولی نباید از حد اعتدال خارج بشه............

سلام
خسته نباشید شاید منم زیادت جربه نداشته باشم اما این نظر منه:
خداوند در وجود زن ناز کردن و قرار داده و در وجود مرد ناز کشیدن به همین دلیل هر زنی باید ناز داشته باشه و هر مردی باید ناز بکشه اگر در غیر اینصورت باشه مشکل پیش میاد هر چیزی اندازه ای داره مثلا اگه مرد همش قرار باشه ناز بکشه خوب مسلما یه روزی خسته میشه و بر عکس هم همینطور مثل الان که شما خسته شدید نظر من اینه که برای تداوم زندگیتون باید ناز بکنید ولی نه خیلی کم نه خیلی زیاد...به اندازه

واقعا ممنون از همه كسايي كه محبت كردن و پاسخ دادند
منم كاملا موافقم . هر چيزي كه بر خلاف فطرت ذاتي انسان حركت كنه تعادل به هم مي ريزه
پس بايد كمي ناز كرد
ولي متاسفانه من بلد نيستم ناز كنم . خيلي خوشحال مي شم كه نظر دوستان رو بدونم از نظر آقايون چه رفتاري برازنده خانمها هست . چه ناز كردني قشنگه ؟
خانمها هم لطفا به من ياد بديد ناز كردن چجوري هست:hamdel: ؟:Mohabbat:
واقعا اين روزا همه دغدغه ام همينه
كاملا درست فرموديد آقاي كسرايي قرباني عشق ؟ كاملا درست مي گيد :Narahat az:

راستي اينم اضافه كنم كه مثلا هر وقت مي خوام ناز كنم و سكوت مي كنم همسري همش مي پرسه چي شده ؟از چيزي ناراحتي؟:Moteajeb!:

شاهزاده خانم;239697 نوشت:
فطرت ذاتي انسان

مگه نفرمودید فطریه و ذاتی:Gig:
فقط در حد اعتدال باشه.1بار 2بار 3 بار نه100000000000000000000000000بار:moteajeb::ajab!:

با سلام و تشکر
ناز کردن زن یکی از موضوعاتی است که تا اندازه ای به الگوی های روابط والدین و دوران کودکی برمی گردد افرادی که در خانواده عاطفی بزرگ شده اند انتظار دارند همسرشان هم مانند پدر یا مادرشان از نظر عاطفی گرم و صمیمی باشند اما شخصیت هایی که مهر طلب هستند به دلیل اینکه به محبت دیگران مخصوصا همسرشان نیاز دارند همیشه در اضطراب و نگرانی این موضوع هستند که همسرشان به آن ها محبت آن هم از همان نوعی که آنها ترجیج می دهند ، نداشته باشند و زمانی که همسرشان به صورت عادی دچار افت احساس و هیجان است و حال و حوصله روابط عاشقانه را ندارد آن ها به هم می ریزند. اما بعضی از شخصیت ها،از محبت دیگران مخصوصا همسرشان لذت می برند ولی نیاز به محبت دیدن از طرف مقابل ندارن و حتی این انرژی را ذخیره می کنند و درزمان نیاز از انرژی درونی ذخیره شده استفاده می کنند. پس اینجا تفاوت وابستگی و دلبستگی مشخص می شود از طرفی بعضی از خانم ها همسر خود را دچار خفگی عاطفی می کنند و فرصت محبت کردن به همسر خود را نمی دهند بنابراین با رعایت احترام متقابل و افزایش منابع آرامش دهنده در محیط مثلا فعالیت اجتماعی، دوستی های مناسب و سایر فعالیت های لذت بخش شما تمام انرژی را از همسر خود نخواهید گرفت و از منابع دیگر هم استفاده می کنید این باعث کاهش احساس ناراحتی و نارضایتی از زندگی خواهد شد از طرفی فرصتی برای همسرتان هم ایجاد خواهد شد.

موضوع قفل شده است