๑۩๑ خورشید من برآی که وقت دمیدن است ๑۩ رهبر در مسجد مقدس جمکران

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
๑۩๑ خورشید من برآی که وقت دمیدن است ๑۩ رهبر در مسجد مقدس جمکران

به نام علی اعلی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جریان سفر سال 1389 خود به قم، در مسجد مقدس جمكران حاضر شدند و پس از ذكر و نیایش، نماز صبح را در آنجا اقامه كردند.

به مناسبت خجسته سالروز ولادت حضرت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) تصاویری از این لحظات ناب رو منتشر کرد.

:Gol: این تصاویر با شعری از مقام معظم رهبری تقدیم شما بزرگواران اسک دین :Gol:

شعر منتشر شده از مقام معظم رهبری برای آقا امام زمان (عج)

دل را ز بی خودی سر از خود رمیدن است
جان را هوای از قفس تن پریدن است

از بیم مرگ نیست که سرداده ام فغان
بانگ جرس زشوق به منزل رسیدن است

دستم نمی رسد که دل از سینه برکنم
باری علاج شکر گریبان دریدن است

شامم سیه تر است ز گیسوی سرکشت
خورشید من برآی که وقت دمیدن است

سوی تو ای خلاصه گلزار زندگی
مرغ نگه در آرزوی پرکشیدن است

بگرفته آب و رنگ زفیض حضور تو
هرگل دراین چمن که سزاوار دیدن است

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم
تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

آن را که لب به جام هوس گشت آشنا
روزی (امین) سزا لب حسرت گزیدن است

حجة الاسلام و المسلمین کعبی، عضو مجلس خبرگان رهبری از آقای سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان این خاطره را نقل نمودند:

یک دفعه به همراه شورای حزب الله لبنان محضر مقام معظم رهبری بودیم. اوج سختی و تنگنایی ما بود و خیلی به حزب الله سخت می گذشت. کنفرانس شرم الشیخ هم صورت گرفته بود، همه توطئه ها شده بود که حزب الله را نابود کنند.

موقعی که ما با رهبر معظم جهان اسلام دیدار داشتیم، ایشان به ما امید داد و فرمود:

« شما پیروز می شوید، این چیزها مهم نیست. »

سپس اضافه کردند:

« من در اداره امور کشور بعضی وقتها حل مسأله برایم دشوار می شود و دیگر هیچ راهی پیدا نمی شود به دوستان و اعوان و انصار می گویم که آماده شوید به جمکران برویم. راه قم را پیش می گیریم و راهی مسجد جمکران می شویم. بعد از راز و نیاز با آقا، من احساس می کنم همانجا دستی از غیب مرا راهنمایی می کند و من در آنجا به تصمیمی می رسم و مشکل بدین صورت حل می شود و همان تصمیم را عملی می کنم . »