بی غل و غش بمانم یا...؟

تب‌های اولیه

10 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
بی غل و غش بمانم یا...؟

سلام خدمت دوستان عزیز
من جوانی هستم 24 ساله که 2 ساله سربازی تموم کردم و کارمم کشاورزیه و سطح تحصیلاتم دیپلم و خدایش جوانی سالم هستم نه دوست دختر داشتم و.. چون تو روستا زندگی کردم و واقعا شهرو رو هم دیدم واقعا متاسفم خیلی از نظر حجاب و عفاف و ... بی غیرت شدن حالا چند وقت پیش رفتم خواستگاری یکی از اهالی روستامون که اونم دیپلمه بود ولی متاسفانه جواب نه شنیدم ولی الان متوجه شدم خاستگارش یه جون سوسول و بی حجاب هست خیلی ناراحت شدم نه بابت جواب نه بلکه بخاطر اینکه دیگه به ایمان و سادگی توجه نمیکردن اینم بگم خیلی ادم خوبی نیستم اما از خیلیا بهترم اما دوستان چرا اینطور شده:Ghamgin:از نظر حجاب و پوشش خیلی سادم اهل ارایش و .. نیستم دل خیلی شکست خیلی گفتم دیگه نمیرم خوستگاری ولی خب نیاز دارم به ازدواج بنظر شما باید منم مثل سوسولا باشم یا نه و واقعا خسته شدم

دوست من سعی کن یه مومن مدرن باشی

سعی کن در نهایت اسلامی بودن ، تیپ رفتار اخلاقت عالی باشه

چه عب داره تیپ بزن خوش تیپ باش اما درست باش
لباسات طوری نباشه کهجو گیر شی

حتی گاهی به نظرم کراواتام خوبه زدنش

مشکل جونای مومنمون اینه که (نه همشون ) به خودشون نمیرسن

بابا حضرت صادق در دوره خودشون بی اندازه خوش تیپ و با لباسای خیلی زیبایی بودن

و همیشه معطر و خوش پوش

پس ما هم سعی کنیم ، مومنای خیلی به روز باشیم...
یا علی:Gol:

دوست عزیز من شلخته که نیستم:ok:منم در حد خودم تیپ میزنم اما نمیتونم شلوار جین و زیر ابرومو بردارم این کار برام سخته:ok:

کی گفت زیره ابرو بردار

من هم تیشرت تنم میکنم، هم شلوار جین
اما زیره ابرو نه دیگه ، زیره ابرو ماله بانوان محترمه هستش

ببین چرا ردت کرده دنباله دلیل بگرد و اون باگ خودت رو فیکس کن

دوست من مشکل از من نبود مردم عقلشون تو چشمشونه نمیگن پسر نماز خونه و ایمانش خوبه سر به کاره دستش کج نیست فقط یه چیز اونم واقعا متاسفم

دوست من ، مطمئنی ؟؟!!

ببین سعی کن همه رو باهم داشته باشی ، مگه نمازو داری واسه مردم می خونی که انتظار تعریفم داری

دوسته من سعی کن چیزایی که داشته باشی که خواستن تعریف کنن از اونا باشه نه از نمازو اینا (نماز هر کس اعمال هر کس برا خودشه نه برا تعریف) یادت باشه چیزای دنیایی هم برا تعریفه

و ملاک انتخاب ادم های نظر بین

تو که دست گذاشتی رو همچین دختری باید فکره همچیش رو میکردی ، خودتو با ملاکاش باید سازگار میکردی

بیخیال من دختر نیستم بترشم من معیار های خودمو دارم حجاب ایمان ایمان ایمان بود میرم جلو نبود بیخیال

موفق باشی

اتفاقا پسرا هم میترشن

بهت قول میدم اینجوری ادامه بدی ازدواج موفقی نخواهی داشت

از حرفات معلومه دیدت به زندگیت خیلی کمه و ملاکات چهارتا شعار

وقتی بری تو زندگی اون وقت میفهمی

[="Black"]سلام :Gol:

این عید بزرگ را تبریک میگم خدمتتون:moshavereh:

خلبان کوچولو;238539 نوشت:
تو که دست گذاشتی رو همچین دختری باید فکره همچیش رو میکردی ، خودتو با ملاکاش باید سازگار میکردی

یک نکته که قابل تامل اینه

ما ملاک را با کیس مورد نظر تطبیق میدیم

نه کیس را با ملاک!!!

منظورم اینه که اول ملاک ها را تایین میکنیم بعد که خواستگاری رفتیم میبینیم طرف این شرایط را آیا داره؟؟

با ملاک ما میخونه ؟؟

دوم اینکه دوست عزیز آدم با یه خواستگاری که نا امید نمیشه

شاید خواست خدا نبوده ؛قسمت نبوده ؛خدا صلاح نمیدونسته و هزاران دلیل دیگه...

به نظرم شما با توکل به خدا ؛ ملاک های خداییت را تایین کن بعد در جلاسات خواستگاری بررسی کن ببین تطابق داره با ملاک ها یا خیر

بعد با امید خدا برید جلو

موفق باشید:Gol:

علی یارتان:Gol:
[/]

موضوع قفل شده است