کرامتی از امام رضا علیه السلام

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
کرامتی از امام رضا علیه السلام

باسمه تعالی
باسلام
قبر امام هشتم سلطان دین رضا
ازجان ببوس و بر در آن بارگاه باش
(حافظ)
حضرت ایة الله وحید خراسانی در تاریخ 10 ذی القعده 1413 مطابق
12 /2/ 1372 در درس خارج اصول به مناسبت ولادت امام هشتم علیه السلام مطالبی بیان فرمودند از جمله جریانی مربوط به مرحوم شیخ حبیب الله گلپایگانی که فرمودند از اولیای الهی بود اگر از اوتاد نبوده از ابدال بود خودم وقتی از نجف برگشتم به خدمتش رسیدم و قصه ای را که شنیده بودم از خودشان سوال کردم که برایم بیان کنند فرمود من درمشهد مریض شدم و مرا به بیمارستان بردند وبستری کردند یک روز پس از عمل کردن درد شدیدی داشتم رو کردم به قبله وگنبد امام هشتم علیه السلام عرض کردم آقایم من مدت چهل سال است که اولین شخصی هستم به حرمت مشرف می شوم و شما را زیارت می کنم (آقای وحید می فرمود ایشان راست می گفتند بتده خودم یک روز در مدرسه حاج حسن بودم که ایشان مسئول آنجا بود وحجره ای داشت دیدم در زمستان سرد خراسان در حالیکه هوا برف می بارید قبل از طلوع فجر به سمت حرم می رود و پشت درب حرم سجاده اش را پهن کرده و نماز شب می خواند تا نزدیک طلوع فجر که درب حرم را باز کنند واو اولین کسی باشد که وارد حرم می شود)به امام عرض کردم من چهل سال اینگونه درخدمت شما بودم و الان عنایتی نمی فرمایید؟در حالیکه بیدار بودم ناگهان دیدم در مقابلم عالم دیگری ظاهر شد باغی و درآن تخت هایی و امام هشتم علیه السلام روی تختی نشسته و من هم در کنارشان هستم دست مبارک را دراز کردند و برگ گلی در کف دستم نهادند و من گرفتم ناگهان دیدم روی تخت بیمارستان هستم و چیزی در دستم نیست ولی درد و ناراحتی در خود نمی دیدم
از آن روز به بعد این دستم را روی موضع درد هر بیماری می گذاردم شفا می یافت به لطف خدا
(آیةالله وحید می فرمودند تعداد زیادی از مریض ها به دست ایشان شفا یافتند که بعضی از آنها مبتلا به سرطان بودند)
بعد مرحوم شیخ حبیب الله گلپایگانی می فرمودند اللان در اثر کثرت مصافحه با اهل معاصی باید چند بار دست بکشم واز خدا بخواهم تا درد تخفیف یا شفا یابد