صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا ارتباطی میان زنده بودن امام زمان و قانون نسبیت انیشتین هست ؟!؟!

نوشته
    69
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    297

تعجب آیا ارتباطی میان زنده بودن امام زمان و قانون نسبیت انیشتین هست ؟!؟!

سلام

اینجا باید یه توضیحاتی بدم !!!! منظوری از قانون نسبیت همان جلو زدن از سرعت نور و پخش شدن در فضا است که گفته میشود معراج پیامبر هم همین ویژگی را داشته !!!!! یعنی وقتی انسانی با یرعتی بیشتر از سرعت نور حرکت کند میتواند در فضا پخش شود (مانند پنکه وقتی میچرخه با اینکه سرعتش کمه ولی معلمه که داره تو فضا پخش میشه ) همین ویژگی باعث میشود همزمان در چند مکان حضور داشته باشد و چند کار را با هم بتواند انجام دهد !!!!!1 حالا میخوام بدونم آیا چنین چیزی هست ؟!؟!! ینی حرفی راجع به این مسئله زده شده ؟!؟!؟!

با تشکر

یک عدد مغـــــــــــــز . . . . .

مملو از ســــــــــــــــــوال . . . .

2. صلوات ها 12

3.  

نوشته
    85
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    202

اینجوری که دائم باید در حرکت باشه و هرگز توقفی نکنه
    ویرایش توسط مردخدا : ۱۳۹۱/۰۴/۰۸ در ساعت ۲۲:۵۰

5. صلوات ها 5

نوشته
    69
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    297

منظور یک نوع پخش شدن در فضا و زمان هست !!!! شما اگه یکم از نسبیت مطالعه کنی مطمئنا منظورم رو میفهمی !!! طوری که یک انسان با استفاده از اون میتونه به هرجا که فکرشو بکنی بره و همزمان بتونه در چند جا حضور داشته باشه و اصلا هم به عمرش اضافه نمیشه چون وقتی از سرعت نور فراتر بری زمان متوقف میشه و حتی به عقب برمیگرده !!!

یک عدد مغـــــــــــــز . . . . .

مملو از ســــــــــــــــــوال . . . .

7. صلوات ها 7

نوشته
    14
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    69

سلام من مطلبي رو در اين رابطه شنيدم كه در يك شب حضرت علي عليه السلام هم در نزد حضرت زهرا سلام الله عليه و هم در پيش ابوذر و هم در پيش سلمان بوده. چه طور مي شود ؟ امام تنها يك جسم در روي زمين دارد پس تنها جابه جايي با سرعت فراتر از نور مي باشد(علوم تجربي مانند فيزيك به مرور زمان تكميل مي شوند و تا آن زمان وقت زيادي مانده است ) دانشمندان به سرعتي فراتر از سرعت نور دست پيدا كرده اند ولي اگر بخواهند از ان آن رونمايي كنند تمامي فرمول ها و محاسبات دانشگاهيي و غيره بهم مي ريزد چون تمامي آنها برمبناي سرعت نور مي باشد(اين موضوع رو كسي به من گفته بود)
    مثال پنكه مثال خوبي مي باشد در آن واحد سه پره دارد و لي در همه جا هست
    http://www.shiaupload.ir/images/5520...5994467303.jpg
    داداشی به نظر تو زندگی بعد از تولد وجود داره؟****آیا تو به وجود مامان اعتقاد داری؟****
    نه من به این اراجیف اعتقادی ندارم؛ من یک روشنفکرم****مگه تا حالا مامانو دیدی؟
    كشكول شيعه www.hrsn.com

9. صلوات ها 5

نوشته
    2,644
    حضور
    1 روز 12 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11247

خداوندا. من بنده حقیری هستم که در مقابل عظمت و مهربانی تو سر به سجده می اورم چرا که تنها تو هستی که من را وجود بخشیدی و من تورا همیشه در همه حال می بویم و میستایم.

11. صلوات ها 3

نوشته
    421
    حضور
    2 روز 8 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    914

یا من له الدنیا و الآخره ارحم لمن لیس له الدنیا و الآخره

تا جایی که در ذهن دارم طبق همین محاسبات علمی رسیدن به سرعت نور نیاز به انرژی بی نهایت دارد، چون با افزایش سرعت جرم هم زیاد می شود تا اینکه در سرعت نور جرم بی نهایت می شود. ولی در هر حال، اولیای خدا با نوری خدایی که از تقوای الهی به دست می آورند تمام این کارهایی را که گفته شد (حضور همزمان در چند جا، حرکت در زمان و موارد مشابه) می توانند انجام دهند.
    مَنْ کانَ عَدُوّاً لِلّهِ وَ مَلائِکَتِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جِبْریلَ وَ میکالَ فَإِنَّ اللّهَ عَدُوٌّ لِلْکافِرینَ

13. صلوات ها 3

علاقه
    مسائل مذهبی
    نوشته
    326
    حضور
    1 روز 22 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1424

آنچه خوانده ام انیشتن هم معراج پیامبر را مطابق بر علم می داند و درنهایت مسلمان و شیعه

میشود

البته بعد از 40 نامه که بین ایشان و آیت الله برو جردی رد و بدل میشود
    اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها والسر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک

15. صلوات ها 4

علاقه
    مطالعه،سوال،طبیعت،سَحر و هر چیزی که یاداور مالکو صاحبم باشه
    نوشته
    1,212
    حضور
    15 روز 8 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    46
    آپلود
    1
    گالری
    5
    صلوات
    3259

نقل قول نوشته اصلی توسط ͼmohammadͽ نمایش پست ها
    اینجا باید یه توضیحاتی بدم !!!! منظوری از قانون نسبیت همان جلو زدن از سرعت نور و پخش شدن در فضا است که گفته میشود معراج پیامبر هم همین ویژگی را داشته !!!!! یعنی وقتی انسانی با یرعتی بیشتر از سرعت نور حرکت کند میتواند در فضا پخش شود (مانند پنکه وقتی میچرخه با اینکه سرعتش کمه ولی معلمه که داره تو فضا پخش میشه ) همین ویژگی باعث میشود همزمان در چند مکان حضور داشته باشد و چند کار را با هم بتواند انجام دهد !!!!!1 حالا میخوام بدونم آیا چنین چیزی هست ؟!؟!! ینی حرفی راجع به این مسئله زده شده ؟!؟!؟! با تشکر
    سلام خدمت دوستان
    اولا که نسبیت نمیگه اگر با سرعت بیش از نور حرکت کنیم فلان میشود....میگوید سرعت نور حد سرعت در طبیعت است یعنی طبق یکی از اصول سه گانه این نظریه با سرعتی بیش از سرعت نور نمیتوان حرکت کرد!!
    طبق نسیبت اگر سرعت شما به سرعت نور هم برسد دیگر وجود نخواهید داشت!!!چون به طور کامل تبدیل به انرژی میشوید!!

اما یک نکته مهم رو دقت کنید
    هیچ وقت این گونه مسائل رو به دین نسبت ندهید چون هنوز اثبات نشده اند مثلا حدود یک سال پیش(کمتر از یک سال البته) در ازمایشگاه سرن ازمایشی انجام شد که در ان به طور اتفاقی دیدن یک نوترینو با سرعتی بیش از سرعت نور حرکت کرد!!!یعنی نقض یکی از اساسی ترین اصول نسبیت.
    چیزی که اکنون فیزیک دان ها د رتلاش برای اثبات ان هستند همان چیزی است که در مورد نظریات نیوتون رخ داد.یعنی این گونه فهمیده شد که ایندنظریات با اعمال محدودیتهایی تا حدی از مسائل و اتفاقات طبیعت را توضیح میدهند اما برای درک کامل اتفاقاتی که رخ میدهد نیازمند نظریات کامل تری هستیم.اکنون هم گفته میشود که این نظریه با اعمال محدودیت های سرعت کاربرد دارد....

به یاد داشته باشید ما هنوز از بیست و هفت حرف علم حتی ان دو حرفی را که گفته شده را هم کامل درک نکردیم و برای درک چنین مسایلی وتوضیح منطقی انها هنوز فاصله ی زیادی با حقیقت داریم.

ویرایش توسط hoorshid : ۱۳۹۱/۰۸/۱۳ در ساعت ۲۲:۱۳
    ما دلخوش به سلامی هستیم که پاسخ ان واجب است!السلام علیک یا ابا صالح المهدی!
    یا رب!
    ما رو عامل تعجیل ظهور موعودت قرار بده!
    کمک کن تسکین غم هایش باشیم!
    و خنده ی روی لبهاش!
    نه (پناه بر تو!) اشک گوشه ی چشم هاش!

17. صلوات ها 9

علاقه
    match,chemistry,quran,chess,smart phone,computer,my school,god,payambar,ahle beyt
    نوشته
    13
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    4
    آپلود
    6
    گالری
    0
    صلوات
    74

نقل قول نوشته اصلی توسط hoorshid نمایش پست ها

اما یک نکته مهم رو دقت کنید
    هیچ وقت این گونه مسائل رو به دین نسبت ندهید چون هنوز اثبات نشده اند مثلا حدود یک سال پیش(کمتر از یک سال البته) در ازمایشگاه سرن ازمایشی انجام شد که در ان به طور اتفاقی دیدن یک نوترینو با سرعتی بیش از سرعت نور حرکت کرد!!!یعنی نقض یکی از اساسی ترین اصول نسبیت.
    سلام
    دوست عزیز
    بعدازاون آزمایش مشخص شدکه اون آزمایش نتیجش غلت بوده وهنوزکه هنوزنظریه انیشتین روهیچ احدی نتونسه ردکنه

«ترس با ياس مقرون شده،و كم روئى با محروميت،و فرصتهامى‏گذرد همچون عبور ابرها،بنابر اين فرصتهاى نيك را غنيمت‏بشماريد » امام علی(ع)
    نهج البلاغه،کلمات قصار،شماره21

19. صلوات ها 4

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,536
    حضور
    221 روز 1 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7882

نقل قول نوشته اصلی توسط shahed.chamren نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز
    بعدازاون آزمایش مشخص شدکه اون آزمایش نتیجش غلت بوده وهنوزکه هنوزنظریه انیشتین روهیچ احدی نتونسه ردکنه
    به نام خدا.

حالا من نمیخوام بگم نظریه نسبیت درست نیستا ، ولی هنوز هم کسی نتونسته نظریه انیشتین رو اثبات بکنه. فقط با ابزار های امروز ما و دقت عملی امروز ما ، نتایج محاسبات با نتایج آزمایشات تفاوت چشمگیری نداره.

من هم با hoorshid موافقم. نسبت دادن نظریات علمی به دین کار نادرستیه چون فردا روزی تقه اش در میرود.

با تشکر ، ستایشگر
    اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

من بیچاره ترین موجود در عالم بودم و خدایا، محبت حسین (ع) رو در دل من گذاشتی و من خوشبخت ترین فرد زمین شدم.

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری