بسم رب المهدی المضطر (ع)
السلام علیک یا مولای یا صاحب الزمان عج

در راستای عمل به فرمان مولا صاحب الزمان عج (اکثروا الدعا بتعجیل الفرج ...) و مولا امام صادق علیه السلام (حدیث معروف به بنی اسرائیل) به دعای همگانی شیعیان برای تعجیل در امر فرج
به مدد مولا صاحب الزمان عجل الله فرجه امسال نیمه ی شعبان را هم مثل فاطمیه و محرم با خروش و احساس علوی بیرون میائیم و دسته های التجا ، استغاثه ، دعای همگانی و ... به راه می اندازیم.

نیمه شعبان را مثل فاطمیه ، عاشورایی برگزار کنیم (دسته های التجا و دعای همگا
در زیارت عاشورا امام حسین علیه السلام را وتر الموتور یعنی تنهای تنها گذاشته شده میخوانیم (السلام علیک یا ثارالله و بن ثاره و الوتر الموتور ) و در زیارت مولا صاحب الزمان عج امام حاضرمان را هم به این نام (... و خیر من تقمص وارتدی و الوتر الموتور و مفرج الکرب ...*) می خوانیم و این بدان معناست که مولای عزیزمان همانند امام حسین علیه السلام در صحرای کربلای غیبت به نیزه ی غریبی اش تکیه داده اند پس آیا وظیفه ی ما نیست که نیمه ی شعبان را عاشورایی برگزار کنیم ؟
امسال روز نیمه ی شعبان 1433 قمری مثل روز عاشورا دسته هایی به راه بیاندازیم و مولای خویش را صدا کنیم(یا صاحب الزمان ، یا صاحب الزمان ؛ عجل علی ظهورک یا صاحب الزمان ؛اللهم عجل لولیک الفرج ؛ المستغاث بک یا صاحب الزمان و ... ) و ظهور آن عزیز را از خداوند متعال بخواهیم.
یک زمانی یاری کردن امام زمان (امام حسین ع) با شمشیر زدن و نثار جان و ... است ولی یک زمانی مثل زمان ما یاری کردن امام زمان (امام مهدی عج) با خودسازی و زمینه سازی میسر است که این مهم با بر پا کردن دسته های التجا و دعاهای همگانی در نیمه شعبان حاصل می شود .
خداوند توفیق درک و شناخت وظیفه و همچنین توفیق شرکت در اینگونه مراسم را به ما و همه ی شما عنایت فرماید
ان شا الله

برنامه ی دسته های التجا و دعای همگانی نیمه شعبان :
عصر نیمه شعبان تا هنگام اذان مغرب

هر مسجد ، هیئت ،حسینیه و ... همانطور که در محرم و فاطمیه دسته هایی راه می اندازند، در نیمه شعبان نیز با همان دسته ها همراه با پرچم های رنگی ، شاد و مزین به نام مولا صاحب الزمان عج و ... عصر نیمه شعبان از محل خویش بیرون آمده و تا هنگام اذان مغرب در همان خیابانهایی که در ایام محرم و عاشورا مراسمشان را برگزار میکنند برنامه ی نیمه شعبان را اجرا کنند.

* مفاتیح الجنان صلوات بعد از زیارت السلام علی الحق الجدید
منبع : http://elteja.com