جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: علت علاقه یهود به خون و نابودی ....

 1. #1

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۹
  نوشته
  2,900
  حضور
  21 روز 10 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  8410

  علت علاقه یهود به خون و نابودی ....

  با سلام

  چرا در یهود جنگ وخونریزی وقساوت وبیرحمی وآتش ارزش بالایی دارد ؟!

  در عبرانیان 9-22 آمده : حتی عهد نخست نیز بدون خون , قایل اجرا نبود . آن هنگام که موسی هر یک از احکام شریعت را به تمامی قوم اعلام کرد ,
  خون گوساله ها را گرفته , همراه با آب و پشم قرمز و شاخه های زوفا , بر کتاب و همه قوم خود پاشید و گفت : (( این است خون عهدی که خدا شما را به نگاه داشتنش حکم فرموده است . ))
  همچنین آن خون را بر خیمه و بر هر آنچه در آیینهای آن به کار می رفت پاشید . در حقیقت , بنا بر شریعت , تقریبا همه چیز به وسیله خون پاک می شود و بدون ریختن خون , آمرزشی نیست .

  اگر مسلمین قربانی میکنند اما نه دیگر با چنین اوصافی .

  یا در جنگ :

  صموئيل الاول ١٥:‏٣ فَالآنَ اذْهَبْ وَاضْرِبْعَمَالِيقَ، وَحَرِّمُوا كُلَّ مَا لَهُ وَلاَ تَعْفُ عَنْهُمْ بَلِاقْتُلْ رَجُلاً وَامْرَأَةً، طِفْلاً وَرَضِيعًا، بَقَرًا وَغَنَمًا،جَمَلاً وَحِمَارًا".

  العدد٣١:‏١٧ فَالآنَاقْتُلُواكُلَّ ذَكَرٍ مِنَ الأَطْفَالِ. وَكُلَّامْرَأَةٍ عَرَفَتْ رَجُلاً بِمُضَاجَعَةِ ذَكَرٍاقْتُلُوهَا.

  درخت وحیوان و زن وکودک چه گناهی کرده اند که به آتش و جنگ سوزانده شوند ؟!
  البته ساکنان آن شهر با همه حیواناتش را بکش 15 و غنائمش را در میان کوچه جمع کن و همه شهر با غنائمش را برای خدایت یهوه بالکل به آتش بسوزان ...تثنیه -13  المكابيين الأول ٥:‏٥ فالجاهم الى البروج و حاصرهم و ابسلهم و ‍احرق بروجهم و كل من كان فيها بالنار


  حضرت عیسی (ع) وسایر انبیاء الهی چه گناهی کرده بودند که بدست یهودیان کشته شدند (در مورد حضرت عیسی به اقرار خودشان حضرتش را کشتند) ؟

  چرا یهودیان از بدو ظهور اسلام در صدد نابودی آن برامدند و در جستجوی پیامبر خاتم وکشتن وی بودند وآخر هم ایشان را شهید کردند؟!

  چرا یهود سایر اقوام را نجس و در حد حیوان میدانند ؟!

  http://mohakeme.com/news-933.html

  ویرایش توسط خیر البریه : ۱۳۹۱/۰۴/۰۶ در ساعت ۰۸:۱۷

 2. صلوات ها 3


 3. #2

  عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۸
  علاقه
  تاریخ
  نوشته
  444
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  7
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  2101  با سلام

  هنگامی‌که بحث «جنگ در ادیان» را ملاحظه می‌کنیم، هیچ جنگی در قساوت و شدت همانند «جنگ در دین یهود» نیست. یهود براساس شریعت خود، در طول تاریخ، به جنگ و خونریزی فراوان می‌پرداخته‌اند و در این راه به اطفال و زنان نیز رحم نمی‌کرده اند.
  [1] قرآن کریم،‌یهود و مشرکان را در یک ردیف قرار می‌دهد و آنان را دشمن‌ترین افراد نسبت به مسلمانان معرفی می‌نماید:
  «به‌طور مسلم، دشمن‌ترین مردم نسبت به مؤمنان را یهود و مشرکان خواهی یافت. و نزدیک‌ترین دوستان به مؤمنان را کسانی می‌یابی که می‌گویند: ما نصارا هستیم این بدان روست که در میان آن‌ها، افرادی عالم و تارک دنیا هستند و آن‌ها (در برابر حق) تکبر نمی‌ورزند.»
  [2]
  اما عجیب این‌که یهودیان، همة این جنگ‌‌طلبی‌ها را به استناد تورات انجام می‌دهند؛ برای نمونه، در متن تورات چنین می‌‌خوانیم
  :
  «چون به شهری نزدیک آیی تا با آن جنگ نمایی، آن را برای صلح ندا کن و اگر تو را جواب صلح بدهد و دروازه‌ها را برای تو بگشاید، آن‌گاه تمام قومی که در آن یافت شوند، به تو جزیه دهند و تو را خدمت نمایند و اگر با تو صلح نکرده، با تو جنگ نمایند، پس آن را محاصره کن و چون یهوه ـ خدایت ــ آن را به دست تو بسپارد، جمیع ذکورانش را به دم شمشیر بکش، لیکن زنان و اطفال و بهایم و آن‌چه در شهر باشد ــ یعنی تمام غنیمتش را ــ برای خود به تاراج ببر و غنایم دشمنان خود را که یهوه ــ خدایت ــ به تو دهد، بخور. به همه شهرهایی که از تو بسیار دورند که از شهرهای این امت‌ها نباشند، چنین رفتار نما؛ اما از شهرهای این امت‌هایی که یهوه ــ خدایت ــ را به ملکیت می‌دهی، هیچ ذی‌نفسی را زنده مگذار، بلکه ایشان را
  … چنان‌که یهوه ــ خدایت ــ تو را امر فرموده‌است، بالکل هلاک ‌ساز.»
  همچنین در تورات می‌‌خوانیم
  : «یهوه، خدای ما، او (سرزمین سیحون و ملک حشبون) را به دست ما تسلیم نموده، او را با پسرانش و جمیع قومش زدیم و تمامی شهرهایش را در آن وقت گرفته، مردان و زنان و اطفال هر شهر را هلاک کردیم که یکی را باقی نگذاشتیم، لیکن بهایم را با غنیمت شهرهایی که گرفته بودیم، برای خود به غارت بردیم.»
  و در جای دیگر تورات آمده است
  : «پس یهوه، خدای ما، عوج ملک باشان و نیز تمامی قومش را به‌دست ما تسلیم نموده، او را به حدی شکست دادیم که احدی از برای وی باقی نماند و در آن وقت، همة شهرهایش را گرفتیم و شهری نماند که از ایشان نگرفتیم … و آن‌ها را بالکل هلاک کردیم؛ چنان‌که با سیحون و ملک حشبون کرده بودیم. هر شهر را با مردان و زنان و اطفال هلاک ساختیم و تمامی بهایم و غنیمت شهرها را برای خود به غارت بردیم.»
  و نیز آمده است
  : «و هر آن‌چه در شهر بود، از مرد و زن و جوان و پیر، حتی گاو و گوسفند و الاغ را به دم شمشیر هلاک کردند.»[3]
  در این میان، قرآن‌کریم عده‌ای از یهودیان را می‌ستاید؛ همان‌هایی که از غرور، خودپرستی و تکبر خودداری می‌‌کنند و همواره حقیقت را مد نظر دارند
  : «آن‌ها همه یکسان نیستند؛ از اهل کتاب جمعیتی هستند که (به حق و ایمان) قیام می‌کنند و پیوسته در اوقات شب، آیات خدا را می‌خوانند درحالی‌که سجده می‌نمایند؛ به خدا و روز واپسین ایمان می‌آورند، امر به معروف و نهی از منکر می‌‌کنند و در انجام کارهای نیک، پیشی می‌گیرند و آن‌ها از صالحانند. و آن‌چه از اعمال نیک انجام دهند، هرگز کفران نخواهد شد (و پاداش شایسته آن را می‌بینند) و خدا از پرهیزگاران آگاه است.»[4]
  و به ‌این‌ترتیب، قرآن‌کریم از این‌‌که نژاد یهود را به‌کلی محکوم کند یا خون آن‌ها را کثیف بشمرد، خودداری کرده و تنها بر اعمال آن‌ها انگشت می‌‌گذارد و با تجلیل و احترام از افرادی که به اکثریت فاسد نپیوستند و در برابر ایمان و حق تسلیم شدند، به نیکی یاد می‌کند و این روش اسلام است که در هیچ موردی، مبارزه‌اش رنگ نژادی و قبیله‌ای ندارد و تنها بر محور عقاید، اعمال و رفتار می‌گردد
  .(ماهیت اعتقادی و دینی صهیونیسم، کتاب نقد شماره 32 ، ص 85 )

  [1] ماهیت اعتقادی و دینی صهیونیسم، کتاب نقد شماره 32 ، ص 82-85 ؛ وهبة الزحیلی، «آثار الحرب» دمشق، دارالکفر، 1992، چ 4، ص 45

  [2] مائده(5): 12.

  [3]
  تورات، سفر تثنیه، باب بیستم: 10 ـــ 18. ؛ تورات، سفر تثنیه، باب 2: 33 ـــ 35. ؛ تورات، سفر تثنیه، باب 3:3 ـــ 7. ؛ تورات، سفر تثنیه، باب 32:41 ـــ 44.

  [4] آل‌عمران(3): 113 ـــ 115.
  ویرایش توسط صدر : ۱۳۹۱/۰۴/۰۶ در ساعت ۲۰:۵۴

 4. صلوات ها 2


 5. #3

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۹
  نوشته
  2,900
  حضور
  21 روز 10 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  8410
  با سلام وتشکر

  تعجب اینجاست که اینهمه بی رحمی وسنگدلی را مستند به تورات میکنند ، آیا این فجایع میتواند از تعالیم الهی انبیاء باشد ؟!

  در قران کریم و سیره معصومین علیهم السلام همواره مدارا ومهربانی حتی با درخت و حیوان دیده میشود مگر در مواردی که دشمن به کیان اسلام تجاوز کند اما در اینجا هم تعدی وتجاوز غیر انسانی وهتک حقوق جانداران در جنگ ، مطرود اسلام است .

  پیامبر اسلام (ص) هم جنگ کردند اما در کدامیک از جنگها دستور به قتل زنان و کودکان وسوزاندن درختان وحیوانات دادند ؟

 6. صلوات


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود