عدم پرداخت سنوات

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
عدم پرداخت سنوات

با سلام خدمت اساتيد بزرگوار.

يكي از دوستان من چند سالي در شركتي كار ميكردند و بعد از چند سال رئيس ايشان به شركت جديد منتقل شدند و ايشان را با خود به شركت جديد بردند اما دوست من از شركت قبل استعفا ندادند . بعد از مدتي رئيس ايشان نيز در شركت جديد از كار بركنار شدند و به شركت قبل بازگشتند و دوست من در همين شركت ادامه كار دادند اما شركت قبل و همين آقاي رئيسي كه ايشان را بردند به دليل اينكه ايشان استعفا ندادند حاضر به پرداخت سنوات ايشان نشدند . بعد از دوندگيهاي قانوني ايشان تصميم گرفتند تا براي گرفتن حق خود وكيل بگيرند كه خب هزينه زيادي دارد در حالي كه اگر شركت حق ايشان را مي دادند مجبور به گرفتن وكيل نبودند. از طرفي از اين مقدار سنوات هزينه اي هم ايشان به شركت بدهكار هستند كه بايد از سنوات كم شود.

حال سوال ايشان اين است كه با توجه به اين كه شركت به دليل ندادن حقشان ايشان را مجبور به گرفتن وكيل كرده اند در صورت برنده شدن در دادگاه مي توانند از آن مبلغي كه به شركت بدهكار بوده اند حق وكيل را بپردازند يا خير. با تشكر

مرجع تقليد: آيت الله العظمي خامنه اي

برچسب: 

سادات;235129 نوشت:
حال سوال ايشان اين است كه با توجه به اين كه شركت به دليل ندادن حقشان ايشان را مجبور به گرفتن وكيل كرده اند در صورت برنده شدن در دادگاه مي توانند از آن مبلغي كه به شركت بدهكار بوده اند حق وكيل را بپردازند يا خير. با تشكر

عرض سلام خدمت شما کاربر محترم وتشکر ازسوال شما
اگراین شخص هزینه وکالت رابخواهد بابدهکاری که شرکت به این شخص بدهکار است، تقاص کند دراین مسئله باید از دفتر مرجع خودش اجازه بگیرید.

موضوع قفل شده است