ایا اجنه میتوانند در عالم خواب ما را مورد ازار قرار دهند ؟

تب‌های اولیه

53 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ایا اجنه میتوانند در عالم خواب ما را مورد ازار قرار دهند ؟

سلام دوستان من مدتی هست دچار کابوس و درگیری با یک شخص میشوم ولی نه ان شخص رو مشاهده میکنم و نه مورد ازار جدی قرار میگیرم به طوری که هرشب باید از خواب حدود 10 بار بیدار شوم و باز به خواب بروم بیدار شدنم هم با فریاد و صدای بلند است حالا من نمیدوانم ایا اجنه میتوانند در خواب ما را مورد ازار و اذیت قرار دهند ؟ اگر میتوانند راه حل این مشکل چیست باید به دکتر مراجعه کنم ؟

سلام
البته با اجازه ی پاسخگویان محترم سایت فقط نظر شخصی خودم رو میگم و ان شالله پاسخگویان بهتر میتونند کمکتون کنن.
دررابطه با درگیری با شخص، خود بنده هم مدتی بود از شخصی دل خوشی نداشتم ولی چون بروز نمیکردم در خوابهایم با وی به دعوا و درگیری های سخت میپرداختم! پس ممکن است این درگیری یک برگشتی از انرژی هایی باشد که به ناخودآگاه خود وارد کردید اما این مورد هم شنیدم که شیاطین گه گاهی به خواب مؤمنین می آیند تا خاطرشان را پریشان کنند. حال خود ببینید ایا در دنیای واقعی با شخص خاصی میانه ی خوبی ندارید یا که شیاطین میخواهند شما را آزار بدند.
موفق باشید.

[=Book Antiqua]با سلام
بله اجنه و شیاطین میتوانند در خواب انسان را مورد آزار قرار دهند !

[=Book Antiqua] در این تاپیک جواب سوالات زیادی را در مورد اجنه و شیطان لعنت الله میتوانید پیدا کنید

http://www.askdin.com/thread11346.html

.

رضا;232212 نوشت:
با سلام
بله اجنه و شیاطین میتوانند در خواب انسان را مورد آزار قرار دهند !
در این تاپیک جواب سوالات زیادی را در مورد اجنه و شیطان لعنت الله میتوانید پیدا کنید

http://www.askdin.com/thread11346.html

.

تخیلات مسلمین که هنوز در دوره کودکی مانده اند ، برای داستان گفتن و فیلنامه ی فیلمهای تخیلی زیباست ! افسوس از اینهمه خواب و خیالهای خام و کودکانه ی عصر سنگی و پاره سنگی!

ruya-r;232247 نوشت:
تخیلات مسلمین که هنوز در دوره کودکی مانده اند ، برای داستان گفتن و فیلنامه ی فیلمهای تخیلی زیباست ! افسوس از اینهمه خواب و خیالهای خام و کودکانه ی عصر سنگی و پاره سنگی!

با سلام
این سخنان آمده در حد و قامت فکری شما نیست که از آنها چیزی سر در بیاورید !

:khandeh!:

نیلوفر1;232211 نوشت:
[=microsoft sans serif]سلام
[=microsoft sans serif]البته با اجازه ی پاسخگویان محترم سایت فقط نظر شخصی خودم رو میگم و ان شالله پاسخگویان بهتر میتونند کمکتون کنن.
[=microsoft sans serif]دررابطه با درگیری با شخص، خود بنده هم مدتی بود از شخصی دل خوشی نداشتم ولی چون بروز نمیکردم در خوابهایم با وی به دعوا و درگیری های سخت میپرداختم! پس ممکن است این درگیری یک برگشتی از انرژی هایی باشد که به ناخودآگاه خود وارد کردید اما این مورد هم شنیدم که شیاطین گه گاهی به خواب مؤمنین می آیند تا خاطرشان را پریشان کنند. حال خود ببینید ایا در دنیای واقعی با شخص خاصی میانه ی خوبی ندارید یا که شیاطین میخواهند شما را آزار بدند.
[=microsoft sans serif]موفق باشید.

برای برون رفتن از خیالها و تخیلات کودکانه و افسانه ها و باورهای قدیمی توصیه میکنم کتاب

satan delusion = توهم شیطان را مطالعه کنید
http://www.amazon.com/Delusion-Of-Satan-Frances-Hill/dp/0306807971
A Delusion Of Satan

دنیا کچاست مسلمین کجایند هنوز در فکر اساطیری و فسونهای گذشته اند و با انها زندگی میکنند
برید عزیزانم کمی علمی بیندیشید دست بکشید از این خرافات بی سرو ته !

ویرایش : اشتباه ارسال شد
این کتاب
8. The Devil's Delusion: Atheism and Its Scientific Pretensions by David Berlinski

رضا;232250 نوشت:

با سلام
این سخنان آمده در حد و قامت فکری شما نیست که از آنها چیزی سر در بیاورید !:khandeh!:

مسلم است که در حد الان ما نیست در حد و قامت فکری کودکی من بود ! ولی شما هنوز در دوره کودکی مانده اید

ruya-r;232258 نوشت:
مسلم است که در حد الان ما نیست در حد و قامت فکری کودکی من بود ! ولی شما هنوز در دوره کودکی مانده اید

شیطان دو راه برای نفوذ دارد

اولی انکار شیطان

دومی قدرت زیاد فرض کردن برای شیطان

سپاهش هم از همین دو راه استفاده می کنند
برخی دانسته برخی نادانسته

vistacali;232180 نوشت:
سلام دوستان من مدتی هست دچار کابوس و درگیری با یک شخص میشوم ولی نه ان شخص رو مشاهده میکنم و نه مورد ازار جدی قرار میگیرم به طوری که هرشب باید از خواب حدود 10 بار بیدار شوم و باز به خواب بروم بیدار شدنم هم با فریاد و صدای بلند است حالا من نمیدوانم ایا اجنه میتوانند در خواب ما را مورد ازار و اذیت قرار دهند ؟ اگر میتوانند راه حل این مشکل چیست باید به دکتر مراجعه کنم ؟

اگر شخص را می بینید که قطعا می بینید والا چطور می گویید با کسی درگیر می شوید

مکان خواب خود یا حتی وضعیت خواب را تغییر دهید
حتما با وضو بخوابید و حتما قبل از خواب بسم الله الرحمن الرحیم بگویید
دقت کنید در اطاق آیات قران یا ادعیه وجود ندارد که شما به سمت انها پا دراز می کنید و می خوابید؟
و اول از همه بررسی کیند اگر در طول روز با کسی درگیری نداشته اید یا هر چیزی که به نوعی انعکاس افکار در خواب باشد؟

چون شیطان و جن به این راحتی ها نمی توانند ازار دهند اگر که شخص رعایت باید ها و نباید ها را بکند

با سلام
لطفا اجنه را جمع جن ندانيد بلكه اجنه جمع جنين هستش .

رضا;232250 نوشت:

با سلام

پس در حد و قامت فکری چه کسی است؟ شما احیانا؟

نقل قول:
سلام دوستان من مدتی هست دچار کابوس و درگیری با یک شخص میشوم ولی نه ان شخص رو مشاهده میکنم و نه مورد ازار جدی قرار میگیرم به طوری که هرشب باید از خواب حدود 10 بار بیدار شوم و باز به خواب بروم بیدار شدنم هم با فریاد و صدای بلند است حالا من نمیدوانم ایا اجنه میتوانند در خواب ما را مورد ازار و اذیت قرار دهند ؟

سلام
شما هنوز، در قید حیات هستید؟!(به خاطر حمله جنیان عرض کردم!)

اگر که هستی خدمت شما بگم که جن به انسان صدمه میزنه اگر:

در مکانی خوابیده باشی که خانه اونها هم باشه (برای تفریح میان اذیت میکنند!)

و یا اگر علمی در درون دل خود دارید که می خواهند به درون آن نفوذ کنند!

در غیر این صورت گمان نمی کنم این خوابها مربوط به جن باشند بیشتر پریشانی و بد خوابیدن هست!

مثلا شما موقع خواب به سمت جنوب بخواب و روی شونه چپ و زانوی پاهاتون و قائمه کنید،اگه بازم اون خوابا اومد سراغت پس خونه تون جن داره !

نقل قول:
اگر میتوانند راه حل این مشکل چیست باید به دکتر مراجعه کنم ؟
شما هم مثل من احتمالا هنوز جن واقعی ندیدی، اگه ببینی فکر می کنم ...آره باید برید دکتر تا خوب بشی!

مثلا این نقل قولی که من در یکی از انجمنها خوندم و ببینید
فکر میکنم این یکی از اجنه هاست که به انسان صدمه میزنه :

نقل قول:

...الان که خیلی کم شده شاید سالی یک بار ببینم، که اصلا ترسناکم نیست.

الان بیشتر یه حیوونی مثل

گوریل که پشمالوئه و لباس قرمزم تنش هست و میبینم که میاد توی حیاط خونمون یا توی اتاقامون میگرده! مثلا اینو همین یه ماه پیش دیدم از نظر قد هم از من بزرگ تر بود هیکلی هم بود اما یه جورایی بی آزار بود فک کنم منم با یه چوب اون و یواش یواش از دروازه حیاطمون بردم بیرون!

شاید این زیاد ترسی هم نداشت منم می دونستم توی خوابم و سعیم میکردم که باهاش در گیر نشم و ...

اما اونی که من براش رفتم دکتر و گفتم مغزم کیپ شده بود به این آرومی ها هم نبود که!
یادمه از سر کار اومده بودم خونه، ناهار که خوردم چون خسته بودم فورا رفتم خوابیدم
ساعت حدودا دو بعد از ظهر یه روز تابستونی بود .

آقا دو دقیقه نشده بود که خوابیدم

حالا توی خواب توی همون اتاقم هستم و می بینم که دارم ذل میزنم به پنجره اتاقم، که انگار یکی داره با یه چیزی توری سیمی پنجره رو پاره میکنه!!

یکم بیشتر دقت که کردم دیدم ، آدم که چی بگم، یه نوع حیوونی چیزی بود با صورتی قهوه ای سوخته -چشمای سفید درشت -موهایی ریش ریش خاکستری رنگی که به یه حالت بدی آویزون و شلخته بودن-با دندونای

تیغ تیغی!!توری پنجرمو پاره کرده اومده تو! یادمه یه خرناسی چیزی هم میکشید و با یه چاقویی که دستَش فک کنم استخونی چیزی بود میخواد با حرس تموم بکنه توی گوشم!!!(حمله کرد به من!)

ای خداااا... نمی دونم چرا این جور موقعا آدم باید داد بزنه زبون آدم انگار یه مرگیش میشه! اینقده من هل کرده بودم که اصلا بی اختیار از تو رختخواب بلند شدم سریع دستی که چاقو توش بود و محکم گرفتم! حالا هی به صورت همیدیگه نگاه میکنیم داد میزنیم!

هی اون داد میزد،هی من جیغ و داد میکردم هی اون هی من!!تا مثلا نذارم که تو تنم فرو نکنه!!!

نمی دونم آخه این چه حرسی بود که میزد . آخرشم من نفهمیدم علتش چی بود اومد تو اتاقم!

اینقد هوار کشیدم اینقد داد زدم هی میگفتم آی ملت کمک کمک منو کشت آی کمک...!!!

آقا آخرشم پرید روی دوشم چپم و بدبختی سرمو با دندونش گاز گرفت! ای خدا لعنتش کنه!

منم از هول طوری که همون جور داد میزدم از خواب پریدم یه جوری شده بود که مادرم اینا همه اومده بودن توی اتاقم هی میگفتن چه خبره اینقد داد میکنی مرض داری مگه!!!

ای خدا نمی دونی که!
بیدار که شدم دیدم وسط ظهر تابستون تموم مرغ و خروسامون ریختن توی حیاط هی جیغ و داد میکنن بعد تازه من فهمیدم اینقد صدای اونا زیاد بود و میرفت توی مغزم من بیدار شده بودم!! وگرنه معلوم نبود چی میشد چون من قشنگ یادمه روحم قفل شده بود. انگار راه برگشت به مغز و یه جورایی گم کرده بود!!
فرداش من احساس کردم که نیمه چپ سرم منگ شده یه هفته بعدم کلا منگ شدم و یه جورایی خل شده بودم که رفتتم دکتر و بقیه ماجرا که همونی که گفتی قرصا همش بیخودن الکی رفتن بودم.

البته این مال 5 سال پیش بود الان خیلی معمولی و خوبم ولی بد تجربه ای بود!

توی اون پستم منظور من هم این نوع جنا بودن که واقعا بدن !

خوش باشی

قدیما من هم شنیدم که می گفتن برای پسر بچه ها یه تیزی زیر سرشون بگذارین

یا این که یه سنجاق قفلی میزدن به لباسشون

کسی حکمتش رو می دونه؟

anoushiravan;232451 نوشت:
قدیما من هم شنیدم که می گفتن برای پسر بچه ها یه تیزی زیر سرشون بگذارین

یا این که یه سنجاق قفلی میزدن به لباسشون

کسی حکمتش رو می دونه؟

با سلام
بخاطر اینکه اکثر اجنه ها از فلز هراسانند !

رضا;232452 نوشت:
با سلام
بخاطر اینکه اکثر اجنه ها از فلز هراسانند !

سلام به همگی
ممنون از شما
این چیزا رو کجا میشه یاد گرفت؟

anoushiravan;232454 نوشت:
سلام به همگی
ممنون از شما

با سلام
این مسائل بسیار گسترده است !
اما خواندن این کتاب در مورد شناخت جن و شیطان به شما کمک میکند
کتاب «جن و شیطان؛ تحقیق قرآنی، روایی و عقلی»، تألیف علی‌رضا رجالی تهرانی

Anoushiravan;232454 نوشت:
سلام به همگی
ممنون از شما

حاجی اینها در قامت فکری من و شما نیست.. خودت رو خسته نکن. :pir:

سلام مجدد و ممنون از شما
ای کاش لینک دانلودش هم بود:khandeh!:

وایسلی گوجا;232458 نوشت:
حاجی اینها در قامت فکری من و شما نیست.. خودت رو خسته نکن. :pir:

در قامت شما رو نمی دونم
ولی به نظر من دونستنشون بد نیست
هیجان انگیزه!:khandeh!:

سلام آقا رضای گل ..
شما در این زمینه معلومه حسابی تحقیق کردید . حالا من یک سوال از شما دارم .
خدا هر چیزی را که آفریده فکر کنم قدرت به تسخیر در آوردنش برای انسان هم داده ( یادم تو کتاب دینی دبیرستان یک چیزی تو این مایه ها را خوندم ) حالا آیا این عقلانیست خدا موجودی به نام جن را بیافریند در صورتی که مشرف مخلوقات نیست بیاید انسان را که مشرف مخلوقات هست را آزار و اذیت کند و خداوند هیچ چیزی را در اختیار انسان برای به تسخیر در آوردن او به او نداده باشد !!! ؟؟؟

ruya-r;232247 نوشت:

رضا;232250 نوشت:

با سلام
خطاب به دوست لاادری، شما بهتر است در حیطه مبانی اعتقادی خود صحبت کنید و اگر سخن مستدلی بیاورید پذیرفتنی خواهد بود. شما میتوانید به شیاطین و اجنه اعتقادی نداشته باشید، این دیدگاه ماتریالیستی شماست و قابل احترام. اما علم تجربی که مقوم دیدگاه ماتریالیستی است هنوز پاسخ مشخصی برای بسیاری از مسائل از جمله عالم خواب ندارد پس در جایی که بزرگان فکری شما حرفی برای گفتن ندارند اظهار نظر کردن بی خردی است، چه اینکه بخواهد با طعن و کنایه نیز همراه باشد که این بی اخلاقی را هم به آن اضاف میکند.

خطاب به کارشناس محترم، شما بجای اینکه بعنوان یک کارشناس با حفظ خونسردی و پاسخ های منطقی افراد را قانع کنید بیشتر آتش مجادله را شعله ور میکنید.

قُلْ أُوحِىَ إِلىَ‏َّ أَنَّهُ اسْتَمَعَ نَفَرٌ مِّنَ الجِْنّ‏ِ فَقَالُواْ إِنَّا سمَِعْنَا قُرْءَانًا عجََبًا
يهَْدِى إِلىَ الرُّشْدِ فََامَنَّا بِهِ وَ لَن نُّشْرِكَ بِرَبِّنَا أَحَدًا(1و2جن)
(اى رسول ما) بگو: مرا وحى رسيده كه گروهى از جنّيان (آيات قرآن را هنگام قرائت من) استماع كرده‏اند و پس از شنيدن گفته‏اند كه ما از قرآن آيات عجيبى شنيديم.
كه به راه خير و صلاح هدايت مى‏كند، بدين سبب ما به آن ايمان آورده و ديگر هرگز به خداى خود مشرك نخواهيم شد

هرکس که می خواهد از آزار شیطان و جن در امان باشد باید به ولایت محکم و حصن حصین مولا علی علیه السلام پناه ببرد

بارها گفته ام و بازهم می گویم هیچ چیز به اندازه نام مبارک مولا علی علیه السلام شیطان را آزار نمی دهد
و هیچ چیز به اندازه این نام فخیم برایش آزار دهنده نیست
و وقتی شخص به آستان مبارک مولا علی علیه السلام پناه می برد شیطان چنان می گریزد که سگ از سنگ فرار می کند
در جائی که مدح علی علیه السلام برقرار می شود شیطان از آنجا می گریزد و جنیان شیعه که سلام و درود و رحمت خدا بر آنان باد تجمع می کنند و ملائک رحمت الهی
پس اگر در خانه ای جن مورد ازار قرار می دهد افراد را یا روضه اباعبدالله علیه السلام برقرار کنید که تطهیر کننده منزل است یا مجلس ذکر مناقب مولا علی علیه السلام و مدح ایشان که پالایش دهنده منزل خواهد شد

گوهری کز صدف کون و مکان بیرون است
طلب از گمشدگان لب دریا می کرد؟

ruya-r;232255 نوشت:
برای برون رفتن از خیالها و تخیلات کودکانه و افسانه ها و باورهای قدیمی توصیه میکنم کتاب
satan delusion = توهم شیطان را مطالعه کنید
http://www.amazon.com/Delusion-Of-Satan-Frances-Hill/dp/0306807971
A Delusion Of Satan
دنیا کچاست مسلمین کجایند هنوز در فکر اساطیری و فسونهای گذشته اند و با انها زندگی میکنند
برید عزیزانم کمی علمی بیندیشید دست بکشید از این خرافات بی سرو ته !
ویرایش : اشتباه ارسال شد
این کتاب
8. The Devil's Delusion: Atheism and Its Scientific Pretensions by David Berlinski

آخ اگه بدونی مسلمین به کجاها رسیدند و سیر میکنند؟! :khandeh!:
برو مشقهات رو بنویس که مامانت دعوات نکنه! :Narahat az:

vistacali;232180 نوشت:
سلام دوستان من مدتی هست دچار کابوس و درگیری با یک شخص میشوم ولی نه ان شخص رو مشاهده میکنم و نه مورد ازار جدی قرار میگیرم به طوری که هرشب باید از خواب حدود 10 بار بیدار شوم و باز به خواب بروم بیدار شدنم هم با فریاد و صدای بلند است حالا من نمیدوانم ایا اجنه میتوانند در خواب ما را مورد ازار و اذیت قرار دهند ؟

باسلام

احتمالا حالت شما به این شکل است حس میکنید کسی شما رو گرفته و نمیگذارد حرکت کنید! یا خواب حیوانات مثل گربه سیاه و گرگ سیاه و شیر سیاه و...
اگه بگید چه حیوانی رو خواب می بینید شاید نوعش تشخیص داده بشه!

شاید ساحری جنی را برای اذیت شما فرستاده یا هر دلیل دیگه ای .....

چند دستور دینی برای حفظ شدن از شر اجنه باید انجام بدید:

1-همیشه صبح و عصر و قبل خواب 7 بار آیت الکرسی(تا هو العلی العظیم) را بنیت حفظ از شر هر موجود شری میخوانید!

2- اذان در نماز بلند بخوانید. و اگر صدای تلویزیون موقع اذان دادن بلند باشه خوبه.

3- نقاشی و تصاویر حیوانات و حیوانات مثل گربه و... در منزل نگهداری نکنید

4- یکی از این دو تا دعای امام سجاد رو میتونید صبح و عصر بجای اون دستور آیت الکرسی هم بخونید. البته قبل خواب آیت الکرسی 7 بار بخونید

شکر و عافیت و حفظ
اللّهُمّ صَلّ عَلَى مُحَمّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَلْبِسْنِي عَافِيَتَكَ، وَ جَلّلْنِي عَافِيَتَكَ، وَ حَصّنّي بِعَافِيَتِكَ، وَ أَكْرِمْنِي بِعَافِيَتِكَ، وَ أَغْنِنِي بِعَافِيَتِكَ، وَ تَصَدّقْ عَلَيّ بِعَافِيَتِكَ، وَ هَبْ لِي عَافِيَتَكَ وَ أَفْرِشْنِي عَافِيَتَكَ، وَ أَصْلِحْ لِي عَافِيَتَكَ، وَ لَا تُفَرّقْ بَيْنِي وَ بَيْنَ عَافِيَتِكَ فِي الدّنْيَا وَ الْ‏آخِرَةِ.
اللّهُمّ صَلّ عَلَى مُحَمّدٍ وَ آلِهِ، وَ عَافِنِي عَافِيَةً كَافِيَةً شَافِيَةً عَالِيَةً نَامِيَةً، عَافِيَةً تُوَلّدُ فِي بَدَنِي الْعَافِيَةَ، عَافِيَةَ الدّنْيَا وَ الْ‏آخِرَةِ.
وَ امْنُنْ عَلَيّ بِالصّحّةِ وَ الْأَمْنِ وَ السّلَامَةِ فِي دِينِي وَ بَدَنِي، وَ الْبَصِيرَةِ فِي قَلْبِي، وَ النّفَاذِ فِي أُمُورِي، وَ الْخَشْيَةِ لَكَ، وَ الْخَوْفِ مِنْكَ، وَ الْقُوّةِ عَلَى مَا أَمَرْتَنِي بِهِ مِنْ طَاعَتِكَ، وَ الِاجْتِنَابِ لِمَا نَهَيْتَنِي عَنْهُ مِنْ مَعْصِيَتِكَ.
اللّهُمّ وَ امْنُنْ عَلَيّ بِالْحَجّ وَ الْعُمْرَةِ، وَ زِيَارَةِ قَبْرِ رَسُولِكَ، صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَ رَحْمَتُكَ وَ بَرَكَاتُكَ عَلَيْهِ وَ عَلَى آلِهِ، وَ آلِ رَسُولِكَ عَلَيْهِمُ السّلَامُ أَبَداً مَا أَبْقَيْتَنِي فِي عَامِي هَذَا وَ فِي كُلّ عَامٍ، وَ اجْعَلْ ذَلِكَ مَقْبُولًا مَشْكُوراً، مَذْكُوراً لَدَيْكَ، مَذْخُوراً عِنْدَكَ.
وَ أَنْطِقْ بِحَمْدِكَ وَ شُكْرِكَ وَ ذِكْرِكَ وَ حُسْنِ الثّنَاءِ عَلَيْكَ لِسَانِي، وَ اشْرَحْ لِمَرَاشِدِ دِينِكَ قَلْبِي.
وَ أَعِذْنِي وَ ذُرّيّتِي مِنَ الشّيْطَانِ الرّجِيمِ، وَ مِنْ شَرّ السّامّةِ وَ الْهَامّةِ و الْعَامّةِ وَ اللّامّةِ، وَ مِنْ شَرّ كُلّ شَيْطَانٍ مَرِيدٍ، وَ مِنْ شَرّ كُلّ سُلْطَانٍ عَنِيدٍ، وَ مِنْ شَرّ كُلّ مُتْرَفٍ حَفِيدٍ، وَ مِنْ شَرّ كُلّ ضَعِيفٍ وَ شَدِيدٍ، وَ مِنْ شَرّ كُلّ شَرِيفٍ وَ وَضِيعٍ، وَ مِنْ شَرّ كُلّ صَغِيرٍ وَ كَبِيرٍ، وَ مِنْ شَرّ كُلّ قَرِيبٍ وَ بَعِيدٍ، وَ مِنْ شَرّ كُلّ مَنْ نَصَبَ لِرَسُولِكَ وَ لِأَهْلِ بَيْتِهِ حَرْباً مِنَ الْجِنّ وَ الْإِنْسِ، وَ مِنْ شَرّ كُلّ دَابّةٍ أَنْتَ آخِذٌ بِنَاصِيَتِهَا، إِنّكَ عَلَى صِرَاطٍ مُسْتَقِيمٍ.
اللّهُمّ صَلّ عَلَى مُحَمّدٍ وَ آلِهِ، وَ مَنْ أَرَادَنِي بِسُوءٍ فَاصْرِفْهُ عَنّي، وَ ادْحَرْ عَنّي مَكْرَهُ، وَ ادْرَأْ عَنّي شَرّهُ، وَ رُدّ كَيْدَهُ فِي نَحْرِهِ.
وَ اجْعَلْ بَيْنَ يَدَيْهِ سُدّاً حَتّى تُعْمِيَ عَنّي بَصَرَهُ، وَ تُصِمّ عَنْ ذِكْرِي سَمْعَهُ، وَ تُقْفِلَ دُونَ إِخْطَارِي قَلْبَهُ، وَ تُخْرِسَ عَنّي لِسَانَهُ، وَ تَقْمَعَ رَأْسَهُ، وَ تُذِلّ عِزّهُ، وَ تَكْسُرَ جَبَرُوتَهُ، وَ تُذِلّ رَقَبَتَهُ، وَ تَفْسَخَ كِبْرَهُ، وَ تُؤْمِنَنِي مِنْ جَمِيعِ ضَرّهِ وَ شَرّهِ وَ غَمْزِهِ وَ هَمْزِهِ وَ لَمْزِهِ وَ حَسَدِهِ وَ عَدَاوَتِهِ وَ حَبَائِلِهِ وَ مَصَايِدِهِ وَ رَجِلِهِ وَ خَيْلِهِ، إِنّكَ عَزِيزٌ قَدِيرٌ.

برای حفظ شخص و خانواده اش از شر دشمنان
اللَّهُمَّ إِنَّا نَعُوذُ بِکَ مِنْ نَزَغَاتِ الشَّیْطَانِ الرَّجِیمِ وَ کَیْدِهِ وَ مَکَایِدِهِ، وَ مِنَ الثِّقَةِ بِأَمَانِیِّهِ وَ مَوَاعِیدِهِ وَ غُرُورِهِ وَ مَصَائِدِهِ وَ أَنْ یُطْمِعَ نَفْسَهُ فِى إِضْلالِنَا عَنْ طَاعَتِکَ، وَ امْتِهَانِنَا بِمَعْصِیَتِکَ، أَوْ أَنْ یَحْسُنَ عِنْدَنَا مَا حَسَّنَ لَنَا، أَوْ أَنْ یَثْقُلَ عَلَیْنَا مَا کَرَّهَ إِلَیْنَا.
اللَّهُمَّ اخْسَأْهُ عَنَّا بِعِبَادَتِکَ، وَ اکْبِتْهُ بِدُءوبِنَا فِى مَحَبَّتِکَ، وَ اجْعَلْ بَیْنَنَا وَ بَیْنَهُ سِتْرا لا یَهْتِکُهُ، وَ رَدْما مُصْمِتا لا یَفْتُقُهُ.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ اشْغَلْهُ عَنَّا بِبَعْضِ أَعْدَائِکَ، وَ اعْصِمْنَا مِنْهُ بِحُسْنِ رِعَایَتِکَ، وَ اکْفِنَا خَتْرَهُ، وَ وَلِّنَا ظَهْرَهُ، وَ اقْطَعْ عَنَّا إِثْرَهُ.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَمْتِعْنَا مِنَ الْهُدَى بِمِثْلِ ضَلالَتِهِ، وَ زَوِّدْنَا مِنَ الْتَّقْوَى ضِدَّ غَوَایَتِهِ، وَ اسْلُکْ بِنَا مِنَ التُّقَى خِلافَ سَبِیلِهِ مِنَ الرَّدَى.
اللَّهُمَّ لا تَجْعَلْ لَهُ فِى قُلُوبِنَا مَدْخَلا وَ لا تُوطِنَنَّ لَهُ فِیمَا لَدَیْنَا مَنْزِلا.
اللَّهُمَّ وَ مَا سَوَّلَ لَنَا مِنْ بَاطِلٍ فَعَرِّفْنَاهُ، وَ إِذَا عَرَّفْتَنَاهُ فَقِنَاهُ، وَ بَصِّرْنَا مَا نُکَایِدُهُ بِهِ، وَ أَلْهِمْنَا مَا نُعِدُّهُ لَهُ، وَ أَیْقِظْنَا عَنْ سِنَةِ الْغَفْلَةِ بِالرُّکُونِ إِلَیْهِ، وَ أَحْسِنْ بِتَوْفِیقِکَ عَوْنَنَا عَلَیْهِ.
اللَّهُمَّ وَ أَشْرِبْ قُلُوبَنَا إِنْکَارَ عَمَلِهِ، وَ الْطُفْ لَنَا فِى نَقْضِ حِیَلِهِ.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ حَوِّلْ سُلْطَانَهُ عَنَّا، وَ اقْطَعْ رَجَاءَهُ مِنَّا، وَ ادْرَأْهُ عَنِ الْوُلُوعِ بِنَا.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ اجْعَلْ آبَاءَنَا وَ أُمَّهَاتِنَا وَ أَوْلادَنَا وَ أَهَالِیَنَا وَ ذَوِى أَرْحَامِنَا وَ قَرَابَاتِنَا وَ جِیرَانَنَا مِنَ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْمُؤْمِنَاتِ مِنْهُ فِى حِرْزٍ حَارِزٍ، وَ حِصْنٍ حَافِظٍ، وَ کَهْفٍ مَانِعٍ، وَ أَلْبِسْهُمْ مِنْهُ جُنَنا وَاقِیَةً، وَ أَعْطِهِمْ عَلَیْهِ أَسْلِحَةً مَاضِیَةً.
اللَّهُمَّ وَ اعْمُمْ بِذَلِکَ مَنْ شَهِدَ لَکَ بِالرُّبُوبِیَّةِ، وَ أَخْلَصَ لَکَ بِالْوَحْدَانِیَّةِ، وَ عَادَاهُ لَکَ بِحَقِیقَةِ الْعُبُودِیَّةِ، وَ اسْتَظْهَرَ بِکَ عَلَیْهِ فِى مَعْرِفَةِ الْعُلُومِ الرَّبَّانِیَّةِ.
اللَّهُمَّ احْلُلْ مَا عَقَدَ، وَ افْتُقْ مَا رَتَقَ، وَ افْسَخْ مَا دَبَّرَ، وَ ثَبِّطْهُ إِذَا عَزَمَ، وَ انْقُضْ مَا أَبْرَمَ.
اللَّهُمَّ وَ اهْزِمْ جُنْدَهُ، وَ أَبْطِلْ کَیْدَهُ وَ اهْدِمْ کَهْفَهُ، وَ أَرْغِمْ أَنْفَهُ
اللَّهُمَّ اجْعَلْنَا فِى نَظْمِ أَعْدَائِهِ، وَ اعْزِلْنَا عَنْ عِدَادِ أَوْلِیَائِهِ، لا نُطِیعُ لَهُ إِذَا اسْتَهْوَانَا، وَ لا نَسْتَجِیبُ لَهُ إِذَا دَعَانَا، نَأْمُرُ بِمُنَاوَاتِهِ، مَنْ أَطَاعَ أَمْرَنَا، وَ نَعِظُ عَنْ مُتَابَعَتِهِ مَنِ اتَّبَعَ زَجْرَنَا.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ خَاتِمِ النَّبِیِّینَ وَ سَیِّدِ الْمُرْسَلِینَ وَ عَلَى أَهْلِ بَیْتِهِ الطَّیِّبِینَ الطَّاهِرِینَ، وَ أَعِذْنَا وَ أَهَالِیَنَا وَ إِخْوَانَنَا وَ جَمِیعَ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْمُؤْمِنَاتِ مِمَّا اسْتَعَذْنَا مِنْهُ، وَ أَجِرْنَا مِمَّا اسْتَجَرْنَا بِکَ مِنْ خَوْفِهِ
وَ اسْمَعْ لَنَا مَا دَعَوْنَا بِهِ، وَ أَعْطِنَا مَا أَغْفَلْنَاهُ، وَ احْفَظْ لَنَا مَا نَسِینَاهُ، وَ صَیِّرْنَا بِذَلِکَ فِى دَرَجَاتِ الصَّالِحِینَ وَ مَرَاتِبِ الْمُؤْمِنِینَ، آمِینَ رَبَّ الْعَالَمِینَ

5- آهنگهای شیطان پرستی ممنوع!
6- بدست کردن انگشتر حدید صینی حک شده موقع خواب برای حفظ از شر جن و انس هم خوبه!

دستورات قرآنی دیگری هم هست! که خواستید بگید بذارم یا پی ام بزنید

عاشق مولانا;232586 نوشت:

باسلام

احتمالا حالت شما به این شکل است حس میکنید کسی شما رو گرفته و نمیگذارد حرکت کنید! یا خواب حیوانات مثل گربه سیاه و گرگ سیاه و شیر سیاه و...
اگه بگید چه حیوانی رو خواب می بینید شاید نوعش تشخیص داده بشه!

شاید ساحری جنی را برای اذیت شما فرستاده یا هر دلیل دیگه ای .....

حیوان مورد نظر مار هست که میاد توی خوابم و بیشتر مواقع مارها رو میکشم علاوه بر مار یکی هم هست که شکلش رو نمیبینم ولی اون پشت هست و به مارها دستور حمله میده
وقتی میخوام توی خواب داد هم بزنم صدام یک جورایی گرفته و بیرون نمیاد همیشه هم برای کمک فقط صدای مادرم میزنم ولی صدام بیرون نمیره که بیاد کمکم کنه درضمن دوتا دستم هم سنگین میشه و تکون نمیخوره :Gig: وقتی هم بیدار میشم حتی دستهام خواب رفته و تکونی نمیخوره طوری شده از خوابیدن وحشت دارم:Ghamgin:

عاشق مولانا;232586 نوشت:

دستورات قرآنی دیگری هم هست! که خواستید بگید بذارم یا پی ام بزنید

سلام و ممنون از شما
رفرنستون رو ذکر می کنید؟
[خودم یافتم
دعاهای 17 و 23 صحیفه سجادیه]

این کتابایی کهتو نت هست در مورد آموزش جن گیری و ... قابل اعتمادن؟
چله ها در ساختمان های بدون فلز و ...؟

vistacali;232597 نوشت:
حیوان مورد نظر مار هست که میاد توی خوابم و بیشتر مواقع مارها رو میکشم علاوه بر مار یکی هم هست که شکلش رو نمیبینم ولی اون پشت هست و به مارها دستور حمله میده وقتی میخوام توی خواب داد هم بزنم صدام یک جورایی گرفته و بیرون نمیاد همیشه هم برای کمک فقط صدای مادرم میزنم ولی صدام بیرون نمیره که بیاد کمکم کنه درضمن دوتا دستم هم سنگین میشه و تکون نمیخوره وقتی هم بیدار میشم حتی دستهام خواب رفته و تکونی نمیخوره طوری شده از خوابیدن وحشت دارم

اسم مبارک حضرت علی علیه السلام را با زعفران و مشک بنویسید و زیر سرتان بگذارید
حتما با بسم الله بخوابید و با وضو
چهار قل را موقع خواب بخوانید
آیه شماره 9 سوره یس را بخوانید و به خودتان و اطرافتان فوت کنید و بخوابید

حل می شود انشاالله

نقل قول:
حیوان مورد نظر مار هست که میاد توی خوابم و بیشتر مواقع مارها رو میکشم علاوه بر مار یکی هم هست که شکلش رو نمیبینم ولی اون پشت هست و به مارها دستور حمله میده
سلام

بله متاسفانه این جن هست!
از دوستی شنیدم که اون هم این تجربه ناخوشایند و داشته!
می گفت در یک انجمنی با بنده خدایی درباره اخلاق در خانواده مشاوره میکرده (خصوصی)
در بین گفتگو هاشون برای واضح تر کردن مطلب یه مثالی از خودش گفت که نباید به زبون میاورد (تقیه نکرد!)
همون شب که خوابید خواب دید یک مار سیاه بزرگ (شبیه مار زنگی مثلا) اومده توی اتاقش و خیلی سریع پشتشو نیش زد و همون لحظه دید یکی از اموات مومنین محله شون همزمان با سرعت اومده بود توی اتاقش و اون ماره رو کشت!_در واقع دیر رسید!)

تعریف میکرد که با درد وحشناک نیش اون ماره از خواب بیدار شده و متوجه میشه کشیدگی دردناکی در همون ناحیه کتف آزارش میده!همون شب تب میکنه و حدود یک هفته هم هر چی می خورده بالا میاورد!

بعدا بهم گفت از موقعی که اون جمله رو (توی اینترنت) گفته تا نیش زدن اون مار سیاه توی خواب کمتر از شش ساعت بوده! (دقیقا همان مدت زمانی که اون جن در دوره حضرت سلیمان (ع) مهلت خواست تا تخت اون ملکه رو پیدا کنه و بیاره!!)

این یعنی تمام این مدت جنیان داشتن توی کشور به دنبال صاحب این مطلب در اینترنت می گشتن و در عرض نصف روز پیدا کردند و زدنش!

حالا با این تجربه ای که گفتم من به نظرم شما تقیه نمی کنی و برای همین هر شب جنیان زیادی میان توی خونتون!

پیشنهاد میکنم صدقه بدی

راستی به هیچ عنوان در راستای محور زمین نخواب! (این دلیل علمی هم داره!)

سلام آقا رضای گل ..
شما در این زمینه معلومه حسابی تحقیق کردید . حالا من یک سوال از شما دارم .
خدا هر چیزی را که آفریده فکر کنم قدرت به تسخیر در آوردنش برای انسان هم داده ( یادم تو کتاب دینی دبیرستان یک چیزی تو این مایه ها را خوندم ) حالا آیا این عقلانیست خدا موجودی به نام جن را بیافریند در صورتی که مشرف مخلوقات نیست بیاید انسان را که مشرف مخلوقات هست را آزار و اذیت کند و خداوند هیچ چیزی را در اختیار انسان برای به تسخیر در آوردن او به او نداده باشد !!! ؟؟؟

سلام
من هم برخی موارد کابوس میبینم. مخصوصا مواقعی که سعی می کنم به مسائل دینی بیشتر اهمیت بدم و مثلا نماز شب بخونم.
یه کابوسی هست که تقریبا هر چند ماه یک بار میبینم. میبینم که از خواب بیدار میشم و چون همه جا تاریکه سعی میکنم چراغو روشن کنم. اما هیچ چراغی روشن نمیشه. هی از این اتاق به اون اتاق میرم.
به نظر شما این جنه؟

چقدرسخت ومشکل است بین واقعیت تاخرافات این موضوع رافهمیدن

andishe;232682 نوشت:
سلام
من هم برخی موارد کابوس میبینم. مخصوصا مواقعی که سعی می کنم به مسائل دینی بیشتر اهمیت بدم و مثلا نماز شب بخونم.
یه کابوسی هست که تقریبا هر چند ماه یک بار میبینم. میبینم که از خواب بیدار میشم و چون همه جا تاریکه سعی میکنم چراغو روشن کنم. اما هیچ چراغی روشن نمیشه. هی از این اتاق به اون اتاق میرم.
به نظر شما این جنه؟

:Moteajeb!::Moteajeb!::Moteajeb!:
تو رو خدا ار این حرفا نزنید، شب نمی تونیم بخوابیم:Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin:

andishe;232682 نوشت:
سلام
به نظر شما این جنه؟

باسلام

نه این جن نیست! احتمالا از یه واقعیت در زندگی تون خبر میده!

تاریکی میتونه نشانه ظلمات یا گمراهی باشه و چراغ، کلیدی است که احتمالا همون نماز شبتون و.. هست!
شاید تعبیرش این باشه نیت نمازتون مشکل داره! مثلا برای خدا و قربت بهش نماز نمیخونید و برای ثوابش میخونید پس از نورش نمیتونید استفاده کنید! یا نماز شب میخونید اما گناهانتون رو ترک نمیکنید!
از این منزل به اون منزل رفتن از گمراهی خبر میده! این نظر شخصی بنده هست!

نیاتتون رو خالص کنید!

anoushiravan;232598 نوشت:
سلام و ممنون از شما
رفرنستون رو ذکر می کنید؟
[خودم یافتم
دعاهای 17 و 23 صحیفه سجادیه]
این کتابایی کهتو نت هست در مورد آموزش جن گیری و ... قابل اعتمادن؟
چله ها در ساختمان های بدون فلز و ...؟

باسلام

منبع اساتید این علم هست!

جن گیری اولا کار بسیار خطرناکی است و حرام هم هست!
بعد اینکه ساحران جن کافر رو میگیرن که بدتره! و کلا جن گیری کار ساحران هست نه کسانی که در مقابل ساحران قرار میگیرند!
اکثر دستورات کتب تو نت ناقص هست و خود نویسنده ناقص ذکر کرده! یا به رمز گفته که فقط شخص دارای اذن می فهمه!

دعانویسی هم کار خطرناکی است مگر نوشتن برخی دعاها که شرایط خاصی نمیخواد و هر کسی میتونه انجامش بده!

ما ادعیه ای از ائمه معصوم داریم که نوشتنی است! اما باید شرایط رو بدونیم! مثل دونستن ساعات و... و خطرات این کار رو هم بپذیریم!

البته دعانویسی منظور سحر نویسی نیست! دعا نویسی یعنی نوشتن ادعیه و ایات قرآنی و..
که با کار نوشتن سحر ساحران فرق دارد!

عاشق مولانا;232722 نوشت:
باسلام

منبع اساتید این علم هست!

جن گیری اولا کار بسیار خطرناکی است و حرام هم هست!
بعد اینکه ساحران جن کافر رو میگیرن که بدتره! و کلا جن گیری کار ساحران هست نه کسانی که در مقابل ساحران قرار میگیرند!
اکثر دستورات کتب تو نت ناقص هست و خود نویسنده ناقص ذکر کرده! یا به رمز گفته که فقط شخص دارای اذن می فهمه!

دعانویسی هم کار خطرناکی است مگر نوشتن برخی دعاها که شرایط خاصی نمیخواد و هر کسی میتونه انجامش بده!

ما ادعیه ای از ائمه معصوم داریم که نوشتنی است! اما باید شرایط رو بدونیم! مثل دونستن ساعات و... و خطرات این کار رو هم بپذیریم!

البته دعانویسی منظور سحر نویسی نیست! دعا نویسی یعنی نوشتن ادعیه و ایات قرآنی و..
که با کار نوشتن سحر ساحران فرق دارد!

سلام ممنون از راهنماییتون

فکر کنم جایی خوندم که آموختن سحر برای دانستن طریقه ابطالش مشکلی نداره
موردی هم که مثال زده بودن اون عالمی بوده که مشکلی در قضاء حاجتش پیش اومده بود و ...

دعا نویسی رو کجا میشه یاد گرفت؟

باسلام

لطفا به تاپیک زیر مراجعه کنید

http://www.askdin.com/thread19752.html

نقل قول:
چقدرسخت ومشکل است بین واقعیت تاخرافات این موضوع رافهمیدن

سلام
بله خیلی مشکله به نظرم فقط کسی که مدتی همراه امام زمان بوده می تونه با اون دید باز از بالا به صورت واضح وجود جنیان و انسانها رو از درون هم تمیز بده!!

andishe;232682 نوشت:
سلام
به نظر شما این جنه؟

دقیقا من عین این خواب رو می بینم

گاهی وقتی می بینم یک کنارم نشسته یا داره بهم دست می زنه یا نگاهم می کنه

حتی گاهی وقتی ها اینقدر فریاد می زنم گلوم درد می گیره!! اما کسی صدای من

رو در حقیقت نمی شونه

نمی دونم ربطی به ماورای الطبیعه داره یا نه

اما اولا در خواب (وقتی دارم اون خواب رو می بینم!!!)

صلوات می فرستم و حمد و سوره می خونم

ولی بیشتر این خواب ها رو زمانی می بینم که استرس دارم

فکر در مورد شما دوست عزیز شما استرس این رو داری که نماز شب بیدار شی

برای همین این خواب رو می بینی

مغز آدم سیستم خیلی پیشرفته ای داره!! اگه نیاز به خواب داشته باشه محیط رو

برات شبیه سازی می کنه و خودش می خوابه

همین اخیر من داشتم درس می خوندم یک دفعه دیدم مادر داره صدام می کنه دیدم

خوابم

در رانندگی همینه مغر براش یک جاده معمولی می سازه و خودش می خوابه و

اتفاقات بد میفته

شما شب داری می خوابی پیشنهاد دارم برات

یک آیت الکرسی بخون!! و تسبیحات حضرت فاطمه (س) هم بگو بعد بخواب

انشاالله خدا نگه دارت و نگه دار همه ما باشه

عاشق مولانا;232721 نوشت:

باسلام

نه این جن نیست! احتمالا از یه واقعیت در زندگی تون خبر میده!

تاریکی میتونه نشانه ظلمات یا گمراهی باشه و چراغ، کلیدی است که احتمالا همون نماز شبتون و.. هست!
شاید تعبیرش این باشه نیت نمازتون مشکل داره! مثلا برای خدا و قربت بهش نماز نمیخونید و برای ثوابش میخونید پس از نورش نمیتونید استفاده کنید! یا نماز شب میخونید اما گناهانتون رو ترک نمیکنید!
از این منزل به اون منزل رفتن از گمراهی خبر میده! این نظر شخصی بنده هست!

نیاتتون رو خالص کنید!

من نظر عکس شما دارم

خدا می گه اگه یک فدم به سوی من بردارید من ده فدم به سوی شما بر می دارم

و خدای را بر خدای خواستن جزو مراحل پایانی عشق و خدا این رو جز از انبیا و

اوصیا و عالمین به دین انتظار نداره ( به زعم من)

ولی قبول دارم

یکسری کار ها لیاقت آدم رو از بین می بره

مثلا یک روز یادتون می ره نمازه اول وقت بخونید

مثلا یک ساعت مونده به اذان خوابتون می گیره می گید 10 دقیقه بخوابم و نماز اول

وقت رو از دست می دید

من خودم به گذشته خودم نگاه می کنم در اون چند روز!! اگه چیزی پیدا کردم

تصحیحش می کنم و اگر نه احتیاط بیشتری به خرج می دم

آنگاه که هدایت شدم;232790 نوشت:
گاهی وقتی می بینم یک کنارم نشسته یا داره بهم دست می زنه یا نگاهم می کنه حتی گاهی وقتی ها اینقدر فریاد می زنم گلوم درد می گیره!! اما کسی صدای من رو در حقیقت نمی شونه نمی دونم ربطی به ماورای الطبیعه داره یا نه

خواب هایی مثل این برای خیلی ها پیش میاد. منم بعضی موقع ها میبینم که نمیتونم تکون بخورم. هرچی فریاد میزنم، صدام در نمیاد.
اما چون توی بیداری به ذکر لا حول و لا قوه الا بالله عادت کردم توی خواب یادم میافته که این ذکر رو بگم. همینکه این ذکر رو میگم آزاد میشم.

vistacali;232180 نوشت:

سلام به یک روانشناس مراجعه کنید مشکلتان قابل حل است

با سلام

در خواب که سهل است در بیداری هم میتوانند اذیت کنند :

https://sites.google.com/site/hojjah/sheytan.zip

تا نباشد راست کی باشد دروغ

آن دروغ از راست می‌گیرد فروغ

پیام;232987 نوشت:
تا نباشد راست کی باشد دروغ

آن دروغ از راست می‌گیرد فروغ

بردار زیر دیپلم حرف بزن :khaneh:

الان منظورت چی بود!! دروغه یا راست؟:khandeh!:

[="Tahoma"][="Wheat"]دوست عزیز اگر سادات باشی باید بگم بله سادات خوب بروی کره زمین دارن تویی که بد هست اذیت میکنن این اگه تا وجدانت در خواب راحت نباشد تا زمانی که کارهای گذشته ات را درست کنی وحال کاراهای روزمره ات را به نحو احسند انجام بدی سادات هستی نوشتم.[/]

behnam1368;233180 نوشت:
دوست عزیز اگر سادات باشی باید بگم بله سادات خوب بروی کره زمین دارن تویی که بد هست اذیت میکنن این اگه تا وجدانت در خواب راحت نباشد تا زمانی که کارهای گذشته ات را درست کنی وحال کاراهای روزمره ات را به نحو احسند انجام بدی سادات هستی نوشتم.

برادر عزیزم جواب رو با چند آیه قرآنی می دم!! که برای چندمین بار است در فروم می گذارم

سوره حجرات

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن جَاءكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَأٍ فَتَبَيَّنُوا أَن تُصِيبُوا قَوْمًا بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلَى مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِينَ ﴿۶﴾

ى كسانى كه ايمان آورده‏ايد اگر فاسقى برايتان خبرى آورد نيك وارسى كنيد مبادا به نادانى گروهى را آسيب برسانيد و [بعد] از آنچه كرده‏ايد پشيمان شويد
(۶)
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا كَثِيرًا مِّنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ وَلَا تَجَسَّسُوا وَلَا يَغْتَب بَّعْضُكُم بَعْضًا أَيُحِبُّ أَحَدُكُمْ أَن يَأْكُلَ لَحْمَ أَخِيهِ مَيْتًا فَكَرِهْتُمُوهُ وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ تَوَّابٌ رَّحِيمٌ ﴿۱۲

اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد از بسيارى از گمانها بپرهيزيد كه پاره‏اى از گمانها گناه است و جاسوسى مكنيد و بعضى از شما غيبت بعضى نكند آيا كسى از شما دوست دارد كه گوشت برادر مرده‏اش را بخورد از آن كراهت داريد [پس] از خدا بترسيد كه خدا توبه‏پذير مهربان است (۱۲)

برادر عزیز و گرامی!!

وقتی برادر یا خواهرت رو در جامعه می بینی طبق این آیات با ملاک رو خوبی بذاری!

و حتی اگر هم مطمئن شدی از چیزی نباید جوری بهش بفمونی که طرف داعون

بشه!!

همون طور که در سیره حسنین داریم که با اون شخض وضو می گرفت جوری بهش

یاد دادن که عاشق تر شد !! قطعا اگه یک راست بهش می گفتن وضوت اشتباهس

و طرف می دید چند دهه در غفلت بود نابود می شد می رفت پی کار خودش!!

البته با شما نیستم!! با شما نوعی هستم

متاسفانه این خود بزرگ بینی و تکبر در حامعه وجود داره نمی دونم چرا!!

یعنی بعضی ها فکر می کنند فقط خودشون نماز می خونند و روزه می گیرند و

امورات دینی رو انجام می دهند و بعضا یکسری واکنش هایی نشون می دن

که طرف رو به سمت دین بکشونن موجب راندن اون می شن

مثال واضحش صف اول نماز های جماعت می باشد!! شما یک روز برو هم نوک پشت

امام بشین!! لطف کردن در حقت شوت نکن تو رو ته صف!!!

و خیلی مثال ها دیگه که برای اینکه غیبت نشه نمی گم!!

و یک نکته دیگه

خدای ما خدای رحمت هست

و هیچ یک از ما بد نیستیم!!

شاهد حرفم این هدایتی است که خدا همه ما رو مشمولش کرده( علت نام کاربریم

هم همینه!!)

هر کسی به نحوی هدایت می شه

به قول عامینه هدایت تر میشه!! گاماس گاماس

مثلا یک شخص نماز نمی خونه خدا به زور می کشونه اون رو پای سجاده تا یک

ثوابی عایدش بشه

یک نفر دیگه که هیچ وقت نمازش فوت نمیشه کاری می کنه همیشه اول وقت بخونه

و یک نفر که همه چیزش درسته و نماز جمعه نمی ره کاری می کنه به طور منظم

بره نماز جمعه

و یک نفر رو به آن مقامی می رسونه که مصداق مستشهدین بین البدیه میشه

و در آغوش امام زمان به شهادت می رسه

به والله هیچک از ما بد نیستم و به والله خدا همه ما رو هدایت می کنه

حتی به اجبار!! عین یک مادر که 1000 بار به ما یک نصحیت رو می کنه

خدا 100000 بار به ما گوشزد می کنه راه رو نشون می ده !! نشود خودش دستمون

رو می گیره می اندازه تو راه راست!!!

شاید وازه هدایت شدم در ظاهر افراد رو به این فکر بیاندازه طرف چه کافری بود

که نوشته هدایت شدم!!

ولی خودم من درگیر هدایت شدم که دریافتم هدایت یک راه بی انتهاست!!

البته آخرش رسیدن به خداست!!! اما تقریبا یک چیز مثل 10 به توان ان می باشد

و 7 شهر عشق هر کدومش دنیایی داره!!

امیدوارم همه ما به مرجله ای برسیم که خدا رو برای خدا بخوایم

ببخشید پر حرفی کردم

دلیل عضو شدم به نوعی ادای دینم به خداست و این که به نوعی هم افکار و

هدایتی که شاملم شده در موارد لازم بگم و هم از محضر شما دوستان فیض ببرم

چند بار وبلاگ زدم که یک بار سرور پوکید و دوباره هم اطلاعات وبلاگم یادم رفت

و اینجا خیلی جالب تره

بگو به من وحى شده كه جمعى از جن به سخنانم گوش فرا داده‏اند، و گفته‏اند ما قرآن عجيبى شنيده‏ايم" (قُلْ أُوحِيَ إِلَيَّ أَنَّهُ اسْتَمَعَ نَفَرٌ مِنَ الْجِنِّ فَقالُوا إِنَّا سَمِعْنا قُرْآناً عَجَباً) (جن2)
تعبير" أُوحِيَ إِلَيَّ" (به من وحى شده) نشان مى‏دهد كه پيامبر ص در اين ماجرا شخصا افراد جن را مشاهده نكرده، بلكه از طريق وحى به استماع آنها نسبت به قرآن مجيد آگاه شده است.
و در ضمن اين آيه به خوبى نشان مى‏دهد كه طايفه" جن" داراى عقل و شعور و فهم و درك، و تكليف و مسئوليت، و آشنايى به لغت، و توجه به فرق بين كلام اعجاز آميز دارند، همچنين خود را موظف به تبليغ حق مى‏دانند، و مخاطب خطابهاى قرآن نيز هستند.

قابل توجه اينكه :اعراب جاهلى روى اين مطلب تكيه مى‏كردند كه خداوند همسر و فرزندى دارد، و اين تعبير احتمالا اشاره به نفى خرافه‏اى است كه در ميان عرب وجود داشت، مى‏گفتند: ملائكه دختران خدا هستند از همسرى از جن كه خداوند براى خود برگزيده! همين معنى به عنوان يك احتمال در تفسير آيه 158 سوره صافات نيز آمده است وَ جَعَلُوا بَيْنَهُ وَ بَيْنَ الْجِنَّةِ نَسَباً:" آنها ميان خداوند و جن خويشاوندى قائل شدند"

786
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
خواستم یک نکته رو در باب خواب های اینچنینی عرض کنم
اولا که اکثر این خواب ها اصلا دخالتی به جن نداره
توجه کنید کسانی که مدام از خواب های حیوانات خطرناک و وحشی می بینن این دلیل روانشناختی داره
دلیلش هم اینه که شما دارین یه گناهی رو ترک می کنین یا اینکه قدمی تو معنویت گذاشتین
دیدن این موجودات اون قسمتی هست که دارین ترکش می کنین
وقتی یکی از عادت های ناپسند یا مواردی که دوست ندارین در وجودتون باشه و رو با ریاضت و یا موارد دیگر در حال ترک کردن هستید از این جور خواب ها دیده می شه البته اگر تو کارتون پیشرفت کنین شکل این حیوانات روز به روز از خطرناکی کمتر می شه تا از بین بره و اگر هم از بین نرفت جای هیچ نگرانی نیس به یک روان شناس خوب مراجعه کنید مشکل قابل حل هست
یا علی

موضوع قفل شده است