انتشار جزئیاتی از انجلیل بارنابا: مسیح(ع) به صلیب کشیده نشده است

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
انتشار جزئیاتی از انجلیل بارنابا: مسیح(ع) به صلیب کشیده نشده است

باسلام

بر اساس یک کتاب مقدس 1500 ساله، حضرت مسیح (ع) انسانی جاودان است و هرگز به صلیب کشیده نشده است.

به گزارش انتخاب به نقل از شفقنا، به اعتقاد تحلیلگران، انجیل برنابا به جهت اینکه اعلام می دارد که حضرت مسیح(ع) ظهور حضرت محمد(ص) را پیش گویی کرده، در سال جاری توجهات را به سوی خود جلب است.

در ماه فوریه، واتیکان رسما درخواست کرد که این کتاب را مشاهده کند. این کتاب توسط پلیس ترکیه و در جریان عملیاتی بر ضد قاچاقچیان در سال 2000 کشف شد.

در هفته ی جاری، برخی از نقل قول های این انجیل که به زبان سریانی نوشته شده ترجمه شده است.

بر اساس این نقل قول های ترجمه شده، حضرت مسیح (ع) گفته است: من به وجود بهشت اعتراف می کنم و می گویم که نسبت به آنچه از من می گویند و اینکه من بیش از یک انسانم، بسیار بیگانه هستم.

در قسمت دیگری از این انجیل به نقل از حضرت مسیح(ع) آمده است: من یک انسانم و از یک زن متولد شده ام.

انجلیات برنابا الوهیت حضرت مسیح و تثلیث را رد می کند. (تثلیت: یک آموزه مسیحی که خدا را به عنوان سه شخص الهی تعریف می کند: پدر(خدا) ، پسر(حضرت مسیح) و روح القدس)

در همین حال، انجیل برنابا می گوید که یهودا به جای حضرت مسیح به صلیب کشیده شده است.

در عهد جدید آمده است که یهودا به حضرت مسیح خیانت می کند.

بر اساس گزارش العربیه، این انجیل، مسیحت را به چالش می کشد و از عقاید مسلمانان مبنی بر اینکه حضرت مسیح هرگز به صلیب کشیده نشده، پشتیبانی می کند.

وزیر فرهنگ و توریسم ترکیه می گوید: انجیل برنابا 22 میلیون دلار(معادل 40 میلیارد تومن) ارزش دارد و حاوی پیش بینی حضرت مسیح در خصوص ظهور حضرت محمد(ص) است اما کلیسا از آگاهی از آن توسط مردم در طول سال ها جلوگیری کرده است.

همخط با باورهای اسلامی، در این انجیل حضرت مسیح به عنوان انسان نگاشته شده است.

این انجیل به شدت توسط مسوولان دولت ترکیه محافظت می شود و قرار است به موزه قوم نگاری آنکارا تحویل داده شده و به نمایش در آید.

منبع:العربیه

تنها انجيلي كه خبر از عروج عيسي ( ونه مرگ او) ميدهد و به صراحت محمد را به عنوان پيغمبر بعدي نام ميبرد و البته تثليث را محكوم ميكند و عيسا را نه پسر خدا بل پيغمبر خدا ميداند انجيل برناباست
كه به دستور كليسا جزو كتب ممنوعه و نادرست ميباشد و خواندن آن كفر است!!!!!!!!!!!

دوست عزیز شما مسیحی هستید مگه

مگر بنده اشاره‌ای کردم که مسیح پیغمبر من است؟
نه مسیحی‌ نیستم:Gol:

بهتر بود صفحاتی از این کتاب یا کتاب الکترونیکیش رو منتشر میکردند

موضوع قفل شده است