گاهي رابطه دختر با پسر اجباريه!!!!!

تب‌های اولیه

58 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
گاهي رابطه دختر با پسر اجباريه!!!!!

سلام
اولا بگم دختر تاجايي كه مي تونم معتقدي هستم چادر سر مي كنم نمازم هم تا جايي كه بتونم سر جاشه روزمو مي گيرم ...خلاصه احكام اوليه روانجام مي دم .هر كاري كه مي كنم هم بر اساس نظر مرجع تقليدم آقاي خامنه ايه .الا يه كارم !
در سايت با يك آقا پسري آشنا شدم و باهاش رابطه دارم منتها فقط در فضاي مجازي و اس ام اس.
قصد بنده از اين رابطه كمك بهش بود.
در يكي از سايت هاي معتبر پاسخگويي به سوالات شرعي موضوع رو مطرح كردم و گفتند رابطه تماما گناه است و وظيفه شما نيست كه به اون پسر كمك كنيد!
من مجاب نشدم به خاطر اينكه به نظر من اگر قرار بود كس ديگري به او كمك كند تا حالا مي كرد .
حالا نظر شما چيه؟

سلام عزیزم
میشه بیشتر راجع به این کمک توضیح بدی؟
چه کمکی بود که بقیه انجامش ندادن؟

اين آقا پسره آدم واقع گراييه يعني خدارو قبول داره ولي دين رو قبول نداره ومعتقده اديان همه ساخته دست بشرند
كمك من هم در اين راستا است
توضيح اضافه:خانوادش مسلمون هستند اما چندان معتقد نيستند
دوستانش هم انسان هاي باب و درستي نيستند

خانم محترم کارتون واقعا مشکل داره
اون دنیا باید جواب بدینا
این استدلالات خنده دار رو خدا ازتون قبول نمیکنه ها
خدا به پیامبرش میگه اینقدر حرص نخور من اگر میخواستم همه رو هدایت میکردم و..
اونوقت شما اومدین و اون پسر رو میخواین هدایت کنید؟
اگر اون پسر هدایت شد من اسممو عوض میکنم

بله شاید واسه رسیدن و دوستی بیشتر با شما به ظاهر یه کارایی کنه

ولی بدونید کارتون خیلی خیلی اشتباهه
و آخر پشیمون میشید

behrooz_313;226055 نوشت:
خانم محترم کارتون واقعا مشکل داره
اون دنیا باید جواب بدینا
این استدلالات خنده دار رو خدا ازتون قبول نمیکنه ها
.....
ولی بدونید کارتون خیلی خیلی اشتباهه
و آخر پشیمون میشید

اشتباه نكنيد خيلي از اين آدما فطرت پاكي دارند ولي به خاطر محيط اطرافشون شايد هم به خاطر اطلاعات نادرست به راه كج كشيده مي شن
من از اين كارم پشيمون نمي شم چون هنوز نفهميدم كجاي كارم اشتباهه
اينو توضيح بديد

سلام
عزیز اونطوری که گفتی معلوم میشه دختر باایمانی هستی این کارا راهکار شیطانه نمیتونه مستقیم شمارو به گناه بکشونه اینطوری داره هدایتت میکنه با توجیهات الکی قبول شما قصد کمک داری بهش ولی مطمئنی خودت به خطر نمی افتی؟؟؟؟؟؟؟؟
زمان زمان ارتباطات هستش این اقا پسر میتونه از هر سایتی برای به دست اوردن حقیقت استفاده کنه و اگر واقعا دنبال حقیقت باشه
اینهمه طلبه سایت پاسخگویی و خیلی راههای دیگه هست تا اگر واقعا خواهانه بره دنبالش
عزیز یه پیشنهاد شما فقط کتاب معرفی کن بهش و سخنرانیهای دینی از علما و رابطتو با هاش به کل قطع کن اینطوری خودت ضرر میکنی مطمئن باش اینطوری هم که نوشتی معلومه سن پایینی داری و اوج احساسات و مطمئنا این رابطه برات خیلی خیلی خطرناکه
عزیز شما هیچ مسولیتی در قبالش نداری با این توجیهات خودتو به خطر ننداز
موفق باشی

alex;226061 نوشت:
اشتباه نكنيد خيلي از اين آدما فطرت پاكي دارند ولي به خاطر محيط اطرافشون شايد هم به خاطر اطلاعات نادرست به راه كج كشيده مي شن
اينو توضيح بديد

اینهمه دختر تو فضای نت که دارن اشتباه میرن و واقعا بی اطلاع هستن
تو همین سایتم چند موردی هست که دنبال حقیقت هستن و هنوز نرسیدن
چرا سراغ کمک کردن به اونا نمیرید؟

alex;226039 نوشت:
اين آقا پسره آدم واقع گراييه يعني خدارو قبول داره ولي دين رو قبول نداره ومعتقده اديان همه ساخته دست بشرند كمك من هم در اين راستا است

منم یه بار یه اشتباهی مثل تو انجام دادم . اولش مثل تو فکر میکردم ولی کارم اشتباه بود. توضیحش راحت نیست ولی به عنوان یه خواهر بهت میگم که بیخیال شو.
نه به خاطر اینکه رابطه دختر و پسر بده و از این حرفا .
مساله فراتر از این حرفاش.

خواهش میکنم بیخیالش شو.

behrooz_313;226068 نوشت:
اینهمه دختر تو فضای نت که دارن اشتباه میرن و واقعا بی اطلاع هستن
تو همین سایتم چند موردی هست که دنبال حقیقت هستن و هنوز نرسیدن
چرا سراغ کمک کردن به اونا نمیرید؟

مسخرس يهو برم به طرف بگم بيا مي خوام ارشادت كنم!!!!

توضيح اضافه:15ساله هستم
احتمال اينكه خودم به گناه بيافتم خيلي زياده.
اتفاقاآدم اهل مطالعه اي هست ولي نمي دونم چرا هرچي مي گه منبع موثقي نداره
يعني مثلا ميگه تو فلان سايت اينو ديدم منم مي رم سايترو ميبينم ميفهمم سايت درستي نبوده
يه چيز ديگه اينكه مثل اينكه تا حالا از اين آدمايي كه نسبت به مسائل ديني جبهه مي گيرند نديدين.مسلما نمي شه به اين آدم گفت فلان كتاب ديني يا سخنرانيه فلان آيت الله رو گوش كن!!

alex;226061 نوشت:
اشتباه نكنيد خيلي از اين آدما فطرت پاكي دارند ولي به خاطر محيط اطرافشون شايد هم به خاطر اطلاعات نادرست به راه كج كشيده مي شن من از اين كارم پشيمون نمي شم چون هنوز نفهميدم كجاي كارم اشتباهه اينو توضيح بديد

قبول نیتش پاکه و شما هم فقط قصد کمک داری بهش
اگر بعد یه مدتی بهم وابسته شدین اونوقت چیکار میخوای بکنی؟
باور کن طوری پشیمون میشی که خودت هم انتظارشو نداری
همه وقتی میخواییم یه راهی رو شروع کنیم همینو میگیم میگیم قوی هستیم و اتفاقی برامون نمیفته از تجربیات دیگران استفاده کن حتما باید خودت سرت به سنگ بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر واقعا دغدغه خدا داره بره دنبال حقیقت.

nakisa;226083 نوشت:
منم یه بار یه اشتباهی مثل تو انجام دادم .
نه به خاطر اینکه رابطه دختر و پسر بده و از این حرفا .
مساله فراتر از این حرفاش.

خواهش میکنم بیخیالش شو.

ميتوني بيشتر برام توضيح بدي؟

[="Tahoma"][="Green"]بنام خدا.
سلام.

alex;226061 نوشت:
اشتباه نكنيد خيلي از اين آدما فطرت پاكي دارند ولي به خاطر محيط اطرافشون شايد هم به خاطر اطلاعات نادرست به راه كج كشيده مي شن من از اين كارم پشيمون نمي شم چون هنوز نفهميدم كجاي كارم اشتباهه اينو توضيح بديد

اگه واقعاً نیتتون کمکه چرا قضیه رو برادرتون یا پدرتون یا ... نمیسپارید که کمکش کنن؟
فکر کنم دوستان هم قضیه کارشناسان سایت رو گفتن.
بهش بگید برن به این سایت:
http://09640.ir/
یا با شماره 09640 تماس بگرین.تا دلت بخواد کارشناس پاسخگو هست.زحمتتون کمتر میشه و هم اتفاقات ناگواری نمیوفته.
موفق و سربلند باشید در پناه حق.[/]

alex;226086 نوشت:
مسخرس يهو برم به طرف بگم بيا مي خوام ارشادت كنم!!!!

احتمال اينكه خودم به گناه بيافتم خيلي زياده.
اتفاقاآدم اهل مطالعه اي هست ولي نمي دونم چرا هرچي مي گه منبع موثقي نداره
يعني مثلا ميگه تو فلان سايت اينو ديدم منم مي رم سايترو ميبينم ميفهمم سايت درستي نبوده
يه چيز ديگه اينكه مثل اينكه تا حالا از اين آدمايي كه نسبت به مسائل ديني جبهه مي گيرند نديدين.مسلما نمي شه به اين آدم گفت فلان كتاب ديني يا سخنرانيه فلان آيت الله رو گوش كن!!

نمیدونم چرا شما یه اصرار زیادی دارین که این آدم بخصوص شبهاتش بر طرف شه و..
خواهر من شما داری میگی ادمی هست که جبهه میگیره و نیمخواد
و یعنی خودش رو زده بخواب
کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو بخواب زده نه!!!

چطور مسخره نیست دارید تلاش میکنید تو محیط خلوت و تنها باهاش مباحثه میکنید و ....
اصلا یه چیزی اون آقا حاضره بحثایی که باشما داره با منم داشته باشه؟
خیلی بعید میدونم
اصلا حوصلش نمیکشه با من بحث کنه
میدونید چرا؟؟
چون شما خانومید و اون جنس مخالف

nakisa;226083 نوشت:
خواهش میکنم بیخیالش شو.

عزیز ،من هم عاجزانه ازت میخوام بیخیال بشی
اگر گوش کردی به نفع خودته اگر نه که دیگه خود دانی گفتنیها رو گفتم

alex;226028 نوشت:

در سايت با يك آقا پسري آشنا شدم و باهاش رابطه دارم منتها فقط در فضاي مجازي و اس ام اس.
در يكي از سايت هاي معتبر پاسخگويي به سوالات شرعي موضوع رو مطرح كردم و گفتند رابطه تماما گناه است و وظيفه شما نيست كه به اون پسر كمك كنيد!
من مجاب نشدم به خاطر اينكه به نظر من اگر قرار بود كس ديگري به او كمك كند تا حالا مي كرد .
حالا نظر شما چيه؟

سلام

امیدوارم بیدار باشید و توضیحات دوستان تلنگری جدی باشه براتون و دیگه این مسیر رو ادامه ندین.

این همه کارشناس تو اینترنت و آنلاین و تلفنی و.... حالا شما دو تا جوون، نامحرم، احتمالا مجرد! تبادل نظر دارین و میخواین ایشون رو به راه راست هدایت کنید!!!

کارشناسان دقیقا درست فرمودند شما هیچ وظیفه ای ندارین برای هدایت ایشون.

مطلب اضافه‌ای از خودم نمی‌نویسم، فقط شما رو ارجاع میدم به این کلام نورانی امام حسین علیه السلام:

امام حسین علیه السلام فرمودند:

مَن حاوَلَ اَمراً بمَعصِیَهِ اللهِ کانَ اَفوَتَ لِما یَرجُو وَاَسرَعَ لِمَجئ ما یَحذَرُ

هر کس هدف و خواسته ای را با معصیت و نافرمانی خدا بجوید,
بیشتر آنچه را به آن امید دارد از دست می دهد
و سریع تر در آنچه از آن می ترسید واقع می شود .

(بحار الانوار ، ج 3 ، ص 397)

تصمیم با وجدان بیدار خودتون.
در خانه اگر کس است یک حرف بس است.

behrooz_313;226097 نوشت:

اصلا یه چیزی اون آقا حاضره بحثایی که باشما داره با منم داشته باشه؟
خیلی بعید میدونم
اصلا حوصلش نمیکشه با من بحث کنه
میدونید چرا؟؟
چون شما خانومید و اون جنس مخالف

دود
آفرين حرف شما كاملا درست
مشخصا به حرف من دختر بيشتر گوش ميده تا هم جنسش!

آذر بانو;226104 نوشت:

امام حسین علیه السلام فرمودند:

مَن حاوَلَ اَمراً بمَعصِیَهِ اللهِ کانَ اَفوَتَ لِما یَرجُو وَاَسرَعَ لِمَجئ ما یَحذَرُ

هر کس هدف و خواسته ای را با معصیت و نافرمانی خدا بجوید,
بیشتر آنچه را به آن امید دارد از دست می دهد
و سریع تر در آنچه از آن می ترسید واقع می شود .

(بحار الانوار ، ج 3 ، ص 397)

شما قصد دارین ایشون رو هدایت کنید، اما چون از راه اشتباهی وارد شدین طبق فرمایش امام حسین علیه السلام کاملاً برعکس میشه و دقیقا به همونی که ترس دارین (نکنه تو این رابطه وابسته بشم،، نکنه اون وابسته بشه، نکنه.........) برخورد میکنید. (کلام معصوم علیه السلام ردخور نداره)

یک سوال میکنم وجدانا با خودتون صادق باشید: (نیازی نیست پاسخ رو اینجا بنویسید)
آیا جرات می‌کنید این ارتباط رو یا تمام پیام‌ها و پیامک‌ها رو به پدر، برادر، یا همسر نشون بدین؟

شیطون رو لعنت کنید که داره این کار رو براتون زینت میده و قدم به قدم داره به سمت دره نابودی میبرتون و هرچه زودتر این ارتباط روختم کنید.

موفق باشید در راه جلب رضایت الهی.

آلکس گرامی
ببین دوست عزیز اینا همش حرفه اینکه می خوای کمکش کنی و اینجور مساله ها همش یه نوع گول زدن خودته
تو خودت نیاز به این رابطه داری تو خودت می خوای یجورایی وقتت رو پر کنی
وگرنه دنیا همه خوابن و شما بیدار؟ که یه 15ساله بیاد راهنمایی بکنه
اینطور باهات حرف می زنم که به خودت بیای و بدونی اگه به اس ام اس رسیده خیلی بد راهی رو رفتی
بشمار 2ماه دیگه اگه همین منوالو رفتی ببین حرفاتون به کجاها رسیده شک نکن روابط عاشقانه پیش میاد
دو طرف هم هورمون جنسیشون بالا می ره فکر می کنن تنها دنیا واسه این دو ساخته شده

نماز و قران و روزه و چادر سر کردن نباید باعث بشه بگی من انسان با ایمانیم
خداییش کدوممون نماز واقعا درست می خونیم؟نمازی که سراسر یاد خدا باشه؟
خیلی کم خودت گفتی تمام کارا رو انجام می دم بجز یه کار می دونی این مثل چی می مونه؟
مثل این می مونه که بگی من نماز می خونم روزه می گیرم ولی دروغ هم می گم
همشو می زنه خراب می کنه مثل باغی که درست کردیو داری اتیشش می زنی
پس مثل دختر عاقل به حرف عقلای انجمن گوش کن
هر چند به این نتیجه رسیدم که تمام عمرتو بذاری و گرفتار نصیحت باشی کسی به حرفت گوش نمی ده مگر اینکه بنیه فرد قوی باشه و واقعا از ته دل از خدا کمک بخواد

alex;226106 نوشت:
دود
آفرين حرف شما كاملا درست
مشخصا به حرف من دختر بيشتر گوش ميده تا هم جنسش!

نه به حرف شما گوش نمیده
تا الان مگه گوش داده؟
فقط از مصاحبت با شما لذت میبره همین
چون شما خانمید
چون اون از دختر و جنس مخال خوشش میاد
اگر واقعا درد دین داشت حتی شده میرفت تو کوه دنبال جواب سوالاش
نه اینکه...

البته بهتون حق میدم
سنتون کمه و هنوز وارد زندگی واقعی و سو استفاده ها و..نشدید

یقینا ارتباط رو ادامه بدین
به وابستگی و عشق کاذب و ابراز احساسات و گناه میوفتین
شک نکنین
اینقدر دیدم و شنیدم که حد نداره...

alex;226090 نوشت:
ميتوني بيشتر برام توضيح بدي؟

در پیغام خصوصی مینویسم برات

behrooz_313;226121 نوشت:
نه به حرف شما گوش نمیده
تا الان مگه گوش داده؟
فقط از مصاحبت با شما لذت میبره همین
چون شما خانمید
چون اون از دختر و جنس مخال خوشش میاد
اگر واقعا درد دین داشت حتی شده میرفت تو کوه دنبال جواب سوالاش
نه اینکه...

البته بهتون حق میدم
سنتون کمه و هنوز وارد زندگی واقعی و سو استفاده ها و..نشدید

یقینا ارتباط رو ادامه بدین
به وابستگی و عشق کاذب و ابراز احساسات و گناه میوفتین
شک نکنین
اینقدر دیدم و شنیدم که حد نداره...

سلام
واقعا حرفتون حق هست سر 2 ماه نشده وابسته ميشن و بعدم كم كم پاي گناه باز ميشه البته از اول گناه هست اما خب عشق و عاشقي كاذبشون بدترين نوع گناه هست

کار شما اشتباه در اشتباه در اشتباهه...
حرفهایی که شما دارید میزنید و خودتون رو به نوعی توجیح می کنید حرف خودتون نیست بلکه حرفهای شیطان هست.
اگر شما دوست عزیز میخواید توجیه بشید باید ابتدا گوش شنوا داشته باشید.
یک لحظه پیش خودتون مسائل رو سبک، سنگین کنید.
با چشم منطق و عقل به ماجرا نگاه کنید، نه با چشم دل، نه با چشم دلسوزی...
اگر کسی قرار هست به این دوست شما کمک کنه باید فردی مجرب و پخته و عالم به دین و ... باشه نه خودتون.
این کار رو به افراد خبره بسپارید و این رابطه رو تموم کنید، چون در درجه اول، اولین کسی که از این ماجرا آسیب می بینه خود شما هستید.

alex;226061 نوشت:
اينو توضيح بديد

منم هنوز نفهمیدم که کجای دین خدا مسئولیت و وظیفه ی ارتباط دائمی و مستمرر به قصد هدایت یک پسر را بر عهده شمای دختر وا گذاشته است!!!

این را اگر من می فهمیدم بسیار عالی میشد!!

دینی که می گوید تکلم به اندازه چهار پنج کلمه آن هم در مواقع ضرورت چگونه می تواند چنین وظیفه دائمی و مستمرر را بر عهده شمای دختر گذاشته باشد؟!

از طرف خدا دین جدایی برای شما آمده است یا چه؟!

خودتان می گویید مسلمانید و...

nakisa;226141 نوشت:
در پیغام خصوصی مینویسم برات

:grye::grye::Ghamgin: منم دوست دارم بدونممممممممممممممممم :geristan:

من نمیدونم توی این دوره زمونه همه دلسوز همدیگه شدن؟؟؟ وقت جالبه که باید جنس مخالفشون رو هدایت کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببخشیدا آخه یکی دو مورد که نیست..............

خدا برای هدایت افراد وسیله های مختلفی رو گذاشته...چطور میتونید ادعا کنید که اگر من این کارو نکنم دیگری هم پیدا نمیشه؟؟؟؟؟

لاَ يُكَلِّفُ اللّهُ نَفْسًا إِلاَّ وُسْعَهَا (یعنی خدا هركس رو متناسب با توان و موقعیتش مواخذه و بازخواست می كنه)

من به شما قول میدم خدا اون روز نمیاد به شما بگه شما که این پسر رو می شناختید چرا بهش کمک نکردید؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

بعضی مواقع زندگیمون رو فنا میکنیم برای هدایته یکی دیگه........چون دیدم میگم........

نه خداییش خدا راضیه زندگیت رو فنا کنی به خاطر یکی دیگه؟؟؟؟

قمقمه;226166 نوشت:
من نمیدونم توی این دوره زمونه همه دلسوز همدیگه شدن؟؟؟ وقت جالبه که باید جنس مخالفشون رو هدایت کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببخشیدا آخه یکی دو مورد که نیست..............

خدا برای هدایت افراد وسیله های مختلفی رو گذاشته...چطور میتونید ادعا کنید که اگر من این کارو نکنم دیگری هم پیدا نمیشه؟؟؟؟؟

لاَ يُكَلِّفُ اللّهُ نَفْسًا إِلاَّ وُسْعَهَا (یعنی خدا هركس رو متناسب با توان و موقعیتش مواخذه و بازخواست می كنه)

من به شما قول میدم خدا اون روز نمیاد به شما بگه شما که این پسر رو می شناختید چرا بهش کمک نکردید؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

بعضی مواقع زندگیمون رو فنا میکنیم برای هدایته یکی دیگه........چون دیدم میگم........

نه خداییش خدا راضیه زندگیت رو فنا کنی به خاطر یکی دیگه؟؟؟؟

ایول حرفت درسته
بدبختی ما اینه که شیطون وقتی میبینه که دختر و پسرا ظاهرشون درسته و ظاهرا مومن هستن از این راه وارد میشه که تو وظیفه داری فلان دختر یا پسر رو به راه بیاری در صورتی که اگه ما هنر می کنیم هم جنس هامون رو به راه بیاریم نه جنس مخالف رو

نقل قول:

شما می توانی تمام شبهات ایشان را به مثل یک متکلم یک فقیه یک عالم و یک دانشمند حل کنی؟! شما چرا فکر می کنی وظیفه اینها به شما محول شده است؟! چرا فکر می کنی دین خدا راضی است برای مثلا هدایت کردن یک پسر!!! دستکم دو نفر را در معرض تیرهای ابلیس و سقوط تمام و کمال قرار دهد؟! حقیقتا شما چرا فکر می کنی هدایت ایشون به شما محول شده؟! مگر شما معتقد به رجوع به مرجع جهت یافتن احکام دینتان نیستید؟! خب مگر قرار گرفتن در مسئله ای که خوف از افتادن به حرام است حرام نیست؟! مگر شما خودت به حق مقرر نیستی که امکان و احتمال گناه برایتان وجود دارد آن هم خیلی زیاد؟! پس دیگر چه می خواهید؟! این حکم دین و این شما...چرا عمل نمی کنید؟!

خواهر محترم!!

البته من فقط شما را باعث این استنباطات غلط نمی دانمااا گر چه رک بگم کاملا مقصر می دانم اما فقط شما باعث نیستید...خیلی ها هم هستند...از حکومت ها تا تک تک ما...

کاربران و عقلای ! سایت اسک دین:

ما باید ببینیم چه شده است عموم جوانان فکر می کنند می توانند با جنس نامحرم خود ارتباط داشته و بحث و گفتمان داشته باشند؟!؟!

این خواهر 15 ساله ما مگر واقعا کاری غیر از امثال اسک دینی ها انجام می دهد؟!

مگر فقط پیغام خصوصی است که می تواند مشکل ساز باشد و گفتمان عمومی و خود تبلیغی ها و مباحث مربوط به روابط عشقی و سکسی و شهوانی و. . . و هر کدام از این ها برای جوانان بالخصوص عزب نمی تواند مشکل ساز باشد؟!

پناه بر خدا از استحاله دین خدا...

یادمه قصد منم در ابتدا کمک به اون شخص بود اما....:Ghamgin:

تاپیک من رو بخونید عبرت بگیرید( عبرت دیگران هم شدم.....)

گاهی وقت ها اقایون برای جلب توجه طرف مقابلشون از این حربه ها استفاده می کنند یکی مریض میشه ، یکی مشکل اعتقادی داره و.....

لینک زیر:

http://www.askdin.com/thread17619.html

خواهرم
میشه نظرت را در مورد این کلام خدا بفرمائید ما مستفیض بشیم؟
"و زین لهم الشیطان اعمالهم" یعنی شیطان اعمال آنها را زیبا جلوه داد........
یا حق

[=microsoft sans serif]سلام
[=microsoft sans serif]عنوان تاپیکت رو زدی گاهی رابطه دختر با پسر اجباریه! نه هیچ وقت اینطور نیست! هرکدوم از اینها چه دختر چه پسر بخواد میتونه همه چی رو تموم کنه! عزیز من، تفاوت سنیت با من خیلی کمه درکت میکنم. ولی همونطور که همه گفتن، برای چی میخوای وقتتو اینطور هدر بدی؟ اگه خیلی میخوای کمکش کنی بهش چندتا سایت و سخنرانی معرفی کن...اگر خواست بره نخواستم نره به شما دیگه ربطی نداره! بعدشم شما مثله اون فرد عالم فقیه میتونی هدایتش کنی واقعا؟ شاید ظاهرا اون آقا پسر به خاطر جلب رضایتت یه چیزایی رو قبول کنه ولی اگه این رفتار ادامه دار بشه...
[=microsoft sans serif]یا که نه، بهش بگو ازین به بعد بیا با برادرم یا پدرم خلاصه یه نفری که مرد باشه صحبت کن! اگه واقعا دنبال حقیقته و شما هم واقعا خیرخواهشین...خودتو کنار بکش عزیزم :Gol:

عبدالنقی;226190 نوشت:
مگر فقط پیغام خصوصی است که می تواند مشکل ساز باشد و گفتمان عمومی و خود تبلیغی ها و مباحث مربوط به روابط عشقی و سکسی و شهوانی و. . . و هر کدام از این ها برای جوانان بالخصوص عزب نمی تواند مشکل ساز باشد؟!

کسی که فرق بین یه ربطه ی دونفره و احساسی رو با ارتباط بین یه گروه دینی و مذهبی رو برای رفع نیاز های اعتقادی نمیدونه ، دیگه باهاش جدل کردن معنی نمیده .

نمیدونم ادمهایی با عقاید شما چی اسمشونه ولی اگه فکر میکنین اینجا جای خوبی نیست ، چرا با نام کاربری های جدید وارد سایت میشین و همه جا پست میزنین؟

nakisa;226233 نوشت:
کسی که فرق بین یه ربطه ی دونفره و احساسی رو با ارتباط بین یه گروه دینی و مذهبی رو برای رفع نیاز های اعتقادی نمیدونه ، دیگه باهاش جدل کردن معنی نمیده .

ولی این رابطه اعتقادی اگر بین دو تا جوون باشه و در خلوت باشه احتمال خیلی زیاد به همون رابطه احساسی می رسه.

nakisa;226233 نوشت:

نمیدونم ادمهایی با عقاید شما چی اسمشونه ولی اگه فکر میکنین اینجا جای خوبی نیست ، چرا با نام کاربری های جدید وارد سایت میشین و همه جا پست میزنین؟

یقینا پای رژیم صهیونیستی در میان است که بنده بعد از اخراج با نام کاربری جدیدی وارد می شوم و خودم هم به طرق مختلفی می گویم و نشان می دهم که همان کاربر قبلی هستم و شما این را کشف می کنید....!!!

به شما بابت کشف خورشید در وسط آسمان تبریک می گوییییییییییییییم!!!

فقط یادتان باشد صرفا اسم مذهبی گذاشتن "فساد" را درست نمی کند که بد تر و متنوع تر هم می شود در دراز مدت...مگر هر چیزی اسم مذهبی داشت درست است و بی عیب؟! پاسخ استدلال هایی که مدیران مجازی حذف می کنند را بدهید...!!!

نیلوفر1;226228 نوشت:
سلام عنوان تاپیکت رو زدی گاهی رابطه دختر با پسر اجباریه! نه هیچ وقت اینطور نیست! هرکدوم از اینها چه دختر چه پسر بخواد میتونه همه چی رو تموم کنه!

ولی تو فیلمه دل شکسته اینجوری بود!!!!:khaneh:
استاد مجبورشون کرد با هم کار علمی کنن.....ببین پس میشه اجباری باشه و مشکلی هم نباشه.
ای وای آخرش یادم اومد.....
آخرش با هم ازدواج کردن:Gol:
دوستان این پیام رو برای خنده گذاشتم ..وگرنه رو حرفم وایستادم......اشتباه!!

hamid40;226291 نوشت:
ولی تو فیلمه دل شکسته اینجوری بود!!!!:khaneh:
استاد مجبورشون کرد با هم کار علمی کنن.....ببین پس میشه اجباری باشه و مشکلی هم نباشه.
ای وای آخرش یادم اومد.....
آخرش با هم ازدواج کردن:Gol:
دوستان این پیام رو برای خنده گذاشتم ..وگرنه رو حرفم وایستادم......اشتباه!!

اتفاقا از بعدی اشاره بسیار به جایی است...

وقتی رسانه های لعاب شرعی دار!!! اینگونه شیطنت آمیز الگو سازی دینی انجام دهند و القا کنند

دیگر

بدیهی است که نوجوانان و جوانان هم چنین خیال باطل و شیطانی ای نمایند.

اللهم العن اول ظالم..............:Gol:

عبدالنقی;226190 نوشت:

پناه بر خدا از استحاله دین خدا...

بله تو محیط عمومی هم اگر رعایت نشه و مهر ومحبتا و تحویل گرفتنای بیش از حد و شوخی ها باب بشه
کم کم باید شاهد خیلی چیزها باشیم
اصلا همین چیز ها هست که باعث میشه به پیام خصوصی چت و ایمیل و شماره تلفن و قرار حضوری بکشه

ولی خب یه چیزی اشتباه نشه
بحث و تاپیکا باید باشه و مفید هم هست

اینکه بگیم واسه بعضیا بد اموزی داره پس نزنیم کاملا اشتباه!!!

خب اینجا نیاد اینا رو نخونه میره تو دیگر فضا های نت و بدتر از اینا رو یاد میگیره و....

پس این بحثا باید بشه و باید چاله ها معرفی بشه

یه مدت یادمه خانواده ها نه تنها مسائل بلوغ و جنسی رو به بچه هاشون نمیگفتن
بعضی افراد بی اطلاع حتی رساله رو از دست بچه دور میکردن تا با مسائل زناشویی که تو رساله گفته آشنا نشن و...

ولی خبر نداشتن که این مسائل اگر از رساله و راه درست بازگو نشه توسط دوستان و همکلاسیها به شکل خیلی بد آموزش غلط خواهد داده شد

جوونایی رو میشناسم که از دوران ابتدایی به بلوغ رسیدن و عادت به خود ارضایی کردن و تازه دبیرستان فهمیدن اینکار گناه داره

این اعتیاد و گناه درصد خیلی بزرگیش تقصیر خانواده هاس...

behrooz_313;226344 نوشت:
بله تو محیط عمومی هم اگر رعایت نشه و مهر ومحبتا و تحویل گرفتنای بیش از حد و شوخی ها باب بشه
کم کم باید شاهد خیلی چیزها باشیم
اصلا همین چیز ها هست که باعث میشه به پیام خصوصی چت و ایمیل و شماره تلفن و قرار حضوری بکشه

ولی خب یه چیزی اشتباه نشه
بحث و تاپیکا باید باشه و مفید هم هست

اینکه بگیم واسه بعضیا بد اموزی داره پس نزنیم کاملا اشتباه!!!

خب اینجا نیاد اینا رو نخونه میره تو دیگر فضا های نت و بدتر از اینا رو یاد میگیره و....

پس این بحثا باید بشه و باید چاله ها معرفی بشه

یه مدت یادمه خانواده ها نه تنها مسائل بلوغ و جنسی رو به بچه هاشون نمیگفتن
بعضی افراد بی اطلاع حتی رساله رو از دست بچه دور میکردن تا با مسائل زناشویی که تو رساله گفته آشنا نشن و...

ولی خبر نداشتن که این مسائل اگر از رساله و راه درست بازگو نشه توسط دوستان و همکلاسیها به شکل خیلی بد آموزش غلط خواهد داده شد

جوونایی رو میشناسم که از دوران ابتدایی به بلوغ رسیدن و عادت به خود ارضایی کردن و تازه دبیرستان فهمیدن اینکار گناه داره

این اعتیاد و گناه درصد خیلی بزرگیش تقصیر خانواده هاس...

بسیار عالی فرمودید...:Gol:

یک نکته را در نظر بگیریم

که تربیت و آموزش مسائل جنسی و چنین
قاعدتا بایستی با مخاطب شناسی علمی ای

صورت گرفته باشد و الا یله و رها و بدون در نظر
گرفتن نوع مخاطب و کیفیت فیزیولوژیکی و بیولوژیکی
و فشار مختلف بر افراد دیگر آموزش نیست
بلکه نابودی و پرت کردن در باتلاق است...

تربیت مخاطب شناسی نیاز دارد

و آگاهی بخشی نیازی به ترویج
گفتمان مستمرر و دائمی
دختر و پسرهای عزب ندارد.

که نتیجه اش رواج فساد است فقط.:Gol:

عبدالنقی;226356 نوشت:
بسیار عالی فرمودید...:gol:

یک نکته را در نظر بگیریم

که تربیت و آموزش مسائل جنسی و چنین
قاعدتا بایستی با مخاطب شناسی علمی ای

صورت گرفته باشد و الا یله و رها و بدون در نظر
گرفتن نوع مخاطب و کیفیت فیزیولوژیکی و بیولوژیکی
و فشار مختلف بر افراد دیگر آموزش نیست
بلکه نابودی و پرت کردن در باتلاق است...

تربیت مخاطب شناسی نیاز دارد

و آگاهی بخشی نیازی به ترویج
گفتمان مستمرر و دائمی
دختر و پسرهای عزب ندارد.

که نتیجه اش رواج فساد است فقط.:gol:

میشه با مصداق بگید کدوم تاپیکها مشکل دارن؟
من نسبت به هیچ سایت و مرکزی وابستگی ندارم و اشتباه ببینم انتقاد میکنم
. دوست دارم واقعا نظر شما رو در مورد برخی اشتباهات اینجا بشنوم
بهر حال وظیفه من و شما تذکر دادن و امر به معروفه
یا علی ع

alex;226028 نوشت:
سلام
اولا بگم دختر تاجايي كه مي تونم معتقدي هستم چادر سر مي كنم نمازم هم تا جايي كه بتونم سر جاشه روزمو مي گيرم ...خلاصه احكام اوليه روانجام مي دم .هر كاري كه مي كنم هم بر اساس نظر مرجع تقليدم آقاي خامنه ايه .الا يه كارم !
حالا نظر شما چيه؟

مشكلش مگه چي بود كه شما فكر مي كنيد كه فقط شما ميتونيد حلش كنيد

behrooz_313;226363 نوشت:
میشه با مصداق بگید کدوم تاپیکها مشکل دارن؟
من نسبت به هیچ سایت و مرکزی وابستگی ندارم و اشتباه ببینم انتقاد میکنم
. دوست دارم واقعا نظر شما رو در مورد برخی اشتباهات اینجا بشنوم
بهر حال وظیفه من و شما تذکر دادن و امر به معروفه
یا علی ع

بلی همینطوره . . . به شرط اینکه ان اشاا... حذف نشود.

مصداق این است که ذکر شد:

گفتمان دائمی و مستمرر بین دختر و پسرهای عزب!!!

شما بزرگوار بفرمایید:

-این با دین می سازد که می گوید تکلم در حذ چهار پنج کلمه آن هم بوقت ضرورت؟!

-یا با عقل می سازد که تمام اندیشمندان جنسی می گویند زن و مرد نسبت به هم گرایش دارند؟!
و بدیهی است استمرار گفتمان برای این دو جنس به هم گراینده آن هم در چنین شرایط و ساختارها و فشارها و الهام دهی های بیرونی در جهت فاسد سازی خلق خدا چگونه می تواند توجیه عقلی داشته باشد؟!

عبدالنقی;226384 نوشت:
بلی همینطوره . . . به شرط اینکه ان اشاا... حذف نشود.

مصداق این است که ذکر شد:

گفتمان دائمی و مستمرر بین دختر و پسرهای عزب!!!

شما بزرگوار بفرمایید:

-این با دین می سازد که می گوید تکلم در حذ چهار پنج کلمه آن هم بوقت ضرورت؟!

-یا با عقل می سازد که تمام اندیشمندان جنسی می گویند زن و مرد نسبت به هم گرایش دارند؟!
و بدیهی است استمرار گفتمان برای این دو جنس به هم گراینده آن هم در چنین شرایط و ساختارها و فشارها و الهام دهی های بیرونی در جهت فاسد سازی خلق خدا چگونه می تواند توجیه عقلی داشته باشد؟!

خب منظور از گفتمان چیه؟
اینکه دختر و پسر میان و از خاطرات و درد دل های هم میگن و شوخی میکنن و...
اگه منظورتون ایناس که لطفا مصداق بیارید تا خود من هم اعتراض کنم
ولی اگر منظورتون اینه که بحث علمی هم نشه باید بگم کامل مخالفم با این محدودیت

تازه همینشم کمه

چقدر دختر و پسر که دارن تو فضای اینترنت به خطا میرن
اگر هیمن بحثا و تجریباتم اینجال بازگو شنه که نوجوون و جوون سر درگم تو فضای نت تکلیف خوشدون رو نیمدونن
حالا دین گفته ارتباط در حد ضرورت
ولی خب مردم مگه همه عامل به دینن؟
ولی اگر چنتا سرگذشت شکست خورده افراد مختلف اینجا بازگو شه
همه از تجربیات آدما درس میگیرن

البته تو همین بحثای علمی و..هم اگر فضا جوری بشه که محبت بوجود بیاد نشون میده که کم کم داریم راه رو اشتباه میریم.
یا علی ع

behrooz_313;226398 نوشت:
خب منظور از گفتمان چیه؟
اینکه دختر و پسر میان و از خاطرات و درد دل های هم میگن و شوخی میکنن و...
اگه منظورتون ایناس که لطفا مصداق بیارید تا خود من هم اعتراض کنم
ولی اگر منظورتون اینه که بحث علمی هم نشه باید بگم کامل مخالفم با این محدودیت

تازه همینشم کمه

چقدر دختر و پسر که دارن تو فضای اینترنت به خطا میرن
اگر هیمن بحثا و تجریباتم اینجال بازگو شنه که نوجوون و جوون سر درگم تو فضای نت تکلیف خوشدون رو نیمدونن
حالا دین گفته ارتباط در حد ضرورت
ولی خب مردم مگه همه عامل به دینن؟
ولی اگر چنتا سرگذشت شکست خورده افراد مختلف اینجا بازگو شه
همه از تجربیات آدما درس میگیرن

البته تو همین بحثای علمی و..هم اگر فضا جوری بشه که محبت بوجود بیاد نشون میده که کم کم داریم راه رو اشتباه میریم.
یا علی ع

هم صحبت محترم این دلایل نمی تواند آدمی را قانع کند که اجتماع دختر و پسر با آن خاصیت های درونی و فشارهای بیرونی و نتایج حاصله!!! یک امر ضروری قلمداد شود.

تمام این بهانه ها "مثل بازگویی خاطرات" دلیلی بر وجود گفتمان نیست.

این ها را نهایتا می شود در ساختارهای دیگری به غیر از گفتمان نیز بوجود آورد!

ضمن اینکه مغلطه بحث علمی استمرار در بحث را بوجود می آورد و استمرار در بحث بین دو جنس مخالف و به هم گراینده خود نمایی ها و جلب توجه ها را بوجود می آورد و این نیز به طور طبیعی محمل فساد.

از طرفی بنده چند باری هم در این سایت ذکر کرده ام و حذف کرده اند...

تکرر ارتباط دختر و پسر تحت هر عنوانی و اسم مغالطه ای که می خواهد باشد خوف ارتباطی اولیه با نامحرم را می شکند و کیفیت ارتباط را آموزش می دهد و عادی می کند و بدتر این تکرر بدون تقبیح و بلکه با تشویق مذهبی نیز سبب عادت ذهنی می شود و نتیجتا چنین دختر و پسرهایی بعد از ازدواج نیز هنجار شکن تر خواهند بود نسبت به کسانی که خوب زندگی کرده اند و در گریز از تسلط چنین ساختارها بر ذهن و وجودشان بوده اند...و این یک مطلب بسیار بسیار بدیهی ای است.

و ضمن اینکه ما نباید بخاطر جلوگیری از فساد خودمان فاسد شویم!!! و این نقض هدف است.

از پاسخ هايي كه داديد ممنونم علي رغم اينكه حس ميكردم به جاي اين طور سركوب و محكوم كردن مهربون تر برخورد كنيد

خودتون بريديد و دوختيدو پرو كرديد

من هوس باز نيستم كه اينجوري جوابمو مي ديد [="red"]تهمت هم گناه كبيرس[/]!!!!!

كي گفته اون دنبال دينه؟نه اصلا من دارم باهاش درباره اين چيزا حرف ميزنم
قرار نيست من عارف و آيت الله بكنمش كه لازم باشه آيت الله باشم من فقط ميخوام نذارم با كس ديگه اي رابطه داشته باشه و اينطور خودم كنترلش كنم
تا الآن هم كردم
به حرفم هم گوش داده،مادرباره خيلي چيزها باهم حرف زديم :دين،نماز،دعاي ندبه،ماه رجب،دعا...

گفتم كه فطرت بعضي اين افراد خيلي پاكه فقط احتياج هست كه يه تلنگر بهش بزني خيلي از اين شبهه هاشوكه برطرف كني خودش تو راه ميافته قرار نيست من تا ته راه برسونمش قراره لب خط بذارمش
خودتون گفتيد مسلما اون نمي خواد با جنس موافقش رابطه داشته باشه حرف شما كاملا درسته اين هم به خاطر هوس باز بودنش يا چه ميدونم به خاطر از اين جور چيزها نيست حس و حال سن بلوغه! نبايد اينجوري متهمش كنيد !!!!گفتم كه [="red"]تهمت هم گناه كبيرس[/]!!!!
من فقط نمي خوام با دختر ديگه اي رابطه داشته باشه كه به جاي بدتر كشيده شه از طرف ديگه خودم رو هم حفظ مي كنم!
مطمئن باشيداگر وضع جامعه خرابه ،اگر فساده،همش تقصير شماهاييه كه سكوت كرديد،اشتباه قضاوت مي كنيد،اشتباه برخورد مي كنيد!!!!
بازم از جواب هايي كه داديد ممنونم
من هنوز مجاب نشدم منتظر نظر[="red"] درستم[/]!!

alex;226434 نوشت:
از پاسخ هايي كه داديد ممنونم علي رغم اينكه حس ميكردم به جاي اين طور سركوب و محكوم كردن مهربون تر برخورد كنيد

من هوس باز نيستم كه اينجوري جوابمو مي ديد تهمت هم گناه كبيرس!!!!!

قرار نيست من عارف و آيت الله بكنمش كه لازم باشه آيت الله باشم من فقط ميخوام نذارم با كس ديگه اي رابطه داشته باشه و اينطور خودم كنترلش كنم
تا الآن هم كردم
به حرفم هم گوش داده،مادرباره خيلي چيزها باهم حرف زديم :دين،نماز،دعاي ندبه،ماه رجب،دعا...

گفتم كه فطرت بعضي اين افراد خيلي پاكه فقط احتياج هست كه يه تلنگر بهش بزني خيلي از اين شبهه هاشوكه برطرف كني خودش تو راه ميافته قرار نيست من تا ته راه برسونمش قراره لب خط بذارمش
خودتون گفتيد مسلما اون نمي خواد با جنس موافقش رابطه داشته باشه حرف شما كاملا درسته اين هم به خاطر هوس باز بودنش يا چه ميدونم به خاطر از اين جور چيزها نيست حس و حال سن بلوغه! نبايد اينجوري متهمش كنيد !!!!گفتم كه تهمت هم گناه كبيرس!!!!
من فقط نمي خوام با دختر ديگه اي رابطه داشته باشه كه به جاي بدتر كشيده شه از طرف ديگه خودم رو هم حفظ مي كنم!
مطمئن باشيداگر وضع جامعه خرابه ،اگر فساده،همش تقصير شماهاييه كه سكوت كرديد،اشتباه قضاوت مي كنيد،اشتباه برخورد مي كنيد!!!!
من هنوز مجاب نشدم منتظر نظر درستم!!

بخاطر سن کمتون حق میدم اینقدر سطحی فکر کنید
البته 15 کم نیست
ولی متاسفانه دختر 15 ساله جامعه ما اینقدر سطحی به مسائل نگاه میکنه

شما میخواید حفظش کنید؟
شما مطمئنید خودتون رو میتونید محفوظ نگه دارید
اینکه مجاب نشدید نشون دهنده اینه که چند ماه بعد شایدم سال بعد بیاید و تاپیک بزنید که من اشتباه کردم در ارتباط با نامحرم کارمون به جاهای باریک کشیده و بقیه عبرت بگیرن
گرچه بعید میدونم با همین ایدی بیاید و بگید اشتباه کردم...

ان النسان لفی خسر....

عبدالنقی;226416 نوشت:

و ضمن اینکه ما نباید بخاطر جلوگیری از فساد خودمان فاسد شویم!!! و این نقض هدف است.

من بارها از شما مصداق خواستم ولی شما طفره رفتید
یعنی شما میگید الان که داریم بحث یمکنیم و انذار میکینم که با نامحرم ارتباط نداشته باشید داریم خودمون به فساد میوفتیم؟
گرچه طبیعتا هم بحثی با نامحرم بی ضرر نیست
ولی واقعا اگر رعایت بشه قدری هت که خودمونم بلغزیم؟

اصلا مصداق در مورد بقیه نمیخوام که شاید بهشونم بر بخوره
در مورد خود من چنتا مصداق بیارید که اشتباه کردم
نترسید ناراحتم نمیشم و سعی به جبران کردن میکنم
یا علی ع

behrooz_313;226437 نوشت:
بخاطر سن کمتون حق میدم اینقدر سطحی فکر کنید
البته 15 کم نیست
ولی متاسفانه دختر 15 ساله جامعه ما اینقدر سطحی به مسائل نگاه میکنه

شما میخواید حفظش کنید؟
شما مطمئنید خودتون رو میتونید محفوظ نگه دارید
اینکه مجاب نشدید نشون دهنده اینه که چند ماه بعد شایدم سال بعد بیاید و تاپیک بزنید که من اشتباه کردم در ارتباط با نامحرم کارمون به جاهای باریک کشیده و بقیه عبرت بگیرن
گرچه بعید میدونم با همین ایدی بیاید و بگید اشتباه کردم...

ان النسان لفی خسر....

[="red"]ان النسان لفي خسر

ان النسان لفي خسر

ان النسان لفي خسر

ان النسان لفي خسر

ان النسان لفي خسر[/]

اول بگيد براي چي ميگيد نگاهم سطحيه !اون تيكه كه گفتم حس دوران بلوغه؟پس دركل بايد گفت علم روانشناسي و پزشكي علوم سطحي هستند!!!!
يا اون تيكه كه گفتم تهمت هم گناه كبيرس؟به من چه .حرف من كه نيست حرف دينه!!!!!!
حالا جواب[="red"] درست [/]لطفا!!!!!!

سلام
من هوس باز نيستم كه اينجوري جوابمو مي ديد تهمت هم گناه كبيرس!!!!!
هیچ یک از دختران مذهبی اینطور نیستن...ولی شیطان خوب میتونه راه نفوذ خودش رو پیدا کنه عزیزم!
یعنی چه؟ اون دنبال دین نیست پس شما چه کار به ایشون دارید؟
شما چه حقی داری که میخوای یکی دیگه رو کنترل کنی؟ چه وظیفه ای در قبالش داری؟
تا الآن هم كردم
هدفت چیه؟ اینکه نزاری به گناه بیفته؟ به چه قیمتی؟ چقد از خودت مطمئنی؟ نکن خواهر من!
خوب خوبه ولی چرا حتما این تلنگر رو شما باید به ایشون بزنی؟ اگه میخوای هدایت بشه چرا یکی دیگه رو وسط نمیاری؟
خودتون گفتيد مسلما اون نمي خواد با جنس موافقش رابطه داشته باشه حرف شما كاملا درسته اين هم به خاطر هوس باز بودنش يا چه ميدونم به خاطر از اين جور چيزها نيست حس و حال سن بلوغه! نبايد اينجوري متهمش كنيد !!!!گفتم كه تهمت هم گناه كبيرس!!!!
حس و حال سن بلوغ؟ خوب این حس و حال باید تو راه درستش استفاده بشه نه...از شما بعید میدونستم اینطور نظر بدی.
خودت رو تا کی میخوای حفظ بکنی؟ انقد به خودت مطمئن نباش. برای حفظ کردن خودت بهتره دوری کنی نه اینکه به کارت اصرار داشته باشی.
شمایی که حرف از تهمت میزنی همه رو متهم میکنی؟! احساس میکنم کل این پستتو با احساسات گفتی نه با منطق.
من هنوز مجاب نشدم منتظر نظر درستم
منم ازت ممنونم که تجربه ی خودت رو میگی و اینطوری بقیه رو به فکر میندازی...
هدفت چیه؟ چی رو میخوای بدونی؟ چون احساس میکنم خودت خیال نداری روشتو عوض بکنی...هدفتو بگو تا بهتر بتونیم صحبت کنیم:Gol:
امیدوارم به نتیجه ی درستی برسی

ببین من اصلا مخالف صحبت های مفید دو نامحرم با هم نیستم، اگر لازم باشه
ولی باید به چند تا نکته توجه کنی.
یکی اینکه تو 15 سالته، اون رو نمی دونم ولی سنت حساسه. بعضیا راه سواستفاده کردن رو خوب بلدن
یکی دیگه اینکه با توجه به سنت احتمالا اطلاعاتت اونقدر نیست که بتونی در مقابل تمام شبهات دووم بیاری. ممکنه به جای اینکه اون رو درست کنی خودت بلغزی. از نظر اعتقادی می گم
نکته دیگه نگاه اون به رابطه تونه. اگر به خاطر اطلاعات باشه میره با یه عالم بحث می کنه نه یه دختر 15 ساله

alex;226434 نوشت:
ميخوام نذارم با كس ديگه اي رابطه داشته باشه و اينطور خودم كنترلش كنم

یا این استدلال هر دختری باید بره یه پسری رو پیدا کنه و خودش باهاش ارتباط داشته باشه و نذاره اون بره سمت کس دیگه..
حالا اون دختر خودش دختر محسوب نمیشه؟ که اون پسر باهاش ارتباط داره؟
فکر نمی کنی شاید ارتباط با تو روشو باز کنه برای ارتباطات بعدی با دیگران؟

alex;226434 نوشت:
من هنوز مجاب نشدم منتظر نظر درستم!!

عزیز من با این حرفا خودت رو گول نزن
یه چیزی میگم ناراحت نشی شما با هیچ حرفی مجاب نمیشی مگر اینکه یکی کارتو تایید کنه اونوقت مجاب میشی عزیز
به قول یکی از بزرگواران شما خودت میخوای این راههو ادامه بدی پس سرپوش نزار و توجیه نکن که داری اونو هدایت میکنی حرفام تنده قبول دارم
چرا از تجربه های دیگران درس عبرت نمیگیری حتما باید خودت تجربه کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این کار شما 1000000000000000000000000000000000% اشتباهه
کلاه خودتو قاضی کن ببین این ارتباط رو نفست میخواد یا به خاطر رضای خداست که صد البته نیست خدا راضی نیست تو دختر جون با یه نامحرم صحبت کنه حرامه حرامه حرامه بقیش با خودت

سلامalxجان...اجازه میدید منم یه نظرکوچیک بدهم درکنار راهنمایی دوستان گرامیم:

اتفاقا بنظرم شما سطحی نگرنیستید.....دختری توی این سن این همه دقیق درمورد ویزگی های یه پسراطلاعات داشته باشه وازروان شناسی چیزایی بدونه هنره...واقعا...

اولین امتیازشمااینه که برای هوس وفریب اون این کارو نمیکنید....واسه حس دلسوزیه...میدونم...
اگراجازه بدین ازنظر روانشناسی اینو واستون توضیح بدهم:

شروع کارشما بااون حس دلسوزی بود....

الان شما پرستار اون هستین....

اون شمارو یه جور مرهم میدونه....

این سه فاکتور میشه مهم ترین فاکتورهای دلبستن....ووابستگی...

حتی اگر حس هوس وجودنداشته باشه...
ماانواع زیادی درایجادعلاقه داریم...
یکیش حس دلسوزیه....

پسر بخاطر اینکه درکودکی با تفاوت شخصیتهای اطراف مواجه میشه....شخصیت حساسی پیدامیکنه(باباش میخواد اورو قوی باربیاره....ومادرش بااو بااحساس برخوردمیکنه....این واسش تناقضه)

وقتی بزرگ میشه دنبال یه مرهمه...اما به خاطر اینکه بدش میادضعفش رونشون بده پنهانش میکنه...

پس به شدت خواهان یه مرهم یه پرستار..یکی که درکش کنه...(این جمله ذهنی اکثرآقایون هست:کسی منو درک نمیکنه!کسی توانایی های منو نمیبینه!کسی به من واحساس من توجهی نداره..چون اونو مجبورم مدام پنهان کنم!)

پس این میشه نقطه اوج کنکاشش درمحیط..

بخاطر همین یه مردازیه زن روحش بیشتردرمعرض خطرمیره!چون که حساس میشه بخاطر پنهان کردن عواطفش...

حالا وسط این ماجرا شما میایید میشید پرستار اون....

چی میشه؟
کم کم به شماعادت میکنه...اگر ارتباط تلفنیه.....پس شروع میکنه ازشمایه بت میسازه.....
وشماهم به خاطر دلسوزیت بیشتربهش توجه میکنی وبهش عادت میکنی...

حتی اگر اون رو نمازخون کنید وحتی اگر اون رو به سمت دین بکشید وحتی اگرنصیحت گوی اوباشیدورویش اثرکنید...آخرسر اون رووارد یه مسیرجدید میکنید...
چی؟:
پرستار..

شماپرستارش میشید...تمام اون چیزی که نیاز داره...اون بتی که میسازه....مغزش رودرگیر میکنه...دستگاه لیمبیکشو....بااین مرهم..مدام ماده ایی توی مغزش ترشح میشه...
ومغزشو شرطی میکنه(مثل اعتیاد)
اگریک روز شما باهاش حرف نزنید بیمارمیشه..چون مغزش فقط باشنیدن صدای شما اون ماده روترشح میکنه..که نوعی ماده شادی آوره...مثل همون قرصهای اعتیادآورشادی آور..
به همین راحتی اون درقبال راهنمایی های شماواسه دین معتادمیشه..

مثل این میمونه که من دوستم رومعتاد کنم واما درقبالش واسش یه زنگی بسازم..خونه وماشین و....
یعنی تمام جانش روبگیرم وبه جاش مال بهش بدهم...
ازاین دست بگیرم وازاون دستم بدم(این حالو روز اون میشه)

بعدبین شماوابستگی پیش میاد....
یه لحظه نمیتونید دوری هم روتحمل کنید..

این وسط باترشح اون ماده......اگر اعتیادش زیادبشه...آقا پرخاشگرمیشه.....
حالا به نظرت مردی که عصبی بشه چی اون تحت تاثیرقرار میگیره؟باعرض معذرت مسائل ج ن سی اون...
وبعدکم کم وارد مسیرمیشه....
کم کم...

حالا تمام اون تلاش شماواسه نزدیک شدنش به خداچی میشه؟
میره به بادفنا...
دوست گرامیم... یه آمارکوچیک به شمامیدم..وبعد نهادت تصمیم گیری باخودته عزیزم:

توی کشورماانجمن های مشاوره زیادی هست..یه کوچولوش انجمن تخصصصی هست که من توی اون همکاری میکنم....یه آمارازاین انجمن به شمامیگم..شماوسعتش روزیادکنید درقالب کشور..ونتیجه بگیرید:
بین150هزارنفر:تقریبی:

تقریبا80درصدشون ارتباط دروغه..یعنی طرف منظوربدداره..واولش بانقش میادجلووبا دلسوزی دختراون رودرگیرمیکنه..معمولا واسه شروع خودش روبیمارویاناراحت وناامیداززندگی معرفی میکنه...

ممکنه گریه هم کنه پیشت..(اشک تمساح)
20درصدباقی مونده ازاینت ارتباط های تلفنی..:

حدود5
درصدش به ازدواج ختم میشه..که اگرتحت کنترل مشاوره باشند ممکنه دچارمشکل نشن...
15درصدش اون آقا واقعا مشکل داره ودنبال مرهم میگرده ومنظوربد نداره.....وهمگی به وابستگی ومشکلات شدیدش ختم میشه..

معمولا خودکشی ها.....اختلالات عمیق افسردگی درجوانان بین این15درصده...

البته اون80درصد هم مشکل دارن که اینطورنزدیک میشن..ولی ازاول قصدخاص دارند برای سوءاستفاده...
موفق باشید:Gol::Gol:

ببخشیدطولانی شد:Gol::Gol::Gol:
موضوع قفل شده است