صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: شما بودین چیکار می کردین؟

نوشته
    9
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    65

شما بودین چیکار می کردین؟

سلام پسری 23ساله هستم
    راستش من یکی از دخترهای قوم و خویشمون رو خیلی دوست داشتم البته هیچ گاه بروز نکردم حتی چشم به چشم هم نشدیم حتی هم کلام هم نشدیم ولی خیلی بهش علاقه داشتم
    از اونجایی که خونواده متوسط به پایینی هستیم فکر کردم تا اینکه نتونم سر یه کاری باشم نباید اصلا حرفی ازش بزنم واسه همین هیچ گاه حرفی نزدم در موردش
    الان فهمیدم فردا شب عقدشه
    بهر حال بقول یارو گفتنی پر زد شاید قسمتم نبوده شاید اگر می تونسم با خودش حرف بزنم اینطور نمی شد ولی چه می شه کرد
    یا زهرا
    ویرایش توسط زندگی 2 : ۱۳۹۱/۰۳/۱۱ در ساعت ۰۰:۰۷

2. صلوات ها 20

3.  

نوشته
    147
    حضور
    1 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    684

ای خدااااااااااااااااااااااا ااا
    امان ازین دل امانهرکس به طریقی.....

برادر غصه نخور زندگی زیباست

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست
    آنقدر سیر بخند که غم از رو برود

5. صلوات ها 11

علاقه
    صحیفه کمیل عرفه
    نوشته
    390
    حضور
    14 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2073

نقل قول نوشته اصلی توسط زندگی 2 نمایش پست ها
    سلام پسری 23ساله هستم
    راستش من یکی از دخترهای قوم و خویشمون رو خیلی دوست داشتم البته هیچ گاه بروز نکردم حتی چشم به چشم هم نشدیم حتی هم کلام هم نشدیم ولی خیلی بهش علاقه داشتم
    از اونجایی که خونواده متوسط به پایینی هستیم فکر کردم تا اینکه نتونم سر یه کاری باشم نباید اصلا حرفی ازش بزنم واسه همین هیچ گاه حرفی نزدم در موردش
    الان فهمیدم فردا شب عقدشه
    بهر حال بقول یارو گفتنی پر زد شاید قسمتم نبوده شاید اگر می تونسم با خودش حرف بزنم اینطور نمی شد ولی چه می شه کرد
    یا زهرا
    بر گشتم به گذشته
    .
    .
    .
    یقین بدون صلاحت این بوده
    خدا رو شاکر باش
    یا علی ع
    ای خدا ،من باید از نظر علم از همه برتر باشم،تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر می‌فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم. ای خدای بزرگ آنها که از تو می‌خواهم ، چیزهایی است که فقط می‌خواهم در راه تو به کار اندازم و تو خوب میدانی که استعداد آنرا داشته‌ام ((شهید چمران))Behrooz_313

7. صلوات ها 12

علاقه
    امام رضا - رهبرم سید علی - علم - برنامه نویسی - دندانپزشکی - طبیعت - دریا - بارون
    نوشته
    279
    حضور
    5 روز 15 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    14
    صلوات
    2287

آخی...
    اما شک نداشته باش که نه اون میتونست باعث خوشبختی شما بشه
    و نه شما میتونستید اون دختر خانوم و خوشبخت کنید
    چون خداوند داناترینه و بر خلاف ما آدما که فقط ظاهر قضیه رو میبینیم به باطن اونها هم علم داره.
    و اگه به صلاحتون بود مطمئناً همه شرایط و برا ازدواجتون فراهم میکرد چون دست خدا این کارا چیزی نیست.
    سعی کنید خودتون رو زیادی درگیر این موضوع نکنید و با مطالعه مقالات و کتابهای موفقیت، به فکر پیشرفت و ساختن یه زندگی خوب باشید
    موفق باشید

9. صلوات ها 11

نوشته
    29
    حضور
    1 روز 11 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    86

تنها چیزی که دست ما نیست و فقط دست خداست ، همینه

11. صلوات ها 10

نوشته
    72
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    137

این حرفها رو ولش کن و اصلا بهش توجه نکن تو به عشقت نرسیدی چون فقط پول نداشتی و جرات نکردی به طرف هم بگی چون شرایط ازدواج رو نداشتی دنیا همینه بیرحمه بدون پول هیچ کاری نمیشه کرد.خدا هم به آدم کمک نمیکنه براش هم مهم نیست که تو عاشق باشی یا نه دقیقا اتفاقی که برای خودم پیش اومد اون موقع پول نداشتم و دختر همسایمون رو خیلی دوست داشتم اماگدشت و گذشت اون شوهر کرد و رفت الان 4 سال میگذره الان همه چی دارم خونه هم خریدم اما چه فایده ای داره؟ من اون رو دوست داشتم اما میدونستم که اگر برم جلو هیچ نتیجه ای نمیگیرم

13. صلوات ها 3

علاقه
    صحیفه کمیل عرفه
    نوشته
    390
    حضور
    14 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2073

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsaeedi نمایش پست ها
    این حرفها رو ولش کن و اصلا بهش توجه نکن تو به عشقت نرسیدی چون فقط پول نداشتی و جرات نکردی به طرف هم بگی چون شرایط ازدواج رو نداشتی دنیا همینه بیرحمه بدون پول هیچ کاری نمیشه کرد.خدا هم به آدم کمک نمیکنه براش هم مهم نیست که تو عاشق باشی یا نه دقیقا اتفاقی که برای خودم پیش اومد اون موقع پول نداشتم و دختر همسایمون رو خیلی دوست داشتم اماگدشت و گذشت اون شوهر کرد و رفت الان 4 سال میگذره الان همه چی دارم خونه هم خریدم اما چه فایده ای داره؟ من اون رو دوست داشتم اما میدونستم که اگر برم جلو هیچ نتیجه ای نمیگیرم
    با این افکار باشی
    قسم میخورم تا آخر عمر فقط ناله میکنی
    حتی اگر میلیاردر بشی و اصلا از ایران بری و...
    وقتی تفکرت اینه
    تا آخر عمر فقط خودتو شکنجه میدی...
    ای خدا ،من باید از نظر علم از همه برتر باشم،تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر می‌فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم. ای خدای بزرگ آنها که از تو می‌خواهم ، چیزهایی است که فقط می‌خواهم در راه تو به کار اندازم و تو خوب میدانی که استعداد آنرا داشته‌ام ((شهید چمران))Behrooz_313

15. صلوات ها 14

نوشته
    509
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    2417

سلام
    منم با بهروز خان موافقم
    آدم نبايد هيچ موقع ضعفاشو بريزه به حساب اينو اون
    به خصوص خدا
    داداش من
    شما اونقدر به خودت اعتماد نداشتي
    يه قدم برا عشقت برداري! يه چند بار بري تو ميدون و مبارزه كني
    حتي با نزديكترين كسانت حرف نزدي!‌مثل مادر
    دوست داشتي خدا پيامبرشو بفرسته برند برات خواستگاري كنند
    يه چيزي خيلي مهمه
    خدا تو عالم وجود سنتهايي رو قرار داده
    مثل قواعد رياضي تخلف ناپذيرند
    شما به زمين بزني به اسمون بزني
    2*2=4
    ميشه
    نه بيشتر نه كمتر
    سعي كن اون سنن رو ياد بگيري و هماهنگ با اونها پيش بري
    اون موقع سوار عالم خواهي بود

17. صلوات ها 9

علاقه
    مطالعه بازی و دین و بحث
    نوشته
    6,441
    حضور
    98 روز 19 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    95
    آپلود
    0
    گالری
    33
    صلوات
    27323

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_313 نمایش پست ها
    با این افکار باشی قسم میخورم تا آخر عمر فقط ناله میکنی حتی اگر میلیاردر بشی و اصلا از ایران بری و... وقتی تفکرت اینه تا آخر عمر فقط خودتو شکنجه میدی...

سلام

یه داستان زیبا از دوستی خوب به من رسیده براتون قرار می دم

دوست خوبم همیشه در قلب منی

به یادتم به یادم باش تو در لحظه ها کنار منی

مردی برای اصلاح سر و صورتش به آرایشگاه رفت. در حال کار، گفتگوی جالبی بین آنها در گرفت. آنها به موضوع «خدا» رسیدند؛
    آرایشگر گفت: “من باور نمی‌کنم خدا وجود داشته باشد.”
    مشتری پرسید: “چرا؟”
    آرایشگر گفت: “کافی است به خیابان بروی تا ببینی چرا خدا وجود ندارد. اگر خدا وجود داشت آیا این همه مریض می‌شدند؟ بچه‌های بی‌سرپرست پیدا می‌شدند؟ این همه درد و رنج وجود داشت؟ نمی‌توانم خدای مهربانی را تصور کنم که اجازه دهد این چیزها وجود داشته باشد.”

مشتری لحظه ای فکر کرد، اما جوابی نداد؛ چون نمی‌خواست جروبحث کند.
    آرایشگر کارش را تمام کرد و مشتری از مغازه بیرون رفت. در خیابان مردی را دید با موهای بلند و کثیف و به هم تابیده و ریش اصلاح نکرده..

مشتری برگشت و دوباره وارد آرایشگاه شد و به آرایشگر گفت: “به نظر من آرایشگرها هم وجود ندارند.”
    آرایشگر با تعجب گفت: “چرا چنین حرفی می‌زنی؟ من این‌جا هستم، همین الان موهای تو را کوتاه کردم!”
    مشتری با اعتراض گفت: “نه! آرایشگرها وجود ندارند؛ چون اگر وجود داشتند، هیچ کس مثل مردی که آن بیرون است، با موهای بلند و کثیف و ریش اصلاح نکرده پیدا نمی‌شد.”
    آرایشگر گفت: “نه بابا؛ آرایشگرها وجود دارند، موضوع این است که مردم به ما مراجعه نمی‌کنند.”
    مشتری تایید کرد: “دقیقاً! نکته همین است. خدا هم وجود دارد! فقط مردم به او مراجعه نمی‌کنند و دنبالش نمی‌گردند. برای همین است که این همه درد و رنج در دنیا وجود دارد.

ویرایش توسط رستگاران : ۱۳۹۱/۰۳/۱۱ در ساعت ۱۰:۱۷
    اسلام درخشانترین راه است
    غررالحکم امدی ترجمه ادیب فقید محمد علی انصاریحدیث505

موسسه انتشاراتی امام عصر(عج)
    عقل آدمی را به گفتار نیک و نهاد پاکیزه و کردار نیکو دلیل آورند
    (همان ح-10811)

19. صلوات ها 8

علاقه
    صحیفه کمیل عرفه
    نوشته
    390
    حضور
    14 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2073

نقل قول نوشته اصلی توسط عبد الحجج نمایش پست ها

مشتری تایید کرد: “دقیقاً! نکته همین است. خدا هم وجود دارد! فقط مردم به او مراجعه نمی‌کنند و دنبالش نمی‌گردند. برای همین است که این همه درد و رنج در دنیا وجود دارد.

احسنت!!!

21. صلوات ها 8

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۶/۰۴/۳۰, ۱۳:۲۲ : 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری