صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: از ازدواجم پشیمونم!

علاقه
    رانندگی
    نوشته
    4
    حضور
    4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    50

از ازدواجم پشیمونم!

سلام مهری هستم و میخاهم نگرانی بزرگ زندگیم رو باشما در میون بذارم

2. صلوات ها 15

3.  

علاقه
    رانندگی
    نوشته
    4
    حضور
    4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    50

4 ماهه که با پسر عمه ام که شغل آزاد دارد ازدواج کرده ام و از لحاظ کفویت فکر میکنم به هم نخورییم.مشکل من قد او و شغل وتحصیلاتش است و از لحاظ اخلاق و معرفت و ایمان چیزی کم ندارد. اما به خاطر هم کلاسیانی که میبینم و ازدواجشان را باخودم مقایسه میکنم پشیمان میشوم . ازلحاظ مالی هم خیلی وضع خوبی ندارد اما جوان به اصطلاح کاریی است.تحصیلات در حد دیپلم و قد 170 س دارد خودم دانشجوی کارشناسی ام و قصد ادامه تحصیل دارم و قد 166 دارم .مادر و پدرم از این ازدواج بسیار راضی بودند وهمین عامل بزرگی برای ازدواج با ایشان شد . به نظر شما چه کار کنم .آیا نگرانی ام باطلاق وفرصت جدید دیگر حل خواهد شد؟

5. صلوات ها 15

علاقه
    رانندگی
    نوشته
    4
    حضور
    4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    50

می خواستم این را هم بگویم وقتی در جمع خوابگاه ودوستانم قرار می گیرم از از دواجم پشیمان میشوم احساس میکنم همه کسان آشنایم که موقعیت من را دارند یک فرصت بسیار مناسب تر نصیبشان شده و حتی آنها ازاین ازدواج من بسیار تعجب کردند فکر نمی کنم کسی خواهان ازدواجی شبیه ازداواج من باشه، همیشه فکر میکنم باید برای مو قعیت بهتر صبر میکردم و خیلی روی حرف پدر ومادرم حساب باز نمی کردم چرا که آنها من را به خوبی درک نمیکنند و فقط به قول خودشان دنبال یک انسان سر به راه بودند،

7. صلوات ها 13

علاقه
    خدا و همسرم و پدر و مادرم
    نوشته
    1,594
    حضور
    6 روز 8 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8697

بنام خدا.
    سلام.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehri.mehri نمایش پست ها
    آیا نگرانی ام باطلاق وفرصت جدید دیگر حل خواهد شد؟
    امیدوارم بزرگواران اسک دین پست هارو تبدیل به تاپیک کنن چون به اینجا مربوط نمیشه.
    شما واقعاً فکر میکنید با طلاق مشکلتون حل میشه؟بخاطر چی؟بخاطر قد؟حالا ما قبل از ازدواج بگیم طرف ملاکش قد بوده اما بعد از ازدواج شما دارید تعیین ملاک میکنید؟این نابودی محضه خواهر.دلم برای همسرتون میسوزه.قدرشو بدونید.موفق باشید.
    آی خدا بازم مادیات و مادی نگری!!!!!!!!!!!!!!!!!

9. صلوات ها 19

نوشته
    179
    حضور
    2 ساعت نامشخص
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    753

سلام
    خواهر گرامی دقت کنید که این ملاکهای شما که پشیمانتان میکند همه معیار هایی بین بعضی از مردم است و در نهایت بی اعتبار است ,
    چند وقت پیش یکی از اساتید مان به رحمت خدا رفت که دکترای فلان از آمریکا داشت و من بیشتر بداخلاقیهای این آدم در ذهنم مانده, فکر میکنید مدرک فلان به دردش خواهد خورد؟
    مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو

11. صلوات ها 20

نوشته
    985
    حضور
    1 روز 20 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8589

به نام خدا
    سلام

ممنون كه به ما اعتماد كرده و سوالتون را مطرح كرديد.
    اجازه ميدين چند تا سوال بپرسم؟

اول اينكه زماني كه مجرد بودين ؛ معيارتون براي ازدواج چي بود ؟
    دوم : فكر مي كنيد تداوم يك زندگي مشترك به چي بستگي داره ؟
    سوم اينكه به نظرتون ايمان و اعتقاد و شخصيت پرتلاش يك مرد براي يك زندگي مفيدتره يا اينكه قد بلند و تحصيلات او ؟
    ممنون ميشم جوابمو بدين
    از روزگار آموختم بغض هایم را نگویم گاهی سبک نشوم سنگین ترم.

13. صلوات ها 14

علاقه
    صحیفه کمیل عرفه
    نوشته
    390
    حضور
    14 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2073

4 ماهه که با پسر عمه ام که شغل آزاد دارد ازدواج کرده ام و از لحاظ کفویت فکر میکنم به هم نخورییم.مشکل من قد او و شغل وتحصیلاتش است و از لحاظ اخلاق و معرفت و ایمان چیزی کم ندارد. اما به خاطر هم کلاسیانی که میبینم و ازدواجشان را باخودم مقایسه میکنم پشیمان میشوم . ازلحاظ مالی هم خیلی وضع خوبی ندارد اما جوان به اصطلاح کاریی است.تحصیلات در حد دیپلم و قد 170 س دارد خودم دانشجوی کارشناسی ام و قصد ادامه تحصیل دارم و قد 166 دارم .مادر و پدرم از این ازدواج بسیار راضی بودند وهمین عامل بزرگی برای ازدواج با ایشان شد . به نظر شما چه کار کنم .آیا نگرانی ام باطلاق وفرصت جدید دیگر حل خواهد شد؟
    سلام

اگر تو یه جزیره تک و تنها با ایشون بودید و شاهد سرکوفت و...کسی هم نبودید
    باز این حرفا رو میزدید؟

از لحاظ قد که بهم میاید
    الحمدلله خانواده هاتونم که راضی و حامی

ایمان و اعتقاداتشم که خوب...
    این خودش کم چیزی نیست
    مگر اینکه ایمان و اعتقادات شما در حد ایشون نباشه
    و رضایت و تعریف و تمجید خلق رو بیشتر از رضایت خدا ارزش قائلید و...

شما فکر کن یه شوهر با قد 180 داشتید
    یه لیسانس الکی هم که الان خیلیها به زور پولم که شده از دانشگاه های متفرقه دارن
    ولی در عوض با هزار تا دختر در ارتباطه
    کلی رابطه نا مشروع داشته
    پول حروم سر سفره شما بیاره و...

خلاصه احساس میکنم شما بیشتر از اینکه به نظر خودتون احترام بزارید
    دارید به نظر و سلیقه دوستان و اطرافیانتون توجه میکنید
    ای خدا ،من باید از نظر علم از همه برتر باشم،تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر می‌فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم. ای خدای بزرگ آنها که از تو می‌خواهم ، چیزهایی است که فقط می‌خواهم در راه تو به کار اندازم و تو خوب میدانی که استعداد آنرا داشته‌ام ((شهید چمران))Behrooz_313

15. صلوات ها 15

نوشته
    1,017
    حضور
    40 روز 6 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    26
    صلوات
    3623

می خواستم این را هم بگویم وقتی در جمع خوابگاه ودوستانم قرار می گیرم از از دواجم پشیمان میشوم احساس میکنم همه کسان آشنایم که موقعیت من را دارند یک فرصت بسیار مناسب تر نصیبشان شده و حتی آنها ازاین ازدواج من بسیار تعجب کردند فکر نمی کنم کسی خواهان ازدواجی شبیه ازداواج من باشه، همیشه فکر میکنم باید برای مو قعیت بهتر صبر میکردم و خیلی روی حرف پدر ومادرم حساب باز نمی کردم چرا که آنها من را به خوبی درک نمیکنند و فقط به قول خودشان دنبال یک انسان سر به راه بودند
    سلام

برین خدا رو شکر کنین با این اوضاع ازدواج موفق داشتین
    این تفکرات شما ناشی از چشم و هم چشمی هست!(یعنی توجه کردن به ظاهر فریبنده زندگی دیگران!)

بهتره رابطتون و با دخترای بد که شیطان واقعی هستن قطع کنی خواهر عزیز...همین ها هستن که باعث طلاق در بین زوجین میشوند!

بهتره الان که نیمی از دین خودت و بدست آوردی تلاش کنی تا کاملش کنی بسیاری از ما هنوز اندر خم پیچ اول زندگی هستیم!(یعنی هنوز جاده آسفالته رو پیدا نکردیم...چه برسه به طی طریق!)

در ضمن هیچ وقت حال و نبین ...آینده کار و ببین!

موفق باشید

17. صلوات ها 12

نوشته
    8
    حضور
    1 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    37

به نظر من قد که مهم نیست بگید عقلش چقدره؟
    آیا ادم عاقلی هست ؟

19. صلوات ها 11

علاقه
    2charkhe savari,motale makhsusan roman haye tarikhi birun raftan ba dustan va otomobil!! !!!!
    نوشته
    165
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    285

سلام مهری هستم و میخاهم نگرانی بزرگ زندگیم رو باشما در میون بذارم
    میدونم این پست رو بذارم یا دوستان فحش میدن یا مدیر های گرامی حذفش میکنن !!!
    به نظر من هر چه سریع تر از ایشون طلاق بگیرید !! شما لیاقت ایشون رو ندارید !! فکر کردید شما ملکه زیبایی یا سوپر مدل هستید که اینقدر راحت از وضع ظاهری شوهرتون انتقاد میکنید ؟؟ فکر کردید اون خوشگل تر از شما رو میبینه همین فکرا رو میکنه ؟؟ خودتون چه حسی بهتون دست میده اگر شوهرتون به خاطر یکی که از شما خوشگل تره ولتون کنه ؟؟؟؟
    مدرک ؟؟؟ تو میخوای با مدرک شوهرت ازدواج کنی ؟؟
    فکر کردی مدرک همه چیز زندگی هست ؟؟؟ فکر کردید اونایی که مدرک دارن مثا با کلاس ترن ؟؟؟؟فکر کردی خودت رفتی دانشگاه کهکشان راه شیری رو فتح کردی ؟؟؟؟
    در ضمن این چیزیه که این روز ها خیلی باب شده !! توجه به ظاهر !!! وقتی ملاک ازدواج فقط زیبایی باشه اولا طبق حدیث که فکر کنم از امام علی هست (مطمین نیستما !!!!!) ازدواجی که ملاکش فقط زیبایی هست خدا بهش نظر نمیکنه !!!
    و دوما بعد از اینکه جذابیت 2 طرف برا هم دیگه از بین رفت ( میدونید که منظورم چیه !!!!) اونوقت اختلاف نظر ها و جنگ و جدل ها شروع میشه !!! نتیجه میشه چی؟؟ ازدواج های یه ساله !!!!
    ویرایش توسط amirreza1990 : ۱۳۹۱/۰۳/۰۸ در ساعت ۱۹:۵۴

21. صلوات ها 13

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری