ازدواج یا معزل........

تب‌های اولیه

45 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ازدواج یا معزل........

سلام خدمت دوستان عزیز خودم:khandeh!:راستش میخام ازدواج کنم سربازی رفتم کارم دارم و24 سالمه اما شاید باورتون نشه هنوز کسی رو پیدا نکردم :Gig:من تو یکی از این سایتهای ازدواج ثبت نام کردم 1 ساله
شاید باورتون نشه بین5000 نفر اعضا یکی رو در حد خودم ندونستم اینا شرایط منه برا ازدواج:Nishkhand:
1 ایمان
2 حجاب
3 اقا پول و ماشینو نمیدونم مدرک لیسانس و ... نخاستم که نه کسی رو برای باباش میخام نه برای پولش
اینم بگم تو اقوام و دوستانم موردی پیدا نکردم
از اونجایی که نیاز به ازدواج دارم موندم چیکار کنم و میترسم سمت کناه برم:Narahat az: و یه چیز خیلی ناراحتم میکنه که... دختران امروزی غریب به 99 درصدشون دنبال
1 پول 2 ماشین 3 تیپ و فشن اقا یه کلوم دنبال ادم صاف و ساده و با ایمان نیستن:ok: نگین نه که ناراحت میشم حالا کسی راه کاری برای من داره:Gig:

سلام
شما خودت باید بدونی چی هستی؟
و چی میخوای
ملاک هاتو باید بتونی بنویسی
و...
بگردی دختر خوب زیاده
الیبته خب اینکه به خانواده یا دوستان بگی دختر خوب یمخوام بگردید اشتباه
تعریف تو از دختر خوب شاید با تعریف خانواده و دوستان فرق کنه
ریز به ریز ملاکهاتو بنویس
تا طرف بدونه باید تو چه قشری برات دنبال دختر بگرده
حوزه علمیه رفته
دانشگاه رفته
دیپلمه
خانه دار و کد بانو
شاغل و...
اروم و درون گرا
پر جنب و جوش و...
ازدواج شوخی نیستا
کلی ملاک باید داشته باشی
البته ملاکهایی در حد خودت نه در حد آرمانی و....

سلام
گفته بودین نگیم نه که ناراحت می شین ولی به نظر من شما اشتباه می کنین همه دختر ها به دنبال پول و ماشین و اینجور چیز ها نیستن هستند کسانی که هنوز ایمان و نجابت طرف براشون مهم باشه البته قبول دارم که تعدادشون خیلی کمه . به نظر من شما فقط باید از خدا کمک بخواین ، بخواین تا اونی را که شایسته شماست سر راهتون قرار بده تو دعاتون هم اصرار داشته باشین مطمئن باشین خدا دعاتون را بی جواب نمی ذاره . در ضمن به سمت گناه نرفتن شما الانه که ارزش داره الان اگه سمت گناه نری کار مهمی انجام دادی الان وقتشه که خودتو ، ارادتو به عنوان یک انسان به نمایش بذاری ، ماها اگه بخوایم می تونیم شک نکن که خدا کمکمون می کنه .
برات آرزوی موفقیت و خوشبختی می کنم .:Gol:

اقا من هم همین مشکل را دارم. نمیتوانم فرد مناسب را پیدا کنم، البته شرایط من هم کمی خاصه، ایران نیستم و ... اما به طور کلی با جانم ابوالفضل(ع) موافقم، نمیشه به کسی اعتماد کرد، 99% دخترا شاید هم بیشتر، نه ایمان دارن، نه تقوا، نه حیا و عفت. این نظر من با توجه به اون چیزی که کف جامعه دیدم هست، چیزی که توی دانشگاه،فامیل دوست،اشنا و... دیدم. اما بازم هستن دخترای با ایمان و خــوب. اما کـــو؟؟؟
گشتم نبود، گشتی دیدی به من بگــــو :khandeh!:

سلام
باید بسیج بشن
خانواده و دوستانتون رو میگم
و البته خودتون
وقتی بسیج شدن برا یافتن توکل به خدا یافت میشه
دختره که نمیاد بگه با منو بگیر
اگه اعتقاد به تقدیر هم داشته باشی
کارت راحت تره میشه

لا حول و لا قوة الا بالله

احتمالاً اين پستم حذف ميشه ولي يه شوخي هم بكنيم بد نيست

جانم ابوالفضل(ع);223552 نوشت:
راستش میخام ازدواج کنم سربازی رفتم کارم دارم و24 سالمه اما شاید باورتون نشه هنوز کسی رو پیدا نکردم

مرد مومن شما كه همه چيز داري بيكاري زن بگيري ؟
بشين زندگيتو بكن برادر من برا چي واسه خودت دردسر ميسازي ؟ :khandeh!:

دو نفر شده هاش پشيمونن

بسپارید به اطرافیان تا براتون یه مورد مناسب پیدا کنن

سلام
خداقوت
اگر دختر و پسر خوب و با ایمان نیست پس چرا خدا فرموده :
برای مردانی پاک زنانی پاک و برای زنانی پاک مردانی پاک آفریدم
این حرفا با این سخن خدا و اینکه هر کسی یه قسمتی حتمأ داره و دیر یا زود بهش میرسه متناقضه!
شما اگر به خدا ایمان دارید پس نباید به وعده اش شک کنید؟
برام این حرفا خیلی عجیبه؟
یعنی چی ؟ یه آقا بگه دختر با ایمان و با حیا نداریم یا یه دختر بگه ما پسر با ایمان و... نداریم این درسته که ما دختر مثل بانو فاطمه و خدیجه نداریم و مرد مثل امام علی نداریم ولی یه دختر یا پسر که تلاش میکنه اینگونه رفتار کنه که داریم نداریم؟
خدا آخر عاقبت مارو بخیر کنه مخصوصأ خود منو
آمین

متاسفانه این مشکل جامعه است.
اکثر دخترها دنبال شوهر خوشتیپ و پولدار و صاحب خونه و ماشین و .. می گردند،
اکثر پسرها هم دنبال دختر زیبا و خوشتیپ و .. می گردند.
شما خودتون حاضرید با خانمی ازدواج کنید که زشت باشه یا تیپش بد باشه یا ..؟
که انتظار دارید خانمتون به تیپ و ثروت شما توجهی نکنه؟

باران☂;224181 نوشت:
متاسفانه این مشکل جامعه است.
اکثر دخترها دنبال شوهر خوشتیپ و پولدار و صاحب خونه و ماشین و .. می گردند،
اکثر پسرها هم دنبال دختر زیبا و خوشتیپ و .. می گردند.
شما خودتون حاضرید با خانمی ازدواج کنید که زشت باشه یا تیپش بد باشه یا ..؟
که انتظار دارید خانمتون به تیپ و ثروت شما توجهی نکنه؟

با این قسمت قرمز مخالفم 100 درصد

این تفکریه که یه عده توی جامعه باب کردند تا مشکلات ازدواج از اینی که هست بدتر بشه:Cheshmak:

شما هیچ فکر کردید پسری که همه این چیزهای که گفتید رو داره بازم ازدواج نمی کنه چرا؟؟؟؟

وقتی مفت و مجانی اش تو خیابون ریخته کی میره زن بگیره؟؟!!! از ماست که برماست

جانم ابوالفضل(ع);223552 نوشت:
سلام خدمت دوستان عزیز خودم:khandeh!:راستش میخام ازدواج کنم سربازی رفتم کارم دارم و24 سالمه اما شاید باورتون نشه هنوز کسی رو پیدا نکردم :Gig:من تو یکی از این سایتهای ازدواج ثبت نام کردم 1 ساله سایت طوبی شاید باورتون نشه بین5000 نفر اعضا یکی رو در حد خودم ندونستم اینا شرایط منه برا ازدواج:Nishkhand:
1 ایمان
2 حجاب
3 اقا پول و ماشینو نمیدونم مدرک لیسانس و ... نخاستم که نه کسی رو برای باباش میخام نه برای پولش(1)
اینم بگم تو اقوام و دوستانم موردی پیدا نکردم
از اونجایی که نیاز به ازدواج دارم موندم چیکار کنم و میترسم سمت کناه برم:Narahat az: و یه چیز خیلی ناراحتم میکنه که... دختران امروزی غریب به 99 درصدشون دنبال
1 پول 2 ماشین 3 تیپ و فشن اقا یه کلوم دنبال ادم صاف و ساده و با ایمان نیستن:ok: نگین نه که ناراحت میشم حالا کسی راه کاری برای من داره:Gig:

جواب (1) وایییییییییییی خدا مرد ام از خنده :khaneh::khaneh::khaneh:میگن اخر زمان شده اینایی که گفتید دخترها از شوهرشون میخواهند نه پسرها از زنشون:Khandidan!::Khandidan!::khandeh!::ok::khaneh::khaneh:

این 99 درصد و یه خورده کمش کن....:Gig:

ستوده تنها;224194 نوشت:
با این قسمت قرمز مخالفم 100 درصد

این تفکریه که یه عده توی جامعه باب کردند تا مشکلات ازدواج از اینی که هست بدتر بشه

شما هیچ فکر کردید پسری که همه این چیزهای که گفتید رو داره بازم ازدواج نمی کنه چرا؟؟؟؟

وقتی مفت و مجانی اش تو خیابون ریخته کی میره زن بگیره؟؟!!! از ماست که برماست

اکثر یعنی 50 درصد به بالا
یعنی فکر می کنید اینها ملاکهای اکثر دختران برای ازدواج نیست؟

باران☂;224198 نوشت:
اکثر یعنی 50 درصد به بالا
یعنی فکر می کنید اینها ملاکهای اکثر دختران برای ازدواج نیست؟

معلومه که نیست حداقل من که توی اطرافیانم چنین کسانی رو نمی بینم همشون هم دخترهای تحصیل کرده خوشگل و خانواده دار هستند

ادمی که از درون پر باشه هیچ وقت معیارش رو چنین چیزهای مسخره ای نمگیذاره:ok:

به نظر بنده وجود داره اما پیدا کردنش سخته.....برید برید خدا رو شکر کنید که پسرید و می تونید دنباله کیسه مورد نظرتون برید اما یه دختر مومن باید فقط بشینه و دعا کنه

باور کنید همه دنباله زیبایین چه دخترا چه پسرا

قمقمه;224201 نوشت:
به نظر بنده وجود داره اما پیدا کردنش سخته.....برید برید خدا رو شکر کنید که پسرید و می تونید دنباله کیسه مورد نظرتون برید اما یه دختر مومن باید فقط بشینه و دعا کنه

باور کنید همه دنباله زیبایین چه دخترا چه پسرا

با این هم موافقم 100 درصد

میدونید چرا چون همان طور که گفتم از ماست که بر ماست وقتی یه عده از دخترها شدن خیابانی و برای ارضا خیلی از نیازهاشون که البته فقط یکی اش جنسی هست شروع کردن به تبدیل شدن به مانکن و........ شما انتظار دارید پسرهای امروزی چشم روی تمام این چیزها ببندند و معیارهای دیگه رو در نظر بگیرند؟؟!!!!

تقصیر از هم جنس های خوذمونه عزیزم چیزی که مفت بشه بی ارزش هم میشه:ok:

نتیجه اش هم میشه همین اوضاع جامعه!

قریب به 80%مخالف اینمکه میگین اکثر دخترا دنبال پسر پولدار،خوشقیافه وماشین دارو....ازاینجورچیزا میگردن چون بین اطرافیانم خیلی دیدم که دخترا پسرایی رو به همسری پذیرفتن که هیچکدوم از اینهارو ندارن.
پسرا خیلی...به خودشون که میرسه میخوان خوشکلترین زن وخوشتیپ ترین و...همسرشون باشه هیچ هم پرتوقعی حسابش نمیکنن اما یه دختر اگه گفت میخوام همسرم تحصیلاتش هم سطح من یا یه مقدار بالاتر باشه،دستش تو جیبش خودش باشه و....چیزایی که لازمه ی مرد بودنه بعضیاش میشه پرتوقعی؟؟؟؟
البته اصلاًمنکر وجود طیف دخترانی که عرض کردید نیستم .ولی نوع پسرش هم کم نیست.

بابا به بنده خدا راهکار بدید:

توسل کنید به ائمه و چله بگیرید ....تا حالا گرفتید؟؟؟؟؟؟به فرضی هم اگر با چله هم نتیجه نداد بوسیله ی اون چله به وصال زمینی نرسیدید به وصال آسمونی حتما می رسید.....

بالاخص الان موقشه..........چهل روز سوره ی یاسین رو تقدیم به امیرالمومنین علیه السلام بکنید

و همچنین به خواستگاری برید نه اینکه فکر کنید یهو روز چهلم یه فرشته از اسمون پرت میشه پایین.......نه این خبرا نیست........از شما حرکت از خدا برکت.....

قمقمه;224219 نوشت:
بابا به بنده خدا راهکار بدید:

توسل کنید به ائمه و چله بگیرید ....تا حالا گرفتید؟؟؟؟؟؟به فرضی هم اگر با چله هم نتیجه نداد بوسیله ی اون چله به وصال زمینی نرسیدید به وصال آسمونی حتما می رسید.....

بالاخص الان موقشه..........چهل روز سوره ی یاسین رو تقدیم به امیرالمومنین علیه السلام بکنید

و همچنین به خواستگاری برید نه اینکه فکر کنید یهو روز چهلم یه فرشته از اسمون پرت میشه پایین.......نه این خبرا نیست........از شما حرکت از خدا برکت.....

عزیزم کار از چله و دعا گذشته .....

ستوده تنها;224413 نوشت:
عزیزم کار از چله و دعا گذشته .....

یعنی چی گذشته ؟؟؟؟متوجه نمیشم......این یعنی ناامیدی

من توی یه شرایطی قرار داشتم خیلی سخت...... گفتم به خدا دست ازت برنمیدارم....

نقل قول:

سلام

بهترین کار همینه... من یه بار چله گرفتم! (یه مشکلی داشتم رفته بودم یه مدت تو حرم موندم)

یعنی احساسی که به انسان دست میدهد قابل گفتن نیست... گفتن این چیزا هم روی کسی تاثیر نمیزاره (چون نمی دونی چطوری اون حس و انتقال بدی!)

من هم حاجتم براورده شد و هم اعتقاداتم قوی تر شد و هم خاطره خوبی برام موند...ولی انصافا مشکل هم بود !

واقعا من نمیدونم شما پسرا مشکلتون چیه ؟؟؟
حق همه چی که مال شماست !
این همه قدرت انتخاب دارید فقط کافیه یه اراده کنید
و بقول دوستمون دعا و راز و نیاز با خدا و بعد حرکت
مگه میشه نباشه !!!! این همه دخترای خوب تو دور و بر ما هستن فقط کافیه بهتر ببینید
من نمیدونم اقایون که این همه قدرت بصری خوبی دارن پس چرا چیزایی که لازمه و باید بهتر ببینن رو نمیبینن !!!!!!

*راحله*;224468 نوشت:
حق همه چی که مال شماست !
مگه میشه نباشه !!!! این همه دخترای خوب تو دور و بر ما هستن فقط کافیه بهتر ببینید
من نمیدونم اقایون که این همه قدرت بصری خوبی دارن پس چرا چیزایی که لازمه و باید بهتر ببینن رو نمیبینن !!!!!!

درسته همچی دست اقایونه اما وقتی دختر خوب پیدا نشه چه فایده در ضمن نگین خوب چشماتونو باز کنید من الان2 سال دارم میگردم اما بی فایداس................:Gig:

*راحله*;224468 نوشت:
حق همه چی که مال شماست !

به نام خدا

سلام علیکم

مشکل اینه که میگید همه حق ها با ما پسرهاست ! اما وقتی میای خواستگاری ازواج کنی شما هزار و یه شرط میگذارید، چیزایی که توی خیال و آرزوها دنبالشید از (خدا نمیحواید از) مردتون میخواید:nevisandeh: والا بالله ما هم آدم ایم مثل شما، خدا یه توانایی هایی به شما داده یه توانایی به ما، یه مسولیت هایی هم در قبال توانایی بر عهدمون گذاشته، توقعات خارج از اندازه ای که طرفین از هم دارند معذل این وسط

چند نفر میشناسید حاضر باشند مثل زمان پیامبر یه خطبه عقد بخونند برند سر خونه زندگیشون؟! (حالا میان میگند نه نمیشه ببین فلانه بهمانه ... میبینید؟ الکی سختش میکنیم!)

جانم ابوالفضل(ع);224518 نوشت:
درسته همچی دست اقایونه اما وقتی دختر خوب پیدا نشه چه فایده در ضمن نگین خوب چشماتونو باز کنید من الان2 سال دارم میگردم اما بی فایداس................:Gig:

پسر خوب بجای اینکه هی بگی دختر خوب نیست دختر خوب نیست، اصل مشکلت رو بگو چیه؟ خواهری مادری خاله ای کسی نداری برات تحقیق کنه؟ وقتی هی میگی دختر خوب نیست چیزی که متصور میشه اینه که مشکلی دارید که بیان نمیکنید، توقع نداری که دخترای خوب بیان تو خیابون بگن ما خوبیم که؟!!!

و من الله توفیق

MNSY;224522 نوشت:
به نام خدا

سلام علیکم

مشکل اینه که میگید همه حق ها با ما پسرهاست ! اما وقتی میای خواستگاری ازواج کنی شما هزار و یه شرط میگذارید، چیزایی که توی خیال و آرزوها دنبالشید از (خدا نمیحواید از) مردتون میخواید:nevisandeh: والا بالله ما هم آدم ایم مثل شما، خدا یه توانایی هایی به شما داده یه توانایی به ما، یه مسولیت هایی هم در قبال توانایی بر عهدمون گذاشته، توقعات خارج از اندازه ای که طرفین از هم دارند معذل این وسط

چند نفر میشناسید حاضر باشند مثل زمان پیامبر یه خطبه عقد بخونند برند سر خونه زندگیشون؟! (حالا میان میگند نه نمیشه ببین فلانه بهمانه ... میبینید؟ الکی سختش میکنیم!)

پسر خوب بجای اینکه هی بگی دختر خوب نیست دختر خوب نیست، اصل مشکلت رو بگو چیه؟ خواهری مادری خاله ای کسی نداری برات تحقیق کنه؟ وقتی هی میگی دختر خوب نیست چیزی که متصور میشه اینه که مشکلی دارید که بیان نمیکنید، توقع نداری که دخترای خوب بیان تو خیابون بگن ما خوبیم که؟!!!

و من الله توفیق

ممنون دوست عزیز حرف دلمو زدی تو خونه پدری شو هیچی نداشتن حالا از شوهر بدبختشون هزارو یه چیز میخانن:grye: حرف من اینه دختر خوب کم پیدا میشه برای ما که هنوز 1 مورد پیدا نشده تو اقوام و اشنا ها گشتم نبود من نسبت به مسئله ایمان حجاب خیلی حساسم خشک مذهب نیستم ها و متاسفانه همنطور که می بینید اکثر خانومای این دور زمونه بد حجابن :geryeh:علتشو نمیدونم :geryeh:باید بهم حق بدین ازدواج برام مشکل باشه در ضمن من تا حلا دوست دختر نداشتم:chakeretim: و تا تونستم پاک زندگی کردم و دوست دارم همسر ایندم هم مثل خودم باشه که متاسفانه هنوز پیداش نکردم :Esteghfar:شایدم پیدا نشه واقعا معزله ازدواج:pir:بازمم ممنون از دوستان در اخر خوشحال میشم راهنمایی کنید:dohkhtar:
چقدر من بدبختم:geristan:

جانم ابوالفضل(ع);224529 نوشت:
ممنون دوست عزیز حرف دلمو زدی تو خونه پدری شو هیچی نداشتن حالا از شوهر بدبختشون هزارو یه چیز میخانن:grye: حرف من اینه دختر خوب کم پیدا میشه برای ما که هنوز 1 مورد پیدا نشده تو اقوام و اشنا ها گشتم نبود من نسبت به مسئله ایمان حجاب خیلی حساسم خشک مذهب نیستم ها و متاسفانه همنطور که می بینید اکثر خانومای این دور زمونه بد حجابن :geryeh:علتشو نمیدونم :geryeh:باید بهم حق بدین ازدواج برام مشکل باشه در ضمن من تا حلا دوست دختر نداشتم:chakeretim: و تا تونستم پاک زندگی کردم و دوست دارم همسر ایندم هم مثل خودم باشه که متاسفانه هنوز پیداش نکردم :esteghfar:شایدم پیدا نشه واقعا معزله ازدواج:pir:بازمم ممنون از دوستان در اخر خوشحال میشم راهنمایی کنید:dohkhtar:

خوب بریم سر پیدا کردن مشکلات

1. شما از نظر حجاب و ایمان در چه سطحی هستید؟
2. یعنی توی خونواده شما یه دختر با حجاب و ایمان یافت نشد؟
3. چقذر توانایی درک طرف مقابلتون رو دارید؟ (مهارت زندگی مشترک)

جواب این سوال که پرسیده بودید چرا خانوم ها بد حجاب شدن اینه که مردا هامون اینطور خواستن! اگه اون روز که یه خانم اونجوری میومد بیرون همه نگاه ها نمیرفت طرفش خریدار نداشت الان وضع این نبود

از نظر ایمان وحجاب معمولی چادری و اهل نماز و روزه وانجام واجبات و اینکه چرا بودن. زیادبودن اما تا اومدم دست بجونبونم همشون ازدواج کردن والان متاسفانه نیستند و در مورد سوال سوم شما خب من یا پسر معمولیم در ک وفهم هم دارم نسبت به دو طرف اما میخام یه از جنس خودم باشه برا خودم باشه دوست ندارم مثل این خانومای تو خیابون باشه

ایمان خودتون رو منظورم بود، فی المثال اهل امر به معروف یا نهی از منکر هستید؟

پس بودند کسانی که ایمان حجاب داشته باشند، اما اینکه حالا نیستند، این نظر شماست یا نظر خونواده؟
اگه خونواده اینرو میگه، خونواده فقط خودش جستجو میکنند یا به کسانی که دستشون توی اینکاره هم سپردن؟ و اینکه کجاها برای یافتن همسر مناسب شما گشتن؟

درکی که ما الان از زندگی مجردی داریم با درک و بهتر بگم درایت اداره کردن یه زندگی دو نفره داره متفاوته
آیا راجع به این موضوع تحقیق کردید و مهارت های لازم برای تشکیل و اداره زندگی کسب کردید؟
فی المثال آستانه تحمل سختیتون چقدره؟ زود جوش میارید عصبانی میشید یا توانایی کنترل ناراحتی هاتون رو دارید و میتونید راجع بهشون اصولی صحبت کنید؟

تو خونه پدری شو هیچی نداشتن حالا از شوهر بدبختشون هزارو یه چیز میخانن

یعنی شما سراغ دخترهایی رفتین که توی خونه پدریشون هیچی نداشتن؟
یا نصف امکانات منزل پدری رو میخواستن(که حقشون هم هست) ولی به نظر شما زیاد می اومد؟

[="Tahoma"][="Green"]بسم الله الرحمن الرحیم

ممنون دوست عزیز حرف دلمو زدی تو خونه پدری شو هیچی نداشتن حالا از شوهر بدبختشون هزارو یه چیز میخانن:grye: حرف من اینه دختر خوب کم پیدا میشه برای ما که هنوز 1 مورد پیدا نشده تو اقوام و اشنا ها گشتم نبود من نسبت به مسئله ایمان حجاب خیلی حساسم خشک مذهب نیستم ها و متاسفانه همنطور که می بینید اکثر خانومای این دور زمونه بد حجابن :geryeh:علتشو نمیدونم :geryeh:باید بهم حق بدین ازدواج برام مشکل باشه در ضمن من تا حلا دوست دختر نداشتم:chakeretim: و تا تونستم پاک زندگی کردم و دوست دارم همسر ایندم هم مثل خودم باشه که متاسفانه هنوز پیداش نکردم :Esteghfar:شایدم پیدا نشه واقعا معزله ازدواج:pir:بازمم ممنون از دوستان در اخر خوشحال میشم راهنمایی کنید:dohkhtar:

سلام برادر.
میدونی چرا کسی حرفاتو تایید نمیکنه؟چون درکت نمیکنه:ok:.
منم تقریباً شرایط تورو دارم.حرفاتو تایید میکنم و برخلاف بقیه کاملاً بهت حق میدم.همونطور که دختر خوب کم شده پسر خوب هم کمه.باید بگردی برادر.اینطور نیست که نباشه.هست ولی کمه.
اینکه پاک زندگی میکنی و دعات مستجاب نمیشه یکم عجله نکن.صبر کن و تلاش کن.ان شالله که میشه.خداوند اجازه نمیده بنده های خوبش نصیب گرگای بیابون بشن.در اصل این تو نبودی که جواب رد میگرفتی:Cheshmak:.این خدا بود که قبول نمیکرد و ردشون میکرد.
سعی کن دختر با حجاب پیدا کنی.راستی برای هر با حجابی هم خاستگاری نرو.حتماً تحقیق کن.
همونطور که گفتم کمه تعدادشون اونچه که دنبالش میگردی خیلی کمه....اینا اکثرشون توی خونه هاشون هستن به همین سادگی هم نمیتونی پیداشون کنی:Cheshmak:.راستی توی اینترنتم نیستن:Cheshmak:.
موفق باشی برادر:Cheshmak:.[/]

سلام

باهاتون کاملا موافقم دختر خوب رو نمیشه از توی اینترنت پیدا کرد اصلا مورد ازدواج با بحث در مورد مسائل اعتقادی فرق داره آدمی که داخل نت دنبال کیس مناسبه معذرت می خواهم اما یا فکر نمی کنه یا با کسی معاشرت نداره که از خبرهای ازدواج های اینترنتی بشنوه یا اینکه اعتماد به نفس نداره یا خانواده رو قبول نداره

کسی که دنبال فردی برای ازدواجه و خودش مومنه هیچ وقت این جور جاها دنبال طرف مقابلش نمی گرده چون ازدواجای اینترنتی نهایت 3 ماه دوام داره

عــــلی;224692 نوشت:
در اصل این تو نبودی که جواب رد میگرفتی.این خدا بود که قبول نمیکرد و ردشون میکرد.

از کجا اینقدر با یقین راجع به دختر مردم قضاوت می کنید؟ شاید هم شان اون دختر بالاتر از این حرفها بود..
عــــلی;224692 نوشت:
راستی توی اینترنتم نیستن

اینترنت فقط برای آقایون خوب و آقایون بد و خانمهای بده؟
شاید توی همون سایتای همسریابی هم دختر خوبی باشه که خواستگار نداشته با موقعیتش جور نشده. اینکه اسمش رو در اون سایت نوشته یعنی به درد ازدواج نمی خوره و بده؟

باران☂;224706 نوشت:

اینترنت فقط برای آقایون خوب و آقایون بد و خانمهای بده؟
شاید توی همون سایتای همسریابی هم دختر خوبی باشه که خواستگار نداشته با موقعیتش جور نشده. اینکه اسمش رو در اون سایت نوشته یعنی به درد ازدواج نمی خوره و بده؟

به نام خدا

سلام علیکم
منظور این نیست سرکار باران، بلکه مشکلاتی که ازدواج اینترنتی بعدا برای طرفین مساله ساز میشه اینجا مطرحه که از موضوع بحث فعلی خارجه، چون این تاپیک برای حل مشکل این دوستمون هست

mnsy;224710 نوشت:
سلام علیکم
منظور این نیست سرکار باران، بلکه مشکلاتی که ازدواج اینترنتی بعدا برای طرفین مساله ساز میشه اینجا مطرحه که از موضوع بحث فعلی خارجه، چون این تاپیک برای حل مشکل این دوستمون هست

این رو قبول دارم. چون هر چقدر هم طرفین خوب باشن باز هم اعتمادی به اینجور ازدواجها نیست.
من منظورم صراحت و قضاوت کلی کاربر علی در جملاتی بود که نقل قول کردم.

سلام باران
منظورم بد بودن افراد اینترنتی نیست که گرچه متاسفانه خیلی کم استفاده خوب از اینترنت میشه و چت روم ها به جای مصارف علمی و بحثی شده جای عشق بازی و ... اما مشکلات ازدواج های اینترنتی زیاده مثلا اینکه طرف برگرده به خانواده اش بگه چی ؟ بگه زن یا شوهرم رو از توی اینترنت پیدا کردم ؟ چی درموردش فکر می کنن ؟

بنام خدا.
سلام.
سرکار باران.
جواب سوال اولتون رو فکر کنم گرفته باشین.همونطور که میدونید ازدواج اینترنتی اصلاً جنبه های خوبی نداره از جمله اینکه من اینور دنیا هستم و ایشون اونور دنیا اونوقت کی میره تحقیق کنه؟اصلاً برای یک مرد جالب به نظر نمیاد که همسرش رو از توی اینترنت پیدا کنه اونم باید این مورد رو توجه داشته باشه که کلی ها ازش خاستگاری کردن و این اصلاً جالب نیست و مورد اخر اینکه مگه اون خانم یا آقایی که توی اینترنته کشته مرده ازدواجه؟این چه کاریه اصلاً؟من اون دختر رو میذارم جای خواهر خودم.اصلاً بهش همچین اجازه نمیدم.همه برادرا هم همینطور هستن!!!طبیعیه.

باران☂;224706 نوشت:
از کجا اینقدر با یقین راجع به دختر مردم قضاوت می کنید؟ شاید هم شان اون دختر بالاتر از این حرفها بود..

طبق گفته هایی که جناب جانم ابولفضل فرمودند مشخص بود که خاستگاری هایی که رفتند از ایشون یا مادیات میخواستند یا انتظارات بیجا داشتند.که این در دخترای امروزی مرسوم هست.یعنی اصلاً رسمشونه که جلوی پای خاستگارشون سنگ بندازن.
-----------------
بقول مادرم علی جان تو تازه جوونی بعدش توکه قرار نیست بترشی:khaneh:.در اوج نا امیدی بودم با این حرف مادرم سرشار از انرژی شدم.گفتم انشالله که بترشه اونکه بدون عذر بهونه ردم کرده.البته داستان من کمی استثناییه بنده اول جواب مثبت گرفتم بعد این بلا سرم اومد:khaneh:(بدون تحقیق بدون دیدن خاستگار پدر خانواده کفش رو گذاشت توی یه کفش دیگش گفت نه دختر هم زد زیر حرفاش)

عــــلی;224692 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

.راستی توی اینترنتم نیستن:cheshmak:.
موفق باشی برادر:cheshmak:.

تائید میشه اخه 90 درصد مشخصاتشون که توی سایت همسر یابی میگویند دروغ می گویند چه دختر چه پسر

MNSY;224710 نوشت:
به نام خدا

سلام علیکم

هر دو نفر یه جوری با هم اشنا می شوند اگر اینترنت فقط یه وسیله اشنایی اولیه باشه و بقیه ارتباط زیر نظر خانواده ها باشه( مثل کسی که میره خواستگاری کسی دیگه) هیچ اشکالی نداره:ok:

ستوده تنها;224730 نوشت:
هر دو نفر یه جوری با هم اشنا می شوند اگر اینترنت فقط یه وسیله اشنایی اولیه باشه و بقیه ارتباط زیر نظر خانواده ها باشه( مثل کسی که میره خواستگاری کسی دیگه) هیچ اشکالی نداره

موافقم

عــــلی;224723 نوشت:
بنام خدا.
سلام.
سرکار باران.
جواب سوال اولتون رو فکر کنم گرفته باشین.همونطور که میدونید ازدواج اینترنتی اصلاً جنبه های خوبی نداره از جمله اینکه من اینور دنیا هستم و ایشون اونور دنیا اونوقت کی میره تحقیق کنه؟اصلاً برای یک مرد جالب به نظر نمیاد که همسرش رو از توی اینترنت پیدا کنه اونم باید این مورد رو توجه داشته باشه که کلی ها ازش خاستگاری کردن و این اصلاً جالب نیست و مورد اخر اینکه مگه اون خانم یا آقایی که توی اینترنته کشته مرده ازدواجه؟این چه کاریه اصلاً؟من اون دختر رو میذارم جای خواهر خودم.اصلاً بهش همچین اجازه نمیدم.همه برادرا هم همینطور هستن!!!طبیعیه.

طبق گفته هایی که جناب جانم ابولفضل فرمودند مشخص بود که خاستگاری هایی که رفتند از ایشون یا مادیات میخواستند یا انتظارات بیجا داشتند.که این در دخترای امروزی مرسوم هست.یعنی اصلاً رسمشونه که جلوی پای خاستگارشون سنگ بندازن.
-----------------
بقول مادرم علی جان تو تازه جوونی بعدش توکه قرار نیست بترشی:khaneh:.در اوج نا امیدی بودم با این حرف مادرم سرشار از انرژی شدم.گفتم انشالله که بترشه اونکه بدون عذر بهونه ردم کرده.البته داستان من کمی استثناییه بنده اول جواب مثبت گرفتم بعد این بلا سرم اومد:khaneh:(بدون تحقیق بدون دیدن خاستگار پدر خانواده کفش رو گذاشت توی یه کفش دیگش گفت نه دختر هم زد زیر حرفاش)

سلام
علی آقا دیگه جو گیر نشو درسته دختر خوب کمه اما حرفای شما هم اندکی بوی توهین به دخترا بود درضمن اگه دختر خوب کمه پسر خوب کمتره چون حداقل دختر خوب حتی معمولی اش هم بعد ازدواج پایبند به زندگی هست اما این مردا هستن که میرن زن دیگه ای می گیرن حتی بعضی مومن هاش

باران☂;224737 نوشت:
موافقم

کاملا مخالم
چون اول و آخر باید یه دروغ گفته بشه اونم اینکه این خانم دختر و آقا پسر از کجا آشنا شدن یا اینکه این دختر خانم یا آقا پسر رو کی معرفی کرده بالاخره فامیلا می پرسن یا دوستان و باید دروغ گفت و این میشه خودش زمینه ای برای ازدواج غیر خدایی

rahyafte91;224739 نوشت:
کاملا مخالم
چون اول و آخر باید یه دروغ گفته بشه اونم اینکه این خانم دختر و آقا پسر از کجا آشنا شدن یا اینکه این دختر خانم یا آقا پسر رو کی معرفی کرده بالاخره فامیلا می پرسن یا دوستان و باید دروغ گفت و این میشه خودش زمینه ای برای ازدواج غیر خدایی

برای چی دروغ بگن؟
مگه گناه کردن؟

عــــلی;224692 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام برادر.
میدونی چرا کسی حرفاتو تایید نمیکنه؟چون درکت نمیکنه:ok:.
منم تقریباً شرایط تورو دارم.حرفاتو تایید میکنم و برخلاف بقیه کاملاً بهت حق میدم.همونطور که دختر خوب کم شده پسر خوب هم کمه.باید بگردی برادر.اینطور نیست که نباشه.هست ولی کمه.
اینکه پاک زندگی میکنی و دعات مستجاب نمیشه یکم عجله نکن.صبر کن و تلاش کن.ان شالله که میشه.خداوند اجازه نمیده بنده های خوبش نصیب گرگای بیابون بشن.در اصل این تو نبودی که جواب رد میگرفتی:Cheshmak:.این خدا بود که قبول نمیکرد و ردشون میکرد.
سعی کن دختر با حجاب پیدا کنی.راستی برای هر با حجابی هم خاستگاری نرو.حتماً تحقیق کن.
همونطور که گفتم کمه تعدادشون اونچه که دنبالش میگردی خیلی کمه....اینا اکثرشون توی خونه هاشون هستن به همین سادگی هم نمیتونی پیداشون کنی:Cheshmak:.راستی توی اینترنتم نیستن:Cheshmak:.
موفق باشی برادر:Cheshmak:.

حرفای خیلی جالبی بود :Kaf::Kaf::Kaf:

چون نمی شه به کسی گفت من همسرم رو از اینترنت و سایت همسر یابی پیدا کردم
فرضا تو دختر روت میشه که بگی من شوهرم رو از توی سایت همسریابی پیدا کردم ؟
بنظرت اگه اینجوری بگی بقیه فکر خوبی درموردت می کنن ؟
اصلا خودت روت میشه به بقیه بگی ؟
بنظرت صورت خوبی داره ؟

[="Black"]سلام :Gol:

ایام بکام
:Gol:

تشکر از دوستانی که در بحث شرکت کردن

با اجازه, تاپیک برای پاسخگویی کارشناسان قفل میشه:moshavereh:

از همکاری شما سپاسگذارم :Gol:

علی یارتان:Gol:
[/]

موضوع قفل شده است