با دخترانی که تیکه میندازن چیکار کنیم !؟

تب‌های اولیه

40 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

من دقیقا نمیدونم دخترا چرا به پسرا تیکه میندازن این موضوع در مورد پسرا قابل فهم تره
ولی خیلی پیش میاد که دخترا به پسرا تیکه میندازن
به نظر شما چطوری رفتار کنیم صحیح تره
من که خودمو میزنم به نشنیدن
گاهی هم یه نگاه چپ چپ میکنم که شرمنده بشه
ولی چرا تو جامعه جوری شده دخترا به ما تیکه میندازن
حتی شده دختر چادر یا با مانتو کامل بدون این که موش بیرون باشه و اینا بهم تیکه انداخته ...

helmon;221805 نوشت:
من دقیقا نمیدونم دخترا چرا به پسرا تیکه میندازن این موضوع در مورد پسرا قابل فهم تره
حتی شده دختر چادر یا با مانتو کامل بدون این که موش بیرون باشه و اینا بهم تیکه انداخته ...
:Moteajeb!::Moteajeb!::Moteajeb!::Moteajeb!:

کاری رو بکن که دخترها اینجور مواقع می کنند کم محلی....:Cheshmak:

یا علی فردا پس فردا مشکل مزاحمت های خیابونی واسه پسرا هم قراره پیش بیاد خدا خودش به خیر کنه

ستوده تنها;221818 نوشت:
:moteajeb!::moteajeb!::moteajeb!::moteajeb!:

کاری رو بکن که دخترها اینجور مواقع می کنند کم محلی....:cheshmak:

دختر ها کم محلی میکنن و تیکه انداختن پسر ها روز به روز بیشتر میشه

helmon;221805 نوشت:

حال کن:Khandidan!:

شوخی کردم، از بس پست جنجالی زدم خسته شدم
بزرگوار، خداوند در قرآن می فرماید: انسان را دوجنس زن و مرد آفریدیم برای انس گرفتن باهم
پس یعنی هر دو این جنس ها به هم گرایش داردند و همدیگر را جذب میکنن
لذا نمیشه پرسید چرا دخترا تیکه میندازن
برا منم پیش اومده، با دوستان، داشتم از میدون تیر برمیگشتم یه ماشین رد شد و دختره گفت شما قصد ازدواج ندارید؟
سه نفر بودیم،من چیزی نگفتم، یکی دیگه از دوستان هم ساکت موند، اما یکی از دوستام یه حرفی بهشون زد که از گفتنش معذورم
اما اینجور مواقع، روش برخورد با هر دختر فرق میکنه
ضمنا دخترای چادری هم اعتباری بهشون نیس، من همین پریروز رفته بودم اداره آموزش و پرورش، وقتی داشتم بر میگشتم، دم در آموزش و پرورش دیدم یه دختره چادرش(از این ملی ها بود فکر کنم) از تنش در آورد. چادر رو که در آورد تیپش از این رو به اون رو شد.
چادر هم لزوما نشانه ی با حیا بودن نیس

یاحق

reza1001;221819 نوشت:
یا علی فردا پس فردا مشکل مزاحمت های خیابونی واسه پسرا هم قراره پیش بیاد خدا خودش به خیر کنه

اون که بعیده !
ولی این تیکه اینداختنه خیلی وقته هست

helmon;221822 نوشت:
دختر ها کم محلی میکنن و تیکه انداختن پسر ها روز به روز بیشتر میشه

نه من خودم کم محلی می کنم خدا رو شکر زیاد نشده:khandeh!:

اما به شخصه توی پیاده رو هم که راه میرم اگه جایی چهارتا پسر الاف ببینم که مثل خروس سرشون 180 بعضا 360 درجه در حال چرخیدن و ..... کلا از توی خیابون می روم که اگه بخواند تیکه بندازند مجبور بشوند فریاد بزنند تا به گوش من برسه :Khandidan!::Khandidan!:

که البته معمولا تیکه رو زیر زبونی میندازند چون با داد ریسک اش زیاده شاید چند تا با غیرت ( الان دیگه پیدا نمیشه :ok:) بریزند سرش...

شما هم همین کار رو بکن:Narahat az:

واااااااای من تا حالا همچین چیزی ندیده بودم!
چرا... دیدم...اما..... برا پسرایی که رفتارشون جوریه که خودشونم بدشون نمیاد...
یا تیپ هایه ان چنانی دارن!

ستوده تنها;221830 نوشت:

که البته معمولا تیکه رو زیر زبونی میندازند چون با داد ریسک اش زیاده شاید چند تا با غیرت ( الان دیگه پیدا نمیشه :ok:) بریزند سرش...

شما هم همین کار رو بکن:Narahat az:

:khaneh::Nishkhand:. یعنی با غیرتا بریزن سر دختره؟؟؟؟ بزننش که تیکه انداخته به پسر مردم؟؟؟؟؟؟:Khandidan!::Khandidan!:

نه خوب چون عرف ما الان جوریه که دختر به پسر تیکه بندازه آبروش میره ! اینجوری تیکه نمیندازه
قبلا پسرا هم میترسیدن آبروشون بره یا به قولی همون افراد غیور ...
ولی الان این خجالته تا حد زیادی برا پسرا از بین رفته و راحت حتی اگه آشنایی ببینتشون این کار رو میکنن

zahrarezaei;221833 نوشت:
:khaneh::Nishkhand:. یعنی با غیرتا بریزن سر دختره؟؟؟؟ بزننش که تیکه انداخته به پسر مردم؟؟؟؟؟؟:Khandidan!::Khandidan!:

اره قدیم ها زمان فردین این کار رو می کردند :khaneh::khaneh::khaneh:

الانم شاید پیدا بشه محال نیست:khandeh!:

ستوده تنها;221835 نوشت:
اره قدیم ها زمان فردین این کار رو می کردند :khaneh::khaneh::khaneh:

الانم شاید پیدا بشه محال نیست:khandeh!:

البته یه خوبی که هست اینه که دخترا نمیتونن مزاحم آدم بشن چون زورشون نمیرسه :دی

helmon;221836 نوشت:
البته یه خوبی که هست اینه که دخترا نمیتونن مزاحم آدم بشن چون زورشون نمیرسه :دی

پس برو خدا رو شکر کن اینقدر هم غر نزن:khandeh!::Khandidan!:

خوبه دختر نشدی:ok:

ستوده تنها;221839 نوشت:
پس برو خدا رو شکر کن اینقدر هم غر نزن:khandeh!::Khandidan!:

خوبه دختر نشدی:ok:

ستوده بانو اینا مارو درک نمیکنن که....خود پیسرا این همه مزاحمت ایجاد میکنن صدامون درنمیاد.... حالا دو تا دختر یه تیکه انداختن میان تو اینترنت جار میزنن:khandeh!:...

zahrarezaei;221842 نوشت:
ستوده بانو اینا مارو درک نمیکنن که....خود پیسرا این همه مزاحمت ایجاد میکنن صدامون درنمیاد.... حالا دو تا دختر یه تیکه انداختن میان تو اینترنت جار میزنن:khandeh!:...

عوضش کاری هم نکنی گشت ارشاد به آدم گیر میده !
شما یه بار کارت بیفته به یه جا که نزدیک مدرسه دخترونه باشه میفهمی پیسر بودن یعنی چی Lol

helmon;221805 نوشت:

تو روزهای اول دانشگاه به منم تیکّه مینداختن منم کارهایی کردم که ماه دوم-سوم دانشگاه به بعد جرات نداشتن از این غلطها بکنن

1) با اینکه سلام کردن خوبه ولی به هیچ کدومشون سلام نکردم حتی جواب سلامشون رو هم نمیدادم :khaneh:
2) از اجتماع اونها در محافل عمومی (اطراف سلف و داخل کلاس و ...) دوری میکردم.
3) خودم رو خشن و با ابهت جلوه میدادم که بترسن حتی باهام حرف بزنن :loool:
4) اصلاً به روم نمیاوردم که چی گفته (با این کار، جزغاله میشن)
5) شوخی با نامحرم توی عمرم نداشتم و نخواهم داشت
================تا اینجا محیط دانشگاه بود====================
6) شما به خانومها نگاه نکنید، 90% اونها کاری بهتون ندارن.
7) خیلی عادی باشید، نه خیلی خجالتی نه خیلی بیییییپ!
Dirol موفق باشید :Gol:

helmon;221844 نوشت:
عوضش کاری هم نکنی گشت ارشاد به آدم گیر میده !
شما یه بار کارت بیفته به یه جا که نزدیک مدرسه دخترونه باشه میفهمی پیسر بودن یعنی چی =))

:solh:.اره اونو یادم رفته بود! :solh:
:ghash:

helmon;221805 نوشت:

helmon;221805 نوشت:

سلام دوست عزیز برای منم همچین اتفاقی افتاده ببین من از این حرفت تعجب کردم که یه دختر چادری بهت تیکه انداخته گوش بده دو دلیل داره که این دختر چادری بهت تیکه انداخته :
1. یا تیپت بده بوده
2. اون دختر از زور مامانش چادر پوشیده
این موقع ها باید کم محلشون کنی .

ستوده تنها;221839 نوشت:

واقعا با حرف تو خیلی موافقم خدا رو شکر که ما دختر نشدیم الحمد الله:moj:

وقتي يه دختر بهت تيکه انداخت برگرد بهش بگو خودم يکي شو دارم ديگه مزاحمت نمي شه چون حاضرا بميرن اما مردشون با يکي ديگه نباشه ......:Khandidan!:

ستوده تنها;221830 نوشت:
شاید چند تا با غیرت ( الان دیگه پیدا نمیشه ) بریزند سرش

اینو خوب اومدی

چرا اینجا با اینکه این سومین صفحه تایپیک هست هیچ کدوم از کارشناسان و یا پاسخگویان حرفی نزدند؟!!!

لا حول و لا قوة الا بالله

چند بار هم براي من پيش اومده ولي دوران مدرسه بود
يه بار موقع امتحانات بود كتاب دستم بود داشتم ميخوندم دو نفر بودن تيكه انداختن ديدم داستان برعكس شده گفتم قصد ازدواج ندارم ميخوام درس بخونم
يه بارم يكي تيكه انداخت زل زدم تو چشمش گفتم خاك تو سرت
راهشو گرفت رفت
ولي الان چون هر كي منو ميبينه ياد بچه هاي بالا ميفته ريسك نميكنه ، ميترسه كت بسته بفرستمش اونجايي كه خانوادش بايد بيان درش بيارن
حالا نميدونن كه حتي عضو بسيج هم نيستم بچه هاي بالا كه هيچي ولي طرز پوشش و طرز برخورد خيلي تاثير داره

تیکه انداختن به پسر بودن و دختر بودن نیست . یه ناهنجاری اجتماعیه که تو هر دو جنس دیده میشه ولی خب تو پسرا بیشتره .
این نا هنجاری متاسفانه تو ایران خیلی زیاده و کاریش هم نمیشه کرد .
چادری و غیر چادری و مذهبی و غیر مذهبی نمیشناسه .
همه در معرض یک چنین نا هنجاری قرار دارن و کاریش هم نمیشه کرد .

مهر آوا;231716 نوشت:

چرا اینجا با اینکه این سومین صفحه تایپیک هست هیچ کدوم از کارشناسان و یا پاسخگویان حرفی نزدند؟!!!

خانم مهر آوا سلام علیکم و رحمه الله
لطفا موارد مشابه را به مسئولین انجمن گزارش بفرمائید
بنده حقیر این مسئله را از منظر قرآن بررسی میکنم

نقل قول:
با دخترانی که تیکه میندازن چیکار کنیم !؟ من دقیقا نمیدونم دخترا چرا به پسرا تیکه میندازن این موضوع در مورد پسرا قابل فهم تره

صفات مؤمنين: تواضع و فروتنى، و برخورد سالم در مقابل برخورد زشت و لغو جاهلان با ايشان‏

صفت دومى كه براى مؤمنين آورده اين است كه، چون از جاهلان حركات زشتى مشاهده می ‏كنند و يا سخنانى زشت و ناشى از جهل می ‏شنوند، پاسخى سالم می دهند، و به سخنى سالم و خالى از لغو و گناه جواب می ‏گويند، شاهد اينكه كلمه سلام به اين معنا است آيه" لا يَسْمَعُونَ فِيها لَغْواً وَ لا تَأْثِيماً إِلَّا قِيلًا سَلاماً سَلاماً" «2» مى‏باشد، پس حاصل و برگشت معناى اين كلمه به اين است كه: بندگان رحمان، جهل جاهلان را با جهل مقابله نمی ‏كنند.

یکی از صفات آنها حلم و بردبارى است چنان كه قرآن در ادامه همين آيه می ‏گويد:" و هنگامى كه جاهلان آنها را مورد خطاب قرار می دهند و به جهل و جدال و سخنان زشت می ‏پردازند در پاسخ آنها" سلام" می ‏گويند" (وَ إِذا خاطَبَهُمُ الْجاهِلُونَ قالُوا سَلاماً
).
سلامى كه نشانه بى اعتنايى توأم با بزرگوارى است، نه ناشى از ضعف، سلامى كه دليل عدم مقابله به مثل در برابر جاهلان و سبك مغزان است، سلام وداع گفتن با سخنان بى رويه آنها است، نه سلام تحيت كه نشانه محبت و پيوند دوستى است، خلاصه سلامى كه نشانه حلم و بردبارى و بزرگوارى است.
آرى يكى ديگر از پديده‏ هاى با عظمت روحى آنها تحمل و حوصله است كه بدون آن هيچ انسانى راه دشوار و پر فراز و نشيب عبوديت و بندگى خدا را طى نخواهد كرد مخصوصا در جوامعى كه افراد فاسد و مفسد و جاهل و نادان در آن فراوان است.

اگر دختری به شما تیکه انداخت یا تنهاست که احتمالاً چشش شما رو گرفته بهتره طوری رفتار کنید که بفهمه عوضی گرفته و بره دنبال کارش و سعی نکنید دلشو بشکنید خوب اونم دل داره و دل شکستن هنر نیست .
اما اگر چند تا بودند بدونید که میخان شما رو دست بندازن و بخندند بهتر به هشون بگی برو خدا روزیت رو جای دیگه حواله کنه

بهلول;231768 نوشت:
اگر دختری به شما تیکه انداخت یا تنهاست که احتمالاً چشش شما رو گرفته بهتره طوری رفتار کنید که بفهمه عوضی گرفته و بره دنبال کارش و سعی نکنید دلشو بشکنید خوب اونم دل داره و دل شکستن هنر نیست .
اما اگر چند تا بودند بدونید که میخان شما رو دست بندازن و بخندند بهتر به هشون بگی برو خدا روزیت رو جای دیگه حواله کنه

بهلول;231768 نوشت:

منم با حرف دوستمون بهلول موافقم وراحل خوبی رو پیشنهاد کرد

helmon;221805 نوشت:
با دخترانی که تیکه میندازن چیکار کنیم !؟ من دقیقا نمیدونم دخترا چرا به پسرا تیکه میندازن این موضوع در مورد پسرا قابل فهم تره ولی خیلی پیش میاد که دخترا به پسرا تیکه میندازن به نظر شما چطوری رفتار کنیم صحیح تره من که خودمو میزنم به نشنیدن گاهی هم یه نگاه چپ چپ میکنم که شرمنده بشه ولی چرا تو جامعه جوری شده دخترا به ما تیکه میندازن حتی شده دختر چادر یا با مانتو کامل بدون این که موش بیرون باشه و اینا بهم تیکه انداخته ...

بهشون بگو " وا ! مگه خودتون برادر و پدر ندارین؟!!"
بعدش هم آدرس بده بیان خواستگاری ، البته آدرس زیر رو بده ....چند روز دیگه میبینی همشون میزون شدن..............این هم آدرس :askdin.com
در پناه حق

مگه امروزه همچین دخترهایی هم پیدا میشه ؟:Gig:
پسر رو میشه گفت ولی دختر ... !!!:Moteajeb!::Moteajeb!::Moteajeb!:......

اولا درصد کمی از دخترا اینجوری هستن دوما مگه پسرا که تیکه می اندازن دخترا چیکار می کنن ؟؟؟؟
خب بی محلی می کنن شما هم همین کارو بکنید

تحویلش نگیرد خودش خجالت میکشه

سلام
والله زمانه ی ما که اغلب پسرا تیکه مینداختن ولی بانهایت تأسف الآن دخترا دارن استاد میشن.من ندیدم ولی آبجیم که راهنمایی میگه دخترای مدرسشون خیلی از این حماقتها میکنن،حالا میخواد این پسر عتیقه باشه یا حور.درچنین مواردی کم محلی نه که باید بی محلی کرد یعنی اینکه اصلاً انگار نه انگار چیزین شنیدین یا کسی رو دیدن.خود بنده چه زمان چادری بودن چه الآن هیچکی جرأت نکرد بگه بالا چشمت ابروست فوقش زمان چادری بودن چون با دوستان لشکری چادری بودیم رد میشدن یا میگفتن ماشاءالله یا صورت 3در4.که اونم یکی دوبار بیشتر نبود.

مجنون الرضا;231897 نوشت:
.خود بنده چه زمان چادری بودن چه الآن
:Moteajeb!::Gig:

واااااااااااا...

مگه دخترا هم تیکه مینداززززززززززززززن؟

این جوریش رو ندیده بودم دیگه...

البته چرا...وقتی میریم توی کتابخونه....دخترا این ور کتابخونه با آقایون اون ور کتابخونه دعوا راه میندازن وبه هم تیکه میپرونن...

منم صداهاشون رو ضبط میکنم بعد دعوا واسشون میذارم....بخندیم..

نه شوخی کردم....میذارم واسشون که خجالت بکشن....هی ی ی روزگار

تاپیک خیلی با نمکیه من که کلی خندیدم:khaneh:

كبوتر حرم;231733 نوشت:

يه بارم يكي تيكه انداخت زل زدم تو چشمش گفتم خاك تو سرت

عجب واکنشی :shad:
کبوتر حرم کلاً حرفه ایه:ok:
جدای از شوخی
یکم اگه مغرور باشید و جدی باشید از ترسشون متلک نمیندازن.
نهایتش طرف هر کاری کنه از هر زاویه هم نگاه کنه که یه لحظه حداقل فیس تو فیس بشید
اگه زرنگ باشید با همون قیافه جدی نگاهتونو همچین بدزدید که طرفو نبینید میفهمه که اصلا براتون ارزشی نداره و برا اینکه زیادی شخصیتش خورد نشه میره.
پسرا که اینطوری دست از سر آدم برمیدارن دخترا که فکر کنم راحت تر از پسرا تسلیم میشن.

اگه دختری بدون دوستاش باشه این کار و نمیکنه .
و موقعی که که با دوستاش باشه این کار رو انجام میده اون موقع هم ادم باید بگه دوباره دو نفر و دیدی جوگیر شدی .
این طوری که بگی خیلی ید زایه میشن .:khaneh::ghash:
اون موقع این طوری اتیش میگیرن ::aatash:

نقل قول:

سلام

جواب:
با استفاده از تیکه هایی که پرت می کنند
اگر از چوب هست قایقی بسازید که همانا سیل نزدیک هست!
اگر از پاره سنگ و آجر است با ان قصری بسازید که همانا چشم حسودان از کاسه بپرد!
اگر از پارچه! هست با آن برای خود چتری فراهم آورید که همانا زمان پرواز نزدیک هست!!!:khandeh!:

و راست گفت خداوند بلند مرتبه ی بزرگ!

به نام خداوند بخشایشگر و مهربان

منطقی بگم که وقتی دخترا اینکارو کردن یا نگاهشون کن و یه نیش خند بزن و صورتت رو طوری کن که انگار از ریخت دختره حالت بهم میخوره ! بعد به کارت ادامه بده .....یا اصلا نگاهشم نکن ...

بگم که برای منم اتفاق افتاده تا حالا ... چند بار شد و اون چندبار خوش اخلاق بودم و همون رفتاری که گفتم رو نشون دادم ... جواب داد اما یه بار روزیبود که من واقعا از دست یه چیزایی به شدت عصبی بودم ....تو کوچه امون که معمولا خلوته واستاده بودم و سه تا دختر ردشدن از طرزحرف زدنشون معلوم بود دانشگاهی بودن و برای تحقیق اومده بودن... بعدش یکیشون به من تیکه انداخت

خدارو شکر میکنم اون موقع در دستم چیزی نداشتم وگرنه طوری میرفتم طرفشون و با اون چیزی که تو دستم شاید بودش میزدم تو صورتش که دیگه پاشو تو این کوچه نذاره ! ولی خدارو شکر چیزیتو دستم نبود وفقط بی محلی کردم و رفتم .

چقد تعجب میکنید از اینکه دختر تیکه بندازه.....بابا کارای گنده ترم میکنن!:offlow::moteajeb:
یه بار دوتا پسر از کنار خواهرم گذشتن و هی حرف زدن(برای جلب توجه):shookhi:
خواهرم محلشون نداد و ازشون جلو زد....که شنید یکیشون به دوستش گفت:

اِ....این چرا به ما نیگا نکرد؟!:ajab!:خیلی باحال خورد تو حالشون!:shad::ghash:

پیشنهاد میکنم شما پسرا هم همین کارو کنید
دخترای خوب خیلی از پسرای مغرور خوششون میادااااا:khandeh!:

موضوع قفل شده است