رژه همجنس بازان

تب‌های اولیه

18 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
رژه همجنس بازان

بسم الله الرحمن الرحیم
طبق آخرین اخبار ما از کشور دین و مسلمان نشین که 96 درصد آن را تشکیل میدهند دولت دیکتاتور آذربایجان میخواهد مسابقات گی پاراد(رژه همجنس بازان) یا مسابقات یوروویژن را در باکو اجرا کند.
که در این مسابقه 40 کشور حضور دارند.
این مسئله ما مسلمین به خصوص شیعیان را وادار میکند تا از حقوق اسلام و مسلمانان آذربایجان دفاع کنیم.
میلیاردها تومان برای این مسابقات قرار است از پول جیب مردم مظلوم آذربایجان قطع گردد.
من به عنوان یک مسلمان شیعه این مسابقات را ضد دین مبین میدانم و صریحا این مسابقات را محکوم میکنم و از همکاران گرامی درخواست دارم تا این مسئله را علیه ارزشهای دین و علیه مردم مظلوم آذربایجان است محکوم نمایند.
وسلام علیکم
سید زاهد .91.2.30

اخبار مربوط به این مسابقه
داره روحانیت قفقاز در بیانیه‌ای اعلام کرد: گی پاراد(رژه همجنس بازان) با معنویات و تاریخ ما مطابقت ندارد. به گزارش آران نیوز ، اداره روحانیت قفقاز که یک اداره رسیدگی به امور دینی جمهوری آذربایجان است در بیانیه‌ای اعلام کرد: گی پاراد (رژه همجنس بازان) با معنویات و تاریخ ما مطابقت ندارد ومردم آذربایجان علیه آن هستند.
اداره روحانیت از وضعیت پیش آمده در بین همسایگان و دینداران دولت ناراحت بوده و خواستار پایان دادن به آن است.
طبق منابع غیر رسمی این بیانیه بعد از جلسه فوق العاده حکومت(بعد از ظهر پنجشنبه) منتشر کرد.
از زمان اعلام شهر باکو بعنوان میزبان مسابقات یوروویژن، مردم این کشور در برنامه‌های مختلف اعتراض خود را نسبت به میزبانی آذربایجان در این مسابقات بالاخص رژه همجنس بازان که در حاشیه این مسابقات اجرا خواهد شد، اعلام کرده و اجرای آن را باعث تحقیر ملت آذربایجان قلمداد می‌کنند و اعتقاد دارند که دولت آذربایجان بجای صرف هزینه‌های سنگین برای مسابقات غیر اخلاقی به اولویتهای این کشور در آزاد سازی قره باغ اقدام کند.
بر اساس برآوردهای صورت گرفته، دولت آذربایجان برای محل برگزاری مسابقات یوروویژن در استادیوم کریستال باکو مبلغ 6 میلیون منات که معادل 850 میلیارد تومان می‌باشد هزینه کرده که مسئولیت ساخت آن را به یک شرکت آلمانی واگذار کرده است و این در حالی است که آذری‌ها از مشکلات اقتصادی متعدد در جامعه خود رنج می‌برند و بیش از 40 درصد مردم این کشور در زیر خط فقر زندگی می‌کنند.
دولت آذربایجان که نگران امنیت برگزاری مسابقات است و اعتراضات مردمی را در سطوح مختلف طی ماه‌های اخیر نسبت به این فستیوال موسیقی مشاهده کرده، برای تامین امنیت مسابقات و رفع نگرانی کشورهای شرکت کننده که حدود 40 کشور می‌باشند، امنیت برگزاری مسابقات را به سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی – موساد – واگذار کرده است.

واقعا که...
یاشاسین آذر بایجان خودمون
ترک فقط ترکهای ایران که زیر بار استعمار و بیدینی و..نمیرن
خب اگر مسلموناشون ناراضین یه اقدام جدی کنن
فقط با محکوم کردن ما که کار درست نمیشه...

behrooz_313;220196 نوشت:
واقعا که...

دوست عزیزم اون ها مردمشون ریختن بیرون و پلیس داره میزنه میکشتشون و شما هم بهشون انگ بی غیرتی میزنی ؟
حاکم جدا ملت جدا
و تنها چیزی که مشتش نمونه خروار نیست همین انسان هست هیچ کس رو نباید در موردش قضاوت کرد حتی از روی خانواده و پدر مادر هم نمیشه گفت فلانی اله بله چه برسه به این که یه ملت رو مورد قضاوت قرار بدیم
تو همین ایران خودمون شریف ترین انسان ها و پست ترین انسان ها پیدا میشه
اینقدر نژاد پرستانه و ملی فکر نکنید
جهانی بیندیشید
به جهانیان به انسان ها بیندیش نه به ایرانیان

:Kaf:

behrooz_313;220196 نوشت:
واقعا که...

یاشاسین آذربایجان ایران:hamdel:

منم ترکم خودم ولی نژاد پرستی خیلی چیز بدیه
متسفانه هم ترک های ایران هم فارس ها و کلا ایرانی ها نژاد پرستن Fool
باید فرهنگ سازی بشه :khandeh!:

helmon;220205 نوشت:
دوست عزیزم اون ها مردمشون ریختن بیرون و پلیس داره میزنه میکشتشون و شما هم بهشون انگ بی غیرتی میزنی ؟
حاکم جدا ملت جدا
و تنها چیزی که مشتش نمونه خروار نیست همین انسان هست هیچ کس رو نباید در موردش قضاوت کرد حتی از روی خانواده و پدر مادر هم نمیشه گفت فلانی اله بله چه برسه به این که یه ملت رو مورد قضاوت قرار بدیم
تو همین ایران خودمون شریف ترین انسان ها و پست ترین انسان ها پیدا میشه
اینقدر نژاد پرستانه و ملی فکر نکنید
جهانی بیندیشید
به جهانیان به انسان ها بیندیش نه به ایرانیان

ایا همه مسلموناشون ریختن بیرون و...؟؟؟
تاریخ ایران رو نگاه کن و ببین مردم تبریز و اطراف چقدر هوشیار و در راس بودن؟
تو هر اقدامی هم رد پای قیام مردم تبریز و..دیده میشه
همیشه کفن پوش حاضر بودن
تو هر دولت و حکومتی که اومد تو راس...

البته قبول دارم افکار ناسیونالیستی خوب نیست
ولی خب من ترکهای داخل رو غیور تر میدونم

در ضمن اگر قرار باشه افکار ناسیونالیستی داشته باشیم مثلا میگیم فقط ترکها خوبن و مهم نیست کجای دنیا هستن و همه غیر ترکها....

نه اولا که ان اکرمکم عندلله اتقکم
دوما هم من خوبی و غیرت رو بیشتر تو ترکای داخل دیدم
البته خیلی افراد کشور آذربایجان هستن که احتمالا از خیلی اذری های داخل کشور خودمون غیورترن...

ولی کلیتش اینه که یاشاسین ترکهای ایران

ابراز علاقه به هم میهنی و میهن چیز خوبیه
ولی نژاد پرستی چیز بدیه
رابطشون مثل حسادت و رشک بردن میمونه
اینکه بگی یاشاسین ترک های ایران خیلیم خوبه ولی نژاد پرستی و تحقیر نژاد های دیگه یا کسی که تو یه محیط جغرافیایی دیگه زندگی میکنه خیلی اشتباه هست
در مورد همجنس گرایی هم بحث خیلی زیاده
شما فقط از یک زاویه میبینی
شما همجنسگرا نیستی میگی باید همجنسگرا بمیره
اونم میگه من هم جنس گرام
با تو کاری ندارم بهت صدمه نمیزنم تو هم به من کاری نداشته باش و حقش رو میخواد
و این که همجنس گرایی خوبه یا بد خودش یه مبحث دیگس ...
حتی بعضی از روحانیون هستن که دو همجنس رو به عقد هم در میارن
همه مردم جهان مثل هم هستن
البته من نمیگم همجنسگرایی خوبه یا نه
عقیده که من در این مورد دارم خیلی فرق داره با خوب و بد بودن (گفتم که سو برداشت نشه)

helmon;220241 نوشت:
ابراز علاقه به هم میهنی و میهن چیز خوبیه
ولی نژاد پرستی چیز بدیه
رابطشون مثل حسادت و رشک بردن میمونه
اینکه بگی یاشاسین ترک های ایران خیلیم خوبه ولی نژاد پرستی و تحقیر نژاد های دیگه یا کسی که تو یه محیط جغرافیایی دیگه زندگی میکنه خیلی اشتباه هست
در مورد همجنس گرایی هم بحث خیلی زیاده
شما فقط از یک زاویه میبینی
شما همجنسگرا نیستی میگی باید همجنسگرا بمیره
اونم میگه من هم جنس گرام
با تو کاری ندارم بهت صدمه نمیزنم تو هم به من کاری نداشته باش و حقش رو میخواد
و این که همجنس گرایی خوبه یا بد خودش یه مبحث دیگس ...
حتی بعضی از روحانیون هستن که دو همجنس رو به عقد هم در میارن
همه مردم جهان مثل هم هستن
البته من نمیگم همجنسگرایی خوبه یا نه
عقیده که من در این مورد دارم خیلی فرق داره با خوب و بد بودن (گفتم که سو برداشت نشه)

اولا همونطور که گفتم من از تفکرات ناسیونالیستی خوشم نمیاد و ان اکرمکم عندلله اتقکم
دوما هم کدوم اخوند صیغه همجنس بازی میخونه؟؟
برادر من اون عقد اخوت هستش
عقد برادری
یعنی مثل برادر با هم باشن و تو مشکلات یار و نگهدار هم
وگرنه ازدواج نیست
مگه 2 تا برادر با هم ....
استغفرلله

از نظر من همجنس گرا و همجنس باز وجود نداره
کسی هم که مشکل هورمونی داره همجنسگرا یا هم جنس باز نیس
کسی که مشکل جسمی داره تو کل دنیا 1000 نفر هم نمیشه
اینا که بهشون میگیم همجنس گرا آدم های عادی هستن مثل خود ماها و مشکلی ندارن
تمامی انسان ها همجنس گرا هستن
تمایل به همجنس در وجود همه انسان ها هست و کسی که میگه نه و من اینجوری نیستم و فلان و بهمان دروغ میگه
همونطور که تمایل به جنس مخالف در ما هست ولی ما هر جا که جنس مخالف دیدیم سریع نمیپریم که به قول شما .... کنیم
تمایل به هم جنس هم هست و یکی از ابتکارات طبعت بری ایجاد آرامش در جوامع جانوری هست
ولی این حس باید کنترل بشه
یکی از دلایلی که باعص بدبختی همجنسگرا ها میشه همین اشتباه بعضی مثلا مذهبی هاست
که بدون اطلاعات کافی رد میکنند این مسئله رو
عقد دو مرد هم داریم و با اخوت فرق میکنه Smile (گرچه من فکر میکنم اشتباه هست)پ
متاسفانه در مورد همجنسگرایی خیلی ظلم شده و توضیح درستی واسش نیست واسه همین خیلیا به اشتباه میفتن
من خودم 3 ماه مطالعه کردم در این مورد و نتایجی که بدست آوردم رو شاید تو یه تایپک جدا بزارم
اینجوری هم دیدگاه شما به همجنسگرا عوض میشه (به عنوان یه انسان نا آگاه نه مجرم)
و هم اون همجنسگرا آگاه میشه و از کارش برای مدتی که خدا گفته دست بر میداره Smile

helmon;220291 نوشت:
از نظر من همجنس گرا و همجنس باز وجود نداره
کسی هم که مشکل هورمونی داره همجنسگرا یا هم جنس باز نیس
کسی که مشکل جسمی داره تو کل دنیا 1000 نفر هم نمیشه
اینا که بهشون میگیم همجنس گرا آدم های عادی هستن مثل خود ماها و مشکلی ندارن
تمامی انسان ها همجنس گرا هستن
تمایل به همجنس در وجود همه انسان ها هست و کسی که میگه نه و من اینجوری نیستم و فلان و بهمان دروغ میگه
همونطور که تمایل به جنس مخالف در ما هست ولی ما هر جا که جنس مخالف دیدیم سریع نمیپریم که به قول شما .... کنیم
تمایل به هم جنس هم هست و یکی از ابتکارات طبعت بری ایجاد آرامش در جوامع جانوری هست
ولی این حس باید کنترل بشه
یکی از دلایلی که باعص بدبختی همجنسگرا ها میشه همین اشتباه بعضی مثلا مذهبی هاست
که بدون اطلاعات کافی رد میکنند این مسئله رو
عقد دو مرد هم داریم و با اخوت فرق میکنه Smile (گرچه من فکر میکنم اشتباه هست)پ
متاسفانه در مورد همجنسگرایی خیلی ظلم شده و توضیح درستی واسش نیست واسه همین خیلیا به اشتباه میفتن
من خودم 3 ماه مطالعه کردم در این مورد و نتایجی که بدست آوردم رو شاید تو یه تایپک جدا بزارم
اینجوری هم دیدگاه شما به همجنسگرا عوض میشه (به عنوان یه انسان نا آگاه نه مجرم)
و هم اون همجنسگرا آگاه میشه و از کارش برای مدتی که خدا گفته دست بر میداره :)

تمایل به همجنس که هیچی
تمایل به ناموس مردم هم شاید تو همه باشه
ولی کسی که انسانیت داشته باشه این تمایل رو تو خودش خفه میکنه
ادم نسبت به جنس مخالف کشش داره
ولی به خواهر و مادر خودشم باید داشته باشه؟
پس قرار نیست هر چیزی که میلش درونمون ایجاد شد بریم سمتش و به هر میل کثیفی پاسخ داده بشه...

من هر کاری هم کنی دیدم به همجنسگرا و...عوض نمیشه و فکر نکن چیز جدیدیه
از باستان تا به امروز بوده و خواهد بود

جریان قوم لوط رو نشنیدی؟

behrooz_313;220299 نوشت:
تمایل به همجنس که هیچی
تمایل به ناموس مردم هم شاید تو همه باشه
ولی کسی که انسانیت داشته باشه این تمایل رو تو خودش خفه میکنه
ادم نسبت به جنس مخالف کشش داره
ولی به خواهر و مادر خودشم باید داشته باشه؟
پس قرار نیست هر چیزی که میلش درونمون ایجاد شد بریم سمتش و به هر میل کثیفی پاسخ داده بشه...

من هر کاری هم کنی دیدم به همجنسگرا و...عوض نمیشه و فکر نکن چیز جدیدیه
از باستان تا به امروز بوده و خواهد بود

جریان قوم لوط رو نشنیدی؟

جریان قوم لوط رو شنیدم ولی انگار پست منو دقیق نخوندی
من هم همینی که شما فرمودین رو عرض کردم دیگه !

در کل از نظر من همجنس گرایان آدمای کثیفی هستن

حالا یه چند مورد قلیل که مشکل هورمونی و دو جنسی و..دارن قضیش فرق میکنه

سید زاهد;220164 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم
طبق آخرین اخبار ما از کشور دین و مسلمان نشین که 96 درصد آن را تشکیل میدهند دولت دیکتاتور آذربایجان میخواهد مسابقات گی پاراد(رژه همجنس بازان) یا مسابقات یوروویژن را در باکو اجرا کند.
که در این مسابقه 40 کشور حضور دارند.
این مسئله ما مسلمین به خصوص شیعیان را وادار میکند تا از حقوق اسلام و مسلمانان آذربایجان دفاع کنیم.
میلیاردها تومان برای این مسابقات قرار است از پول جیب مردم مظلوم آذربایجان قطع گردد.
من به عنوان یک مسلمان شیعه این مسابقات را ضد دین مبین میدانم و صریحا این مسابقات را محکوم میکنم و از همکاران گرامی درخواست دارم تا این مسئله را علیه ارزشهای دین و علیه مردم مظلوم آذربایجان است محکوم نمایند.
وسلام علیکم
سید زاهد .91.2.30

به قول شهریار....
هیچ حیوانی به حیوانی نمیدارد روا.....
انچه این نامردمان با جان انسان میکنند....

بنام خدا
منظور من از این موضوع این نبود که به ترک ایران یا آذری آذربایجان اهنت بشه
همه ی مسلمین باید یه کاری برای این ننگ بزرگ انجام بدهند تا دولت آذربایجان از تصمیم خودش برگردد.
همه ی مسلمنان آذربایجان علیه این مسئله هستن ولی دولت با تخریب انقلاب آنها صدای آزادی خواهی مردم را خفه کرده است البته آنها نمیتوانند نور خدارا با دهان خود خاموش نمایند.

این را هم بگویم که همجنس بازی ربطی به هورمون یا ترشحات اینچنینی ندارد و این یک ننگی است که از غرب صادر شده و ریاست این مسابقه را یک غربی در دست دارد.

تا وقتی از روی تعصب گفته بشه همجنسگرایی گناهه شاهد همچین صحنه هایی هستیم
نوشته روی اوتوبوس : بعضی مسلمان ها همجنسگرا هستند با آن کنار بیایید

مگر در بین مسلمین همجنسگرا نیست؟
خوب دولت آذربایجان اگر این مسابقه را ترتیب داده میخواسته به قول خودش نشان بدهد که روشنفکر و این طور روشنفکری فکر میکنید از کجا صادر میشود؟
تنها کشوری که این کارها را روشنفکری میداند و نماینده برای همجنسگرا ها در مجلس خود دارد قطعا دولت های غربی به خصوص آمریکاست؟
تردید دارید؟؟؟؟؟؟؟؟

موضوع قفل شده است