صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: زندگی در خارج از کشور و فراهم نبودن زمینه ازدواج!

نوشته
    27
    حضور
    17 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    152

مطلب زندگی در خارج از کشور و فراهم نبودن زمینه ازدواج!

سلام به همه اونایی که این متن را میخوانند.
    مهدی، دیگه 22 را دارم پر میکنم و میرم که برم توی 23.مجرد. حدود 6 ماه هست که واسه تحصیل به سیدنی_استرالیا امدم. مثل همه بچه های انجمن مذهبی نبودم اما خوب مسجدی بودم،هیئتی بودم 7-8 سال.
    نماز؟ بگیر نگیر داشت، راستش کارم گیر میکرد میخوندم.
    امام زمان؟ نه، زیاد نمیشناختمش،البته همیشه توی مسجد بهترین برنامه های مهدویت و .. را داشتیم راستش شرکت نمکردم اما یه چیزای میدونستم.
    نماز شب؟ وقتی غم و قصه داشتم، چیزی میخواستم زیاد میخونم.
    امام رضا؟ عاشقش بودم.
    دوست دختر؟ عمرا.زیر بارش نرفتم هیچ وقت.
    چرا؟ اعتقاداتم.
    خانواده ام؟ بر عکس خودم. با مسجد رفتن،هیئت رفتن، گریه شب زنده داریم مخالف نبودن، اما حال هم نمیکردن.
    این موضوع را درست کردم فقط فقط واسه اینکه بدونید به حال بچه مذهبی ها چی میاد خارج از کشور و در خانه شیطان. و مشاوران با تجربه رهنمایی کنن که خیلی بهش نیازمندم.
    اقا اینجا خیلی قشنگه، خیلی مرتبه، همه تمیز، اختلاف طبقاتی نیست، همه ماشین و خونه دارن همه خوش بختن، همه مهربون، کسی دروغ نمیگه، همه به هم اعتماد میکنن، کار فراوان، جوان بی کار نیست، فقر نیست، کار شکنی نیست، فرار از کار نیست خلاصه که توی دنیاشون همه چی هست، همه چی دارن، اما، امــــا خیلی بدبختن، خیـــــلی. معنویت صفر .
    به هرکی میرسم میگم دینت چیه؟ میگه دین یعنی چی،
    میگم خدا را قبول داری؟ میگه خدا چیه؟ یعنی چی خدا، نمیفهمم من، هرچی توضیح میدی که بابا خدا همونی هست که من و تو را افرید،دنیا را افرید کسی که همه برمیگردیم پیش اون. اصلا اینگار که نه انگار، هیچی اصلا کوچکترین معنایی براشون نداره.
    بعد میری توی زندگی هاشون که سرک میکشی میبینی وااااااای چه خبره!!! دختره دوست پسرش را میاره خونه، پسره میاره، امروز با اینن، فردا با اون. کلی دختر زیر 15 حامله شده توی خیابان میبینی.
    این حالا حالت عادیش هست.
    زن به مرد خیانت میکنه، مرد به زن.
    کوچکترین پای بندی به هیچی ندارن.
    جواناشون توی سیگار،مشروب دارن خفه میشن، سیگار کشیدنشون از دبستان شروع میشه،
    با الکل خیلی مشکل دارن خودشون اعتراف میکنن که بده، اما باز میخورن.
    حالا جالبیش اینه، خدا را قبول ندارن اما شیطان را چرا.
    واقعا درسته که میگن فرشته خدا،از دری تو بیاد، شیطان از اون در بیرون میره،باور کنید اینجا خود خود خود خانه شیطانه، فکر کنم اینقدر که شیطان پرست اینجا هستا، خدا پرست نیست.
    تا نبینید باور نمیکنید من چی میگم. این حرف ها را به کسی نمیشه زد، به یه نفر یه ذره گفتم بهم خندید... اما اینجا جایی خوبیه.
    چند وقت پیش مرکز شهر رژه همجنسباز ها بود... نمیدونید چه وضعی بود...
    فکر کنم به طور قطع میشه گفت که بیشتر از 90% اینا حرامزاده هستن...
    خلاصه اینکه ما امیدم اینجا حدود 1 سال قبل اینکه بیام ایجا از وضع جامعه،فقر،گرانی و.... دیگه سرد شده بودم به دین برامم هیچی مهم نبود میگفتم میرم اونجا عشق و حال صفا.
    خوب ما امدم،ماه های اول کمی شل بودم،بعدش یواش یواش دیدم بله،یه چیزی کم دارم، فقر معنوییت توی وجودم داد میزنه.
    هی فکر کردم، فکر کردم فکر کردم به همه اون چیزای که میدونستم، هر روز شب ایات قران،حدیث ها همه و همه جلو چشمم عبور میکرد،روانی شده بودم حس میکردم یه چیزی کم دارم، نمیدونستم چی، همه چی داشتم، ارامش، درس،خونه،موفقیت همه و همه اونم توی این سن کم اما تهه تهه دلم یه چی کم بود، نگاه به عکس حرم امام رضا میکردم اشک میریختم. دیگه دیوانه دیوانه شده بودم.
    هرچی بیشتر فکر میکردم به صحت قران،احادیث و ... بهتر و بیشتر پی میبردم.
    قشنگ میشد لمسش کرد،کتاب خوندم،سخنرانی گوش دادم تا که به این نتیجه ی رسیدم که واقعا واقعا اونی که خدا را نداره،چی داره؟ و اونی که خدا را داره چی نداره؟
    شروع کردم به نماز، نمازی که 1 ساعت بین دو رکعت گریه داشت.
    گفتنش اسونه،اما اینجا انجام دادنش خیلی سخته . شما نمیدونید اینجا چه جور جایی که! خود لانه شیطانه.
    نماز خوندم نه واسه این که مشکلی داشتم، واسه اینکه دوستش داشتم خدا را دوست داشتم، با عشق خوندم. با عشق میخونم. بعد از 23 سال زندگی امروز لذت نماز را درک کردم، واسه یک لحظه حس کردم اصلا روی زمین نیستم،شیرین ترین چیزی که ممکنه وجود داشته باشه.
    من تا تهه دنیا رفتم، بهترین جاهای دنیا را دیدم، اما خدا شاهده که یک کاشی صحن امام رضا به تمام دنیاشون می ارزد، نمیدونید چیه. وقتی دور میشی میبینی که بله حرم بچه های علی اگر تیکه ای از بهشت نیست،دری از درهای بهشته.
    واقعا دوستان شما که مثل من نیستید،ندیده و تحربه نکرده را خریدید، اما واقعا محبت اهل بیت خیلی کمک ادم میکنه از هلاکت نجاتت میده، دستت را میگیره و خودت هم میفهمی.
    حقیقت اینه که خدا جز به شیعه نگاه نمیکنه،خدا را شکر کنیم که شیعه هسیتم...بهترین دین،ارامش واقعی، زیبایی واقعی.حقیقت حق و سعادت و معنویت تو اسلامه و بس.
    ادم زورش از این میگیره که اینا که یکی در میان بچه پدر مادرشون نیستن واسه خاک مقدس ما نقشه میریزنند، جنگ جنگ میکنند، دستتون را قطع میکنیم، چشمتون را کور میکنم.مطمئن باشید اگر خدای نکرده جنگی هم بشه این جنگ بین مسلمانان هست و شیاطین.
    اینا را گفتم،اینا رو خوندید، حالا راهنمایی کنید که منی که توی همچین محیطی هستم چی کار کنم که خودم را حفظ کنم و به لطف خدا به برکت وجود اهل بیت به هلاکت نرم و بتونم به یاری حق سر بلند از این امتحانه الهی بیرون بیام؟ دوستان،مشاوران واقعا سخته، راهنمایی کنید؟ میدونم که بهترین راه ازدواجه، خوب من خیلی از خدا خواستم اما نمیده؛ شاید صلاح نیست چون نه کار دارم، نه خونه، نه ماشین نه اینده ام روشنه با این شرایط واسه چی باید بده که اون دختر هم بدبخت بشه با من.؟ حالا همه اینا به کنار من میخوام همسرم را امام زمان و خود خدا بهم بده، ما ادما سلیقه نداریم، چیزی هم نمیفهمیم اینجا کو دختر با تقوا و با ایمان؟؟؟؟؟؟ پس خودشون باید بدن.
    واسه حل مشکلم یه صلواتی بفرست

ویرایش توسط mehdi_852 : ۱۳۹۱/۰۲/۳۰ در ساعت ۱۳:۵۹

2. صلوات ها 23

3.  

نوشته
    124
    حضور
    2 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    433

درسته اونجا خیلیا خدا رو نمیشناسن....
    خیلیاام که خدا رو میشناسن کم کم فراموششون میشه..... و میشن همرنگ جماعت!
    تبریک........ که شما جزو این دسته نبودید.....

5. صلوات ها 14

نوشته
    2,900
    حضور
    21 روز 10 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8431

با سلام

مهدي جان تو باید برای ما دعا کنی نه ما برای تو ، به پاکیت در لانه شیاطین غبطه میخورم .

قدر خودت را بدان فعلا صبر کن واز فضل خدا ، مصلحت و عافیت را بخواه ...انه قریب مجیب .

7. صلوات ها 16

علاقه
    صحیفه کمیل عرفه
    نوشته
    390
    حضور
    14 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2073

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_852 نمایش پست ها
    سلام به همه اونایی که این متن را میخوانند.
    مهدی، دیگه 22 را دارم پر میکنم و میرم که برم توی 23.مجرد. حدود 6 ماه هست که واسه تحصیل به سیدنی_استرالیا امدم. مثل همه بچه های انجمن مذهبی نبودم اما خوب مسجدی بودم،هیئتی بودم 7-8 سال.
    نماز؟ بگیر نگیر داشت، راستش کارم گیر میکرد میخوندم.
    امام زمان؟ نه، زیاد نمیشناختمش،البته همیشه توی مسجد بهترین برنامه های مهدویت و .. را داشتیم راستش شرکت نمکردم اما یه چیزای میدونستم.
    نماز شب؟ وقتی غم و قصه داشتم، چیزی میخواستم زیاد میخونم.
    امام رضا؟ عاشقش بودم.
    دوست دختر؟ عمرا.زیر بارش نرفتم هیچ وقت.
    چرا؟ اعتقاداتم.
    خانواده ام؟ بر عکس خودم. با مسجد رفتن،هیئت رفتن، گریه شب زنده داریم مخالف نبودن، اما حال هم نمیکردن.
    این موضوع را درست کردم فقط فقط واسه اینکه بدونید به حال بچه مذهبی ها چی میاد خارج از کشور و در خانه شیطان. و مشاوران با تجربه رهنمایی کنن که خیلی بهش نیازمندم.
    اقا اینجا خیلی قشنگه، خیلی مرتبه، همه تمیز، اختلاف طبقاتی نیست، همه ماشین و خونه دارن همه خوش بختن، همه مهربون، کسی دروغ نمیگه، همه به هم اعتماد میکنن، کار فراوان، جوان بی کار نیست، فقر نیست، کار شکنی نیست، فرار از کار نیست خلاصه که توی دنیاشون همه چی هست، همه چی دارن، اما، امــــا خیلی بدبختن، خیـــــلی. معنویت صفر .
    به هرکی میرسم میگم دینت چیه؟ میگه دین یعنی چی،
    میگم خدا را قبول داری؟ میگه خدا چیه؟ یعنی چی خدا، نمیفهمم من، هرچی توضیح میدی که بابا خدا همونی هست که من و تو را افرید،دنیا را افرید کسی که همه برمیگردیم پیش اون. اصلا اینگار که نه انگار، هیچی اصلا کوچکترین معنایی براشون نداره.
    بعد میری توی زندگی هاشون که سرک میکشی میبینی وااااااای چه خبره!!! دختره دوست پسرش را میاره خونه، پسره میاره، امروز با اینن، فردا با اون. کلی دختر زیر 15 حامله شده توی خیابان میبینی.
    این حالا حالت عادیش هست.
    زن به مرد خیانت میکنه، مرد به زن.
    کوچکترین پای بندی به هیچی ندارن.
    جواناشون توی سیگار،مشروب دارن خفه میشن، سیگار کشیدنشون از دبستان شروع میشه،
    با الکل خیلی مشکل دارن خودشون اعتراف میکنن که بده، اما باز میخورن.
    حالا جالبیش اینه، خدا را قبول ندارن اما شیطان را چرا.
    واقعا درسته که میگن فرشته خدا،از دری تو بیاد، شیطان از اون در بیرون میره،باور کنید اینجا خود خود خود خانه شیطانه، فکر کنم اینقدر که شیطان پرست اینجا هستا، خدا پرست نیست.
    تا نبینید باور نمیکنید من چی میگم. این حرف ها را به کسی نمیشه زد، به یه نفر یه ذره گفتم بهم خندید... اما اینجا جایی خوبیه.
    چند وقت پیش مرکز شهر رژه همجنسباز ها بود... نمیدونید چه وضعی بود...
    فکر کنم به طور قطع میشه گفت که بیشتر از 90% اینا حرامزاده هستن...
    خلاصه اینکه ما امیدم اینجا حدود 1 سال قبل اینکه بیام ایجا از وضع جامعه،فقر،گرانی و.... دیگه سرد شده بودم به دین برامم هیچی مهم نبود میگفتم میرم اونجا عشق و حال صفا.
    خوب ما امدم،ماه های اول کمی شل بودم،بعدش یواش یواش دیدم بله،یه چیزی کم دارم، فقر معنوییت توی وجودم داد میزنه.
    هی فکر کردم، فکر کردم فکر کردم به همه اون چیزای که میدونستم، هر روز شب ایات قران،حدیث ها همه و همه جلو چشمم عبور میکرد،روانی شده بودم حس میکردم یه چیزی کم دارم، نمیدونستم چی، همه چی داشتم، ارامش، درس،خونه،موفقیت همه و همه اونم توی این سن کم اما تهه تهه دلم یه چی کم بود، نگاه به عکس حرم امام رضا میکردم اشک میریختم. دیگه دیوانه دیوانه شده بودم.
    هرچی بیشتر فکر میکردم به صحت قران،احادیث و ... بهتر و بیشتر پی میبردم.
    قشنگ میشد لمسش کرد،کتاب خوندم،سخنرانی گوش دادم تا که به این نتیجه ی رسیدم که واقعا واقعا اونی که خدا را نداره،چی داره؟ و اونی که خدا را داره چی نداره؟
    شروع کردم به نماز، نمازی که 1 ساعت بین دو رکعت گریه داشت.
    گفتنش اسونه،اما اینجا انجام دادنش خیلی سخته . شما نمیدونید اینجا چه جور جایی که! خود لانه شیطانه.
    نماز خوندم نه واسه این که مشکلی داشتم، واسه اینکه دوستش داشتم خدا را دوست داشتم، با عشق خوندم. با عشق میخونم. بعد از 23 سال زندگی امروز لذت نماز را درک کردم، واسه یک لحظه حس کردم اصلا روی زمین نیستم،شیرین ترین چیزی که ممکنه وجود داشته باشه.
    من تا تهه دنیا رفتم، بهترین جاهای دنیا را دیدم، اما خدا شاهده که یک کاشی صحن امام رضا به تمام دنیاشون می ارزد، نمیدونید چیه. وقتی دور میشی میبینی که بله حرم بچه های علی اگر تیکه ای از بهشت نیست،دری از درهای بهشته.
    واقعا دوستان شما که مثل من نیستید،ندیده و تحربه نکرده را خریدید، اما واقعا محبت اهل بیت خیلی کمک ادم میکنه از هلاکت نجاتت میده، دستت را میگیره و خودت هم میفهمی.
    حقیقت اینه که خدا جز به شیعه نگاه نمیکنه،خدا را شکر کنیم که شیعه هسیتم...بهترین دین،ارامش واقعی، زیبایی واقعی.حقیقت حق و سعادت و معنویت تو اسلامه و بس.
    ادم زورش از این میگیره که اینا که یکی در میان بچه پدر مادرشون نیستن واسه خاک مقدس ما نقشه میریزنند، جنگ جنگ میکنند، دستتون را قطع میکنیم، چشمتون را کور میکنم.مطمئن باشید اگر خدای نکرده جنگی هم بشه این جنگ بین مسلمانان هست و شیاطین.
    اینا را گفتم،اینا رو خوندید، حالا راهنمایی کنید که منی که توی همچین محیطی هستم چی کار کنم که خودم را حفظ کنم و به لطف خدا به برکت وجود اهل بیت به هلاکت نرم و بتونم به یاری حق سر بلند از این امتحانه الهی بیرون بیام؟ دوستان،مشاوران واقعا سخته، راهنمایی کنید؟ میدونم که بهترین راه ازدواجه، خوب من خیلی از خدا خواستم اما نمیده؛ شاید صلاح نیست چون نه کار دارم، نه خونه، نه ماشین نه اینده ام روشنه با این شرایط واسه چی باید بده که اون دختر هم بدبخت بشه با من.؟ حالا همه اینا به کنار من میخوام همسرم را امام زمان و خود خدا بهم بده، ما ادما سلیقه نداریم، چیزی هم نمیفهمیم اینجا کو دختر با تقوا و با ایمان؟؟؟؟؟؟ پس خودشون باید بدن.
    سلام

منم اوایل ورود به دانشگاه همچین شرایطی داشتم
    چون تو سن کم پا به دانشگاه گذاشتم
    و قبلشم تو محیط هیئت و کمی هم فضای بسته خانواده
    گفتم برم دانشگاه و خوابگاه آزاد میشم و فلان میکنم و...

ولی بعد که از فضای مسجد و هیئت دور شدم تازه فهمیدم چی رو از دست دادم
    بابا تو که استرالیا هستی و از اون بیشتر ازشون توقع نمیره
    من تو همین ایرانش هم اتاقیایی داشتم که از همه اون ...منحرفتر

تو این محیط تا تونستم تهمت و ناسزا و..رو نسبت به اعتقادانم شنیدم
    تو حسرت مونده بودم یه نماز خون پیدا کنم تو جمع...
    ((گرچه آزمایش خدا بود چون دانشگاه های دیگه و خوابگاه های دیگه بودن افرادی که یه عارف تمام بودن واسه خودشون))

تو این محیط پر گناه و بی خدا بود که من شیعه شدم

بله شیعه شدم
    قبلش به تقلید از خانواده دینداری میکردم
    ولی تو دانشگاه شروع کردم به کشف حقیقت و خدا
    به این که کدوم دین درسته
    شیعه حقه یا سنی و کلی شبهات شنیدم ور فتم پی جوابهاش
    و جوری شد که میخواستم رشته خودمو ول کنم و برم حوزه

خلاصه الان فرصت خوبی داری تا به خدا نزدیک شی

چمران مگه آمریکا نرفت؟
    شهید بابایی مگه نرفت؟
    دوست عزیزم تو هم میتونی

جدای از راه های دیگه که بهت معرفی میکنن
    من یه دوست خوب بهت معرفی میکنم
    که از این مهربونتر و عزیز تر گیر نمیاری

بچسب به دعاهای امام سجاد
    ابوحمزه صحیفه سجادیه مناجات خمس عشر و....
    دعای کمیل و عرفه و..
    اینا رو معنیاشو بخون و بزن تو قلب کفر اگر لحظه ای لرزیدی من اسممو عوض میکنم

در مورد ازدواجم برو سفارت شاید یه عالم روحانی و..بود که بتونه راهنماییت کنه
    ویرایش توسط behrooz_313 : ۱۳۹۱/۰۲/۳۰ در ساعت ۱۸:۱۳
    ای خدا ،من باید از نظر علم از همه برتر باشم،تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر می‌فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم. ای خدای بزرگ آنها که از تو می‌خواهم ، چیزهایی است که فقط می‌خواهم در راه تو به کار اندازم و تو خوب میدانی که استعداد آنرا داشته‌ام ((شهید چمران))Behrooz_313

9. صلوات ها 13

علاقه
    صحیفه کمیل عرفه
    نوشته
    390
    حضور
    14 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2073

در ضمن همین سایتهای مذهبی هم میتونن دوستای خوبی برات باشن
    روزی 10 دقیقه هم بیای میتونی روحیاتتو حفظ کنی
    انشالله که مدارج معنوی بالایی میرسی و این علومی که میخونی بهانه ای باشه برای رسیدن بخدا

خیلی خوبه بتونیم راه چمرانو ادامه بدیم
    اون شهید عزیز معنی واقعی زندگی و تحصیل و..رو خوب فهمید
    ای خدا ،من باید از نظر علم از همه برتر باشم،تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر می‌فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم. ای خدای بزرگ آنها که از تو می‌خواهم ، چیزهایی است که فقط می‌خواهم در راه تو به کار اندازم و تو خوب میدانی که استعداد آنرا داشته‌ام ((شهید چمران))Behrooz_313

11. صلوات ها 10

علاقه
    امام خامنه اي-قرآن-سنت اهل بيت -اهل بيت - امام زمان -ولاي
    نوشته
    229
    حضور
    9 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    18
    آپلود
    14
    گالری
    9
    صلوات
    1296

خیلی قشنگ بود

من تا حالا چنین جاهایی رو تجربه نکردم حتی دانشگاه رو اما یه جاهایی قرار گرفتم مثل اینجاهایی که خودت میگی می دونم چقدر سخته

راستش رو بهت بگم من حالا نشده یکبار برم امام رضا(ع) چیزی نگرم مگر اینکه صلاح نبوده و می دونم دعای همه س مثل اللهم عجل لولیک الفرج

به نظر اگه اومدی ایران تونستی برو مشهد زیارت امام رضا . از همون استرالیا هم بگی قبوله این آقایان خیلی با معرفتنن

سعی کن مطالعات و زیاد کنی و عقایدتو استدلالی یاد بگیری مثل شهید بابایی عقاید تو بروز بده تا شاید چندتا براشون سوال ایجاد بشه بیان با تو ایمان شون محک بزنن

یه دوست خوب: یه دوست 24 ساعته میخای بهت معرفی کنم " خدا "
    اونی که میگه اگه یک قدم به سمتم بیاید من یک گام میام و اگر شما یک گام به سمت من بیاید من به بدوبدو به سمت اش میام

اون می تونی بهش بگی " یا رفیق من لا رفیق له" ای دوستی که دوستی نداره .

توسلات فراموش نشه و من هم مثل خیرالبریه بهت غبطه می خورم.
    ویرایش توسط بنده ی خدا : ۱۳۹۱/۰۲/۳۰ در ساعت ۱۸:۴۴
    آن زمان که دشمن به جانمان حمله کرد شهدا ما را شرمنده کردند ، نکند این روزها که دشمن به نان مان حمله کرده شرمنده شهدا شویم.

13. صلوات ها 10

نوشته
    69
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    414

حالا همه اینا به کنار من میخوام همسرم را امام زمان و خود خدا بهم بده، ما ادما سلیقه نداریم، چیزی هم نمیفهمیم اینجا کو دختر با تقوا و با ایمان؟؟؟؟؟؟ پس خودشون باید بدن.
    [/QUOTE]

سلام
    چقدر این جمله بالا که بیان کردید زیبا بود خیلی خوشم اومد آفرین واقعأ همین درسته آفرین
    خدا یار و یاورتون باشه .ان شاالله خدا همسرتون و قسمتتونو میرسونه
    التماس دعا
    هر گز سه منبع قدرتی را که همیشه در دسترس شماست فراموش نکنید : عشق ، دعاوبخشش

15. صلوات ها 10

نوشته
    62
    حضور
    6 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    151

یه خوبی که این جوامع دارند اینه که سریع درون هر کس رو می بینی و وقتت رو صرف یکی نمی کنی که آخرش بهمی بله از اون دو رو های روزگار بوده و در ظاهر خودش رو مومن نشون داده و چون که در خلوت می روند آن کار دیگر می کنند.

شما که به خودت اطمینان داری و زندگی اون افراد هم به خودشون مربوطه و خودشون در آخرت باید جواب کارهاشون رو بدن و حداقل اگه یه مسلمان دیدی می دونی از روی انتخاب خودش و عشق و علاقه و آگاهی مسلمان شده و این افراد جزو با ایمان ترین های دنیا هستند. نیمه پر لیوان رو ببین.
    ویرایش توسط Thinker : ۱۳۹۱/۰۲/۳۰ در ساعت ۲۲:۴۲

17. صلوات ها 7

نوشته
    10,899
    حضور
    84 روز 13 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    18
    صلوات
    40511

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_852 نمایش پست ها
    سلام

با سلام
    اول که امیدوارم با توکل به خدا مشکل ساده و حساس شما حل شود! که خوب آنهم راه دارد !!حالا دوستان شاید در جریان نباشند اما بنده کاملا در جریان هستم !!البته بنده نمیدانم شرایط شما چیست و آیا اقامت دارید و یا نه!!؟
    میتوانید در پیام خصوصی عنوان کنید تا راهنمایی کنم البته در مورد شرایط ازدواج !!
    اما دوست گرامی اینهایی که فرمودید و بنده با رنگ قرمز مشخص کردم سندیت هم دارد ؟
    فکر نکنم آنقدرها هم کشوری را که وحشیهای و جانیهای تبعیدی انگلسیها به وجود آوردند به این درجات رسیده باشد !البته نمیدانم چند سالی است در آنجاید !!
    دروغ و نیرنگ و کار شکنی و حسادت و بی بندوبار وتو خون و پ
    وست این مردم لانه کرده !!
    اما در ظاهر فریبنده است !!
    این جز خصوصیات جامعه غرب
    است و محدود به استرالیا و کشورهای دیگر پیشرفته غربی نمیشود !!
    اما به جرات و با سند میتوانم از موارد بالا فقط کمی قانون مندی و ماشینیسم را قبول کنم !
    و بقیه چنین نیست از بیکاری گرفته تا فقر و تا...و....!
    یا علی ع

ویرایش توسط رضا : ۱۳۹۱/۰۲/۳۰ در ساعت ۲۲:۵۷
    حسن خزّاز گفت:از امام رضا ( عليه السّلام ) شنيدم كه فرمود:
    بعضى از كسانى كه ادّعاى محبّت و دوستى ما را دارند،ضررشان براى شيعيان ما از دجّال بيشتر است.
    حسن گفت: عرض كردم اى پسر رسول خدا( صلّى اللَّه عليه و آله و سلّم ) به چه علّت؟فرمود: به خاطر دوستى‏شان با دشمنان ما و دشمنى‏شان با دوستان ما. و هر گاه چنين شود، حقّ و باطل به هم در آميزد و امر مشتبه گردد و مؤمن از منافق باز شناخته نشود.
    ( صفات الشيعه ص 8 )

19. صلوات ها 9

علاقه
    قرآن، اهل بيت
    نوشته
    2,058
    حضور
    15 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17932

با سلام. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

احسنت به شما برادر بزرگوار. انشاالله که اهل بیت یار و یاورت باشند.
    در مورد ازدواجت هم نگران نباش. وقتی سپردی به خدا و صاحب الزمان(عج) انشاالله خودشون به موقعش یک مورد خوب و مومن نصیبت می کنن منتهی باید یه کم صبور باشی .
    انشاالله که از این امتحان الهی سربلند بیرون بیای. ما هم برای شما دعا میکنیم. التماس دعا هم داریم.
    از خلق جهان کناره کردیم *

سر رشته عقل پاره کردیم *

کس چاره ما نکرد و ما خود *

بی منت خلق چاره کردیم *

ننمود رهی بجز ره عشق *

هر چند که استخاره کردیم*

21. صلوات ها 9

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری