صفحه 1 از 34 123112131 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: سوالات و پیشنهادات محتوایی کاربران گفتگوی دینی

شروع کننده موضوع

نوشته
    266
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    4
    صلوات
    7470

سوالات و پیشنهادات محتوایی کاربران گفتگوی دینی

با سلام

با توجه به وجود کاربران بسیار فهیم در انجمن گفتگوی دینی و ایده های نابی که برای اداره بهتر انجمن دارند در این موضوع از همه عزیزان خواهشمندم پیشنهادات خود رابه صورتی که قابل اجرا باشد ارائه نمایند.

ضمنا چنانچه سوالاتی در زمینه های مختلف انجمن ایجاد شد ممنون خواهم بود در صورت تمایل در همین تاپیک مطرح فرمائید تا به مرور پاسخگویی لازم صورت گیرد . البته همانند قبل از طریق پیام خصوصی نیز در خدمت همه عزیزان هستم.

پیشنهاد های فنی رو در اینجا مطرح نکنید و در قسمت http://www.askdin.com/thread3671.html مطرح کنید

التماس دعا
    ویرایش توسط Masoomi : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴ در ساعت ۱۴:۲۲

2. صلوات ها 62

3.  

علاقه
    صحیفه کمیل عرفه
    نوشته
    390
    حضور
    14 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2073

سلام
    به نظر من خوبه گاهی که تاپیکهایی مثلا با عنوان دوستی های قبل از ازدواج و....که بیشتر از 200 صفحه رو شاید پر کنه
    و واقعا گیج کننده و پراکنده بشه
    بجای قفل کردن هر از چند گاهی چنتا کارشناس و متخصص اون بخش نکات و جملات اصلی رو با ذکر گوینده مطلب خلاصه و مفید جمع بندی کنن و مثلا 2000 پست تبدیل بشه به 100 پست کاملا مفید و عالی که خیلی از کارشناسان هم میتونن به عنوان یه منبع عالی ازش استفاده کنن
    خب گاهی اوقات یه کاربر ساده و بی سواد((غیر متخصص)) یه نکته ای اشاره میکنه که تا بحال کسی بهش فکر هم نکرده بوده

البته میدونم شاید کار سختیه
    ولی واقعا اگر اجرا بشه یه منبع علمی برای اساتید و دانشجویان هم میتونه بشه
    ای خدا ،من باید از نظر علم از همه برتر باشم،تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر می‌فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم. ای خدای بزرگ آنها که از تو می‌خواهم ، چیزهایی است که فقط می‌خواهم در راه تو به کار اندازم و تو خوب میدانی که استعداد آنرا داشته‌ام ((شهید چمران))Behrooz_313

5. صلوات ها 30

علاقه
    کسب روزی حلال
    نوشته
    458
    حضور
    7 روز 4 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    22
    آپلود
    1
    گالری
    1
    صلوات
    1768

سلام

چند تا ایراد کوچیک این سایت داره که یکیش منوی " موضوعاتی که مهم شمرده شده اند " هست که چند بار روی یک موضوع گیر میده، والا یه بار هم کافیه. حتماً هم باید روش کلیک کرد تا موضوعات مهم بعدی قابل نمایش بشه.

دومیش رنگ کادر متنی مربوط به جستجو هست که اصلا معلوم نیست و لا اقل باید یه border تیره براش بذارید.

سوم اینکه تقسیم بندی تالارها یه خورده گیج کننده است و به نظرم از این بهتر هم میشد تقسیم بندی کرد. برای مثال در بخش اخلاق و عرفان بخش رذائل با بخش فضائل، میتونن یکی بشن به نام رذائل و فضائل.

چهارم اینکه در بخش کتابخانه یک کتاب برای دانلود گذاشتم که با یکبار کلیک کردن بر روی دانلود، شمارنده 3-4 تا جلو می رود! با اینکه من اصلا دانلود نکردم و دکمه cancel رو زدم!

موفق باشید
    به گرد دروغ آنکه گردد بسی
    از او راست باور ندارد کسی

فردوسی پاکزاد

پروردگارا صبر ما را بیشتر از طاقت مسئولین سازمان سنجش قرار بده

7. صلوات ها 23

علاقه
    صحیفه کمیل عرفه
    نوشته
    390
    حضور
    14 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2073

راستی جای بخشی به نام طب اسلامی هم خیلی خالیه
    که میتونه موضوعاتی با عنوان
    حجامت
    زالو درمانی فصد
    میوه درمانی
    ذکر های شفا بخش
    اعمال مستحب و اداب غذا خوردن و...
    خودش یه انجمن مفصلی هست
    که متاسفانه فعلا جاش خالیه
    ای خدا ،من باید از نظر علم از همه برتر باشم،تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر می‌فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم. ای خدای بزرگ آنها که از تو می‌خواهم ، چیزهایی است که فقط می‌خواهم در راه تو به کار اندازم و تو خوب میدانی که استعداد آنرا داشته‌ام ((شهید چمران))Behrooz_313

9. صلوات ها 25

نوشته
    234
    حضور
    1 روز 6 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    29
    آپلود
    0
    گالری
    19
    صلوات
    1634

انتقاد که زیاده...
    ای کاش بهشون عمل میشد.

11. صلوات ها 20

نوشته
    5,227
    حضور
    68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    253
    آپلود
    48
    گالری
    41
    صلوات
    22069

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیر سایت نمایش پست ها
    اداره بهتر انجمن

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

با عرض معذرت در مورد این مطلب که فرمودید برای حقیر کمی درک آنچه که مطلوب است سخت است .

مثلا

پیشنهادی اگر داریم در رابطه با چگونگی ادامه کار انجمنها در مسیر پاسخگوئی - مثلا این روالی که هست در پاسخگوئی ایرادی دارد یا خیر و اگر دارد چگونه بهتر میشود

یا نه منظور این است که

آیا برای بهتر کردن بازدهی - بالا بردن کیفیت پاسخگوئی در انجمنها طرح جدیدی به نظرتان میرسد که در قالب مسئولیت سایت باشد در عین حال کیفیت انجمنها را بالا ببرد.

یا نه موضوع نحوه مدیریت انجمن مد نظر است
    و این چینش مدیریتی را چگونه میبینید.
    چون بخش مدیریت منابع انسانی در اداره بهتر انجمن هم در قالب این سوال است.

یاحق
    علی علیه السلام :
    خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

13. صلوات ها 17

علاقه
    خدا و همسرم و پدر و مادرم
    نوشته
    1,594
    حضور
    6 روز 8 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8697

بنام خدا.
    سلام.
    انتقاد که نمیشه کرد چون سایت عالیه ولی یکی هست:
    این تاریخ کنار پست ها به حالت قبلی باز گرده مثلاً قبلاً میگفت این پست یه هفته پیش زده شده ولی الان معلوم نیست و باید حساب کرد..
    و اما پیشنهاد:
    چون سایت مرکز پاسخگویی هست هر تاپیک دارای پاسخی صحیح و قابل قبولی از طرف کارشناس هست.بخاطر اینکه هرسری زحمت دست همکاران محترم سایت نیوفته و تاپیک ها قفل نشن یه کپی از پاسخ اصلی داده شده توسط کارشناسان به صفحه اول و زیر پست اول تاپیک با رنگ سبز مشخص بشه(مثل سایت MSDN مایکرسافت که من عاشق اینکارشم همیشه بلافاصله پاسخ سوالاتم رو اول صفحه میبینم).مثلاً اگه 5 تا پست برای پاسخ اصلی زده شده و این پست ها در صفحه 150 قرار دارن بیان صفحه اول و بازدید کننده برای پیدا کردن پاسخ تمام صفحات رو مرور نکنه.اینطوری هم دیگه نیازی نیست تاپیک قفل بشه.
    بازم اگه به فکرم رسید میگم.

15. صلوات ها 22

شروع کننده موضوع

نوشته
    266
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    4
    صلوات
    7470

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_313 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من خوبه گاهی که تاپیکهایی مثلا با عنوان دوستی های قبل از ازدواج و....که بیشتر از 200 صفحه رو شاید پر کنه
    و واقعا گیج کننده و پراکنده بشه
    بجای قفل کردن هر از چند گاهی چنتا کارشناس و متخصص اون بخش نکات و جملات اصلی رو با ذکر گوینده مطلب خلاصه و مفید جمع بندی کنن و مثلا 2000 پست تبدیل بشه به 100 پست کاملا مفید و عالی که خیلی از کارشناسان هم میتونن به عنوان یه منبع عالی ازش استفاده کنن
    خب گاهی اوقات یه کاربر ساده و بی سواد((غیر متخصص)) یه نکته ای اشاره میکنه که تا بحال کسی بهش فکر هم نکرده بوده

البته میدونم شاید کار سختیه
    ولی واقعا اگر اجرا بشه یه منبع علمی برای اساتید و دانشجویان هم میتونه بشه
    با سلام

ضمن تشکر پیشنهاد بسیار خوبی است دوستان دیگه هم اگر برای اجرایی کردم این پیشنهاد راهکار بهتری به نظرشون می رسه بفرمایند

17. صلوات ها 15

شروع کننده موضوع

نوشته
    266
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    4
    صلوات
    7470

نقل قول نوشته اصلی توسط rq-170 نمایش پست ها
    سلام

چند تا ایراد کوچیک این سایت داره که یکیش منوی " موضوعاتی که مهم شمرده شده اند " هست که چند بار روی یک موضوع گیر میده، والا یه بار هم کافیه. حتماً هم باید روش کلیک کرد تا موضوعات مهم بعدی قابل نمایش بشه.

دومیش رنگ کادر متنی مربوط به جستجو هست که اصلا معلوم نیست و لا اقل باید یه border تیره براش بذارید.

سوم اینکه تقسیم بندی تالارها یه خورده گیج کننده است و به نظرم از این بهتر هم میشد تقسیم بندی کرد. برای مثال در بخش اخلاق و عرفان بخش رذائل با بخش فضائل، میتونن یکی بشن به نام رذائل و فضائل.

چهارم اینکه در بخش کتابخانه یک کتاب برای دانلود گذاشتم که با یکبار کلیک کردن بر روی دانلود، شمارنده 3-4 تا جلو می رود! با اینکه من اصلا دانلود نکردم و دکمه cancel رو زدم!

موفق باشید
    با سلام

ضمن تشکر پیشنهاد 1،2،4 شما به مدیر محترم فنی سایت ارجاع خواهد شد تا بررسی لازم رو در موردش داشته باشند

در مورد پیشنهاد 3 چشم در اولین فرصت با کمک کارشناسان پاسخگوی عزیز سایت بررسی مجددی رو انجام خواهیم داد

التماس دعا

19. صلوات ها 17

شروع کننده موضوع

نوشته
    266
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    4
    صلوات
    7470

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_313 نمایش پست ها
    راستی جای بخشی به نام طب اسلامی هم خیلی خالیه
    که میتونه موضوعاتی با عنوان
    حجامت
    زالو درمانی فصد
    میوه درمانی
    ذکر های شفا بخش
    اعمال مستحب و اداب غذا خوردن و...
    خودش یه انجمن مفصلی هست
    که متاسفانه فعلا جاش خالیه
    با سلام

از پیشنهاد خوبتان ممنونم متاسفانه در گروه های تخصصی پاسخگویی مرکز ملی پاسخگویی گروهی جهت پاسخگویی به سوالات طبی وجود ندارد اما فکر می کنم بتوانیم برای برخی از مواردی که پیشنهاد دادید مانند اعمال مستحب و آداب غذا خوردن و ... برنامه ریزی داشته باشیم

التماس دعا

21. صلوات ها 15

صفحه 1 از 34 123112131 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)