کمک کنید-درسم ضعیف و ترم اول هم مشروط شدم

تب‌های اولیه

45 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کمک کنید-درسم ضعیف و ترم اول هم مشروط شدم

سلام دوستان خسته نباشید

به کمک واقعی و اساسی نیاز دارم

من خیلی آرزو ها واسه خودم دارم یعنی تصمیمات واسه آینده و موندم چیکار کنم سراغ کی برم

ترم 2 هستم درسم ضعیف و ترم اول هم مشروط شدم تو کلاس با هیشکی صحبت نمیکنم تقریبا روم نمیشه و جون درسا رو نمیخونم اصلا تو کلاس ساکت ساکتم چیکار کنم؟؟

تقریبا مذهبی هستم و علاقه زیادی خیلی زیادی به سیر و سلوک و عرفان و افزایش اطلاعات مذهبی دارم تاکید میکنم زیاد چیکار کنم؟؟

نیاز مالی دارم واسه ازدواج:Khandidan!::Khandidan!: واسه همین فکر کار و پولدار شدن رو هم میکنم و وارد بورس شدم چیکار کنم؟؟

روزانه هم وقت ام اینطوری میگذره :: 8 ساعت استراحت 2 ساعت عبادت و کلاس و کامپیوتر چیکار کنم؟؟

عاشق هم کلاسیم شدم و دوسش دارم ولی میترسم کس دیگه ای رو بخواد ( از من خوشش نیاد ) چیکار کنم؟؟

خواهشا هرکی میتونه کمکم کنه ،

اگه جزئیاتی هم از مشکلاتم بخواد بپرسه تا بش بگم؟؟

reza1001;218464 نوشت:
سلام دوستان خسته نباشید

من خیلی آرزو ها واسه خودم دارم یعنی تصمیمات واسه آینده و موندم چیکار کنم سراغ کی برم

ترم 2 هستم درسم ضعیف و ترم اول هم مشروط شدم تو کلاس با هیشکی صحبت نمیکنم تقریبا روم نمیشه و جون درسا رو نمیخونم اصلا تو کلاس ساکت ساکتم چیکار کنم؟؟

تقریبا مذهبی هستم و علاقه زیادی خیلی زیادی به سیر و سلوک و عرفان و افزایش اطلاعات مذهبی دارم تاکید میکنم زیاد چیکار کنم؟؟

نیاز مالی دارم واسه ازدواج:khandidan!::khandidan!: واسه همین فکر کار و پولدار شدن رو هم میکنم و وارد بورس شدم چیکار کنم؟؟

روزانه هم وقت ام اینطوری میگذره :: 8 ساعت استراحت 2 ساعت عبادت و کلاس و کامپیوتر چیکار کنم؟؟

عاشق هم کلاسیم شدم و دوسش دارم ولی میترسم کس دیگه ای رو بخواد ( از من خوشش نیاد ) چیکار کنم؟؟

سلام
دوست عزیز اولا چه رشته ای میخونی
به رشتت علاقه نداری درسته؟
همکلاسیتو سر مثلا چادری بودنش دوس داری؟
الان ترم 2 هستی
بزار چند ترم بگذره بعد ببین اون دختر سوتی میده یا نه؟
من تو این چند سال یه چیزایی تو جو دانشگاهها دیدم که قابل بیان نیست
در ضمن اکثر دخترا از پسر زرنگ و درس خون و یا حداقل معروف خوششون میاد
نه پسری که فقط آیه یاس میخونه
تو سری خوره
همه بهش حس ترحم دارن
و..
عزت نفس داشته باش
شروع کن نقاط مثبتت رو ببین و..
الان کمی سرم شلوغه
تو پستای بعد از تجربیاتم تو محیط دانشگاه میگم
یا علی ع

لا حول و لا قوة الا بالله

سلام بر شما دوست بزرگوار

reza1001;218464 نوشت:

معمولاً اين عادي هست كه اكثر دانشجوها ترمهاي اول درسشون ضعيفتره ولي تفاوتي كه شما با بقيه داريد اينه كه شما حزب الهي هستيد ، بچه حزب الهي ها هميشه بايد اول باشن
سعي كنيد بخاطر دين هم كه شده جزو نفرات اول باشيد

reza1001;218464 نوشت:

اگر واقعاً انقدر علاقه داريد ميتونيد بريد حوزه
reza1001;218464 نوشت:
نیاز مالی دارم واسه ازدواج:Khandidan!::Khandidan!: واسه همین فکر کار و پولدار شدن رو هم میکنم و وارد بورس شدم چیکار کنم؟؟

فكر ميكنم يه كم زوده كه به ازدواج فكر بكنيد محيط دانشگاه با محيطهاي ديگه فرق ميكنه ، افرادي هم كه اونجا هستن با افراد كوچه خيابون فرق ميكنن
بعيد ميدونم شمايي كه آدم ساكت و تنهايي هستيد در عرض دو ترم به شناختي از يك خانم برسيد كه بخواييد باهاش ازدواج كنيد
ولي بورس رو اساسي پايه ام ، نمرديم و بالاخره يه سهام دار پيدا كرديم :khandeh!:
برعكس تصوري كه خيلي ها از سهام دارن كه آدم يك شبه پولدار ميشه برعكس بورس ميتونه دودمان انسان رو به باد بده پس مواظب باش
[SPOILER]ولي در هر حال
پتروشيمي ها رو درياب علي الخصوص غدير و نفت و گاز پارسيان
گروه فلزات گل گهر ، چادر ملو و كنور براي مجمع
در گروه رايانه انفورماتيك و داده پردازي و ايران ارقام كه در اين قيمتهاي الآن حكم تك سهمي داره
در گروه مواد غذايي بيسكويت گرجي رو تا باز شد معطل نكن
گروه دارويي هم ايران و امين بدك نيستن
[/SPOILER]
reza1001;218464 نوشت:

8 ساعت استراحت !!!!!!!!!
خسته نميشي ؟
ورزش بكن ، مطالعه رو بيشتر كن ، بيا تو همين سايت :khandeh!:

reza1001;218464 نوشت:

عشق چيه ؟ اصلاً كي ميتونه عشق رو معني كنه
كس ديگه اي رو بخواد يعني چي ؟ يعني دوست باشه
در عرض دو ترم عاشق شدي ؟ بهت قول ميدم كه اين عشق نيست هوسه
ميخواي 10 تا از همين عشقايي كه خودم ديدم رو بگم كه آخرش چي شد
باعث ضعف تحصيليت هم همين مثلاً عشق هست
بقيه رو بعداً ميگم

behrooz_313;218501 نوشت:
همکلاسیتو سر مثلا چادری بودنش دوس داری؟
الان ترم 2 هستی
بزار چند ترم بگذره بعد ببین اون دختر سوتی میده یا نه؟

آره چون چادر هست ازش خوشم اومده

چه سوتی مگه قراره بده آخه!!!

رشتم مهندسی آب هست

20 سالمه

نقل قول:

رشتم مهندسی آب هست

20 سالمه

دوست عزیز شما دقیقا شرایط 2 سال پیش منو داری. لطفا به این تاپیک هم یه سری بزنید:hamdel:

نقل قول:
خنده توی صورت نامحرم، شوخی با نامحرم، موقع راه رفتن نگاه به چپ و راست کردن و ...
نقل قول:

توی کلاس ما هم 6-7 نفر چادری بودن، یکیشون جوراب نمی پوشید، یکیشون توی صورت نامحرم خندید، یکیشون نیم متر به هوا پرید و گفت هورااااا، یکیشون اینقدر بی شعور بود که جلوی 60 نفر با عصبانیت پرسید آخه ما چّرا نمیتونیم چند تا شوهر داشته باشیم. به اینا میگن سوتی!

كبوتر حرم;218567 نوشت:

عشق چيه ؟ اصلاً كي ميتونه عشق رو معني كنه
كس ديگه اي رو بخواد يعني چي ؟ يعني دوست باشه
در عرض دو ترم عاشق شدي ؟ بهت قول ميدم كه اين عشق نيست هوسه
ميخواي 10 تا از همين عشقايي كه خودم ديدم رو بگم كه آخرش چي شد
باعث ضعف تحصيليت هم همين مثلاً عشق هست
بقيه رو بعداً ميگم

من میتونم معنیش کنم اما نه برای کسی که بویی از عاطفه نبرده. این چه منطقیه که میگید هوسه؟ از کجا اینقدر مطمئنید؟؟؟ آیا ایشون گفت که از قیافه ی خانم خوشم اومده که انگ هوس به ایشون میزنید؟؟ یا معیارهای اسلامی برای اینکار داشتند؟
ازدواجی که دو ترم شناخت پشتش باشه بهتره یا اینکه یک ساعت دختر و پسری که هیییییچ همدیگه رو ندیدن با هم حرف بزنن و بخوان همدیگه رو توی یک ساعت بشناسن؟؟؟؟؟؟ مگه آمارهای طلاق رو نخوندید که ازدواجهای دانشجویی 2 درصد طلاق داره در حالی که 22% ازدواجهای معمولی به طلاق کشیده میشه؟؟؟

چادری بودن ملاک نیست

دلیل چادری بونشون هم ازشون بپرسید!

ببینید واقعا از عقاید اسلام چیزی بلده یا فقط تظاهر می کنه

سلام مجنون عزيز
به خانواده اسك دين خوش آمديد

Majnoon;218632 نوشت:
من میتونم معنیش کنم اما نه برای کسی که بویی از عاطفه نبرده. این چه منطقیه که میگید هوسه؟ از کجا اینقدر مطمئنید؟؟؟ آیا ایشون گفت که از قیافه ی خانم خوشم اومده که انگ هوس به ایشون میزنید؟؟ یا معیارهای اسلامی برای اینکار داشتند؟
ازدواجی که دو ترم شناخت پشتش باشه بهتره یا اینکه یک ساعت دختر و پسری که

لطف ميكنيد اينو يه بار ديگه بخونيد

reza1001;218464 نوشت:

تو کلاس با هیشکی صحبت نمیکنم تقریبا روم نمیشه و جون درسا رو نمیخونم اصلا تو کلاس ساکت ساکتم

خب اگر ايشون فقط با نگاه كردن به طرف مقابل اونقدر شناخت از اين خانم پيدا كردن كه عاشقش بشن بگيم يه كلاس عاشقي فشرده براي ليلي و مجنون بذارن
ايشون 20 سالشون هست ، شرايط طوري شده كه در اين دوره زمونه فرد 20 ساله به سختي ميتونه عاشق بشه ، تجربه من در 4 سال دانشگاه خودم و دانشگاههاي ديگه اينو ميگه
تعريف كردن عشق هم مثل داستان اون فيلي ميمونه كه در تاريكي هر كسي ميرفت يه قسمتش رو لمس ميكرد يكي پاهاش رو يكي گوشش رو يكي خرطومش رو يكي عاجش رو و هر كسي چيزي رو كه لمس كرده بود تعريف ميكرد پس شما هم نميتونيد عشق رو دقيقاً تعريف كنيد
اون عاطفه اي هم كه گفتيد بنده هم داشتم ، خانمي بودن كه بنده هم ازشون خوشم ميومد دختر چادري كه بنده چيز بدي هم ازشون نديده بودم البته عاشق هم نبودم دوست داشتم اگر قراره ازدواج كنم با اين خانوم باشه جالب اينه كه هم سن ايشون هم بودم
اين خانم الآن ازدواج كردن و من چقدر خوشحالم كه باهاشون ازدواج نكردم چون واقع بينانه كه به قضيه نگاه كردم ديدم كه هيچ سنخيتي با ايشون نداشتم

نقل قول:

چادري ها هميشه خوب نيستن مجنون عزيز حرف خوبي زدن اتفاقاً تو دانشگاه ما هم اون موقع كه درس ميخوندم يكي از بدترين دختران چادري بود
با عرض تاسف بايد بگم كه الآن چادر مد شده

Majnoon;218627 نوشت:

توی کلاس ما هم 6-7 نفر چادری بودن، یکیشون جوراب نمی پوشید، یکیشون توی صورت نامحرم خندید، یکیشون نیم متر به هوا پرید و گفت هورااااا، یکیشون اینقدر بی شعور بود که جلوی 60 نفر با عصبانیت پرسید آخه ما چّرا نمیتونیم چند تا شوهر داشته باشیم. به اینا میگن سوتی!

:ok::ok::ok:

reza1001;218464 نوشت:
.
.
ترم 2 هستم درسم ضعیف و ترم اول هم مشروط شدم .....
.
.

ببخشید , بااجازه من هم نظر بدهم :

تا فرصت برای جبران بعضی چیزها (مثل بهبود وضعیت تحصیلی ) هست سریعتر با یک مشاور که بتواند در چندین جلسه

با شما صحبت کند وبطوردقیق پیگیر مسئله تان باشد ارتباط برقرار کنید . اگر دسترسی به مشاور خوب ندارید ,من

مشاوران تلفنی 09640 از مرکزملی پاسخ گویی دینی را پیشنهاد می کنم چون یکبار شاهد مشاوره دادن غیرشرعی

یک مشاور روانشناس به یک بنده خدا بوده ام که بعدا" خدا را شکر می کرد که به حرف مشاور مذهبی 09640گوش داده

است نه آن مشاورغیرمذهبی که او را دعوت به در آمدن از چاله و افتادن در چاه می کرد ......

هرچه سریع تر اقدام کنید کمتر رنج می کشید .

موفق باشید.

اها اقایون من منظور این دوستمون رو فهمیدم.این دوستمون چون درسش ضعیفه میخواد زودتر ازدواج کنه تا با
کمک همسرش با هم دیگه درس بخونند.یه جوری به هم کمک کنند.هم اون خانم درسشو بخونه هم ادوست گرامی.
خیلی کار خوبیه.افرین

بالاخره ازدواج تورو تشویق میکنه که به سمت درس بری

[="Blue"][="Blue"]

taliya;218764 نوشت:
اها اقایون من منظور این دوستمون رو فهمیدم.این دوستمون چون درسش ضعیفه میخواد زودتر ازدواج کنه تا با
کمک همسرش با هم دیگه درس بخونند.یه جوری به هم کمک کنند.هم اون خانم درسشو بخونه هم ادوست گرامی.
خیلی کار خوبیه.افرین

سلام علیکم
مدیونت کردم اگه ازدواج کنه درسشو ادامه بده !!!!!!:Moteajeb!:
تشویق نکنین بچه مردم بدبخت میشه اول جوونی!:Cheshmak:
بشین سر درست دیگه برادر من چی می خوای از زندگی؟
ترم اول همیشه همینطوریه.باید به خودت بیای خوب بخونی. یعنی چی که تو کلاس ساکتم. اصلن نباید بزاری کسی حرف بزنه تو کلاس. بحث کن. رقابت کن. سوال بپرس. تو درس یاد گرفتن باید پررو باشی.
ما همسن تو بودیم نمی دونستیم ازدواج و با کدوم ج می نویسن.:khaneh:
یه خورده م این خوابتو کم کن.:ok:
یا علی
[/][/]

راستشو بخواید با نامحرم صحبت میکنه با همکلاسی ها اونم اوایل و گهگاهی هم میخنده

اما من به خاطر حجابشون و زیبایشون و خوش خنده بودنش ازش خوشم اومده حالا چیکار کنم موندم!!!!!!

من مشکلات دیگه ای هم دارم چرا فقط رو این موضوع زوم کردید

سیده رقیه;218768 نوشت:
سلام علیکم
مدیونت کردم اگه ازدواج کنه درسشو ادامه بده !!!!!!
تشویق نکنین بچه مردم بدبخت میشه اول جوونی!
بشین سر درست دیگه برادر من چی می خوای از زندگی؟
ترم اول همیشه همینطوریه.باید به خودت بیای خوب بخونی. یعنی چی که تو کلاس ساکتم. اصلن نباید بزاری کسی حرف بزنه تو کلاس. بحث کن. رقابت کن. سوال بپرس. تو درس یاد گرفتن باید پررو باشی.
ما همسن تو بودیم نمی دونستیم ازدواج و با کدوم ج می نویسن.
یه خورده م این خوابتو کم کن.

خواهر من عشق که سن و سال حالیش نمیشه البته یه خورده ته دلم میترسه ولی بازم امید دارم

مگه 8 ساعت خواب زیاده پس چند ساعت بخوابم؟

مطالعه من خیلی کم هستش نمیدونم چیکار کنم اصلا حوصلم نمیشکشه ؟؟

راستش خودم بزرگترین مشکلم رو پیدا کردم ولی نمیدونم چه طور حلش کنم

بزرگترین مشکل من اینه که فکرم خیلی خیلی زیاده یعنی فکرم مشغوله خیلی زیاد فکر میکنم و خیلی خیلی کم عمل میکنم

و نمیدونم چه طور حلش کنم این مشکل رو!!!!

reza1001;218769 نوشت:

اما من به خاطر حجابشون و زیبایشون و خوش خنده بودنش ازش خوشم اومده حالا چیکار کنم موندم!!!!!!

من دیگه هیچ حرفی برای گفتن ندارم
[spoiler]این خودش کلی حرف بود[/spoiler]

reza1001;218769 نوشت:
من مشکلات دیگه ای هم دارم چرا فقط رو این موضوع زوم کردید

بخاطر اینکه نگفتید
بفرمایید بقیه مشکلاتتون چیه

[="Blue"]

reza1001;218771 نوشت:

خواهر من عشق که سن و سال حالیش نمیشه البته یه خورده ته دلم میترسه ولی بازم امید دارم
مگه 8 ساعت خواب زیاده پس چند ساعت بخوابم؟
مطالعه من خیلی کم هستش نمیدونم چیکار کنم اصلا حوصلم نمیشکشه ؟؟
راستش خودم بزرگترین مشکلم رو پیدا کردم ولی نمیدونم چه طور حلش کنم
بزرگترین مشکل من اینه که فکرم خیلی خیلی زیاده یعنی فکرم مشغوله خیلی زیاد فکر میکنم و خیلی خیلی کم عمل میکنم
و نمیدونم چه طور حلش کنم این مشکل رو!!!!

سلام
بله که عشق به سن و ساله. عاشقی تو سن پایین عشق نیست یه جور (نمی خوام اسمشو بزارم هوس) دوست داشتنه که از بعضی رفتار های طرف مقابل بوجود میاد. حالا اون خانوم شاید خصوصیاتی داره که شما الان خوشتون اومده ولی مسلما در آینده وقتی که شما به بلوغ فکری رسیدید اون چیزی نخواهد بود که می خواستید.
اینکه چادریه اصلا ملاک مهمی نیست. شاید به اجبار خانواده چادر روسرشه. بیرون از دانشگاه دیدیش چه شکلیه تا الان؟ خیلی از هم دانشگاهیای ما تو دانشگاه بسیار حجابشون خوبه و تو خیابون....
پیشنهاد من اینه سعی کنید کمتر ببینیدشون. رد بشید نگاه نکنید. تو کتابخونه خودتون و سرگرم کنید.
اصلا وابسته نشید . وای اگه الان تو دانشکده نباشه چی... وای اگه نبینمش... وای فلان وای بیسان:Moteajeb!:
اتفاقا شما اگه از اون خانوم خوشتون اومده باید شدیدا درس بخونید و تلاش کنید تا بچشم بیاید.کز کردن تو یه گوشه و همش فکر کردن ,نه شما رو به اون خانوم میشناسونه نه خودتون و به جایی تو زندگی میرسونه.من خودم به عنوان یه خانوم اگه پسر مشروطی (البته ببخشید) هم دانشکده ایم بیاد طرفم بهم پیشنهاد ازدواج بده با لنگه کفش جوابشو میدم.:kill: فک کنم نظر اون خانومم همین باشه.:ok:
بیشتر فک کن برادر من. (نه فکر الکی ها- نری تو فکر به زندگی با اون خانوم فکر کنی!) من خواهر بزرگتر شما یه چیزایی تو دانشگاه دیدم. خیر سرم 6 سال دانشگاه بودم.
خواب 8 ساعت برا یه دانشجو زیاده. دو ساعتشو کم کنی حله.:Cheshmak:
یا علی

[/]

كبوتر حرم;218777 نوشت:
بخاطر اینکه نگفتید
بفرمایید بقیه مشکلاتتون چیه

ایناست::

نیاز مالی دارم واسه ازدواج واسه همین فکر کار و پولدار شدن رو هم میکنم و وارد بورس شدم چیکار کنم؟؟

واسه درس خوندن باید ارامش ذهنی داشته باشی و بدور از دغدغه که نداری پس اول بدنبال حل مشکلات باش بعد با خیال راحت درستو بخون ..... در این بین منم یه سوال از کارشناس بپرسم . هر کسی رو دیدم که دوران تحصیل ازدواج کرده بود ناراضی بود به منم می گفتن اصلا فکر عشق و دوست داشتن نکن وگرنه بدبخت میشی ... سوالم اینه که نظر شما در مورد ازدواج در زمان تحصیل و دانشجویی چیه ؟

taliya;218764 نوشت:
خیلی کار خوبیه.افرین

بالاخره ازدواج تورو تشویق میکنه که به سمت درس بری

این از اون حرفهاست
حالا نمیتونه با کمک یه آقا مشکل درسیش رو برطرف کنه ؟
اتفاقاً من دو تا دوست داشتم که هر وقت سه تایی با همدیگه درس میخوندیم اون درس رو زیر 19 نمیشدیم آقا هم بودن

reza1001;218781 نوشت:
ایناست::

ترم 2 هستم درسم ضعیف و ترم اول هم مشروط شدم تو کلاس با هیشکی صحبت نمیکنم تقریبا روم نمیشه و جون درسا رو نمیخونم اصلا تو کلاس ساکت ساکتم چیکار
کنم؟؟

اینا که کپی پست اولته که تقریباً جواب داده شد
تا حدودی برای ترم های اول عادیه معدل ترم اول خودم 13 شد ترم آخرم 18/5
البته به شرطی که خودت هم بخوایی که بهتر بشه

reza1001;218781 نوشت:

حوزه
reza1001;218781 نوشت:
نیاز مالی دارم واسه ازدواج واسه همین فکر کار و پولدار شدن رو هم میکنم و وارد بورس شدم چیکار کنم؟؟

اینم که شدید پایه ام
تازه کاری ؟
سوالی از بورس داشتی بتونم کمکت میکنم
فعلاً که بازار خرابه ولی پتروشیمی ها پایین ندارن

reza1001;218781 نوشت:

اینم که گفتم

سلام دوست عزیز

یه نصیحت دوستانه می کنم تازه اوضاع کارت معلوم نشد زود ازدواج نکن

گفتی نیاز مالی داری و وارد بورس شدی آیا از بورس اطلاع داری اگر نه اشتباه کردی من خودم 8 سال در بازارهای مالی هستم سرمایه گذاری در بورس علم بالا و سرمایه بیکار میخواهد و بعنوان شغل دوم محسوب میشه پیشنهاد میکنم در ابتدا در یه جایی مشغول بشی بعد به فکر ازدواج باشی

ختما حتما باشگاه برو دوستان جدید میگری و شاداب میشی

موفق باشی

كبوتر حرم;218679 نوشت:

خب اگر ايشون فقط با نگاه كردن به طرف مقابل اونقدر شناخت از اين خانم پيدا كردن كه عاشقش بشن بگيم يه كلاس عاشقي فشرده براي ليلي و مجنون بذارن
ايشون 20 سالشون هست ، شرايط طوري شده كه در اين دوره زمونه فرد 20 ساله به سختي ميتونه عاشق بشه ، تجربه من در 4 سال دانشگاه خودم و دانشگاههاي ديگه اينو ميگه

خوب توی اون لینکی که من دادم و مشکلم رو مطرح کردم اینا رو بگو، منم 20 سالم بود که اونجوری شناختمش(لینکی که دادم). بحث تجربه اگه باشه حدود 7 میلیارد تجربه در جهان در این مورد میتونه وجود داشته باشه! بحث روانشناسی هم اگه بخواهیم مطرح کنیم میگن " بلوغ فکری " نمیگن " بلوغ جسمی ".
موفق باشید

reza1001;218464 نوشت:
سلام دوستان خسته نباشید

نیاز مالی دارم واسه ازدواج:khandidan!::khandidan!: واسه همین فکر کار و پولدار شدن رو هم میکنم و وارد بورس شدم چیکار کنم؟؟

سلام
می دونی پسر مهم ترین چیزی که قبل از ازدواج باید بدونی اینه که خودتو بشناسی.
ای موضوع خیلی مهمی هست. این که استعداد نداری که نمره نمی گیری یا نه پشتکار نداری.
دقیقا از چیه اون دختر خوشت اومده؟
چه قدر برای رسیدن به آرزوهات حاضری تلاش کنی؟
کی هستی؟
اگه بخوای تو یه جمله خودتو معرفی کنی چه صفتی به خودت نسبت می دی؟
چی می خوای؟
چرا کم حرفی ؟
به نظر من برای زندگی کردن باید حرف زد. تا نتونی حرف بزنی نمیتونی نیازهات رو برآورده کنی.
من تقریبا با هیچ کدام از دختر های دانشگامون حرف نمی زنم. ولی یکی دوبار که پیش اومد ، اون چیزی که ته دلم بود رو گفتم. این مشکل رو حتما حل کن. اگه حرفی به ذهنت رسید که از نگفتنش یک نفر ضرر می کنه ،حتما اون رو بگو.
برا ازدواج ، رکن اول پوله.این که بتونی خرج یکی دیگه رو علاوه بر خودت بدی. اگه نداری قید ازدواج رو بزن.
خود من هم دو سال پیش فک کردم عاشق یه دختر ام. کله ام هم داغ بود . نزدیک بود بهش پیشنهاد هم بدم. الان هر روز اون دختر رو با یه پسری می بینم. و به خودم می گم چه قدر خوب شد که این حماقت رو نکردم.
اما اگه خودت رو خوب شناختی و برای ساختن یه زندگی خوب تلاش کنی ( نه این که حتما نمره ی 20 بگیری و تو دانشگاه بهترین باشی ) و فهمیدی اون دختر هم همون کسی هست که می خوای ، معطلش نکن.

من هم همدم خودم دارم هم درسم خوبه تو دانشگاه
بشرطیکه رابطت سالم پاک باشه
یه معلم ریاضی داشتیم که خوب میگفت:
میگفت بخوان بخوان باز هم بخوان....

سلام علیکم جمیعا

والله هر وقت مشکلی برای من پیش می آید که جدی است.

فقط یک دعا میکنم مشکلم حل میشود و آن این دعاست

سجده میکنم و چنین میگویم.
خدایا در کارم مشکل و دشواری ای پیش آمده یاریم کن که تو سهل کننده و آسان کننده مشکلاتی.

اگر مطلبی یا درسی باشد که نمیفهمم یا جائی باشد که احساس استاصال میکنم این دعا را میخوانم و چیزی نمیگذرد که آن مطلب یا درس برایم سهل میشود و یا آن مشکل برای همیشه حل میشود.

بزرگان دو رکعت نماز نیاز میخواندند مثل بو علی سینا که حتی میگفت گاها وضویم تمام نمیشد آن مشکل حل میشد.

یاحق

نمیدونم چرا زووم کردین روی سنّ این بنده خدا!

آقا رضا چه رشته ای هستین؟
چقدر در روز خیال پردازی می کنید و شخصیت خودتون رو کوچیک و شخصیت اون دختر رو بالا می برید؟
قبل از کنکورت رو به یاد داری؟ اون خاطرات رو مرور کن و به پیشرفت فکر کن، پیشرفت درسی به همه کاری میاد، اگه بری خواستگاری بخوای خودت رو معرفی کنی چی میگی؟:
اینجانب آقا رضای گل گلاب، ترم 2 ی رشته ی فلان هستم که یک ترم مشروط شده ام و در درسهای خویش ضعیف می باشم! 20 سالمه! چنین شخصی از خواهرم خواستگاری کنه از پنجره ... بیییییییییپ.
پدرت پولداره یا متوسطه؟ خونه تون از خودتونه یا اجاره ایه؟ دانشگاه آزادی یا دولتی؟ اگه آزادی که اشتباه کردی که به همین راحتی خیال میکنی طرف مذهبیه.
اگه قصد ازدواج داشتی موقع نماز خوندنشم چک کن، با چه تیپ آدمایی میگرده؟

كبوتر حرم;218679 نوشت:

با عرض تاسف بايد بگم كه الآن چادر مد شده

:ok::ok::ok:

تاسف واسه چادری شدن جامعه!!!!!:Moteajeb!::Moteajeb!:

RQ-170;218884 نوشت:
نمیدونم چرا زووم کردین روی سنّ این بنده خدا!

آقا رضا چه رشته ای هستین؟
چقدر در روز خیال پردازی می کنید و شخصیت خودتون رو کوچیک و شخصیت اون دختر رو بالا می برید؟

پدرت پولداره یا متوسطه؟ خونه تون از خودتونه یا اجاره ایه؟ دانشگاه آزادی یا دولتی؟ اگه آزادی که اشتباه کردی که به همین راحتی خیال میکنی طرف مذهبیه.
اگه قصد ازدواج داشتی موقع نماز خوندنشم چک کن، با چه تیپ آدمایی میگرده؟

rq-170 زدی وسط خال سیاه هر روز فکرم همینه که تو گفتی خودم رو کوچیک طرف بزرگ

رشتم مهندسی آب هستش دانشگاه دولتی درس میخونم

نمیدونم نماز میخونه یا نه ؟!

دوستاشم تقریبا همشون مانتویی هستن 2 تاشونم که ابرو برداشته و آرایش و .....

آخه مشکل اینجاست رفیقای خارج دانشگاه منم فشن و ابرو برداشته و اینان(پسرنا)

و مشکل منم یه جورایی به رفیقام برمیگرده که اونا مثه من اینقدر حزب اللهی نیستن البته همه

رفیقام چه داخل دانشگاه چه خارج دانشگاه همشون مخالف مذهبی شدن زیاد هستن میگن

متوسط باش

و منم کلا چیزی به اسم طرف مذهبیه را قبول ندارم به نظرم یه چیز مسخره ای هست نماز و روزه

و قرآن و ...... همش وظیفه ماست پس نمیشه گفت یارو مذهبیه که داره این کار هارو میکنه این

که طرف مذهبیه همه چیو خراب میکنه

یکیم اینکه من چه تو دانشگاه و چه بیرون که با دوستامم هیچ کدوم شوخی های درست نمیکنن یعنی تو شوخی هاشون همه جور حرفی میزنن و من دوست دیگه ای جز اینا ندارم داخل دانشگاه که باور میکنید تو کلاس 20 و چند نفره آدم حزب اللهی نداریم اگه باشه منم که اونم اگه خدا قبول کنه

و منم واسه این که زیاد از بچه ها دور نباشم باهاشون کنار میام تو حرف زدن تو شوخیها ((یعنی گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو ))
البته افراط نمیکنم

حالا ببینید واسه یه آدم این شکلی تو این موقعیت دختری با این شرایط رو مطلوب میبینه دیگه

rq-170;218885 نوشت:
تاسف واسه چادری شدن جامعه!!!!!:moteajeb!::moteajeb!:

تا زماني كه چادري ها چادر رو براي حفظ حجاب استفاده ميكنن چيز خوبس هست ولي مشكل زماني بوجود مياد كه چادر مثل خيلي از لباسها مد ميشه
وقتي دختر مد پوشي فلان لباس رو ميپوشه و هر كاري ميكنه وقتي كه چادر هم مد ميشه چادر سر ميكنه و همون كار رو ميكنه و وقتي دوباره لباس ديگه اي مد ميشه ميگن اين همون دختري كه تا ديروز چادر سر ميكرد ببين حالا چي شده و اينجوري ميشه كه آبروي چادر هم ميره

reza1001;218917 نوشت:
rq-170 زدی وسط خال سیاه هر روز فکرم همینه که تو گفتی خودم رو کوچیک طرف بزرگ

برادر من چرا بخاطر يه دختر خودت رو كوچيك ميكني
ارزش شما خيلي بيشتر از اين هست كه خودت رو كوچيك كني
بزرگي انسانها به تقواشون هست

reza1001;218917 نوشت:
rq-170دوستاشم تقریبا همشون مانتویی هستن 2 تاشونم که ابرو برداشته و آرایش و .....

حضرت رسول (ص) :‌رفتار انسانها را با دوستانشان بسنجيد
البته اين اصلاً دليلي بر بد بودن اين خانم نيست ولي مطمئن باشيد اگر هدفشون تحت تاثير قرار دادن دوستانشون نباشه خودشون تحت تاثير قرار ميگيرن

reza1001;218917 نوشت:
rq-170رفیقام چه داخل دانشگاه چه خارج دانشگاه همشون مخالف مذهبی شدن زیاد هستن میگن
متوسط باش

اين رفيقاتون كه ميگن متوسط باش خودشون نماز هم ميخونن چون به قول خودتون نماز خوندن وظيفه هست
عزيز جان ما چيزي به اسم متوسط نداريم همه ما يا در حزب الله هستيم يا در حزب شيطان و لاغير

reza1001;218917 نوشت:
rq-170و منم کلا چیزی به اسم طرف مذهبیه را قبول ندارم به نظرم یه چیز مسخره ای هست نماز و روزه
و قرآن و ...... همش وظیفه ماست پس نمیشه گفت یارو مذهبیه که داره این کار هارو میکنه

ولي از اونجايي كه مذهب ما اين دستورات رو داده پس هر كسي اين كارها رو انجام بده ميشه مذهبي

reza1001;218917 نوشت:
rq-170یکیم اینکه من چه تو دانشگاه و چه بیرون که با دوستامم هیچ کدوم شوخی های درست نمیکنن یعنی تو شوخی هاشون همه جور حرفی میزنن و من دوست دیگه ای جز اینا ندارم داخل دانشگاه که باور میکنید تو کلاس 20 و چند نفره آدم حزب اللهی نداریم اگه باشه منم که اونم اگه خدا قبول کنه

اگر هدفتون از اين دوستي هاتون تحت تاثير قرار دادن و اصلاح دوستانتون نباشه توصيه ميكنم حتماً حتماً ازشون فاصله بگيريد چون مطمئن هستم كه تحت تاثير قرار خواهيد گرفت
عضو بسيج محل يا دانشگاه هستيد ؟ درسته كه خيلي ها بخاطر مزاياي بسيج عضو ميشن ولي هنوز بچه هاي خوب زياد داره
جنس جنس رو پيدا ميكنه ، با وجود اينكه خودم عضو بسيج نبودم ولي بهترين دوستانم از بسيج هستن ، اولين دوستي كه در دانشگاه پيدا كردم الآن فرمانده بسيج هست
البته دوست ارازل و اوباش كم نداشتم و ندارم ولي وقتي ميديدم ديگه نميتونم براش كاري بكنم ازش فاصله ميگرفتم

reza1001;218917 نوشت:
rq-170و منم واسه این که زیاد از بچه ها دور نباشم باهاشون کنار میام تو حرف زدن تو شوخیها ((یعنی گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو ))

به شدت تاكيد ميكنم به شدت مخالف اين ضرب المثل هستم
خواهي نشوي رسوا همرنگ حق شو نه جماعت ، شايد جماعت دزد بودن شما هم دزد ميشي ؟ ولي اگر همرنگ حق باشي حق هم سربلندت ميكنه ، بيشتر از هزار بار فقط براي خودم اتفاق افتاده
چرا تو همرنگ اونا ميشي اونا رو همرنگ خودت كن
يا به قول استاد سركار صبا خواهي نشوي همرنگ رسواي جماعت شو

نقل قول:
خواهي نشوي همرنگ رسواي جماعت شو
:ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok:
==================================
پس نتیجه میگیریم که حرفهای کبوتر حرم، بیراه نبود.
دوست عزیز بچسب به درسهات. معدّلت رو ببر بالای 16 و خودت رو درگیر این چیزها نکن. زندگینامه ی دکتر چمران رو هر هفته بخون و اون رو الگو کن برای خودت.
خدا بیامرزه مرحوم مولوی رو که در دیوان شمس چه قشنگ میگه:
[="Arial"]
گر چشم تو بربست او، چون مهره‌ای در دست او
گاهی بغلطاند چنین، گاهی ببازد در هوا

گاهی نهد در طبع تو، سودای سیم و زر و زن
گاهی نهد در جان تو، نور خیال مصطفیٰ

این سو کشان سوی خوشان، وآن سو کشان با ناخوشان
یا بگذرد یا بشکند کِشتی در این گرداب‌ها

یه نکته رو یادم رفت بگم:

[spoiler][="red"]اصلاً [/]موسیقی گوش نکن، چه با کلام چه بی کلام[/spoiler]

سلام
اصل مثل این شکلیه
خواهی نشوی رسوا....هم شان جماعت شو

reza1001;218464 نوشت:
سلام دوستان خسته نباشید

به نام خدا و سلام

اي كاش مسائل و مشكلاتتون را به ترتيب اولويتي كه در ذهنتون بود مطرح مي كرديد.
ظاهرا از مشكل تحصيلي رنج مي بريد .
مشكل ديگر شما در مورد علاقه منديتون به يك همكلاسي هستش .

و در جاي ديگري فرمودين كه زياد فكر مي كنيد و خيلي دغدغه ذهني داريد .

بنده زماني كارشناس برنامه ريزي درسي بودم و خوب ميدونم كه اگر براي مطالعه نظم و برنامه ريزي دقيق داشته باشيد و طبق يك برنامه ي منسجم عمل كنيد به خوبي در درس و دانشگاه به موفقيت خواهيد رسيد .

اينكه در دانشگاه قبول شده ايد يك امتياز است براي شما و نشان از پشتكار و تلاش و هوش در حد طبيعي و يا احتمالا بالاتر از حد نرمال داريد .

مسئله اي كه هست اين كه متاسفانه به دلايلي كه ما نمي دانيم شما اعتماد به نفس پائيني داريد .
شايد علت اين موضوع كم رويي بيش از حد شماست ، كه باعث شده در جمع كم حرف و ساكت به نظر بيائيد .
البته بايد در مقام يك دانشجو بتوانيد در مواقع مورد نياز در بحث ها شركت كنيد و نتيجه گيري نمائيد .

دوست خوبم پيشنهاد بنده به شما اين است كه سعي كنيد قبل از اينكه به دنبال انتخاب همسر باشيد در مورد خودتون ، خواسته ها و معيارهاتون شناخت كافي به دست بياريد .

تحقيق و بررسي كنيد ، سرگذشت ها و زندگينامه ها را بخوانيد . با افراد با تجربه ؛ متعهد و با ايمان و به خصوص با مشاورين امين همفكري كنيد و از آنها كسب تجربه كنيد .
زماني كه خودتون را تا حدودي شناختيد و نقايصي را كه ذكر كرديد برطرف نموديد و تقريبا به ارامشي رسيديد ؛ بعد در شرايطي كه احساس كرديد ميتوانيد يك زندگي را اداره كنيد به فكر ازدواج و انتخاب همسر باشيد .

اگر شما با در كمال آرامش و با منطق و بينش معيارهايي را براي همسر آينده تان در نظر گرفتيد و بعد كساني را كه بيشتر با معيارهاي شما همخواني دارند انتخاب كرده و به سراغ بهترينشان برويد خيلي بهتر و موفق تر خواهيد بود تا اينكه ابتدا به خانمي كه نمي شناسيدش علاقه مند شويد و بعد سعي كنيد او را با معيارهاتون تطبيق بدهيد.
چرا كه قطعا اين علاقه مانع تصميم گيري درست و دقيق شما خواهد شد .

بعد ها كه در جريان زندگي مشترك قرار گرفتيد و اين دغدغه ها تا حدودي كم شد و زندگي روال عادي خودش را پيدا كرد خيلي دير است براي اينكه همسرتون را بسنجيد كه ايا معيار ها را داشته يا خير ؟!

چه بسا اقايوني كه بعد از ازدواج با بسياري از رفتارهاي همسرانشون مخالفند و چه بسا خانم هايي كه در جواب همسرانشون مي گويند : ما از اول همينطور بوديم ، چشمانت را خوب باز مي كردي!!!

گل نرگس;219230 نوشت:
سعي كنيد قبل از اينكه به دنبال انتخاب همسر باشيد در مورد خودتون ، خواسته ها و معيارهاتون شناخت كافي به دست بياريد .
تحقيق و بررسي كنيد ، سرگذشت ها و زندگينامه ها را بخوانيد . با افراد با تجربه ؛ متعهد و با ايمان و به خصوص با مشاورين امين همفكري كنيد و از آنها كسب تجربه كنيد .
زماني كه خودتون را تا حدودي شناختيد و نقايصي را كه ذكر كرديد برطرف نموديد و تقريبا به ارامشي رسيديد ؛ بعد در شرايطي كه احساس كرديد ميتوانيد يك زندگي را اداره كنيد به فكر ازدواج و انتخاب همسر باشيد .

دکتر فرهنگ تو یه سخنرانیشون نحوه شناخت خودتون و فرد مورد علاقتونو توضیح دادن که واقعا فرمول ساده و راحتی بود
میگفت یه کاغذ بردارید و یه جدول توش بکشید
و تو ستون اول اسم افرادی که باهاتون نزدیک هستن و صمیمی و شما دوسشون دارید رو بنویسید
و تو ستونای بعدی به ترتیب خصوصیات خوب و تو بعدی خصوصیات بدشون رو بنویسید
و اخر میبینید که مثلا از 10 نفر انتخاب شده
6 نفرشون رو بخاطر مهربونیشون باهاش صمیمی هستید
و 4 نفر رو بخاطر خنده رو بودن و مثلا 3 نفر رو بخاطر دین داری و معنویت
و...
پس میشه گفت شما اول از ادمای مهربون و بعد خنده رو و بعد با ایمان خشوتون میاد
و همچنین اون خصوصیات بد هم خصوصیاتی هست که احتمال خیلی زیاد خودتون هم به اون خصوصیات مبتلا هستید و..

البته من یه سخنرانی گوش کردم و شاید خوب تو حاظم نمونده باشه ولی فکر کنم کلیت بحث همین بود

گل نرگس;219230 نوشت:
مسئله اي كه هست اين كه متاسفانه به دلايلي كه ما نمي دانيم شما اعتماد به نفس پائيني داريد . شايد علت اين موضوع كم رويي بيش از حد شماست ، كه باعث شده در جمع كم حرف و ساكت به نظر بيائيد . البته بايد در مقام يك دانشجو بتوانيد در مواقع مورد نياز در بحث ها شركت كنيد و نتيجه گيري نمائيد .

دانشجو وقتی درسش ضعیفه و مثلا یه خانمی هم تو کلاس هست که دوست داره خودش رو پیش اون خوب نشون بده و فراری از این هست که استاد سوالی یا تکلیفی از این بخواد که این بلد نباشه و نتونه از عهدش بر بیاد
و بخاطر همین پیش دختر سر افکنده بشه
واسه همین هی تو کلاس گوشه گیر تر میشه و کمتر تو جریان کلاس شرکت میکنه و بیشتر آسیب میبینه

بدون شک اگر یه همت کنه و از خدا کمک بخواد خدا تو درسا کمکش میکنه و میتونه خودشو تو کلاس نشون بده

نقل قول:

البته اینم بگم که خیلی از این عاشق شدنها
عشق واقعی نیست
و نشانه نزدیک بودن و در شرف بودن نیاز شدید به ازدواجه
که خودشو تو این دل بستگی ها نشون میده
طرف دنبال یه مونس و و یار میگرده
و تو کوچه و خیابون مثلا هر خانم چادری جوونی رو میبینه تو ته دلش میگه اخ....
خدایا...
هی....
و متاسفانه بد دردی هم هست
باید بهش پپاسخ داده بشه وگرنه ممکنه دست به انتخابهای عجولانه و سطحی بزنه

شاید بد نباشه به خانوادتون بسپارید یه خانم هم کفو مذهبی براتون پیدا کنن

اینم بگم که من خودم به خشصه اون خانم حزب اللهی که تو ذهنم بوده رو تو قشر دانشجویی ندیدم
البته کمی هم تو این زمینه سخت گیر و غیرتی هستم

انشالله همه جوونامون عاقبت بخیر شن
الهی آمین

rq-170;219069 نوشت:
اصلاً موسیقی گوش نکن، چه با کلام چه بی کلام

فقط مداحی گوش میدم خیلی خیلی کم گهگاهی چی بششه یه آهنگی هم گوش کنم البته قبلا اینطوری نبودا الان یه سالی میشه که زدم تو خط مداحی

reza1001;219344 نوشت:
فقط مداحی گوش میدم خیلی خیلی کم گهگاهی چی بششه یه آهنگی هم گوش کنم البته قبلا اینطوری نبودا الان یه سالی میشه که زدم تو خط مداحی

کلّا منظورم این بود که در زمان گوش دادن موسیقی، مداحی و ...،اینجوری نباشد که به قول علّامه جعفری، خیال پردازی ما را تقویت کرده و ما را از چیزی که هستیم بالاتر و یا پایین تر ببرد:

علّامه محمدتقی جعفری;219344 نوشت:

« درست است که تحریک مثبت و تشجیعی را که موسیقی انجام می دهد ما را از موجودیت حقیقی خود یک گروه نوسانات بالاتر می برد، ولی هنگامی که موسیقی تمام می شود یک سرازیری حقیقی در خود احساس می کنیم ولی می بینیم که موسیقی سایه ای از ما برای ما ساخته و آنرا بالا برده بود. اکنون شبح مصنوعی از بین رفته و واقعیّات با همان خشونت برای ما نمودار می شود.»

اگر می بینید برخی مدّاحی ها هم چنین اثری دارند، باز هم کمتر گوش کنید بهتر است

موفق باشید

reza1001;218781 نوشت:

من هم مثل شما کم کاری میکردم و معدلم ترم اول نزدیک 13 بود،اما در مورد رشتم و کارایی هاش تحقیق کردم تو اینترنت (چون بدون هیچ علاقه و اطلاعاتی انتخاب کردمش (قضیه داره) ) و کم کم علاقمند شدم تا جایی که 4 ترم آخر جزو شاگردان ممتاز بودم و به خیلی از دوستان در درس هاشون کمک میکردم.
در مورد بیکاری و فکر و خیال هم بهت توصیه میکنم با رفتن به کلاس های مرتبط با رشته ات (یا رشته مورد علاقت) در فنی و حرفه ای خودتو سرگرم کن،هم چیزی یاد میگیری که واسه آیندت خوبه هم از بیکاری و فکر و خیال در میای
و اما یه تجربه تلخ هم بگم از این علاقه های دانشگاهی:
ترم 6 با یکی از همکلاسی هام که واقعا عالی بود از نظر اخلاقی،آشنا شدم خانواده ها هم با هم دیدار کردند ما در مرحله تحقیق بودیم که 2شب بعد اون دیدار گفت مامانم خیلی به استخاره اعتقاد دارن،استخاره کردند بد اومد!!!!!!
همه چی رو یک طرفه قطع کردند و حتی یه زنگ نزدند عذر خواهی کنند (در حالیکه قبلش دم به دقیقه به هوای احوال پرسی مادرش زنگ میزدند)!
الانم یک سال گذشته و اون به سرعت ازدواج کرد و من ......
پس مراقب باش تجربه تلخ دیگران رو تجربه نکنی،چشماتو خوب باز کن،با عقلت انتخاب کن با قلبت زندگی کن:ok:

rq-170;218884 نوشت:
دانشگاه آزادی یا دولتی؟ اگه آزادی که اشتباه کردی که به همین راحتی خیال میکنی طرف مذهبیه.

این چه حرفیه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
یعنی دانشگاه آزادی ها مذهبی و آدم حسابی ندارند؟
لطفا در افکارتون در این باره تجدید نظر فرمایید.

masoud_hm;219537 نوشت:
این چه حرفیه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
یعنی دانشگاه آزادی ها مذهبی و آدم حسابی ندارند؟
لطفا در افکارتون در این باره تجدید نظر فرمایید.

دوست عزیز برداشت بد نکن لطفاً.
ایشون گفته بودن که اون خانوم چادری هستن. خوب توی دانشگاه آزاد، چادر اجباریه! برای همین گفتم. :ok:

rq-170;219575 نوشت:
دوست عزیز برداشت بد نکن لطفاً.
ایشون گفته بودن که اون خانوم چادری هستن. خوب توی دانشگاه آزاد، چادر اجباریه! برای همین گفتم. :ok:

سلام
تا جایی که بنده اطلاع دارم تو دانشگاه شاهد چادر اجباریه و بس!!!
دانشگاه آزاد که مانتویی ساده هم کم گیر میاد چه برسه چادری!!!

البته وضع حجاب و اطلاعات دینی و وضع معنوی تو دانشگاه های دولتی عموما بهتره
چون از بس برنامه درسی فشرده و سخت و رفرنس ها زیاده که دانشجو وقت آرایش و فعالیت جناحی و حزبی و..نداره
جایی هم که فساد کم بشه انگیزه رشد امور معنوی بیشتر میشه
در کل سعی کنید دولتی و روزانه بخونید...
انشالله که قشر مذهبی و ولایی رو بیشتر تو دانشگاه ها ببینیم

نقل قول:
دانشگاه آزاد که مانتویی ساده هم کم گیر میاد چه برسه چادری!!!

:aatash: دانشگاه آزاد شوشتر رو ندیدی؟
از تاکسی پیاده میشن، چادر میزنن و میرن داخل دانشگاه(موقع ورود)
از دانشگاه میان بیرون، چادرشون رو در میارن، سوار تاکسی میشن(موقع خروج)

به نام خدا

با سلام

حتما مطالعه كنيد ....

http://moshavereh.porsemani.ir/conte...A7%D8%B3%D9%8A

گل نرگس;219805 نوشت:
به نام خدا

با سلام

حتما مطالعه كنيد ....

http://moshavereh.porsemani.ir/conte...a7%d8%b3%d9%8a

سلام

طلاق عاطفی یعنی چه؟

rq-170;219935 نوشت:
سلام

طلاق عاطفی یعنی چه؟

یعنی زن و مرد زیر یه سقف زندگی میکنن
ولی میلی به هم ندارن و فقط دارن همدیگه رو تحمل میکنن
که البته خیلی مواقع تلقین هست
و چون مشکلات ریزشونو با هم حل نکردن
اخر جمع شده و تبدیل به عقده شده
دیگه هم کم کم داره مهر و محبتشون نسبت بهم زا بین میره
شک ندارم خیلیاشو یه روانشناس مجرب میتونه درست کنه و برگردن به زندگی سالم...

rq-170;219704 نوشت:

سلام
این سایت ماله شوشتره؟
والا دانشگاه آزاد بیرجند نه تنها چادر اجباری نیست بلکه هم چادری زیاد گیر میاد و هم به قول دوستمون مانتویی ساده،پس لطفا تبعیض میخواین قائل بشید لطفا به کل ایران بسط ندید،در مورد هوش دانشجویان دانشگاه آزاد هم همینطور،شاید بینشون کسانی باشند که مشکل و دلیلی داشتن که آزاد رو انتخاب کردن (یکیش مثه خود من،تغییر رشته از تجربی به ریاضی!)
دوباره تقاضا میکنم تفکرتون در مورد دانشجوها و اساتید دانشگاه آزاد رو بازنگری کنید یا حداقل به کل ایران توسعه اش ندید،با تشکر

masoud_hm;220137 نوشت:

دوباره تقاضا میکنم تفکرتون در مورد دانشجوها و اساتید دانشگاه آزاد رو بازنگری کنید یا حداقل به کل ایران توسعه اش ندید،با تشکر

بابا دست از سر کچل ما بردارین، کلّ نوشته رو ول کرده گیر داده سر همین 4 کلمه دانشگاه آزاد و ...
[="Arial"]
چو آن کرمی که در گندم نهان است
زمین و آسمان او همان است

نمیدونم قیافه ام شبیه توهینه یا لحن نوشتنم؟ یا دوستان کج بین هستند؟ بالاخره یا مشکل از فرستنده بود یا گیرنده، من هم پشت این حرفی که زدم، منظور بدی نداشتم نسبت به یک قشر خاصّ، حال محاسبه کنید سنّ پرتقال فروش را.... :Nashnidan:

با سلام

با تشکر از نظریات و راهنمایی های کاربران گرامی

این تاپیک جهت جمع‌بندی و پاسخ‌گویی کارشناسان محترم فعلا قفل میشه.

ان شاءالله به زودی پاسخ‌گو هستند.

موضوع قفل شده است