جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: خلقت امامان

علاقه
    خدا و همسرم و پدر و مادرم
    نوشته
    1,594
    حضور
    6 روز 8 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8697

خلقت امامان

بنام خدا.
    سلام.
    وقتی معصومین علیه سلام رو از جنس خودت ندونی و مثل خودت ندونی هرگز نمیتونی اونارو الگوری خودت قرار بدی و مثل اونا زندگی کنی و همیشه هم حرف شیطان سر زبونت میاد که من نمیتونم مثل اونا بشم پس چرا اینقدر تلاش میکنم؟
    تنها فرقی که اونا با ما داشتن اینه که اونا خواستن، شما هم بخواه خداوند متعال فرقی بین بنده هاش قائل نمیشه.شما هم میتونی از اونا الگو بگیری و همتراز اونها بشی اگر که بخوای.همه راهاش رو هم خداوند متعال گفته و نازل کرده.
    مرد راه میخواهد.تا زنده ای هرگز برای قرب دیر نیست.
    یا علی

2. صلوات ها 2

3.  

نوشته
    53
    حضور
    3 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    103

الحمد لله رب العالمین

خدا لفظی ما الله است خدا کند خدای قلبی ما هم الله باشد نه بندگانش

من ربک ----» آستانه پرست نباشیم الله پرست باشیم

5. صلوات

نوشته
    611
    حضور
    6 روز 17 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1951

نقل قول نوشته اصلی توسط عــــلی نمایش پست ها
    بنام خدا.
    سلام.
    وقتی معصومین علیه سلام رو از جنس خودت ندونی و مثل خودت ندونی هرگز نمیتونی اونارو الگوری خودت قرار بدی و مثل اونا زندگی کنی و همیشه هم حرف شیطان سر زبونت میاد که من نمیتونم مثل اونا بشم پس چرا اینقدر تلاش میکنم؟
    تنها فرقی که اونا با ما داشتن اینه که اونا خواستن، شما هم بخواه خداوند متعال فرقی بین بنده هاش قائل نمیشه.شما هم میتونی از اونا الگو بگیری و همتراز اونها بشی اگر که بخوای.همه راهاش رو هم خداوند متعال گفته و نازل کرده.
    مرد راه میخواهد.تا زنده ای هرگز برای قرب دیر نیست.
    یا علی:gol:
    تنها فرقی که اونا با ما داشتن اینه که اونا خواستن، شما هم بخواه خداوند متعال فرقی بین بنده هاش قائل نمیشه
    ائمه خلقت خلقتشون هم هم با ما فرق داشته مثلا یکی از فرق هاشون این بوده که اصلا جنب نمی شدند و فرق دیگرشون این بوده که رشد جسمانیشون در ایام اول زندگی بیشتر از ماها بوده و اون ها در هر هفته به اندازه یک ماه رشد میکردند و فرق دیگرشون با ماها این بوده که اون ها علم غیب داشتند و ما هر چقدر هم تلاش بکنیم و خودمون رو هم بکشیم از نظر مقام به امام علی نخواهیم رسید.اما این که میگویم ائمه اطهار سوره هایی از قرآن هستند به خاطر استنباط من از حدیث ثقلین است که رسول خدا میفرماید:انی تارک فیکم الثقلین کتاب الله و عترتی اهل بیتی و انهما لن یفترقا حتی یردا علی الحوض(من میان شما دو چیز گران بها گذاشت ام یکی کتاب خدا و عترتم که اهل بیت من هستند و این دو هرگز از یکدیگر جدا نمی شوند تا هنگامی در کنار حوض به من برسند) همان طور که میبینید این ارتباط دو طرفه و تنگاتنگ میان اهل بیت و قرآن بیانگر این مطلب است که قرآن همان اهل بیت است و اهل بیت همان قرآن و این دو به قدری بهم متصل اند که میتوان آن ها را یک نظام واحد در نظر گرفت که من از آن تعبیر به قرآن میکنم
    انما یرید الله لیذهب عنکم الرجس اهل البیت و یطهرکم تطهیرا

علاقه
    نوشته
    1,594
    حضور
    6 روز 8 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8697

بنام خدا.
    سلام.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadbazi نمایش پست ها
    ائمه خلقت خلقتشون هم هم با ما فرق داشته مثلا یکی از فرق هاشون این بوده که اصلا جنب نمی شدند و فرق دیگرشون این بوده که رشد جسمانیشون در ایام اول زندگی بیشتر از ماها بوده و اون ها در هر هفته به اندازه یک ماه رشد میکردند
    چه کسی این اخبار را بشما رسانده است؟
    ائمه معصومین خلقتشون هیچ فرقی با ما نمیکرده.شما نوع عبادت خودت رو ببین بعد نوع عبادت معصومین رو ببین هر وقت مثل اونا زندگی کردی و خدا بهت نداد اونچه به اونها داد!!اونوقت میتوانید ادعا کنید خلقتشون فرق میکرده.و عدل خداوند رو اینگونه زیر سوال ببرید!!!

8. صلوات

نوشته
    611
    حضور
    6 روز 17 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1951

چه کسی این اخبار را بشما رسانده است؟
    در یکی از کتاب های آیت الله مطهری خواندم الان یادم نیست اسم کتابش چی بود فقط میدونم کتاب آیت الله مطهری بود اگر شک دارید می توانید از مرجع تقلیدتان بپرسید همه مراجع در این ها متفق القول هستند

علاقه
    نوشته
    1,594
    حضور
    6 روز 8 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8697

بنام خدا.
    سلام.
    آقا چرا پست های مارو تبدیل به تاپیک کردید؟!

نوشته
    249
    حضور
    1 روز 22 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    23
    آپلود
    1
    گالری
    0
    صلوات
    1367

بنام الله
    با صلوات بر محمد وال محمد
    طبق ایه قران که به پیامبر نازل شد :یا پیامبر به مردم بگو من هم مثل شما بشری هستم ... پس امامان هم مانند ما بشر بودند می خوردند و میخوابیدند اما از لحاظ اعتقادی خیلی فرق هست همه کارهای انها برای خدا بود اما کارهای ما برای مصلحت و نفع خودمان .عبادت مولی علی رو ببینید (اگر بهشت و جهنمی هم نباشد من باز خدا را می پرستیدم ) انها با ما فرق ندارند ما با انها فرق داریم
    یا فاطمه (س)
    اگر از سرهایمان کوه بسازند نمیگذاریم در تاریخ بنویسند سید علی تنها ماند
    www.montaged.persianblog.ir

12. صلوات ها 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری