حضور مدیر محترم سایت در نمایشگاه بین المللی کتاب -غرفه مرکز ملی پاسخگویی

تب‌های اولیه

21 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حضور مدیر محترم سایت در نمایشگاه بین المللی کتاب -غرفه مرکز ملی پاسخگویی

به استحضار کاربران محترم می رساند مدیر محترم سایت جناب آقای زارع روز پنجشنبه 21/2/91 از ساعت 11 صبح تا پایان وقت کاری نمایشگاه در همان روز در غرفه مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در نمایشگاه بین المللی کتاب حضور خواهند داشت و پاسخگوی شما عزیزان در خصوص مسائل سایت خواهند بود.
آدرس غرفه مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی : پشت بام شبستان جنب پله ها.

سلام علیکم

امروز به غرفه سر زدم. یکی از بزرگواران خطاطی میکردند و دیگر عزیزان درگیر مباحث دینی بودند.
این غرفه جای خوبی قرار گرفته ( بالای پله های شبستان ) اگر یه تعداد صندلی اضافه شود و یک سخنران سخنرانی کند حتی خیلی ها که خسته اند و در حال بازگشت می آیند در آنجا مینشینند و استفاده میکنند.

یاحق

سلام و عرض ادب :Gol:

این هم عکسای امسال غرفه
امسال رفتید دنبال این بگردید :ok:

من شنبه رفته بودم.
دقیقا کنار پله هاست. پله هایی که برای رفتن به شبستان میریم پایین. سمت راست پله ها.

البته روی عکسها کلیک کنید بزرگ میشن، بزرگش واضحتره.
ببخشید دیگه روم نشد برم از جلو عکس بگیرم.

دیروز از جلوش رد شدم اگه می دونستم مدیر این سایت اوجا جواب گو هست می رفتم ببنم چه شکلیه :khandeh!: اما مشکلی داره اینکه از محل رفت و امد ها دور .... اگه تو دید بود بهتر بود ....

مدیر اجرایی;216071 نوشت:

آقا رفته پشت بوم برا چی؟؟؟
میوفته یه چیزیش میشه هاااااااااااا

آدینه;216100 نوشت:
سلام و عرض ادب :Gol:

ببخشید دیگه روم نشد برم از جلو عکس بگیرم.

به نام خدا
سلام

چرا روتون نشه ؟ خونه خودتونه ! من اگه جای شما بودم میرفتم همون جا مینشتم :ok:.

یا حق

با سلام

جمعه گذشته توفیقی دست داد به نمایشگاه عرضه مواد غذایی و لوازم آرایشی و مد لباس و ......(((که از گفتنشان معذورم بریم))) بریم و در کنار اینها سری هم به نمایشگاه کتاب زدیم

به هر دو غرفه مرکز هم رفتم با جناب عماد و جناب پیام هم صحبت شدم
آنجا که نتوانستم بکویم ولی اینجا راح تر می شود صحبت کرد

دستتان درد نکند
خدا اجرتان بدهد

لااقل در هیاهوی وحشت ناک و کور کننده چشم و به درد اورنده جان محیط ارام بخش بود

غرفه مرکز مرا به یاد طلبه هایی که می رن تو دورافتاده ترین نقاط ایران و بعضا دنیا، و به تبلیغ می پردازند و کسی سراغی از ایشان نمی گیرد، انداخت

واقعا غریبانه بود
چه مظلومانه
و چه معصومانه

هیچ سنخیتی با اطرافیانش نداشت
غرفه مرکز را می گویم

هرچند به نام فرهنگ نمایشگاه برپا می کنند ولی چه ضد فرهنگ ها -- که گر نگوییم ضد دین ها -- به پاست

چه قدر زحمت کشیده بودند مسئولین فرهنگی برای ایجاد فضایی گناه آلود.

بی خیال این حرف ها به ما نیامده

بگذارید بمانند مسئولین با نمایشگاههایشان

ما که می رویم به مرکز ملی، پی انجام تکلیف خود

وما همچنان به تکلیف عمل می کنیم

یا علی

از دوستان داخل سایت به غیر از مدیر محترم دیگر چه کسانی در غرفه حضور دارند

سلام

من یکی از دوستانو دیدم

نمی گم تا مزش نره:khaneh:

یکی از مدیران بزرگوار

ببینید کی نیست!:Cheshmak:

راستی سلام رسوندند:Nishkhand:

آدینه;216100 نوشت:
این هم عکسای امسال غرفه امسال رفتید دنبال این بگردید من شنبه رفته بودم. دقیقا کنار پله هاست. پله هایی که برای رفتن به شبستان میریم پایین. سمت راست پله ها.

سلام

مترو شهید بهشتی پیاده شید

بیاید به سمت بنری که زده به سمت نمایش گاه

بعد انجا غرفه های بیرونو می بینید مدرسان شریف و پارس ان لاین و...

بعد می رسید به نزدیکای شبستان سمت راست جنب نماز خانه شماره1 اند
:Gol:

مدیر اجرایی;216071 نوشت:

سلام

آهان تعجب کردم

دو غرفه داره مرکز امسال:Gol:(لابد )

من مدیر محترم رو جنب نمازخانه شماره 1 دیدم
نزدیگ اون نماز خانه سفیده:Gig:

مدیره سایت فردا روی بوم هستند؟

عبد الحجج;216369 نوشت:
دو غرفه داره مرکز امسال(لابد )

سلام
بله دو غرفه برای مرکز ایجاد شده اما امروز جناب مدیر در همان آدرسی که عرض کردم تشریف دارن(پشت بام شبستان جنب پله ها)

:Ghamgin: من دوست داشتم ببینم حیف امسال قسمت نشد، نمایشگاه هم اومدیم اما اصلا دقت نکردم...ایشالا سال دیگه....این سایت که واقعا بی نظیره واسه من....

من امروز که برای خرید کتاب رفته بودم قسمت شد و آقای زارع مدیر محترم سایت رو زیارت کردیم و چند دقیقه ای هم گفتگو کردیم و گفتند که کارهایی جدید رو برای سایت در نظر گرفته اند، که انشالله که هم ایشان و هم مدیرات و همکاران این سایت همواره سعی در گسترش فرهنگ دین بکوشند و موفق باشند
حی علی المهدی

delete;216685 نوشت:
من امروز که برای خرید کتاب رفته بودم قسمت شد و آقای زارع مدیر محترم سایت رو زیارت کردیم و چند دقیقه ای هم گفتگو کردیم و گفتند که کارهایی جدید رو برای سایت در نظر گرفته اند، که انشالله که هم ایشان و هم مدیرات و همکاران این سایت همواره سعی در گسترش فرهنگ دین بکوشند و موفق باشند
حی علی المهدی

به نام خدا

سلام:Gol:
نگفتند چه کارهایی ؟ در مورد انجمن چیزی نگفتن ؟
یا حق

vahid_barvarz;216707 نوشت:
به نام خدا

سلام:Gol:
نگفتند چه کارهایی ؟ در مورد انجمن چیزی نگفتن ؟
یا حق

سلام بزرگوار
راسیتش چون شلوغ بود و نمیخواستم خیلی وقتشون رو بگیرم دیگه نپرسیدم کارهای جدید در چه زمینه ای است؟ (خیلی هم چهره با نمک و متبسمی داشتند هی میخواستم لپشونو بگیرم که نمیشد:khandeh!::khaneh: :Gig:)

delete;216719 نوشت:
سلام بزرگوار راسیتش چون شلوغ بود و نمیخواستم خیلی وقتشون رو بگیرم دیگه نپرسیدم کارهای جدید در چه زمینه ای است؟ (خیلی هم چهره با نمک و متبسمی داشتند هی میخواستم لپشونو بگیرم که نمیشد )

سلام

من امروز نرفتم

اما استاد سجادو دیدید؟

چقدر خوبند؟:khandeh!:[SPOILER]
دیگه نمی تونیم بد بگیم :khaneh:[/SPOILER]

خوش به حالتون
خداوکیلی شما تهرانی ها واسه خودتون خوب عشق و حال می کنین و ما همچنان باید بدویم و آخرشم به جایی نرسیم.
این فرصت ارزشمند رو از دست ندین
حیفه به خدا

به کجاچنین شتابان تلاش ازsaviorپرسید به هرآن کجاکه باشدنمایشگاه کتابی:Khandidan!:

طاها110;216186 نوشت:
به هر دو غرفه مرکز هم رفتم با جناب عماد و جناب پیام هم صحبت شدم آنجا که نتوانستم بکویم ولی اینجا راح تر می شود صحبت کرد دستتان درد نکند خدا اجرتان بدهد

باسلام خدمت شما ولی بنده به نام ایدیم" خودم رابه کسی معرفی نکردم وهم کلام نشدم .
موضوع قفل شده است