جمع بندی سایت های ازدواج چقدر قابل اطمینان هستند؟

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سایت های ازدواج چقدر قابل اطمینان هستند؟

سلام دوستان ایا میشه رو سایت های ازدواج حساب کرد قابل اعتماد هستند بنظر خودم که باید همشون حذف بشن

سلام و عرض ادب...

بنده از یه روحانی که عضو هیئت علمی دانشگاه بودن سوال کردم

گفتن همشون غیر قانونی هستن ....

والسلام

- سايت هاي همسر يابي هيچ كدام از طرف هيچ موسسه اي مجوز ندارند فقط دو تا سايت هست كه تا اونجايي كه اطلاع دارم معتبر و داراي مجوز هستند:

http://www.ardabili.com/

اين سايت متعلق به حجه الاسلام اردبيلي هست و معتبر مي باشد.

http://moshaver41.ir/

اين سايت هم متعلق به حجه الاسلام كريمي هست و معتبر مي باشد و علاوه بر فعاليت در زمينه مشاوره و ازدواج در زمينه همسر يابي هم فعال مي باشد.

نوکر شهدا;214754 نوشت:
سلام و عرض ادب...

بنده از یه روحانی که عضو هیئت علمی دانشگاه بودن سوال کردم

گفتن همشون غیر قانونی هستن ....

والسلام

برادر نوکر شهدا
سلام علیکم

ایشون که این حرف رو زدند در حیطه کاریشون بوده یا از طرف خودشون گفتند؟؟!!
امان از این حکومت :khaneh:

جمع بندی

پرسش:
سایت های ازدواج چقدر قابل اطمینان هستند؟

پاسخ:
يادش بخير استادمون رو ميگم مي‌فرمودند الان ديگه زمان سوپر ماركت درماني گذشته است.
همسريابي بايد زير نظر متخصص انجام شود متخصص در امر ازدواج هم مشاور ازدواج است. سازمان نظام روان شناسي كشور از نظر علمي چنين مراكزي را معتبر نمي دانند.

برخي از سايت هاي ازدواج هم اطلاعات خوبي دارند ما جداي از بحث همسريابي مي توانيم از مقالات علمي آنها استفاده كنيم.

مراقب باشيد در اين مواقع شياد زياد است بنابراين به هركس و سايت اعتماد نشايد.
به هرحال اگر تحقيق كرد و سايت مشكلي نداشت اون وقت هم فكر و عقل خود را تعطيل نكنيد و صد در صد به آنها اعتماد نكنيد خودتان تحقيق كنيد و از مشاور ازدواج مدد بگيرد.
خانم هاي محترم دقت كنيد هر چه گوهر قيمتي تر باشد حفاظت بايد بيشتر باشد وقتي براي انتقال پول از بانك چند نيروي مسلح همراه آنها هستند در اين مواقع حتما از افراد خانواده كه ساده نيستند و اهل دقت هستند در فرايند كار مدد بگيريد.

برخي از موسسات خيريه در برخي از شهرها كار همسر يابي دارند يعني افرادي كه مي خواهند ازدواج كنند (دختر يا پسر) مي روند آنجا و با گفتن مشخصات خود ثبت نام مي كنند كسي كه براي همسريابي آنجا مي رود همسر مورد نظر خود را در ليست جستجو مي كندت و بعد شماره تلفن مي گيرد و هماهنگ مي كنند كه رسماً با خانواده براي خواستگاري بروند.
اين جاهم من همان توصيه را دارم اگر اصل مركز از نظر اعتبار شناخته شده بين مردم متدين و مراكز دولتي است شما تنها به آن به عنوان يك واسطه نگاه كنيد نه بيشتر. تحقيق و مشورت و كمك از مشاوره ازدواج با خودتان البته زير نظر بزرگ تر ها.
بازهم به دختر خانم ها توصيه مي كنم مراقب باشند گير آدم هاي شياد نيفتند
چون ممكن است از شما سوء استفاده كنند و به عنوان ابزاري براي شهوت راني و تجارت براي مدتي استفاده كنند.

موضوع قفل شده است