مراقب باشیم: انتشار مطالب ضد اسلامی در وبلاگ و سایتهای شیعی

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مراقب باشیم: انتشار مطالب ضد اسلامی در وبلاگ و سایتهای شیعی

بسم رب الشهداء و الصدیقین

السلام علیک یا فاطمه زهرا

امروز از آن روزهای خوب بود. بسیار ذوق داشتم که به آزمایشگاه برسم و کارم را شروع کنم. پس از انجام کارهایم در آزمایشگاه، به اتاق مطالعه آمدم. لپ تاپم را روشن کردم و اینترنتم هم وصل شد. در فرصتی که داشتم، خواستم یک چایی گرم بخورم تا خنکای هوا را تعدیل کند و برای ادامه کار آماده بشوم. در همین فاصله هم مشغول چک کردن ایمیلم شدم. چشمم به ایمیلی از یک سایت افتاد که بسیار عنوان جالبی داشت. ایمیل را باز کردم و مشغول خواندنش شدم. زمانی که خواندن ایمیل را تمام کردم، حالم دگرگون شد و بسیار بسیار افسوس خوردم به حال خودمان. مقایسه ای نابرابر که مسلمانان را ضعیف، خوار، بدبخت و عقب افتاده نشان داده بود. در مقابل، یهودیان را با تفکر، عالم، اندیشمند، همه چیز دار و والامقام. اما در اینترنت به دنبال منبع اصلی خبر گشتم و بعد از پیدا کردن آن، داشت سرم از بهت و حیرت منفجر می شد. وبلاگی که در رابطه با حضرت حجت ابن الحسن (عج)، مطالب خوبی هم داشت. بسیار تعجب کردم که چرا اینگونه ناشیانه عمل می کنیم. با نگارش یک مطلب تمام ارزشهای یک امت را زیر سؤال می بریم. پس از خواندن ایمیل فقط یک جمله توانستم بگویم، اینکه: با وجود اینگونه اعمال، یهود نیازی به مبلغ ندارد و صهیونیسم دست ما را هم می بوسد. میلیونها دلار خرج کنند سیاستمدارانشان نمی توانند اینقدر تأثیر گذار به نفع یهود کار کنند و اسلام را تضعیف نمایند.
خلاصه ای از ایمیل را با رنگ قرمز و نکات جالب توجه را با رنگ قرمز پر رنگ و به صورت Bold آورده ام. متن کامل ایمیل در فایل ضمیمه 2 آورده شده است:
خلاصه ایمیل:

یهودیان سراسر دنیا :

14 میلیون نفر
جمع کل مسلمانان در جهان :
5/1 ميلیارد نفر
از هر پنج نفر جمعیت روی زمین ، یکی مسلمان است

درمقابل هر یهودی ، 107 مسلمان قراردارد
با این همه ، 14 ميلیون یهودی از یک میلیارد و نیم مسلمان نیرومند ترند !
فکر کنید چرا ؟
از سناریوهای تحلیل توطئه دست بردارید ؟
این موقعیت را کسی به طور مصنوعی به آنها نداده است . نگویید کار انگلستان است و آمریکا . اگر هم انگلستان و آمریکا از آنان حمایت می کنند بپرسید چرا ؟ مگر آنها چه نفوذی در آمریکا و انگلستان دارند که دولت های آنها مجبور به حمایت هستند . چرا مسلمانان این نفوذ را در این دولتها ندارند ؟ تعداد مسلمانان در این کشورها کمتر از یهودیان نیست !! اما نفوذ مسلمانان مهاجر به آمریکا چرا کمتر از نفوذ یهودیان مهاجر به آمریکاست ؟
نتیجه :
حمایت آمریکا و انگلستان و سایر قدرت ها علت قدرت یهودیان نیست ؛ بلکه معلول قدرت آنان است . هر چند در مراحل بعدی به قدرت بیشتر هم می انجامد .
دانش آموزان یهودی از همان ابتدا در مدارس خود کارکردن گروهی با هم را می آموزند ، نه رقابت درسی بی ثمر و حسادت به هم را !.
نتیجه :
نه ما و نه رهبرانمان کارکردن با هم را نیازموده ایم ، بلکه هر روزه درس های جدیدی از تکنیک های حذف همدیگر را می آموزیم !.
چرا يهوديان نیرو مندند و مسلمانان ضعیف ؟
دلیلش این است که ما رقیب اصلی را فراموش کرده ایم و در خودمان به دنبال رقیب می گردیم .
دلیلش این است که ما استعداد دانش آموختن را وانهاده ایم .
حتی یک دانشگاه از میان کشور های اسلامی در زمره 500 دانشگاه اول جهانی جای ندارد .
درکشورهای مسلمان برای هریک ميلیون مسلمان تنها 230 عالم و دانشمند وجود دارد .
در آمریکا این رقم 5000 است .
در آمریکا برای هر یک ميلیون نفر 1000 تکنیسین موجود است .
در سراسر جهان عرب فقط 50 نفر تكنسين برای هر یک ملیون نفر موجود است .
دنیای اسلام فقط 02 /0درصد از درآمد ملی را برای تفحص و توسعه هزینه می کنند .
درکشورهای مسیحی این رقم 5 درصد از درآمد ملی است .
نتیجه :
وضعیت کنونی دنیای اسلام استعداد دانش پروری ندارد . مرحله دیگر آزمایش دانش ، کاربرد آن است .
در پاکستان برای هر 1000 نفر 23 روزنامه موجود است . درسنگاپور این رقم 460 برای هر 1000 نفر است .
در انگلستان 2000 کتاب مختلف برای یک ميلیون نفر هر سال چاپ می شود . در مصر این رقم تنها 17 جلد است .
عاقبت :
دنیای اسلام در دانش پژوهی شکست خورده است . آزمایش کاربرد دانش راه دیگری بر عدم دانش پژوهی مسلمانان است .
صادرات صنعتی پاکستان فقط 9/0 درصد کل صادرات آن کشور است . در عربستان سعودی 2/0 درصد است . در کویت و مراکش و الجزایر 3/0 درصد است . درحالی که سنگاپور به تنهائی 68% صادرات صنعتی دارد .
نتیجتا :
جهان کنونی اسلام استعداد بهره گیری از دانش را فاقد است .
به چه نتیجه ای می رسیم ؟
کنکاش لازم نیست چون ارقام و شواهد فریاد مي کشند ، لکن ما گوشمان را بسته ایم .
نصیحت :
خود و فرزندانتان دانش بیاموزید ، میانبر وجود ندارد . به هیچ وجه نگذارید فرزندانتان از دانش آموزی منحرف گردند . و به خاطر خدا ، از نفوذ خود برای بدست آوردن نمره بیشتر برای فرزندان خود اجتناب کنید . به آنها کارگروهی بیاموزید . جلو زدن از هم و دیگران را پشت سرگذاشتن را به آنها نیاموزید . دست هم گرفتن و با هم جلو رفتن را بیاموزید . اگر موفق نشوند آنها را یاری کنید تا موفق شوند . واگر اکنون نمی توانند موفق شوند پس هرگز موفق نخواهند شد .
تنها چیزی که لازم داریم ، شناخت خودمان است . پیروزی ما بسته به دانش و خلاقیت و سوادآموزی و قدرت کار گروهی ماست و بس .
كِي بايد بیدار شويم !؟ -- شهید سید مرتضی آوینی : الهي اگر جز سوختگان را به ضيافت عنداللهي نمي‌خواني، ما را بسوز آنچنان که هيچ‌کس را آنگونه نسوخته باشي
اللهم عجل لولیک الفرج و أید قائدنا الامام خامنه ای

فکر می کنم خیلی توضیح نیاز نباشد. بنده شخصا توان گفتن ندارم. بزرگی نصیحتی به من کرد که لازم نیست با سیلی صورت کسی را سرخ کنی، می توانی او را با آرامش از عملکرد خویش مطلع سازی. اما چه کنم که دلم سوخت وقتی دیدم چگونه یهود را مقابل ما قرار داده و با ارائه آماری که مشخص نیست از کجا آمده و درستی و صحت آن معلوم نیست، چگونه در ایجاد سرخوردگی در فرزندان اسلام همت گمارده. نظر بنده به هیچ وجه با دوستانی نیست که این ایمیل را فرستاده اند (که البته از فرستنده عزیز نیز کسب اجازه نموده ام و نویسنده آن را نیز به هیچ وجه نمی شناسم)، بی شک نگارش این موضوع در سایتی که برای امام زمان (عج) می نویسد بسیار حائذ اهمیت است. به هر حال احساس می کنم اگر ما مسلمانیم به نوعی هر کدام از ما مسئولیم و باید حداقل با عدم انتشار آن، از اشاعه این گونه مطالب ضد اسلامی جلوگیری کرد.
از همان ابتدا ایمیل موردنظر سعی در کوچک شمردن یهود در تعداد ولی بزرگ در مقام و سروری، در مقابل تعداد بیشمار مسلمانان اما نادان، بدون جایگاه جهانی و عقب افتاده دارد. در وهله دوم هم اشاره می کند که تعصب و بدوی بازی به خرج ندهید که تمام این موارد واقعیت است و ناشی از همت والای یهود و عدم توانایی و شعور خودمان است. حتی به نوعی حمایت کشورهای بزرگی چون آمریکا و انگلیس را از این قوم که قرآن کریم تعاریف عجیبی در رابطه با آنان دارد، حق می داند. پس از ارائه آمار و ارقامی که مشخص نیست از کجا آمده، دانش آموزان یهود را به دنبال کسب علم و رقابت آگاهانه و در مقابل به نوعی دانش آموزان خودمان را در پی پیشرفت ناآگاهانه با حسدورزی ژرف معرفی می کند. نهایتا نتیجه می گیرد:
نتیجه :
نه ما و نه رهبرانمان کارکردن با هم را نیازموده ایم ، بلکه هر روزه درس های جدیدی از تکنیک های حذف همدیگر را می آموزیم !.
من هنوز در این مسئله مانده ام که رابطه این نتیجه گیری در میان متن با جمله آخر آن یعنی
اللهم عجل لولیک الفرج و أید قائدنا الامام خامنه ای چیست؟
سپس در ادامه سه نتیجه دیگر هم می گیرد:
- وضعیت کنونی دنیای اسلام استعداد دانش پروری ندارد.
- دنیای اسلام در دانش پژوهی شکست خورده است. آزمایش کاربرد دانش راه دیگری بر عدم دانش پژوهی مسلمانان است.

- جهان کنونی اسلام استعداد بهره گیری از دانش را فاقد است.

فکر می کنم دیگر نیازی به توضیح بنده نیست. آیا این مطالب توسط یک مسلمان عاشق دین و ایمان خویش نوشته میشود و یا همانطور که در ایمیل هم از تفکر راجع به آن منع شده ایم، این چنین تفکرات ضد دینی و وطنی حاصل از امر دیگری است؟ قضاوت را به شما وا می گذارم. در انتهای متن هم که سخنی از شهید بزرگوار آوینی آورده است که هر چه فکر کردم ارتباط آنرا با متن نفهمیدم، شما را نمی دانم. من خواهش می کنم که متن کامل ایمیل مورد نظر را بخوانید.

اما بحث اصلی:

بارها به خودم گفته ام، ما که در جامعه علمی کشور عزیزمان غوطه می خوریم، نباید بی توجه به محتوای پیامی آنرا اشاعه دهیم. به خصوص که چشم خیلی ها به دنبال حرفهای ماست و گاها انتظارات خاصی دارند و حتی الگو برداری می کنند. بنابراین تأثیر گذارتر خواهیم بود نسبت به افراد دیگر. باید دید که دفاع از کشور و دلسوزی برای مردم خویش چه راهی دارد و یا چه زمانی باید صورت پذیرد. انتقاد چه شکلی دارد و کجا باید عنوان شود. نه اینکه هر چه بر زبانمان آمد بنویسیم و منجر به سرخوردگی فرزندان جامعه اسلامی و تقویت نابجای دشمنان این مرز و بوم و حتی وسیع تر از آن امت اسلامی گردیم. امتی که بهای زیادی برای حفظ اسلام پرداخته است که نه یهود، هیچ قوم دیگری برای حفظ دین خویش در طول تاریخ نپرداخته است. افسانه هولوکاست را برافراشتند تا سرزمین آباء و اجدادی بسازند. هولوکاستی که اگر و اگر هم واقعیت داشته باشد، هیچ ربطی به امت اسلام ندارد ولی بهای آنرا ما می پردازیم و همه می دانند این بهاء چگونه پرداخت شده و نتیجه بزرگ آن تا اکنون حفظ جهان با عظمت اسلام است، که البته وعده الهی محقق خواهد شد، که پیروزی نهایی از آن مومنان است. در سایتی یهودی که خبر حمله دروغین اسرائیل به ایران در آن درج شده بود، مشاهده کردم که پیامهای گذاشته شده از سایر کشورهای دنیا 95% به بالا بر ضد صهیونیسم پلید بود و گاها با الفاظ شدید به آن پرخاش کرده بودند. حال ما خودمان چوب بر سر خود می کوبیم.
اما بهایی که برای حفظ عظمت اسلام پرداخت شده است چیست؟ همه ما خوب می دانیم اما باشد که برای خودم تذکری شود. آمار شهدای جنگ تحمیلی عراق علیه ایران را می دیدم، ۲۱۳۲۵۵ شهید والامقام داده ایم. نزدیک به 170 هزار تن از این عزیزان پر پر شده، زیر 23 سال سن داشته اند. فقط کمی فکر کنیم که این جمعیت عظیمی که ما از دست داده ایم بهای چه چیزی را پرداخته اند؟ بله فقط ایمانشان، تا اینکه اسلام بماند و چه زیبا از آن دفاع کردند. آیا ما مسئول نیستیم؟ حال شهدای انقلاب را نیز بدان اضافه کنیم، که البته بنده آمار دقیق نداشتم.
گوشه ای دیگر از جهان اسلام نیز مردمی در اسارت ظالمانه توسط موجودات پلیدی از یهود به نام صهیونیسم به سر می برند که آنها نیز زجر بسیار کشیده اند. مردم مظلوم فلسطین و لبنان که چه جانها و جوانان بزرگواری را تقدیم جهان اسلام نموده اند. آیا ما در برابر خونهای ریخته شده آنان وظیفه ای نداریم؟ آیا آنها که فقط بهای ایمان خود را می دهند، مسلمانان سراسر جهان اسلام را مدیون خود نکرده اند؟ و به نوعی بشریت را؟ چرا که آنها برای اسلام ایستاده اند و نه چیز دیگری، ما نیز مسلمانیم. واقعا غصه ام می گیرد وقتی راجع به این مردم ستمدیده از طرف خودی ها مطالبی نه چندان دلسوزانه می بینم که مطمئنا تحت تأثیر تبلیغات ضد اسلامی گفته می شود. گاها اشاره می شود ما به لبنانی کمک می کنیم که سواحلش چنان است و چنین است؟ آیا ما خودمان بدبخت بیچاره نداریم؟ بله پس جنگ داخلی و تقسیم اراضی در برخی نقاط لبنان به خصوص بیروت، سواحل شرقی آن بیشتر در اختیار مسیحی ها قرار گرفت و توانسته اند از راه توریسم درآمد هنگفتی به جیب بزنند و زندگی مرفهی فراهم کنند. اما سهم مسلمانان به خصوص شیعیان لبنان چه بوده است؟ شهدای بیشماری که در مبارزه با اسرائیل غاصب تقدیم اسلام شده است. محله های صبرا و شتیلا که حاصل حمله اسرائیل پلید به غرب بیروت و کشتار بیش از 6000 شیعه آواره فلسطینی بوده است. کشته هایی که فقط در حدود 4300 نفر از آنان زن و کودک بودند، و این بخشی از جنایات یهودیان صهیونیسم است.
اما ایران، بی شک دژ مستحکم جهان اسلام است. دژی که پشت درهای آن گرگهای خون آشام منتظرند تا روزنه ای بیابند و بر آن بتازند، مباد که روزنه ای برایشان بسازیم. اینان شکمباره هایی هستند که هیچ کسی را در کنار خود تحمل نمی کنند، به خصوص مسلمین را. به خدا دستشان به ما برسد، بدتر از صبرا و شتیلا، بوسنی و هرز گوین، کوزوو و غزه را بر سرمان خواهند آورد که انشاالله هرگز چنین نخواهد شد. ما پس از انقلاب، هشت سال را در جنگ با تمامی ابرقدرتها سپری کردیم، بازسازی داشتیم و 30 سال با تحریم فعالیت علمی کرده ایم. اگر ضریب تحریم می گذاشتند شاید خیلی از رتبه های برتر در هر زمینه ای به ما اختصاص می یافت. اما ما نیازی به این ضرائب نداریم و از این پس انشاالله نیز به سمت تعالی پیش خواهیم رفت. بنابراین مقایسه نابرابر است اگر بگوئیم چرا مثل این کشور و یا دیگری نیستیم، اگر چه پیشرفت هیچ گاه پایانی ندارد و باید ایران اسلامی را با توکل بر خداوند متعال، توسل بر امام عصر (عج) و پشتیبانی نائب بر حقش رهبر عظیم الشأنمان، به جایگاه رفیعش بر قله های علمی جهان برسانیم و به این سخن زیبا که افتخار مردمان ایران زمین است ایمان داشته باشیم که خوش فرمودند حضرت محمد مصطفی صلی الله و علیه و آله و سلم:

بیاییم یاوران حقیقی امام موعود مهدی صاحب الزمان (عج) باشیم و به ایشان توسلی ژرف بجوییم. پشتیبانی نیک و دل نشین که فرمودند:

ما در رعايت حال شما كوتاهى نمى كنيم و ياد شما را از خاطر نبرده ايم و اگر جز اين بود از هر سو گرفتارى به شما رو میآورد و دشمنان شما، شما را از ميان مى بردند

پس بشتابیم به یاریش و در اعتلای آرمانهای اسلام ناب محمدی (ص) قدمی برداریم. ننویسیم هر آنچه را که در دلمان است تا موجب صد ضرر در مقابل یک فایده نباشیم. به امید روز پیروزی نهایی و ظهور حضرتش، التماس دعا، یا علی
5 اردیبهشت ماه 1391

1.5 میلیارد مسلمان
چند نفر واقعا مسلمان هستند ! واقعا چند نفر! یه میلیون نفر می شوند
آیه 2 و 3 سوره مومنون

الَّذِينَ هُمْ فِي صَلَاتِهِمْ خَاشِعُونَوَالَّذِينَ هُمْ عَنِ اللَّغْوِ مُعْرِضُونَ ﴿3﴾

همانان كه در نمازشان فروتنند (2)

و آنان كه از بيهوده رويگردانند (3)

چند نفر از مسلمانان کار بیهوده انجام نمی دهند !

از نشانه های مومنان از زبان امام علی (علیه السلام) حریص بودن به علم
حالا چند نفر حریصند به علم !چند نفر !

[=Times New Roman]سلام علیکم جمیعا و رحمه الله و برکاته

rfathi79 گرامی از نوشته ایشان دلخور و حتی متعجب نشوید.

آنچه که ایشان بدان اشاره کرده اند حقیقت است و البته آنچه که victoryone هم متذکر شدند هم بهمچنین.

انحرافات عقیدتی و بی مسئولیتی در کشورهای اسلامی کمبود تخصص و تقریبا نبود نبوغ و نوآوری و عدم حمایت از نوآوران از یک سو

از طرفی ریا و چاپلوسی ای که سالهاست جای شایستگی و لیاقت را در کشورهای اسلامی غصب کرده و مدیران چاپلوس پرور و زیر دستان نالایق متملق به کسب مقام و مال میپردازند و مانع بزرگی شدند بر پیشرفت این جوامع.
ناراحت نشوید در عوض تامل کنید.

البته ایشان یهود صهیونیست را کمی بزرگ جلوه داده چراکه آنها خلاف مسیر آب شنا کرده اند و خانه اشان بمانند خانه عنکبوت است .

یاحق:Gol:

موضوع قفل شده است