صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: خودكشي

علاقه
    كتاب و نوحه
    نوشته
    20
    حضور
    4 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    93

غمگین خودكشي

مدتي پيش به دليل يه سري مشكلات دست به گناه كبيره خودكشي زدم و خدا رو صد هزار مرتبه شكر زنده موندم و خدا به من تولدي دوباره داد ولي من حس ميكنم كه اصلا از زندگي جديدم استفاده نميكنم و خدا رو اونجور كه بايد شاكر نيستم
    با تمام وجود ازين كار نكبت بار توبه كردم ولي هنوز به نظرم خدا منو نبخشيده
    خيلي ناراحتم و از نظر روحي لطمه خوردم
    كمكم كنيد
    حس اينكه چقد ادم بد و گناهكاريم داره منو ميخوره

ادامه سئوال

من از وقتي محل زندگي مون رو تغيير داديم به خاطر كار خانوادم خيلي ضربه خوردم چون از شهر جديدي كه در اون ساكنيم متنفرم
    در اون لحظه من حس پوچي كردم و اينكه نباشم خانوادم راحت تر هستن و با خودم گفتم حتي اگه جاودان در جهنم بشم حقمه و من لايق هر اتفاق بدي هستم
    ديگه هدفي براي زندگي نداشتم و سعي كردم به هيچي فكر نكنم و ...

ویرایش توسط حامی : ۱۳۹۱/۰۲/۰۴ در ساعت ۰۸:۴۶

2. صلوات ها 11

3.  

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,536
    حضور
    222 روز 7 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7886

به نام خدا.

نمیدونی چقدر خوشبختی. خیلی ها الان آرزو دارن جای شما باشند اما دارند تو مواد مذاب جهنم غوطه میخورند.

مردن و زنده موندن دست خود آدم نیست. خداست که به شما اجازه زندگی داده ( احازه مرگ نداده) و شما رو زنده نگه داشته. حتما کاری هست که شما باید انجام بدید. کاری که هیچ کس دیگری نمیتونه انجام بده. بگردید و اونکار رو پیدا کنید و انجام بدید.

گمان نیکو به خدای عالم داشته باشید. به خودتون بگید خدا من رو بخشیده وگرنه من رو زنده نمیگذاشت. از این فرصتتون استفاده کنید و کای کنید بحشش خدا به لبخند خدا تبدیل بشه.

با آرزوی سلامتی و موفقیت ، ستایشگر
    اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

من بیچاره ترین موجود در عالم بودم و خدایا، محبت حسین (ع) رو در دل من گذاشتی و من خوشبخت ترین فرد زمین شدم.

5. صلوات ها 9

علاقه
    كتاب و نوحه
    نوشته
    20
    حضور
    4 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    93

نقل قول نوشته اصلی توسط ستايشگر نمایش پست ها
    به نام خدا.

نمیدونی چقدر خوشبختی. خیلی ها الان آرزو دارن جای شما باشند اما دارند تو مواد مذاب جهنم غوطه میخورند.

مردن و زنده موندن دست خود آدم نیست. خداست که به شما اجازه زندگی داده ( احازه مرگ نداده) و شما رو زنده نگه داشته. حتما کاری هست که شما باید انجام بدید. کاری که هیچ کس دیگری نمیتونه انجام بده. بگردید و اونکار رو پیدا کنید و انجام بدید.

گمان نیکو به خدای عالم داشته باشید. به خودتون بگید خدا من رو بخشیده وگرنه من رو زنده نمیگذاشت. از این فرصتتون استفاده کنید و کای کنید بحشش خدا به لبخند خدا تبدیل بشه.

با آرزوی سلامتی و موفقیت ، ستایشگر :gol:
    خب درسته ولي اون كار چي بايد باشه راهنماييم كنيد

7. صلوات ها 9

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,536
    حضور
    222 روز 7 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7886

به نام خدا.

به استغداد هاتون نگاه کنید. به توانایی های ذاتی تون که فقط به شما داده شده. مثلا یکی هست که هوش ریاضی خوبی داره. خوب مسلما خدا ازش انتظار داره یک کار ریاضی فوف العاده انجام بده.

البته همش هم اینجور چیزا نیست. شاید وطیفه ای اخلافی به گردن شخص باشه. مثلا خدا زنده نگهش داشته تا واسطه ای باشه برای رساندن بنده ای به آرزوش که باز هم از مسیر توانایی ها میگذره. یعنی چون ما نمیدونیم اون شخص دفیفا کیه و ما چه کاری بکنیم باید تواناییمون رو بالا ببریم تا به موقع به درد بخوریم.

با تشکر ، ستایشگر
    اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

من بیچاره ترین موجود در عالم بودم و خدایا، محبت حسین (ع) رو در دل من گذاشتی و من خوشبخت ترین فرد زمین شدم.

9. صلوات ها 9

علاقه
    خدا , نوشتن
    نوشته
    104
    حضور
    1 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    449

با ستایشگر موافقم
    قدر اینه بدانید که هست...
    مرغ باغ ملکوتم نی ام از عالم خاک
    چند روزی قفسی ساخته اند از بدنم
    شعار من این است :زود قضاوت نکنیم و متحجر نباشیم

11. صلوات ها 6

علاقه
    سکوت
    نوشته
    965
    حضور
    11 روز 7 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    142
    آپلود
    43
    گالری
    0
    صلوات
    3951

دلیلت واسه خودکشی چی بوده !

مشکلاتت چی بوده که دست به خودکشی زدی

راه حلی جز خودکشی نداشت

13. صلوات ها 4

علاقه
    2charkhe savari,motale makhsusan roman haye tarikhi birun raftan ba dustan va otomobil!! !!!!
    نوشته
    165
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    285

salam!!bebakhshid miparam vasate topic!!soalam rabti be bahse asli nadare!!banabarin agar moshkel dare hazfesh konid !!vali dar javabe setayeshgar ke gofte bayad kari anjam bedid,aya vaghean khelghate har kodum az ma hadaf mande?? yanee manzuram ine ke masalan man bayad kario anjam bedam ke kase dige ie nemitune??? akhe masalan kasi mesle man ke hich estedade khasi nadare!! dar kol manzuram ine ke tak take ma,aya hadafi poshte khelghatemun hast????

15. صلوات ها 2

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,536
    حضور
    222 روز 7 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7886

به نام خدا.
    البته که پشت خلقت تک تک آدم ها ( و اصلا کل موجوداتی که مادی یا عیر مادی هستند ) هدف وجود داره. چون خدای عالم تو اوج حکمت هست و کار بیهوده نمیکنه. این رو میتونید تو طبیعت هم ببینید که طبیعت کاملا بهینه رفتار میکنه. چون به صورت ذاتی خدا این رو درش قرار داده که هرچیزی که توش هست ، یک جایی لازم میشه. حتی میکروب ها هم که ما زیاد باهاشون خوب نیستیم اگر نباشند یک مشکلاتی به وجود میاد که اصلا قابل حل نیستند.

یک گره ای هست که فقط به دست شما باز میشه.شاید یکی توانایی و درک مکانیکی خوبی داشته باشه. این شخص میتونه مکانیک خوبی بشه و تو جامعه یک مشکلی رو حل کنه. شاید به این طریق متوجه یک عیب و ایرادی تو ماشین ها بشه. بره پی گیری کنه و اصلا نسل اتوموبیل ها رو در دنیا متحول کنه. شاید یکی یک دید بسیار قوی فلسفی داشته باشه. این شخص میتونه دو تا حرف تو زمینه فلسفه بزنه و کل فلسفه رو دچار تغییر بکنه. شاید یکی یک دید مهندسی بسیار خوب داشته باشه. این شخص میتونه یک مهندس خوب بشه، یک شرکت تاسیس کنه بزنه رو دست nokia و apple و Microsoft و به این طریق هم به جامعه جهانی خدمت بکنه و هم یک حدمت بزرگ و بسیار عالی به ایرانی ها.شاید یکی فکر اقتصادی بزرگی داشته باشه. اگر پی گیری بکنه میتونه دنیا رو با نظریه اقتصادیش متحیر کنه. شاید یکی عشق به همنوع در وجودش طوفان به پا کنه. شاید خدا ازش انتظار داشته باشه که این عشق رو به مرحله ظهور برسونه و یک پرستار یا دکتر خوب بشه.

شاید یکی از همه اینها که گفتم هیچی سرش نشه ، اما صوت خوبی داشته باشه. وظیفه داره بره بشه عبدالباسط تا با یک قرائتش تعداد کثیری به دین اسلام بگروند. شاید نقاش خوبی بشه که با نقاشی هاش دل مردم رو شاد میکنه. شاید بازیگری بشه که با بازیش، با مردم حرف میزنه. شاید نویسنده ای بشه که بتونه زیبایی خلقت خدا رو ، سختی درد و رنج رو و شادی عشق رو به عالم نشون بده. میتونه مادر خوبی بشه که ظهر و شب تو دیگ برای اعضای خانواده عشق بپزه. میتونه پدری بشه که راحتی خانواده رو با تحمل تمامی بار زندگی تامین کنه. میتونه ....

درسته که هیچکدوم از اینهایی که گفتم هدف خدا از خلقت انسان نیست ، اما هرکس که بخواد به صلاح و رستگاری برسه ، باید وظیفه ای که خدا در اجتماع بر دوشش گذاشته رو انجام بده وگرنه یکی از نعمت های الهی رو که بهش داده شده بوده رو هدر داده.

با آرزوی سلامتی ، ستایشگر

پی نوشت : اینها نظرات شخصی خودمه. ممکنه غلط باشه. اما نه به نظر من.
    ویرایش توسط ستايشگر : ۱۳۹۱/۰۲/۰۱ در ساعت ۱۱:۲۹

17. صلوات ها 4

علاقه
    شهادت در راه مردم
    نوشته
    16
    حضور
    10 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    64

من دوست دارم خودكشي واسه خلاص شدن از اين جامعه اما شهادت را بيشتر ميپسندم!!!!!!!!!! در راه جنگ!!!

بچه ها دعا كنيد همه بچه شيعه ها ياران امام زمان باشيم من عاشقشم !!!‌ البته عرضم با بچه هاي شجاع ميباشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰ در ساعت ۱۴:۰۹
    مـــــا از قدیــــم طــــایفه ای سینــه خستــه ایــم
    مـــــا بچـــه هــــای مــادر پهلــــو شکســــته ایــم
    امــــــروز اگـــــر سیـــنـــه و زنـــجـــیــــر می زنیم
    فردا به عــشــــق فــاطـــمه شمــشیر می زنیم
    مـــا را پیــــامـبــر ، قبیـله سـلـمــان خطـاب کرد
    روی غــرور و غـــیـرت مــا هـــــم حــســــاب کرد
    ازمـــا بــتـــــرس! طــایــفـــه ای پــــر اراده ایـــــم
    ما مثل کوه پشت سر سید علـــی ایستاده ایم

19. صلوات ها 2

علاقه
    كتاب و نوحه
    نوشته
    20
    حضور
    4 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    93

نقل قول نوشته اصلی توسط victoryone نمایش پست ها
    دلیلت واسه خودکشی چی بوده !

مشکلاتت چی بوده که دست به خودکشی زدی

راه حلی جز خودکشی نداشت
    چرا من خيلي عجله كردم و چون خانوادم خيلي برام مهم بودن و ديگه حس كردم براشون بي ارزشم اين كار خبيث رو انجام دادم

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری