تبلیغات اسک دین؛مسئله این است

تب‌های اولیه

40 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

سلام علیکم
با عرض سلام ودرود به همه کاربران خوب انجمن گفتگوی دینی
غرض از ثبت این مطلب درخواست از ناحیه خود شما برای بحث و تبادل نظر
برای تبلیغات انجمن به صورت عمومی و فراگیر بود
ما نیز این درخواست را اجابت کرده و هم اکنون این تاپیک پیش روی شماست
البته مدیران و همکاران فرهنگی نیز در کارگروه خود چنین مباحثی رو به بحث نشسته و می نشینند ،منتهی برای اینکه نظرات خوب شما یاری دهنده سایت و انجمن باشد
این تاپیک زده شد.
امیدوارم کاربران -همکاران-و همه اونهایی که در این راه تجربه ای دارند ما را از نظرات خوبشان بی بهره نسازند.

در این پست ، آنچه توسط همکاران انجمن فرهنگی ارائه شده به صورت
چکیده ارائه می گردد.

1- فرستادن ایمیل به مراکز معتبربرای تبلیغ سایت
2-تبلیغ از ناحیه مرکز ملی پاسخگوئی نمونه تبلیغ اسک دین در سایت پاسخگو
3-ارسال مطالب از طریق گروپ گوگل و یاهو و عضو گیری اعضاء
4-پیام رسان اسک دین
5-ایجاد طرح برای وبلاگ و سایت های کاربران
6-ساخت نرم افزارهای مختلف و تبلیغ سایت در آن وارائه به صورت سی دی وتوزیع در مسجد-حوزه-دانشگاه
7-به اشتراک گذاری یا داغ کردن تاپیک ها به صورت لینک گذاری در سایت ها و انجمن های پربازدید نظیرکلوپ،و...
8-چاپ کارت ویزیت وبروشوروبنرو.... توزیع در ایام تبلیغی یا ایام مسافرتی
9-تبلیغات در فضای مجازی -مسنجر و...
10-برچسب گذاری تاپیک ها و پست ها به خاطر سرچ کاربران گوگل و پیدا کردن کلمات کلیدی مطالب و مامور کردن چند نفر از همکاران یا کاربران در این خصوص
11-درست کردن بنر متحرک زیبا برای استفاده در وبلاگ ها(شماره 5 و8 و 10 در همین خصوص)
12-جذب نیروهای آماده به کار از کاربران خود سایت به خصوص صاحبان سایت و وبلاگ برای
تبلیغ انجمن
13-تامین بودجه برای مسابقات فرهنگی سایت ولحاظ قسمتی از آن برای تشویق نظیر وبلاگ ها وسایت های تبلیغ کننده
14-ایجاد گروه در چهار محورمسنجر و روم -پاتوق و کلوپ-وبلاگ-فیس بوک وتعیین سرپرست با توجه به رفت و آمد ایشان در این محیط(منظور آشنا بودن با چنین محیط هایی)
15-تبلیغ در اتاق های مسنجر خود مرکز ملی پاسخگوئی
16-ساخت آیدی به اسم سایت و ثبت نام و زدن تاپیک وپست در انجمن و ساخت وبلاگ وسایت
به اسم انجمن
17-ایجاد تاپیک خوش آمد به کاربران تازه وارد وخوش آمد از ناحیه کارشناسان و اساتید و همکاران وکاربران یا نوشتن پیام خوش آمد به صورت خودکار یا غیرخودکار در پروفایلشان
18-

لینک های ارائه شده در زمینه تبلیغات در سایت:

موضوع مهم : دانلود معرفی سایت پاسخگو و نمایش سایت گفتگوی دینی+ دانلود مستقیم

oO • لوگوهای تبلیغاتی اسک دین•Ooویژه وبلاگ نویسان اسک دینی - صفحه ...

بنرهای تبلیغاتی اسک دین جهت تبلیغ سایت به اینجا مراجعه کنید ...

•Oo فراخوان طراحی پوستر های تبلیغاتی برای اسک دین oO• - گفتگوی دینی

مدیر فرهنگی;209326 نوشت:
غرض از ثبت این مطلب درخواست از ناحیه خود شما برای بحث و تبادل نظر برای تبلیغات انجمن به صورت عمومی و فراگیر بود

یا الله

با عرض سلام و ادب و احترام
حقیری نظری دارم که امیدورام مفید واقع بشه

ما میتونیم برای تبلیغ سایت اسک دین،توی هر پست تخصصی که میزنیم{صوت،نرم افزار،حتی تصاویر و....}لینک سایت رو هم قرار بدهیم
اینطوری افرادی که از مطالب این سایت کپی برداری میکنن،خواسته و ناخواسته لینک سایت رو هم کپی کرده و در سایر سایت ها و وب ها قرار میدهند.

پس دوستان سعی کنید از این به بعد حتما در پستاتون لینک سایت روهم قرار بدید.

لا حول و لا قوة الا بالله

سلام بر عزيزان اسك ديني
تشكر از مدير محترم فرهنگي بخاطر ايجاد اين تاپيك بسيار مهم
ميگن زماني كه حبيب نامه ابي عبدالله رو دريافت كرد اولين كاري كه كرد رفت به خونه مسلم ابن عوسجه ، همسر مسلم گفت كه مسلم براي خريد به بازار رفته ، حبيب هم خودش رو به بازار ميرسونه و مسلم رو پيدا ميكنه و ميگه آقا بهم نامه داده كه برم براي شهادتش ولي تو رفيق مني نميتونم تك خوري كنم حيفه تو هم بيا
زبون حاله ديگه اينا هم داش مشتي هاي اون زمون بودن
بزرگواران اسك ديني در اين زمانه كه حفظ كردن ايمان از گرفتن ذغال گداخته شده رو دست هم سختتر هست ، شما عزيزان بيشتر از من معتاد اين سايت نشده باشيد كمتر هم نشديد و حتماً ميدونيد كه همچين سايتهايي چقدر كم هست و بر عكس سايتهايي كه ازشون ميگذريم الحمدلله ريخته
جان مولا همت كنيد هر راهكاري ميتونيد ارائه بديد ، هر كسي رو كه ميتونيد دعوت كنيد ، دوست و آشنا ، باور كنيد اگر هر كدوم از ما بتونيم كاري بكنيم كه يك نفر ولو يك بار كمتر دل آقا رو بشكنه برامون كفايت ميكنه
همت كنيد انقدر اينجا سوت و كور نباشه
بسم الله

منتظر منتقم;209353 نوشت:
یا الله

با عرض سلام و ادب و احترام
حقیری نظری دارم که امیدورام مفید واقع بشه

ما میتونیم برای تبلیغ سایت اسک دین،توی هر پست تخصصی که میزنیم{صوت،نرم افزار،حتی تصاویر و....}لینک سایت رو هم قرار بدهیم
اینطوری افرادی که از مطالب این سایت کپی برداری میکنن،خواسته و ناخواسته لینک سایت رو هم کپی کرده و در سایر سایت ها و وب ها قرار میدهند.

پس دوستان سعی کنید از این به بعد حتما در پستاتون لینک سایت روهم قرار بدید.

الله.
سلام علیکم ورحمه الله.
همه نظرات خوبه،این بنده با این نظر هم موافقم.میتونیم در امضاء ها هم لینک انجمن رو بذاریم.
موفق باشید

مدیر فرهنگی;209327 نوشت:
در این پست ، آنچه توسط همکاران انجمن فرهنگی ارائه شده به صورت
چکیده ارائه می گردد.
1- [=arial]فرستادن ایمیل به مراکز معتبربرای تبلیغ سایت
2-تبلیغ از ناحیه مرکز ملی پاسخگوئی نمونه تبلیغ اسک دین در سایت پاسخگو
3-ارسال مطالب از طریق گروپ گوگل و یاهو و عضو گیری اعضاء
4-پیام رسان اسک دین
5-ایجاد طرح برای وبلاگ و سایت های کاربران
6-ساخت نرم افزارهای مختلف و تبلیغ سایت در آن وارائه به صورت سی دی وتوزیع در مسجد-حوزه-دانشگاه
7-به اشتراک گذاری یا داغ کردن تاپیک ها به صورت لینک گذاری در سایت ها و انجمن های پربازدید نظیرکلوپ،و...
8-چاپ کارت ویزیت وبروشوروبنرو.... توزیع در ایام تبلیغی یا ایام مسافرتی
9-تبلیغات در فضای مجازی -مسنجر و...
10-برچسب گذاری تاپیک ها و پست ها به خاطر سرچ کاربران گوگل و پیدا کردن کلمات کلیدی مطالب و مامور کردن چند نفر از همکاران یا کاربران در این خصوص
11-درست کردن بنر متحرک زیبا برای استفاده در وبلاگ ها(شماره 5 و8 و 10 در همین خصوص)
12-جذب نیروهای آماده به کار از کاربران خود سایت به خصوص صاحبان سایت و وبلاگ برای
تبلیغ انجمن
13-تامین بودجه برای مسابقات فرهنگی سایت ولحاظ قسمتی از آن برای تشویق نظیر وبلاگ ها وسایت های تبلیغ کننده
14-ایجاد گروه در چهار محورمسنجر و روم -پاتوق و کلوپ-وبلاگ-فیس بوک وتعیین سرپرست با توجه به رفت و آمد ایشان در این محیط(منظور آشنا بودن با چنین محیط هایی)
15-تبلیغ در اتاق های مسنجر خود مرکز ملی پاسخگوئی
16-ساخت آیدی به اسم سایت و ثبت نام و زدن تاپیک وپست در انجمن و ساخت وبلاگ وسایت
به اسم انجمن
17-ایجاد تاپیک خوش آمد به کاربران تازه وارد وخوش آمد از ناحیه کارشناسان و اساتید و همکاران وکاربران یا نوشتن پیام خوش آمد به صورت خودکار یا غیرخودکار در پروفایلشان
18-

به نام خدا

با سلام
در اول بايد دوباره از تمام كادر مديريتي و اجرايي و كاربران اين انجمن تشكر كنم كه فضاي امني را براي عموم فراهم نموده اند .

من عقيده دارم اين سايت هنوز خيلي ميتونه بهتر و پربازديد تر باشه و براي رسيدن به اين هدف راهكارهاي خوبي رو ميشه از برسي بستر موجود و مشخص كردن هدف به نقطه اجرا رساند .

ضمن تشكر از طرح هاي كاربران و همكاران فرهنگي من نيز پيشنهادات خود را ارائه مينمايم و اميد وارم مورد استفاده قرار بگيرد .

1- سايت alexa كه دوستان زحمت ثبت سايت رو داخلش كشيدن راهنماي خوبي هست براي پرداختن به موضوعات مورد علاقه عموم ( ايجاد تايپيك يا بروز رساني تايپيك ) كه استخراج موضوعات مورد بحث از سايت alexa خيلي راحت و مفيد ميباشد . كه در صورت تمايل به صورت كاملتر توضيح خواهم داد . اما به صورت خلاصه عرض كنم كه تقريبا 74% از بازديد كنندگان اين انجمن توسط موتور هاي جستجو به اينجا انتقال داده ميشن كه اين ميتونه يك راهنماي بسيار عالي براي ايجاد بخش ها , تايپيك ها و بروز رساني به موقع تايپيك هاي قديمي توسط تيم فرهنگي و فني باشه . بينندگاني كه از طريق موتور جستجو راهنمايي ميشن به دو دسته تقسيم ميشن . اول بينندگاني كه فقط از يك مطلب استفاده ميكنن و خارج ميشن دوم بينندگاني كه بعد از استفاده ثبت نام ميكنن كه هر دو گروه براي انجمن مفيد هستند . حال مثالي بزنيم : سايت alexa نشون ميده كه كلمه رائفی پور براي عموم قابل توجه هست و وقتي كاربران اين كلمه را در موتور جستجو , جستجو ميكنن سايت askdin در صفحه اول نمايش داده ميشه و بايد از خود بپرسيم كه انجمن askdin توانسته است آنچنان كه شايسته است نياز هاي كاربران دسته اول يا حتي دسته دوم را به خوبي براورده كند ؟ در هر حال سايت alexa مفيد است كه استفاده مناسب از آن نيازمند در نظر گرفتن يك تيم كوچك تبليغاتي براي انجمن است كه اين موارد را استخراج و به مرحله اجرا بگذراد .

2-زمان و هزينه تبليغات براي سايت خيلي مهمه . نرم افزار تقويم شميم يار رو خاطرتون هست ؟توجه داشته باشيم كه آمار نشون ميده اين نرم افزار بسيار زياد براي عموم جلب توجه كرد و سيل بازديد را روانه انجمن كرد حال سوال اينجاست كه چه زماني ارائه شد و با چه هزينه اي براي اين نرم افزار تبليغ شد و آيا آنچنان كه بايد عمل ميشد عمل شد ؟ موضوعات ديگه هم به همين منوال است و بايد زمان را در نظر گرفت . زمان ايجاد تايپيك و زمان بروز رساني تايپيك يا حتي تغير نام تايپيك به اسم هاي مناسب تر .

3- براي از دست ندادن كاربر هاي موجود كه خودشان بخش مهمي از بازديد كنندگان محسوب ميشوند و گاها مطالبي كه براي رشد سايت مفيد است نيز ارائه ميكنند فكري شده است ؟ بهتر نيست درصد مشاركت آنها را افزايش دهيم نه كاهش ؟ بزاريد مثالي بزنم . كاربر x در موضوعي كه يك كاربر به عنوان سوال ايجاد كرده مشاركت ميكنه و عقيده خودش رو بيان ميكنه ولي عقيده كاربر x واقعا خوب نيست و مديريت اون رو حذف ميكنه و كاربر x هم قهر ميكنه و در عموم اعلام ميكنه كه ميخواد از انجمن بره . در اين زمان انجمن هم خود كاربر را از دست داد هم كاربر x در ذهن عموم لكه جوهري مبني بر غير عادلانه بودن روش مديريت در افكار كاربران آماده به جذب جوهر ايجاد خواهد كرد . چرا سري كه درد نميكنه را دستمال ببنديم ؟ خوب مديريت كاري كنه كه اول كارشناس نظر بده بعد كاربران تا جلوي اين اتفاق ها كه كم هم نيستن گرفته بشه . اين مبحث استفاده از كاربران موجود كمي بايد بيشتر مورد بحث قرار بگيره و موارد ديگر منجمله اهدا مسوليت ها و آموزش ها به كاربران عادي در نظر گرفته بشه . كاربراني را كه زمان ورودشون به انجمن يك طرز فكر داشتن و بعد از يك مدت آمد و رفت در انجمن 180 درجه تغير كردن و مذهبي شدن و الان پست هاي مفيدي ايجاد ميكنن خود گواه از مهم بودن كاربران كنونيست.

عرايضم تمام نشد اما در آخر بگويم 17 طرح پيشنهادي تيم فرهنگي علارغم عالي بودن ولي نياز به اولويت بندي دارد كه بايد توسط تيم تبليغاتي دسته بندي شود كه بحث مفصلي دارد كه انشاالله موفق باشند .

اللهم صل علي محمد و آل محمد

با سلام و احترام

به نظر من مهم‌ترین عاملی که میتونه سبب دلگرمی کاربران باشه پاسخ‌گویی به موقع و سریع کارشناسان گرامی به سوالات‌شون هست.

هر کاربری که از پاسخ‌گویی کارشناسان و سایت راضی باشه خودش میتونه بهترین مبلغ در فضای مجازی و حقیقی باشه...

وقتی آمار بازدید بالا بره، آمار سوالات هم بالا میره و....

این حرف من درد دلی بود که بارها و بارها به طرق مختلف با مدیران بزرگوار درمیون گذاشتم که یک فکری برای کمبود کارشناس، خصوصا در بخش مشاوره بکنند، ولی...:hey:

موفق باشید در راه حق.

آذر بانو;209643 نوشت:
هر کاربری که از پاسخ‌گویی کارشناسان و سایت راضی باشه خودش میتونه بهترین مبلغ در فضای مجازی و حقیقی باشه...

سلام علیکم :

با تشکر از سرکار بزرگوار . خانم آذر بانو .
به نظر من راضی کردن کاربران از هر حیث . بیشتر از 17 موردی که مدیر محترم فرهنگی اشاره کردند . میتونه تبلیغ خوبی برای سایت باشه .
متاسفانه تا حالا به اون اندازه ای که لازم بوده . به نظرات و خواسته ها و سوالات کاربران اهمیت داده نشده .
بنابراین من با نظر سرکار آذر بانو هزار در صد موافقم .

به نام خدا

سلام

اهداف بلند مدت و کوتاه مدت

اهداف را به دو گروه بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم می نمایند .

به طور مثال جواب دادن سریع کارشناسان به سوالات می شود اثر گذاری ( هدف ) کوتاه مدت به همراه ارزش افزوده متوسط و نوشتن مطالبی برای استفاده کم در زمان حال و زیاد در زمان آینده می شود اثر گذاری (اهداف) بلند مدت به همراه ارزش افزوده قوی .

جواب دادن به سوالی در مورد حضرت محمد ص یک مبحث است (1) و داشتن یک تایپیک که جواب کاربر را بدهد و نیاز به سوال کردن نداشته باشد هم یک مبحث است(2) . حاصل مبحث (1)میشود تعداد کمی بازدید ولی مورد دوم میشود n نفر بازدید . توجه به این نکته الزامیست که کاربران اینترنتی به سایتی میروند که کمترین دردسر را برای رسیدن به اهدافشان داشته باشد که در پروسه مورد اول (1)می شود :
ورود به سایت + ثبت نام + ایجاد تایپیک و پرسیدن سوال = دستیابی به جواب
و در مورد دوم(2) میشود
ورود به سایت =دستیابی به جواب

البته این هم باید بیان کرد که مورد (1) خودش بعد از گذشت زمان به مورد (2) تبدیل میشود اما تلفات وقت را جبران نخواهد کرد به این دلیل است که میگویند ارزش افزوده متوسطی دارد .

اللهم صل علی محمد و آل محمد

سلام

تاپیک خیلی خوبی هست.:Gol:

آذر بانو;209643 نوشت:

جالب بود.

منم فکر می کنم افزایش کیفیت و رضایت نیاز به تبلیغات را کاهش می دهد.

التماس دعا

کارشناسان خوش اخلاق باشند من خودم تبلیغ کرده و می کنم

راستی تشکر یادم رفت
اسک دین دوستت داریم

سلام
بهترین تبلیغ برای اسک دین تبلیغ همین محصولاتش می تونه باشه
نظیر خیلی از همین محصولات
من اونهایی که با گوشی موبایلم می تونم انتقال بدم
با گوشی ام
و اونهایی که با فلش می تونم انتقال بدم
با فلش

مدیر فرهنگی;209327 نوشت:
1- فرستادن ایمیل به مراکز معتبربرای تبلیغ سایت 2-تبلیغ از ناحیه مرکز ملی پاسخگوئی نمونه تبلیغ اسک دین در سایت پاسخگو 3-ارسال مطالب از طریق گروپ گوگل و یاهو و عضو گیری اعضاء 4-پیام رسان اسک دین 5-ایجاد طرح برای وبلاگ و سایت های کاربران 6-ساخت نرم افزارهای مختلف و تبلیغ سایت در آن وارائه به صورت سی دی وتوزیع در مسجد-حوزه-دانشگاه 7-به اشتراک گذاری یا داغ کردن تاپیک ها به صورت لینک گذاری در سایت ها و انجمن های پربازدید نظیرکلوپ،و... 8-چاپ کارت ویزیت وبروشوروبنرو.... توزیع در ایام تبلیغی یا ایام مسافرتی 9-تبلیغات در فضای مجازی -مسنجر و... 10-برچسب گذاری تاپیک ها و پست ها به خاطر سرچ کاربران گوگل و پیدا کردن کلمات کلیدی مطالب و مامور کردن چند نفر از همکاران یا کاربران در این خصوص 11-درست کردن بنر متحرک زیبا برای استفاده در وبلاگ ها(شماره 5 و8 و 10 در همین خصوص) 12-جذب نیروهای آماده به کار از کاربران خود سایت به خصوص صاحبان سایت و وبلاگ برای تبلیغ انجمن 13-تامین بودجه برای مسابقات فرهنگی سایت ولحاظ قسمتی از آن برای تشویق نظیر وبلاگ ها وسایت های تبلیغ کننده 14-ایجاد گروه در چهار محورمسنجر و روم -پاتوق و کلوپ-وبلاگ-فیس بوک وتعیین سرپرست با توجه به رفت و آمد ایشان در این محیط(منظور آشنا بودن با چنین محیط هایی) 15-تبلیغ در اتاق های مسنجر خود مرکز ملی پاسخگوئی 16-ساخت آیدی به اسم سایت و ثبت نام و زدن تاپیک وپست در انجمن و ساخت وبلاگ وسایت به اسم انجمن 17-ایجاد تاپیک خوش آمد به کاربران تازه وارد وخوش آمد از ناحیه کارشناسان و اساتید و همکاران وکاربران یا نوشتن پیام خوش آمد به صورت خودکار یا غیرخودکار در پروفایلشان 18-

سلام

یک نکته بسیار مهم

اخلاق در پاسخگویی-احترام به مراجعت کننده-ساده گویی -روان گویی- خلاصه گویی

خیلی مهمه و بعد این ها در راستای تبلیغ است

اگر کالایی بد و معیوب باشد اگر تبلیغ شود و مردم به شوق آن بخرند

و بعد جالب نباشد زده می شوند و ناراحت و...

سلام

پیشنهاد بنده:

جایزه

به دلایلی فکر کنم بشه قضیه مشارکت کاربران و مدال ها رو جدی تر گرفت:

مدال مثل:

مدال آواتار یا امضای خوب
مدال برترین دعوت کنندگان به سایت
مدال پاسخگویی مناسب
مدال مفید ترین پست ها(!)
یا مدال برای انجام یکسری فعالیت ها و مسابقات مذهبی و علمی و مشارکت در سایت و ...

در حال حاضر تعداد مدال ها کم است و لیست تمام مدال های گرفته شده کاربران و ... دیده نمی شود.

این ایده medals و award و Achievements در طراحی بازی ها انجام میشه و جواب هم میده.

دادن امتیازات به کاربران نمونه:

۱. اولیش همون مدال ها

۲. امتیازات فنی سایت مثل افزایش فضای اینباکس, افزایش نوع و حجم فایل آپلودی, تغییر عنوان کاربری یا این جور چیز ها

۳. یک سری اعتبار و امتیاز عددی به چنین کاربرانی داده بشه, کاربر بعد از جمع آوری این امتیازات بتونیه از ویترین اسک دین جایزه خودش را دریافت کنه:

ویترین میتونه شامل انواع کتاب, هدایای نقدی, نرم افزار , کد تخفیف خرید محصولات و هرچیز مذهبی دیگری باشد.

ساده نیست ولی به نظرم برای جذب قشر پر انرژی و خاصی جوابگو است...

طبیعی است برای بهترین بودن باید جدی جدی تلاش کرد, این پیشنهاد خام هست.:Ghamgin:

التماس دعا

من بخاطر درسام و کارام وقت زیادی برای فعالیت اینترنتی ندارم ولی تا دلتون بخواد این طرف اون طرف میرم کارت ویزیت اگه دارید من میتونم جاهایی که میرم بدم پخش کنن میتونم هماهنگ کنم استند یا بنر هم اگه دارید چند جا بذارن. از مدرسه گرفته تا خوابگاه و دانشگاه.

frigg77;211497 نوشت:
من بخاطر درسام و کارام وقت زیادی برای فعالیت اینترنتی ندارم ولی تا دلتون بخواد این طرف اون طرف میرم کارت ویزیت اگه دارید من میتونم جاهایی که میرم بدم پخش کنن میتونم هماهنگ کنم استند یا بنر هم اگه دارید چند جا بذارن. از مدرسه گرفته تا خوابگاه و دانشگاه.

سلام و درود بر شما
چي بهتر از اين ؟
جناب مدير فرهنگي عزيز مد نظر داشته باشيد

كبوتر حرم;211602 نوشت:
سلام و درود بر شما چي بهتر از اين ؟ جناب مدير فرهنگي عزيز مد نظر داشته باشيد

سلام

با عرض پوزش

من مخالفم!!!!!!

کیفیتو ببرند بالا

همین مقدار که تبلیغ میکنند کافیه!:ok:

بسم الله الرحمن الرحیم

frigg77;211497 نوشت:

★☆۞کارت ویزیت های اسک دین ***شما هم طراحی کنید ۞★☆
•○Oo فراخوان طراحی پوستر های تبلیغاتی برای اسک دین oO○•

یا ابن الکوثر(ع);211617 نوشت:
سلام

با عرض پوزش

من مخالفم!!!!!!

کیفیتو ببرند بالا

همین مقدار که تبلیغ میکنند کافیه!:ok:

حالا من مخالفم
هر دو رو ببرند بالا
به كم قانع نباش برادر ، همه بايد بيان تو اين سايت اين سايت بايد رتبه اول بازديد كننده ها رو داشته باشه حتي بيشتر از خبر گزاريها

كبوتر حرم;211687 نوشت:
هر دو رو ببرند بالا به كم قانع نباش برادر ، همه بايد بيان تو اين سايت اين سايت بايد رتبه اول بازديد كننده ها رو داشته باشه حتي بيشتر از خبر گزاريها

سلام

اتفاقا توی دین ما به قناعت توصیه شده

اگر توی یک بادکنک بیشتر از ظرفیتش آب بریزی می ترکه

اگر هوای خالی بریزی می ترکه

اما اگر هوای با کیفیت و سبک بریزی می ره هوا!!

باید کیفیت رو برد بالا خود به خود سایت مشهور می شه

بخش نرم افزار داره خوب تبلیغ می کنه

پس از نظر تبلیغ مشکل زیادی وجود نداره

اما کیفیت مهمه

پاسخگویی به سوالات کند شده
کارشناس کم شده
وقتی این مشکل هست تبلیغ ضرر است چون نمی شه نگه داشت
پس فایده چندانی نداره:ok:

وقتی کارشناسان دلنسوزونند یا اخلاق در پاسخ نداشته باشند هم ضرر رسونه تبلیغ

به نام خدا

سلام . من با کبوتر حرم هم نظر هستم
سرعت عمل و نحوه جواب گویی کارشناسان یک آیتم و تبلیغات هم یک آیتم . 2 تا مبحث مجزا از هم هستند . یکیش تو کیفیت تاثیر میزاره یکیش تو کمیت .

جفتش باید مهم دونسته بشه تا به هدف رسید .

یا حق

vahid_barvarz;211773 نوشت:
سلام . من با کبوتر حرم هم نظر هستم سرعت عمل و نحوه جواب گویی کارشناسان یک آیتم و تبلیغات هم یک آیتم . 2 تا مبحث مجزا از هم هستند . یکیش تو کیفیت تاثیر میزاره یکیش تو کمیت . جفتش باید مهم دونسته بشه تا به هدف رسید .

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

ولی آیتم جدا از هم نیستند!!!

وقتی ماشین خراب باشه هی توش سوخت بریزیم که راه نمی ره!!

باید اول ماشینو درست کنیم بعد!!!

یا ابن الکوثر(ع);211780 نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

ولی آیتم جدا از هم نیستند!!!

وقتی ماشین خراب باشه هی توش سوخت بریزیم که راه نمی ره!!

باید اول ماشینو درست کنیم بعد!!!

به نام خدا

تا 10 روز دیگه هم من بگم جفتش رو باید برسی کرد شما باز میگی نه اول باید کارشناسا خوب جواب بدن . مگه همین الان تبلیغات شروع شده که شما داری انقدر سخت میگیری و میگی نه تبلیغات نکنید که به ضرر انجمنه . پس این همه مطلب خوب تو انجمن رو نبینیم و واسش تبلیغ نکنیم ؟ این همه سوال جواب تو انجمن رو نبینیم و تبلیغ نکنیم که مشکل کارشناس داریم ؟ مرغ که یک پا نداره . شما یک جور میبینی ما هم یک جور
مهم رسیدن به وضعیت بهتر انجمنه نه به کرسی نشوندن یک مطلبی که هر دو طرف قبولش دارن .

بله در مورد کارشناسا خیلی ها از جمله خود من نطرشون رو دادن و مرکز هم داره برسی میکنه ولی دلیل نمیشه تبلیغ نشه چون کارشناسها کم هستند .

سال 88 هم همچین موضوعی ایجاد شده>>>>>>> http://www.askdin.com/thread2617.html

یا حق

vahid_barvarz;211801 نوشت:
تا 10 روز دیگه هم من بگم جفتش رو باید برسی کرد شما باز میگی نه اول باید کارشناسا خوب جواب بدن . مگه همین الان تبلیغات شروع شده که شما داری انقدر سخت میگیری و میگی نه تبلیغات نکنید که به ضرر انجمنه . پس این همه مطلب خوب تو انجمن رو نبینیم و واسش تبلیغ نکنیم ؟ این همه سوال جواب تو انجمن رو نبینیم و تبلیغ نکنیم که مشکل کارشناس داریم ؟ مرغ که یک پا نداره . شما یک جور میبینی ما هم یک جور مهم رسیدن به وضعیت بهتر انجمنه نه به کرسی نشوندن یک مطلبی که هر دو طرف قبولش دارن . بله در مورد کارشناسا خیلی ها از جمله خود من نطرشون رو دادن و مرکز هم داره برسی میکنه ولی دلیل نمیشه تبلیغ نشه چون کارشناسها کم هستند .

سلام

داداش چرا می زنی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یکی از بزرگترین مشکلات عدم صبر و قضاوت زود هنگام است!!

بله شروع شده

همین زحماتی که گل لیلا و بخش فرهنگی برای ساخت نرم افزار ها کشیدند خودش بهترینه!

کافیه

تازه تنها اینها نیست جاهای دیگه هم تبلیغ می شه

الان باید تمرکز روی کیفیت باشه

به نظرم کیفیت متوسطه

چون
1.پاسخرسی سریع
2.ساده گویی
3.ادب و متانت
4.صبر
5.رسیدگی به شکایات
6.حق مداری
7.حکمت مداری
و اول و آخر باز اخلاقو حق مداری درجه کیفی را تشکیل می دهند

که کارشناس مهم تر است!!!

ممنون از ممعرفی موضوع :Gol:

یا ابن الکوثر(ع);211770 نوشت:

اتفاقا توی دین ما به قناعت توصیه شده

سلام
قناعت به چی ؟
اتفاقاً مشکل ما از قناعت هست همیشه نباید به هر چیزی قانع بود ، ما اگر به شرایط فعلیمون قانع نبودیم که یه کاری کرده بودیم حضرت اومده بودن
شما اگر به این کسی که الآن هستی قانع باشی در حالیکه میتونی بهتر باشی باختی

یا ابن الکوثر(ع);211770 نوشت:
اگر توی یک بادکنک بیشتر از ظرفیتش آب بریزی می ترکه

باریک الله منم موافقم ، هر چیزی باید به اندازه ظرفیتش باشه ولی ظرفیت این سایت خیلی بیشتر از اینها هست
چرا مردم بیشتر از اینکه به فکر دینشون باشن به فکر جیبشون هستن ؟ چطور تا تقی به توقی میخوره همه میریزن تو سایت رفاهی تا خدای نکرده پول یارانشون که دولت با این کارش ملت رو گذاشته سر کار قطع نشه ولی نمیاد یه سوال راجب احکامش بپرسه ؟

به نام خدا
عرض سلام ودرود
با تشکر از دوستان و بزرگوارانی که گرمی بخش تاپیک تبلیغات بودند
همه اونهایی که با نظرات خوبشون در تبلیغات هر چه بهتر سایت موثر بودند
خواستم بدونید که قطعا تمام نظرات و راه کارهای شما خونده میشه
و انشاءالله در جلسات سایت در مرعی و منظر مسئولین سایت گذارده میشه
یه نظر هم دارم:
عوض گفتگوی طرفینی ، نظراتی که ارائه دهنده تبلیغ سایت هست بیان بشه بهتره
به عنوان نمونه:
اگر در فضای مجازی طرح تبلیغی دیدید که ما نیز می توانیم عملی کنیم مطرح بفرمایید
پیشاپیش تشکر خویش را اعلام می دارم
التماس دعای فرج

مدیر فرهنگی;211902 نوشت:
به نام خدا
عرض سلام ودرود
با تشکر از دوستان و بزرگوارانی که گرمی بخش تاپیک تبلیغات بودند
همه اونهایی که با نظرات خوبشون در تبلیغات هر چه بهتر سایت موثر بودند
خواستم بدونید که قطعا تمام نظرات و راه کارهای شما خونده میشه
و انشاءالله در جلسات سایت در مرعی و منظر مسئولین سایت گذارده میشه
یه نظر هم دارم:
عوض گفتگوی طرفینی ، نظراتی که ارائه دهنده تبلیغ سایت هست بیان بشه بهتره
به عنوان نمونه:
اگر در فضای مجازی طرح تبلیغی دیدید که ما نیز می توانیم عملی کنیم مطرح بفرمایید
پیشاپیش تشکر خویش را اعلام می دارم
التماس دعای فرج

به نام خدا
سلام
جسارتا مرکز هزینه ای هم برای تبلیغات در نظر گرفته است یا خیر ؟

با تشکر

سلام
جناب مدير فرهنگي بزرگوار اين هفته نمايشگاه كتاب تهران شروع به كار ميكنه ، يه جمعيت عظيمي ميان تو نمايشگاه (بگذريم كه خيلي هاشون كتاب نميخرن) بهترين فرصت تبليغ هست
مترو معمولاً تو اين مدت ايستگاه مصلا نگه نميداره ولي اگه چند تا بنر خوشگل بزنيد تو ايستگاه بهشتي عالي ميشه ، چند تا هم داخل نمايشگاه بزنيد ، نميدونم مثلاً مركز ملي پاسخگويي به سوالات ديني مقدم شما رو گرامي ميدارد
من جمعه ميرم نمايشگاه ، دوست دارم كه تبليغات مركز ملي رو ببينم
ممنون

جناب مدير فرهنگي عزيز
نظرتون رو در مورد پست قبليم نگفتيد
فردا ميرم نمايشگاه ، تبليغات رو ميبينم ديگه ؟

به نام خدا

چه خاکی گرفته این تایپیک . نتیجه ؟ مسئله تبلیغ سایت حل شد دیگه ؟ :kafkaf:

یا حق

بیشتر افراد اولین بار برای پاسخ به شبهاتشون به سایت می ان .... در مراکز شبه پراکن تبلیغ کنید هم باعث میشه افراد کم اطلاع بیشتر اگاه بشن و هم امار بالاتر میره ..... و البته بدی هایی هم داره که باعث میشه عده ای بی فرهنگ بحث هایی بر مبنای توهین بکنند ....

كبوتر حرم;213869 نوشت:
جناب مدير فرهنگي عزيز نظرتون رو در مورد پست قبليم نگفتيد فردا ميرم نمايشگاه ، تبليغات رو ميبينم ديگه ؟

سلام

مرکز نسبت به پارسال نامنظم تر بود وفضای کمی داشت(البته من چهارشنه اولین روز نمایشگاه بود که رفتم
چهار شنبه بازم می رم ببینم چی شده!؟)

vahid_barvarz;211951 نوشت:
جسارتا مرکز هزینه ای هم برای تبلیغات در نظر گرفته است یا خیر ؟

كبوتر حرم;212345 نوشت:
نميدونم مثلاً مركز ملي پاسخگويي به سوالات ديني مقدم شما رو گرامي ميدارد
من جمعه ميرم نمايشگاه ، دوست دارم كه تبليغات مركز ملي رو ببينم

كبوتر حرم;213869 نوشت:
جناب مدير فرهنگي عزيز
نظرتون رو در مورد پست قبليم نگفتيد
فردا ميرم نمايشگاه ، تبليغات رو ميبينم ديگه ؟

عبد الحجج;214868 نوشت:
مرکز نسبت به پارسال نامنظم تر بود وفضای کمی داشت

به نام خدا
عرض سلام ودرود
و تشکر از نظرات خوب شما بزرگواران
در مورد تبلیغات فرصتی فراهم شد تا با مدیر اینترنت مرکز تلفنی صحبت کنم
و نظرات شما علی الخصوص این تاپیک را منعکس کنم
فرمودند:
در زمینه فعالیت های غیر مجازی مثلا برگزاری همین نمایشگاه ها

http://www.askdin.com/thread18796.html
یا امثال کارت ویزیت-معرفی مرکز در بوشور (و به مثابه اون قسمت اینترنت)
انجمن فرهنگی ونرم افزار هم در راستای معرفی اسک دین
تلاشهائی نموده
نظیر:
http://www.askdin.com/thread11773-2.html
یا ارسال هدایاو جوائز ممهور به آرم مرکز وسایت پاسخگو
واز این قبیل
ولی ایشان فرمودند:
در عرصه مجازی تبلیغات آنچنانی نداشته ایم
باز هم تشکر

باسلام
دوستان بیایید کمیت را همراه با کیفیت
فردی سازی را همراه با حمع و دیگران
عینیت را همراه با ذهنیت
حقیقت را همراه با واقعیت
و............
بالا بریم

التماس دعا

حمعا بفرمایید چای قند پهلو

با سلام
[h=1]تبلیغات اسک دین؛مسئله این است[/h]
خب مسئله این است چه کنیم؟

اللیل والنهار;473090 نوشت:
با سلام

خب مسئله این است چه کنیم؟

سلام ...
فارغ از هر بگو مگو ...
یکی از مهمترین پیشنهادهای من این هستش که

1- پستهایی نظیر پست های سوریه و تکفیری ها و حرکتها بنیادین و شهدا و ولایت محوری و ... کمی کم رنگ تر بشه ...به جاش کلمات قشنگ و استعارات زیبا و زیبا شناسی و خداشناسی و زندگی چقدر زیباست و از این جور چیزا اضافه بشه ... هر چی پست که بالا میاد ... همش در مورده این چیزها هست ... به نظره من باید یه کارشناسی رویه مطالبی که بالا میاد باشه ...

2- یه فرهنگ سازی بشه ... همه بیان و همون چیزی که هستن رو بروز بدن ... یکی میاد 40 تا پست میده در مورده سوریه ... کسی نیست بهش بگه بابا شما حرفی به غیر از سوریه و حرکت بنیادین و جنازه های تیکه پاره نداری ... خدا رو فقط تو همین چیزا میبینی ... به نظره من اسک دین نیاز داره که تو این مساله هم کار کنه ...

3- مثلا یه موضوعی بالا میاد که یکی اومده و میخواد خودکشی کنه ... به جایه اینکه دوستان بیان و بهش همفکری بدن ... تو اون موضوع 2 تا یا 3 تا پست میزنن و ...

بابا خدا رو یه بار دیگه برای خودمون تعریف کنیم ... اصلا به نظره من askdin تمام مسیرش شده ... سوریه و جنازه و ولایت محوری و ... چرا مثلا یکی نمیاد پست بزنه فلانی جهاز میخواد کمک کنین ... چرا یکی نمیاد پست بزنه ریبایی خدا رو تو چی دیدی ... چرا یکی نمیاد تو این سایت درد دل کنه ... چرا یکی نمیاد تو این سایت از خدا گله کنه ...

نفرنفر;473126 نوشت:
سلام ...
فارغ از هر بگو مگو ...
یکی از مهمترین پیشنهادهای من این هستش که
چرا مثلا یکی نمیاد پست بزنه فلانی جهاز میخواد کمک کنین ... چرا یکی نمیاد پست بزنه ریبایی خدا رو تو چی دیدی ... چرا یکی نمیاد تو این سایت درد دل کنه ... چرا یکی نمیاد تو این سایت از خدا گله کنه ...

سلام و عرض ادب
تشکر از نظر حضرتعالی
اساس کار اسک دین پاسخگوئی به سوالات و کاربر محوری است
می دانم مرادتون از کم رنگ شدن برخی موضوعات ادغام تاپیک ها و پست های همشکل است
و الا خدای ناکرده اصل مطلب و بودنش شکی درش نیست
چرا که هر چه داریم از شهید و شهادت و ثمره خون شهدا و نابودی وهابیت پلید و تکفیری و ایستادگی و مقاومت سوریه عزیز است
اما
اینکه پست های یک شکل و در راستای هم در یک تاپیک جمع شوند فکر پسندیده ای است
و خود مجموعه هم نظرش بر اینه
حالا یه سوال دارم
خود شما به عنوان شروع چرا این حرکت انجام نمی دهید؟
نفرنفر;473126 نوشت:
چرا یکی نمیاد تو این سایت از خدا گله کنه ...

http://www.askdin.com/thread1541.html
التماس دعا