تنها وصیت آیت الله العظمی بهجت

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تنها وصیت آیت الله العظمی بهجت

به نام خدا

تنها وصیت آیت الله بهجت: بعد از من روضه خوانی روزهای جمعه ترک نشود.این هم یک سخنرانی کوتاه در همین باره از زبان حجت الاسلام والمسلمین میریزدی(حفظه الله):
http://s1.picofile.com/file/7350907311/%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7_%D9%88%D8%B5%DB%8C%D8%AA_%D8%A2%DB%8C%D8%AA_%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87_%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%B8%D9%85%DB%8C_%D8%A8%D9%87%D8%AC%D8%AA_%D8%B1%D8%B6%D9%88%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87_%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%87.mp3.html

درود بر ایت الله بهجت . واقعا ایشان ایت الله بود و عالم
خدارحمت کنه ایشان را

دارد زمان آمدنت دیر می شود
دارد جوان منتظرت پیر میشود
تاثیر گریه های غریبانه شماست
وقتی غروب جمعه که دلگیر می شود

یابن الحسن کجایی؟:Sham:
من آمدم گدایی؟

به نام خدا
سلام

ببخشید سوالم با تایپیک همخوانی ندارد اما :

آیت الله بهجت همیشه سر نماز اشک میریختند ؟ یا همیشگی نبوده ؟

یا حق

vahid_barvarz;216202 نوشت:
به نام خدا
سلام

ببخشید سوالم با تایپیک همخوانی ندارد اما :

آیت الله بهجت همیشه سر نماز اشک میریختند ؟ یا همیشگی نبوده ؟

یا حق

با سلام. این که ایشان همیشه سر نماز اشک می ریختند سوالی هست که باید از نزدیکان ایشان که همیشه یا اغلب اوقات پشت سر ایشان نماز می خوانند پرسید. اما آن طور که اطرافیان ایشان میگفتند، حضرت آقا اکثر اوقات در نماز منقلب میشدن و اشک می ریختند . علتش هم این بود که طبق گفته خودشان لذت نماز از همه‌ي لذايذ عالم بالاتر است، به طوري كه اگر سلاطين مي‌دانستند اين نماز چقدر لذت دارد، حاضر بودند دست از سلطنت بكشند تا به اين لذت برسند، اين چگونه حالتي است؟ اين چه لذتي است كه آدم وقتي اين طور گريه مي‌كند، مي‌تواند آن را درك كند و تا اين لذت نباشد، انسان اين طور عاشقانه دل به عبادت نمي‌سپارد؟ كسي كه به آن مقام رسيده باشد، هر فرصتي كه پيدا كند، دو ركعت نماز مي‌خواند، يا زيارتي انجام مي‌دهد، يا نماز جعفر طيار مي‌خواند، يا زيارت عاشورا مي‌خواند؛ تا انسان عاشق نباشد چنين حالتي نمي‌يابد. مگر مي‌توان تصنعي و با تحميل، شبانه‌روز را به اين حالات گذراند؟ اين سؤال عجيبي است.

خدا رحمتشون کنه رادرم همیشه خدمت ایشون میرفتن روزی نیست که ذکرخیر ایشون درمنزل ما نباشه میتونم بگم هرچی یاد گرفتم از سخنان ایشون بوده کاش کاش کاش بودن و ما از سخناننشون دوباره فیض میبردیم

سادات;216585 نوشت:
تا انسان عاشق نباشد چنين حالتي نمي‌يابد. مگر مي‌توان تصنعي و با تحميل، شبانه‌روز را به اين حالات گذراند؟ اين سؤال عجيبي است.

به نام خدا
سلام

نه به هیچ عنوان نمیشه گفت تصنعی باشه .

سوالم رو از این جهت پرسیدم که منقلب شدن انرژی زیادی رو میبره و احتمالا ایشان همیشه منقلب نمیشدن .
از سوال من ناراحت شدین ؟ باور کنید من خیلی ایشان رو دوست دارم ها هرجا کلیچی ازشون ببینم گوش میدم و یاد میگیرم ازشون . اگه خودشون رو هم میدیدم ازشون این سوال رو میپرسیدم . یک وقت بد برداشت نکنید که من میخوام بگم تصنعی بوده ها .

حق یارتون باشه

سلام بزرگوار.

نه منظورم به سوال شما نبود. :Labkhand:

منظورم سوالی است که در ذهن خودم خطور میکند. مخاطب خودم بودم نه شما:Cheshmak:

يابن الحسن
من عاشقمو گشته گنه مانع ديدار...

موضوع قفل شده است