علی ع تو برای یک زن كافره ذميه چنین غمگینی !و امروز کفار با زنان مسلمان ..

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
علی ع تو برای یک زن كافره ذميه چنین غمگینی !و امروز کفار با زنان مسلمان ..

با سلام

یا علی ع تو برای یک زن كافره ذميه چنین غمگینی !و امروز کفار با زنان مسلمان ..................!چگونه رفتار میکنند !

شاید خیلی از عزیزان این داستان را شنیده باشند

چون على عليه السلام از قتل و غارت بسر خبر يافت ضمن نكوهش كوفيان حارثة بن قدامه را كه خود نيز داوطلب بود با دو هزار سوار به مقابله بسر فرستاد، بسر وقتى شنيد حارثة به تعقيب او مي آيد از ترس حارثه فرار كرد و خود را به شام رسانيد.(1)

و باز معاويه يكى ديگر از سرداران خود را به نام سفيان بن عوف با شش هزار نفر جهت قتل و غارت و توليد آشوب به عراق فرستاد و سفيان وارد شهر انبار (از شهرهاى قديمى عراق) شد و حسان بن حسان بكرى حاكم آن جا را كشته و مشغول قتل و غارت گرديد حتى بعضى از لشگريانش زر و زيور زن ها را نيز از دست و گردن آن ها گشوده و به يغما بردند، و همه اين گرفتاري ها نتيجه عدم توجه كوفيان به دستورات على عليه السلام بود و چون آن حضرت از اين قضيه آگاهى يافت فراز منبر رفت و ضمن ايراد خطبه ‏اى چنين فرمود:

به من خبر رسيده است كه به دستور معاويه به شهر انبار شبيخون زده ‏اند و حاكم آن جا را كشته و سواران شما را از حدود آن شهر دور گردانيده ‏اند و يكى از لشگريان آن ها بر يك زن مسلمان و يك زن كافره ذميه وارد شده و خلخال و دست‏ بند و گردن ‏بند و گوشواره‏ هاى او را در آورده است و آن زن به علت اين كه نمي توانسته او را از خود دور كند گريه و زارى كرده و از خويشان خود كمك طلبيده است، و دشمنان با غنيمت‏ و دارائى بسيار به شام بازگشته ‏اند،
اگر مرد مسلمانى از شنيدن اين واقعه در اثر حزن و اندوه بميرد بر او ملامت نيست بلكه به نزد من هم به مردن سزاوار است

1-ناسخ التواريخ كتاب خوارج ص 643..

و امروز در خاطرهای تلخ زن مسلمانی میشنویم که چگونه یهود با دست به دامان شدن قانونهای شیطانی تلمودچنین بر سر مسلمانان می آورد !

(خاخامهاي يهودي طي سالهاي متمادي شرحها و تفسيرهاي خود سرانه و گوناگوني برتورات نوشته اند كه همه آنها را خاخام « يوخاس » درسال1500 م جمع آوري نموده و به اضافه چند كتاب ديگر كه در سالهاي 230 و 500 م نوشته شده بودند, به نام « تلمود » يعني تعليم ديانت وآداب يهود, جمع آوري كرد.
10- تعدي كردن به ناموس غيريهودي مانعي ندارد، زيرا كفار مثل حيوانات هستند و حيوانات را زناشوئي نيست. يهودي حق دارد، زنهاي غيرمؤمنه (زناني كه يهودي نباشند) را به غصب بربايد و زنا و لواط با غيريهودي عقاب و كيفري ندارد. براي يهودي مانعي ندارد تسليم اميال و شهوات خويش شود. )

در يكي از روزهاي گرم تابستان، يهوديان به يكي از خانه‌هاي مسلمانان فلسطيني حمله كردند, در مورد اين واقعه دختر بزرگ آن خانواده چنين مي‌گويد: وقتي سربازان يهودي وارد منزل ما شدند چنان وحشت‌زده شده بودم كه مي‌خواستم هلاك شوم، ‌خواهر كوچكم به گوشه‌اي فرار كرد، پدر و مادرم فرياد مي‌زدند و كسي نبود كه به ما كمكي كند.
مردان وحشي و حيوان صفت و قسي‌القلب يهود، مادرم را گرفته در موضع مخصوصش چند گلوله شليك كردند! بعد هم پدرم را با لگد و مشت و ته تفنگ كشته و ما را دست و پا بسته, كشان كشان از خانه بيرون آوردند.
او مي‌افزايد: من نمي‌دانم بر سر خواهرم چه آمد، ‌من را با يك عده مردان خشن يهودي به پشت كاميون سوار كردند و به سمت مكان نا شناسي روانه نمودند.
در ميان راه خواستند با من عمل منافي عفت انجام دهند, مقاومت كردم ولي مرا بيهوش كرده و وقتي به هوش آمدم, فهميدم كه ديگر آبرويم رفته است.

اي واي كار مسلمانان به كجا رسيده .....................

با سلام
لعنت خدا بر یهودیان و یهودی دوستان و کسانی که با طناب یهودیان لعنت شده در چاه میروند

حقا که سخن خدا حقیقت محضه که تو قرآن میگن با یهودیا دوستی نکنید...
قربون امیرالمومنین برم که اینقدر مهربونن...عجیب نیست که این مرد حاضر نیس در عوض تمام دنیا از دهن مورچه غذاشو بگیره.......خدا لعنت کنه ظالمان دنیا رو......:Ghamgin:

موضوع قفل شده است