از کوچک ترین تا بزرگ ترین مقیاس شناخته شده هستی

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
از کوچک ترین تا بزرگ ترین مقیاس شناخته شده هستی

در این فایل فلش از کوچک ترین مقیاس هستی که چندین برابر کوچک تر از هسته سلول است نشان داده شده تا بزرگ ترین مقیاس هستی که حدنهایت فاصله شناخته شده در علم نجوم است
ببخشید اگه نتونستم کامل بیان کنم ولی از دیدن این فایل پیشمان نمیشوید
به نظر من که به اندازه صدها جلسه درس اخلاق در انسان موثر است:Sham:

سلام در ادامه مطلب این دوستمون

اگه تونستین بگین این دره کجاست؟ یه حدسی بزنین!

www.askdin.com/gallery/images/13288/1_5750068885_20d64c9538.jpg

Izraeel;214293 نوشت:
اگه تونستین بگین این دره کجاست؟ یه حدسی بزنین!

سلام

سطح عطارد؟:Nishkhand:

نقل قول:
سطح عطارد؟
سلام

نه عطارد نیست :khandeh!:

این سطح یک سوزن ته گرد است! که اون و خم کردن و با میکروسکپ الکترونی با بزرگ نمایی بسیار زیاد دارن به قسمت خمش اون نگاه میکنن!!

در واقع این دره ای در هیچ کجای دنیا نیست بلکه تَرکی هست که در مقیاس نانو متر ایجاد شده!

اون رنگ قرمز مابل به قهوه ای هم رنگ ترکیب اکسید آهن هست که اون قسمت تجمع، مولکول ها و اتم های آهن و نشون میده!

و اما چرا این و گفتم(؟)

به اسمون ابی بالای اون دقت کنین.... در مقیاس نانو هم آسمون بالای سر ما باز هم آبیه!! در دنیای بیرون هم آسمون بالای سرمون ابیه!

این یعنی اینکه اگه در اون عمق از ماده دنیایی وجود داره و بالفرض ساکنینی هم اگه داشت طبعا نیاز بود که امام زمان در اون ابعاد و دنیا های میکروسکپی هم نزول کنه و بدن مثالی ایجاد کنه!!!

پس اگه دیدین پیامبری برای ما فرستاده شده و قرآنی هم آورده، چرا خیلی از مردم حرفش و گوش نمیکنن و وجود ملائک بسیار عظیم در دنیای بالا رو مردم قبول نمیکنن!؟

جواب:
به همون دلیلی که اگه به ساکنین بُعد نانو گفته بشه در دنیای بالای سرتون موجودات بسیار بزرگی زندگی میکنن که در شهر های بزرگ و متمدنی رندگی می کنن و ....اونها فقط به این به عنوان یک افسانه جالب نگاه میکنن! چرا....؟

چون باید خرج خونه و زندگی بدن!!!:khandeh!:

موفق باشین

موضوع قفل شده است