صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: علاقه به موسیقی و مخالفت خانواده

علاقه
    خداشناسی ، موسیقی راک - کلاسیک ،درام،فیزیک
    نوشته
    128
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    216

غمگین علاقه به موسیقی و مخالفت خانواده

سلام
    من دانش آموز سال دوم دبیرستان هستم که علاقه ی بسیار شدیدی به موسیقی و نوازندگی دارم به خصوص ساز درام و انواع ساز های کوبه ای
    متاسفانه یا خوشبختانه از دوره راهنمایی وارد مدرسه استعداد های درخشان شده ام و در همه ی دروس به خصوص ریاضی و فیزیک خیلی قوی ام.(معدل ترم اولم امسال 19 و 14 صدم آمده) همین باعث شد به خاطر انتظارات خانوداه و اطرافیان و علیرغم میل باطنی به رشته ریاضی و فیزیک بروم.البته نه اینکه پشیمان باشم اما دوست داشتم در هنر تحصیل کنم.یا حداقل نوازندگی را شروع کنم.
    بدون حتی 1 ساعت کلاس موسیقی ،تئوری موسیقی را خودم با بدبختی یاد گرفتم.طی 2سال 150 صفحه درام نوشتم و چند آهنگ.(خودم compose کردم)
    2سال است که از خانواده ام میخواهم حالا که نرفتم (اجازه ندادند)در موسیقی تحصیل کنم برایم یک ساز درام بگیرند اما به 1000 دلیل هر روز بهانه میارند و من کم کم دارم علاقه ام را به درس و تمرکزم را از دست میدهم.البته دلایلشان مادی نیست.
    حتی مشاور مدرسه مان هم گفت که برایم ساز هم بگیرند مشکلی ندارد اما کو گوش شنوا؟؟؟
    کمکم کنید.چه کنم؟
    به دنبال کشف حقیقت از 0 بودم
    امروز (31/6/1391)به حقیقت رسیدم

2. صلوات ها 5

3.  

علاقه
    خدا ، اهل بیت سلام الله علیهم ،نفسم
    نوشته
    1,640
    حضور
    19 روز 9 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    7
    گالری
    70
    صلوات
    10776

نقل قول نوشته اصلی توسط magoot نمایش پست ها
    سلام
    من دانش آموز سال دوم دبیرستان هستم که علاقه ی بسیار شدیدی به موسیقی و نوازندگی دارم به خصوص ساز درام و انواع ساز های کوبه ای
    متاسفانه یا خوشبختانه از دوره راهنمایی وارد مدرسه استعداد های درخشان شده ام و در همه ی دروس به خصوص ریاضی و فیزیک خیلی قوی ام.(معدل ترم اولم امسال 19 و 14 صدم آمده) همین باعث شد به خاطر انتظارات خانوداه و اطرافیان و علیرغم میل باطنی به رشته ریاضی و فیزیک بروم.البته نه اینکه پشیمان باشم اما دوست داشتم در هنر تحصیل کنم.یا حداقل نوازندگی را شروع کنم.
    بدون حتی 1 ساعت کلاس موسیقی ،تئوری موسیقی را خودم با بدبختی یاد گرفتم.طی 2سال 150 صفحه درام نوشتم و چند آهنگ.(خودم compose کردم)
    2سال است که از خانواده ام میخواهم حالا که نرفتم (اجازه ندادند)در موسیقی تحصیل کنم برایم یک ساز درام بگیرند اما به 1000 دلیل هر روز بهانه میارند و من کم کم دارم علاقه ام را به درس و تمرکزم را از دست میدهم.البته دلایلشان مادی نیست.
    حتی مشاور مدرسه مان هم گفت که برایم ساز هم بگیرند مشکلی ندارد اما کو گوش شنوا؟؟؟
    کمکم کنید.چه کنم؟
    با سلام و احترام
    بزرگوار به احتمال زیاد به دلیل استعداد زیاد شما در درس هاتون نمی خواهند پدرو مادر شما هیچ چیزی مانع پیشرفت شما شود برای همین است که مانع شما میشوند.
    آنها میخواهند که شما از درس بازنمانید...
    و مطئن باشید که به محض اینکه وارد دانشگاه بشید این محدودیت نیست چون از سد کنکور رد شدید و دیگر تمرکز همه جوریه شما رو روی درس نمی خواهند ...

5. صلوات ها 4

علاقه
    نوشته
    128
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    216

نقل قول نوشته اصلی توسط ashr نمایش پست ها
    به محض اینکه وارد دانشگاه بشید این محدودیت نیست چون از سد کنکور رد شدید و دیگر تمرکز همه جوریه شما رو روی درس نمی خواهند ...
    درست.اما من چندسال تحمل کردم الآن برام خیلی سخت شده.
    مطمئنم اگه تابستان برام بخرن مدیریت میکنم.
    وقتی راهنمایی بودم پلی استیشن میخواستم.اول به بهانه پیشرفت نخریدن برام.اما تابستان که خریدم و قول دادم مدیریت کنم موفق شدم.
    بعدشم من همین الآن هم که ساز ندارم روزانه حداقل 1 ساعت وقت براش میذارم.حالا اگه اون 1 ساعت تئوری بشه عملی مشکلی پیش میاره؟

7. صلوات ها 5

علاقه
    نوشته
    1,640
    حضور
    19 روز 9 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    7
    گالری
    70
    صلوات
    10776

درست.اما من چندسال تحمل کردم الآن برام خیلی سخت شده.
    مطمئنم اگه تابستان برام بخرن مدیریت میکنم.
    وقتی راهنمایی بودم پلی استیشن میخواستم.اول به بهانه پیشرفت نخریدن برام.اما تابستان که خریدم و قول دادم مدیریت کنم موفق شدم.
    بعدشم من همین الآن هم که ساز ندارم روزانه حداقل 1 ساعت وقت براش میذارم.حالا اگه اون 1 ساعت تئوری بشه عملی مشکلی پیش میاره؟
    خب پس شما بزرگوار همان اطمینان رو بهشون بدید که هیچ لطمه ای وارد نخواهد شد اگر شد معاف هستم از استفاده اش...

9. صلوات ها 4

علاقه
    نوشته
    128
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    216

نقل قول نوشته اصلی توسط ashr نمایش پست ها
    خب پس شما بزرگوار همان اطمینان رو بهشون بدید که هیچ لطمه ای وارد نخواهد شد اگر شد معاف هستم از استفاده اش...
    خیلی وقته این کار رو کردم.بعضی وقتا گوش میدن.قول هم دادن اما 2 روز بعد میزنن زیر قولشون که ناجور به همم میریزه.
    اصلا به علایق و سلایق من اهمیت نمیدن.موسیقی رو به آب جوب هم به حساب نمیارن.البته من موسیقی هایی که امروزه 99 درصد هم سن هام گوش میدن رو قبول ندارم.ازشونم متنفرم.کلاسیک و راک گوش میدم.
    نمیگن تو این همه تو موسیقی علاقه و استعداد داری فقط میگن درست خوبه باید مهندس شی.
    من تفریح هم میخوام ،نمیخوام؟

11. صلوات ها 6

علاقه
    نوشته
    1,640
    حضور
    19 روز 9 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    7
    گالری
    70
    صلوات
    10776

خیلی وقته این کار رو کردم.بعضی وقتا گوش میدن.قول هم دادن اما 2 روز بعد میزنن زیر قولشون که ناجور به همم میریزه.
    اصلا به علایق و سلایق من اهمیت نمیدن.موسیقی رو به آب جوب هم به حساب نمیارن.البته من موسیقی هایی که امروزه 99 درصد هم سن هام گوش میدن رو قبول ندارم.ازشونم متنفرم.کلاسیک و راک گوش میدم.
    نمیگن تو این همه تو موسیقی علاقه و استعداد داری فقط میگن درست خوبه باید مهندس شی.
    من تفریح هم میخوام ،نمیخوام؟
    چرا بزرگوار شما حق تفریح دارید تمام نگرانی هایی آن بزرگواران هم به دلیل علاقه ی بیش از حد شما هست ،میترسند که به درستون لطمه وارد بشه ...
    یکار کنید یک مدت تا آخر امتحانات این ترم اصلا اصرار نکنید بذارید آنها پی گیر بشند که چرا دیگه خواهان نیستید اون موقع شاید این کار رو انجام بدن مخصوصا در تابستان ...این سه ماه رو تحمل بفرمایید و اینکه زیاد به این موضوع حساسیت نشون ندید...

13. صلوات ها 4

علاقه
    نوشته
    128
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    216

متاسفانه الآن وقت ندارم باید برم اما همین رو بگم من 1بار گفتم اصرار نکنم ببینم چی میشه دیدم مادرم گفت:بالاخره عقل به کله ت اومد؟؟؟؟؟؟؟؟
    این فقط اونا رو خوش حال میکنه و منو ناراحت...

15. صلوات ها 5

علاقه
    نوشته
    1,640
    حضور
    19 روز 9 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    7
    گالری
    70
    صلوات
    10776

متاسفانه الآن وقت ندارم باید برم اما همین رو بگم من 1بار گفتم اصرار نکنم ببینم چی میشه دیدم مادرم گفت:بالاخره عقل به کله ت اومد؟؟؟؟؟؟؟؟
    این فقط اونا رو خوش حال میکنه و منو ناراحت...:ghamgin:
    ببینید آن بزرگواران تمام فکر و ذکرشان شده موفقیت شما و البته یکم که درس ها سختر بشه و سال سوم دبیرستان که رفتید و التهاب کنکور رو حس کنید به حرف پدر و مادرتون میرسید...اتفاقا عزیزان نمی خواهند که نه این هنر رو به دلیل سختی درسها در اون مقطع رها کنید و نه درستون لطمه بخورد وقتی وارد دانشگاه شدید با فکری آزادتر روی همین هنر متمرکز شوید..

17. صلوات ها 5

علاقه
    وب
    نوشته
    59
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    18
    آپلود
    1
    گالری
    1
    صلوات
    179

آقا اشکال شرعی دارد نمی خواهند رک بگویند تا ناراحت نشوی. چرا متوجه نمی شوی. آموزش موسیقی حرام است

19. صلوات ها 3

علاقه
    اینترنت ، موسیقی
    نوشته
    1,453
    حضور
    20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    21
    صلوات
    8532

سلام magoot جان
    خوبه که خودت به تنهایی یک آهنگ درست کردی ؟ ولی با چی ؟ درام که نداشتی؟!
    ببین باید مشخص کنی برای تفریح میخواهی موسیقی یاد بگیری یا با علمش؟!
    من موسیقی خوندم تو ایران زیاد مشغله کاری ندارد
    برگشتم دوباره دارم نرم افزار میخونم
    باید هدف تو مشخص کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط alamuti نمایش پست ها
    آموزش موسیقی حرام است
    اگر موسیقی حرام است چرا توی دانشگاه جمهوری اسلامی ایران تدریس میشود ؟!
    چرا در تلویزیون ایران موسیقی زنده پخش میشود؟
    -+- ما هم تهران رو آره -+-

سایت قرآن آنلاین + ترجمه فارسی
    wWw.Quran14.TK

21. صلوات ها 7

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 2

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری