صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دعا کنیم جنگ بشه یا نه؟

علاقه
    Thinking
    نوشته
    250
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1188

دعا کنیم جنگ بشه یا نه؟

سلام . خسته نباشید .
    نظر شما چیه ............

اگر بین ایران و آمریکا و اسراییل جنگ بشه . این جنگ از اون جنگ هایی هست که راه حق و باطل توش مشخصه و میتونه فرصت خوبی برای از بین بردن اسراییل یا شهید شدن باشه .

دعا کنیم جنگ بشه یا نه !!!
    ویرایش توسط سرود کیهانی : ۱۳۹۱/۰۱/۰۸ در ساعت ۲۲:۰۳

2. صلوات ها 4

3.  

علاقه
    سکوت
    نوشته
    965
    حضور
    11 روز 7 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    142
    آپلود
    43
    گالری
    0
    صلوات
    3947

نقل قول نوشته اصلی توسط محسن ایلخانی نمایش پست ها
    سلام . خسته نباشید .
    نظر شما چیه ............

اگر بین ایران و آمریکا و اسراییل جنگ بشه . این جنگ از اون جنگ هایی هست که راه حق و باطل توش مشخصه و میتونه فرصت خوبی برای از بین بردن اسراییل یا شهید شدن باشه .

دعا کنیم جنگ بشه یا نه !!!
    جنگ آخرین راه هست چون باعث از بین رفتن بیگناهان و ضربه های مالی زیادی میشه ولی الان خودشون خودشون را از بین می برن نگران نباشید و انشالله با حضور امام زمان عج و جنگ اخرالزمان همه انها را از بین میبریم پس دعا کنید برای ظهور

5. صلوات ها 7

علاقه
    نقاشی و نویسندگی
    نوشته
    696
    حضور
    62 روز 3 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1608

خیلی ببخشید ، من جونمو دوست دارم و دوست دارم زنده بمونم تا با تبلیغ کردن از راه های مختلف اسلام رو به درجه بالایش ببرم ، از راه هنر و ...

مگر (خیلی ببخشید) ما مریضیم دعا کنیم جنگ بشه ؟ همینجوریش خرجمون خیلی بالائه و جنگ بشه هزار برابر بدتر از این میشه .... اصلا جنگ مگه چیز خوبیه که ما دعا کنیم براش ؟

اگه بخواهیم جنگ کنیم ، هم اسلام رو خراب تر کردیم و بیشتر حرف حکومت در جهان زده میشه تا دین اسلام ! اگر هم شکست بخوریم همین یه ذره کشوری که داریم (مقایسه با کشوری که قبل از قاجار داشتیم) هم کوچیک تر میشه و داغون ! اگر هم برنده بشیم بزرگ تر میشیم و در نظر خیلی ها بد نام در تاریخ ! شروع کننده جنگ همیشه بدنام از آب در میاد ...البته نه همیشه .... بیشتر وقت ها

من که دعا نمی کنم چنین چیزی بشه ، اگر هم شد که دست من و شما نیست و دست دولت مردان و سیاستمداران هست ، من کار خودمو می کنم و با جنگ کاری ندارم ..... در صورت لزوم اگر مجبور بشم یا نقل مکان می کنم یا اگر هیچ چاره ای بارم نمونه میرم بجنگم که احتمال چنین چیزی خیلی خیلی خیلی پایینه
    ویرایش توسط Kamran : ۱۳۹۱/۰۱/۰۹ در ساعت ۰۷:۵۳

7. صلوات ها 5

نوشته
    468
    حضور
    1 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1619

می جنگیم تا جنگی نباشد والسلام

خدایا,سحر خیز مدینه را برسان

9. صلوات ها 7

علاقه
    اول از همه چیز دین خدا و همه ی متعلقاتش/دوست دارم یار امام زمان عج باشم/معماری
    نوشته
    1,465
    حضور
    17 روز 10 دقیقه
    دریافت
    132
    آپلود
    0
    گالری
    1169
    صلوات
    9815

***اللهم عجل لولیک الفرج***

11. صلوات ها 8

علاقه
    خدا
    نوشته
    866
    حضور
    24 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    13
    صلوات
    5343

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran نمایش پست ها
    خیلی ببخشید ، من جونمو دوست دارم و دوست دارم زنده بمونم تا با تبلیغ کردن از راه های مختلف اسلام رو به درجه بالایش ببرم ، از راه هنر و ...

مگر (خیلی ببخشید) ما مریضیم دعا کنیم جنگ بشه ؟ همینجوریش خرجمون خیلی بالائه و جنگ بشه هزار برابر بدتر از این میشه .... اصلا جنگ مگه چیز خوبیه که ما دعا کنیم براش ؟

اگه بخواهیم جنگ کنیم ، هم اسلام رو خراب تر کردیم و بیشتر حرف حکومت در جهان زده میشه تا دین اسلام ! اگر هم شکست بخوریم همین یه ذره کشوری که داریم (مقایسه با کشوری که قبل از قاجار داشتیم) هم کوچیک تر میشه و داغون ! اگر هم برنده بشیم بزرگ تر میشیم و در نظر خیلی ها بد نام در تاریخ ! شروع کننده جنگ همیشه بدنام از آب در میاد ...البته نه همیشه .... بیشتر وقت ها

من که دعا نمی کنم چنین چیزی بشه ، اگر هم شد که دست من و شما نیست و دست دولت مردان و سیاستمداران هست ، من کار خودمو می کنم و با جنگ کاری ندارم ..... در صورت لزوم اگر مجبور بشم یا نقل مکان می کنم یا اگر هیچ چاره ای بارم نمونه میرم بجنگم که احتمال چنین چیزی خیلی خیلی خیلی پایینه
    آقا تجديد نظر بفرماييد
    ما كه به هيچ كشوري حمله نميكنيم . توي قانون اساسي ما هم حمله كردن نيست . دعا هم نميكنيم كه جنگ بشه . ولي ديگه اگه حمله كنن نميشه كه ول كنيم بريم يك جاي ديگه . ما دفاع ميكنيم . ( به به شهادت چه حالي ميده)
    فرق ما با غرب اينه كه اونا عزتشون رو ميدن واسه جان و مالشون ولي ما جان و مالمون رو ميديم واسه عزتمون . عزت خودش يك عالمه معني ميده .
    شادی و آرام نبود هر کرا وصل تو نیست / هر کرا وصل تو باشد هر چه باید جمله هست
    اگر لذت ترک لذت بدانی , دگر لذت نفس را لذت نخوانی
    انرژی هسته ای برای همه؛ سلاح هسته ای برای هیچکس

13. صلوات ها 7

علاقه
    خــــــــدا
    نوشته
    8
    حضور
    26 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    65

اللهم عجل لولیک الفرج

15. صلوات ها 6

علاقه
    ای کاش جواب سوالات نکیر و منکر رو بتونم بدم
    نوشته
    777
    حضور
    15 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    22
    گالری
    90
    صلوات
    5927

سلام و عرض ادب

همین الانشم دارن جنگ نرم می کنن
    کلی هم خرج می کنن واسه ما
    واسه اینکه روحیه شهدا رو از ما بگیرن

بعدشم یه بار در طول تاریخ شرق و غرب متحد شدن تا ایران رو و در واقع اسلام رو ریشه کن کنن
    ولی چی شد؟ هشت سال با دست خالی و خیلی مشکلات دیگه وایسادیم حتی یه وجب رو هم ندادیم
    روسیاهی واسه کی موند؟
    پیروزی رو کی کسب کرد؟
    افتخار نصیب کی شد؟

اسرائیل و آمریکا در ظاهر اینجور قوی خودشون رو نشون می دن ولی در باطن خیلی هم ترسو هستند...

یادمون باشه جنگ نرم خیلی بیشتر ضربه می زنه
    مثل فتنه 88
    خواهشا" این سوالات ابتدایی و پیش پا افتاده رو اینقدر کشش ندید...
    چون جوابش مشخصه...

ممنون
    بسم الله الرحمن الرحیم

آنان که ره عشق گزیدند همه
    در کوی حقیقت آرمیدند همه

http://revayatefabric.ir

17. صلوات ها 5

علاقه
    Thinking
    نوشته
    250
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1188

جنگ آخرین راه هست چون باعث از بین رفتن بیگناهان و ضربه های مالی زیادی میشه ولی الان خودشون خودشون را از بین می برن نگران نباشید و انشالله با حضور امام زمان عج و جنگ اخرالزمان همه انها را از بین میبریم پس دعا کنید برای ظهور
    بی خیال !!! ضربه مالی چیه !!! یه بار برو بخون ببین به شهیدا چی میدن !!! فاصله اش هم تا به خدا رسیدن یه تاختن به سمت لشگر دشمنه !!!

من تو زندگیم یاد گرفتم دنباله فرصت باشم . تو فرض کن داری یه جایی کار میکنی و برجی 700 تومن در میاری . برجی 400 تومن اجاره خونه میدی . 200 تومن هم خرج خودت میشه . برات میمونه برجی 100 تومن . این 100 تومن تو سال میشه 1 میلیون . تو 10 سال میشه 10 میلیون . پس اگر اینجوری بخواهیم بریم جلو هیج وقت صاحب هیچ چی نمیشیم . ولی بعضی موقع ها تو همین قضایای مادی یه فرصت هایی پیش میاد که با درست بهره بردن از اونا آدم میتونه راه 100 ساله رو یه 1 ساعته طی کنه .

فیلم اخراجی های 1 رو دیدی !!! قبل از اینکه بخوان سربازها رو ببرن برای جنگ میبرنشون برای آموزش !!! توی کلاس های آموزش مربی برای اینکه بگه مین چجوری عمل میکنه پاش رو میزاره رو یه مین و بعدش پاش رو از روی مین برمیداره !!! همون لحظه یکی داد میزنه و میگه حاجی مین رو اشتباه بردی و اون مینی که بردی حقیقی بوده !!! تا اینو میگه یه بسیجی با سرعت هر چه تمام تر میپره رو مین !!!

به نظرت اون بسیجی فرصت طلب نبوده !!!

19. صلوات ها 2

نوشته
    1,858
    حضور
    55 روز 19 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    42
    آپلود
    2
    گالری
    344
    صلوات
    19556

سلام
    دعا کردن برای شروع یک جنگ کار درستی نیست اما این دلیل بر نفی انگیزه جنگیدن وشهادت نمی شود. همانطور که مقام معظم رهبری بارها فرمودن ما به دنبال جنگ نیستیم اما اگر دشمنان حماقت کنند سیلی سختی به آنها خواهیم زد.

21. صلوات ها 12

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری