یهودیت و خیانت به بشریت

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
یهودیت و خیانت به بشریت

حذف شده

برچسب: 

محسن ایلخانی;201234 نوشت:

چی حذف شده؟؟؟

چرا حذف شده؟

سلام .
گفتم یه جایی درست کنم که بتونیم مدارک خیانت یهود به بشریت رو به صورت کاملا مستند در اون جا قرار بدیم .و این خیانت ها مربوط به 200 سال اخیر بوده باشن . ولی دیدم کنترلش ممکنه از دستم در بره و مدارکی اینجا قرار داده باشه که سندی هم نداشته باشه . بعدش من که نمیتونم حذفش کنم . خر بیار و باقالی بار کن . البته من معتقد هستم یهود و صهیونیست این کار رو قویا داره انجام میده و انجام داده ولی هدف اصلی ام این بود مدارکی باشن که مو لای درزشون نرن . تا توی یه بحث هیچ وقت کم نیارم

یا حق.

با سلام
جناب محسن کسی پست شما را حذف نکرده
بعضی از وقتها بعضی
از سایتها اجازه کپی برداری نمیدهند !
اگر دقت کنید در زیر پست شما فقط نام خودتان است

به نظر من این تاپیک خوبیه برای این کار
خواهشا ارشیو نشه و اگه هر کسی مدرکی داره / به خصوص خیانت یهودیان داخل ایران بیاره اینجا بذاره .

خدا خیرتون بده

سلام آقا رضا .
ببینید . خود شما کاملا میدونید توی یه بحثی که داره جلو میره کافی هست من یه برهان غلط بیارم خیلی راحت طرف من دست میزاره رو این برهانم و همش اونو مثال میزنه و بحث رو به نفع خودش تموم میکنه .

منظور من از ارایه این موضوع این بود که یه 40 . 50 تا سند کاملا مستند پیدا کنیم . شاید خیلی بیشتر باشه . ولی اینا مو لا درزشون نره . که همیشه با اینا برنده باشیم . مثلا تو تاریخ رو نگاه کنید خیلی جاها بوده که سازمان ملل به نفع فلسطینی ها با هزار زحمت وارد شده . در نهایت آمریکا وتو کرده . خوب این یعنی خیانت به بشریت . یعنی اسراییل تو هر کاری دوست داری بکن . اگر تمام دنیا هم بگه کارت غلطه من پشتتم .

صهیونیستی ها دارن روابط بین فلسطین و اسراییل رو عادی سازی میکنن . اگرم دلیل میاری که اسراییل داره اینجوری به بشریت خیانت میکنه برات دلیل به قول خودشون مستند میارن که نه اینجوری نیست و مثلا اونجوریه .

من میگم دلایل برای خیانت یهود به بشریت خیلی خیلی زیادن . ولی اگر چند تا دلیل داشته باشیم که مو لای درزش نره . خیلی بهتر از اینه که 1000000000 دلیل داشته باشیم و یه جوری مو لای درزشون بره .

چون من دیدیم تو توانم نیست این کار رو بکنم خودم این پست رو پاک کردم . دلایلی که آورده میشه باید نظر موافقین و مخالفین اون کاملا سنجیده بشه . تمام ابعادی که ممکنه اونا روش دست بزارن سنجیده بشه بعد که دیدیم تو جواب دادن عاجزن بزاریمشون اینجا . این دلایل یه مرجع خیلی خوب میشه ...

و با این دلایل همیشه اونا تو بحث عاجز میشن . این کار تو توان من نبود .

مثلا کودتای 28 مرداد و اینکه باعث شد ایران اینقدر عقب بیوفته . اینو که دیگه نمیتونن منکر بشن . هر دفعه هم که این برهان آورده میشه سرشون رو میندازن پایین .

موضوع قفل شده است