طومار برای تعجیل فرج ؛ امضا کنید. از تمام اسک دینی ها می خواهم شرکت کنید

تب‌های اولیه

790 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
طومار برای تعجیل فرج ؛ امضا کنید. از تمام اسک دینی ها می خواهم شرکت کنید

:Gol:با سلام:Gol:
از تمام اسک دینی ها می خواهم برای آقا بنویسیم که آقا بیا....
من دیگر نمی توانم صبر کنم که این همه ظلم و ستم رو ببینم من دیگر نمی توانم شکم سیر بخوابم و همسایم گرسنه من نمی خواهم یکی دارا باشه یکی فقیر من نمی خواهم یکی شاد باشه یکی غمور پس بیایید در این طومار امضا کنید و بگید آقا کجایی کی میای ما دیگر صبرمون لبریز شد
:Sham::Gol:اللهم عجل لولیک فرج:Gol::Sham:

کاشکی 313 نفر میشدیمو هم پیمان میشدیم 40 روز بمیریم ولی گناهی نکنیم . شاید ایشون میومد .
راهش این نیست . میدونم . ولی آدم چی کار میتونه بکنه ...

شادي از تقويمم بي تورفت وبرنگشت .... انتظارت منوكشت توي سالي كه گذشت:به اميد ظهور اقامون

omid_rch;200658 نوشت:
من نمی خواهم یکی شاد باشه یکی غمور پس بیایید در این طومار امضا کنید و بگید آقا کجایی کی میای ما دیگر صبرمون لبریز شد

با سلام
انتظار ظهور یعنی اشتیاق برای استقبال از یار و در عین حال راضی به رضای خدا بودن.
امیدوارم خدا در ظهور حضرت تعجیل فرماید.

باسلام.
خداییش چند نفرمون آماده ایم؟ من که دور وبرم پر از آدمای جور واجور ،مقید مذهبی، لاقید و غیره هستن یه روز نشستم باخودم فکر کردم گفتم (البته با خودم) این همه آدم کدمشون میتونن یار امام زمان بشن دیدم واقعا هیچ کدوم. همه درگیر جاه ومقام دنیا.اگه درظاهر طلبه یا هر شغلی دارن که به خدا مربوط میشه به خاطر مسیری که دارن تو دنیا تواون شغلن نه به خاطر تعجیل در فرج. خداییش خودمم به درد امام زمان نمیخورم. مدعی خیلی زیاده.بعضیام خیلی ادای انتظارو در میارن ولی ...
خداییش چند نفر حاضرن به خاطر امام زمان کوچ کنن شبانه روز تو خطر باشن کس وکارشونو از دست بدن و خیلی از لذتای دنیایی. حاضرید تو بدبختی وآوارگی برای امام زمان انگشت نما بشید؟
من با این که تو جواطرافم پر از آدمای مذهبی جور واجوره ندیدم. همه میگن آقا بیا ولی یه جوری بیا که دنیای من خراب نشه.
به نظرم ما باید ظهور کنیم نه آقا.به امید روزی که سربازا آماده بشن.

omid_rch;200658 نوشت:
[=Fixedsys]:Gol:با سلام:Gol:
[=Fixedsys]از تمام اسک دینی ها می خواهم برای آقا بنویسیم که آقا بیا....
[=Fixedsys]من دیگر نمی توانم صبر کنم که این همه ظلم و ستم رو ببینم من دیگر نمی توانم شکم سیر بخوابم و همسایم گرسنه من نمی خواهم یکی دارا باشه یکی فقیر من نمی خواهم یکی شاد باشه یکی غمور پس بیایید در این طومار امضا کنید و بگید آقا کجایی کی میای ما دیگر صبرمون لبریز شد
[=Fixedsys]:Sham::Gol:اللهم عجل لولیک فرج:Gol::Sham:

سلام به همه دلسوختگان

ضمن احترام به احساس پاک شما بزرگواران

من هم با فرمایش سرکار هست هستی هم موافقم:

هست هستی;200683 نوشت:
باسلام.
خداییش چند نفرمون آماده ایم؟

مدعی خیلی زیاده.بعضیام خیلی ادای انتظارو در میارن ولی ...

خداییش چند نفر حاضرن به خاطر امام زمان کوچ کنن شبانه روز تو خطر باشن کس وکارشونو از دست بدن و خیلی از لذتای دنیایی.

حاضرید تو بدبختی وآوارگی برای امام زمان انگشت نما بشید؟

من با این که تو جواطرافم پر از آدمای مذهبی جور واجوره ندیدم. همه میگن آقا بیا ولی یه جوری بیا که دنیای من خراب نشه.

به نظرم ما باید ظهور کنیم نه آقا.به امید روزی که سربازا آماده بشن.

خب برای همین دوستان بزرگوار در انجمن اخلاق و عرفان و جناب عرفان یک برنامه عملی برای سربازی آقا تهیه کردند و مدتی هم هست که شروع شده برای اینکه بتونیم از سربازان حضرت باشیم به اینجا مراجعه کنید:

یادمون نره که آقا به سرباز بیشتر نیاز دارند تا به امضاء طومار

اللهم اجعلنا من خیر اعوانه و شیعته و موالیه و المستشهدین بین یدیه

سلام .
یه حرفی رو یه روز یکی از اساتیدم زد گفتم شاید جاش اینجا باشه بزارین براتون تعریف کنم .

یه مرد بزرگی بود که هر شب جمعه زیارت عاشورا میخوند . و ملتمسانه از خدا میخواست که چرا یار اون حضرت نشده و چرا یکی از اون 72 نفر نشده . و این کار سالیان سال ادامه داشت .

حضرت سید السهدا وقتی میخواستند نماز بخونن دو نفر رو مامور میکنن که جلوی ایشان بایستند تا مراقب ایشان باشند . تا ایشان بتوانند نمازشان را تمام کند . بعد از اتمام نماز به این 2 نفر ده ها تیر برخورد کرده بود .

این شخص تعریف میکند شبی خواب صحرای کربلا را میبینند . امام حسین را میبیدند . حضرت میان جلو و به ایشان میگویند تو اینجا وایسا تا من نمازم را بخوانم . ایشان هم میگه باشه . این شخص تعریف میکنه . اولین تیر میاد یکم خودش رو میکشه کنار . دومین تیر میاد یه جور دیگه خودش رو میکشه کنار .

بعد از مدتی بر میگرده و میبینه امام غرق خونه . و دو دستی میزنه تو سرش و شیون کنان از خواب بلند میشه

شاید دوستی ما هم دوستی خاله خرسه باشه !!!!

باعرض سلام خدمت دوستان اسک دینی:مشکل اساسی خیلی از مااینه که نمیدونیم چگونه میتونیم زمینه ساز ظهور اقا باشیم وچه کارهای راباید انجام بدیم. ونکته مهمتر اینه که دشمن خیلی خوب راهای بتاخیر انداختن امر ظهور را میدونه:مادرروایات زیادی داریم که یکی از عوامل تاخیردرظهور بی حجابی وبدحجابی است.ومتاسفانه ماهواره نقش مهمی دراین امر داره .من ازدوستان اسک دینی میخوام نهضتی را تحت عنوان مبارزه با ماهواره این شیطانی که توخونه خیلیها رخنه کرده راه بیندازند تاشاید بتونیم قدم کوچکی در تعجیل مولامون برداریم:من ا... توفیق. الهم عجل لولیک الفرج

عباس1821347;200775 نوشت:
مشکل اساسی خیلی از مااینه که نمیدونیم چگونه میتونیم زمینه ساز ظهور اقا باشیم وچه کارهای راباید انجام بدیم

بزرگوار گرامی!

یعنی واقعا ما نمی دانیم چه کارهایی باعث خوشحالی آقا و مولایمان می شود؟

واقعا نمی دانیم آقا دوست دارند که ما شیعه واقعی باشیم؟

واقعا نمی دانیم آقا از گناه بدشان می آید؟

از دورویی و نفاق بدشان می آید؟

واقعا نمی دانیم؟؟؟؟

شاید هم می دانیم اما ....!

چه بگویم؟

آقا دنبال سرباز واقعی می گردند و نه دنبال سخنران !

خدایا به ما توفیق ده که از یاران واقعی حجتت ، مهدی موعود (عج) ، باشیم

آمین یا رب العالمین

محسن ایلخانی;200717 نوشت:
حضرت میان جلو و به ایشان میگویند تو اینجا وایسا تا من نمازم را بخوانم . ایشان هم میگه باشه . این شخص تعریف میکنه . اولین تیر میاد یکم خودش رو میکشه کنار . دومین تیر میاد یه جور دیگه خودش رو میکشه کنار . بعد از مدتی بر میگرده و میبینه امام غرق خونه . و دو دستی میزنه تو سرش و شیون کنان از خواب بلند میشه

یا الله
سلام به منتظران منتقم گرامی

درسته این نقلی که بالا هست یه خواب بوده ولی باید از این ترسید که نکنه ما با این همه دعا برای تعجیل در ظهور هنوز آماده نباشیم و به پای عمل که برسیم، جا خالی بدیم و مولامون رو تنها بزاریم

:Ghamgin:

[=Microsoft Sans Serif]:Gol:پروردگارا به عزت و جلالت قسمت میدهم ما را از سربازان واقعی و خاص ولی عصر عج قرار ده:Gol:

سلام بر بفیةالله الاعظم ومنتظرانش

قبل از امضاءطومار یک مطلب ضروری است :ok:

ابتدا بیایید در یک نظر سنجی وبا اعلام نظرمان در پستهایی در این رابطه ببینیم هرکدام از ما ذهنیتمان از امام زمان (عج) چیست ؟ومنتظر چه کسی هستیم ؟

ما منتظران ظهور منتظر کیستیم؟

وبعد ببینیم اگر امام (عج) ظهور فرمایند انتظاراتمان از آقاچیست ؟
ویا اینکه دنیای بعد از ظهور در نظر ما از کدام گروه جوامع آرمانی ومدینةالفاضله ها است ؟

تصویر دنیای بعد از ظهور در نظر وذهن شما چگونه است؟؟؟

حق یارتان :Sham:

او خواهد فردا ...............ما چه کنیم امروز؟

:Gol:باعرض سلام محضر جناب حاج علی عزیز. منظور حقیر این بود که خوبه دانستن ماهمراه با عمل باشه همونجوری که دشمن ما مخصوصا صهیونیست داره با اشاعه فرهنگ غلط باعث تاخیردرامر ظهور میشه ماهم کارهای را انجام بدیم که زمینه سازظهورباشه وباعث خشنودی امام زمان بشه::Gol:

امام خامنه ای روحی له الفدا:
عاشورایی باشیم تا زمینه ظهور فراهم گردد.

خودمـــــــــــــــــــان از غیبت کبری که خودمان در این دنیای پوشالی ساخته ایم خارج شویم عزیزمان خواهد آمد
فاصله ها را کم کنید........

سلام
نمیدونم در عمل هم این طور باشم ولی الان که عاشق این هستم اگه آقا بخواد بیابان گشت هم بشم
آقا من هستم (ادعای بزرگیست ولی ...)
خدایا اراده کن تا آقامون بیاد

اللهم عجل عجل عجل عجل عجل عجل عجل لولیک الفرج الفرج الفرج الفرج الفرج

پروردگارااین خواسته ی قطعی ماازتوست
وپشیمانیم وهمه ی ماشرمنده ایم به خاطرخیانت های اجدادمان

ماامام مان رامی خواهیم هرطوری که شده ،این حق ماست که حجتت راببینیم

اللهم عجّل لِوَلیکَ الفَرج

بشتابیدای مستظعفین که مهدی منتظرماست

اللهم عجل لولیک الفرج

امام من. من زورم به خودم نمیرسه، تو که زورت میرسه . کمک کن زمینه ساز ظهورت باشیم . آمین

همه گویند کجائی؟
نکند دیر بیایی!
یا صاحب الزمان ادرکنی

با سلام و احترام به دوستان بزرگوار
دوست عزیز و گرامی ای به نظر حقیر امام زمان (عج) وقتی ظهور میکند که در درون خودمان اول فرج کند و اینکه وقتی در درونمان فرج کرد دیگه حضور امام رو با تمام وجود حس خواهیم کرد...
و در اینصورت خود امام هم ظهور می کنند اول باید چشم دلمان به جمال آقا روشن شود تا چشم سرمان لیاقت پیدا کند...

حاج علی;200716 نوشت:
سلام به همه دلسوختگان

ضمن احترام به احساس پاک شما بزرگواران

من هم با فرمایش سرکار هست هستی هم موافقم:

خب برای همین دوستان بزرگوار در انجمن اخلاق و عرفان و جناب عرفان یک برنامه عملی برای سربازی آقا تهیه کردند و مدتی هم هست که شروع شده برای اینکه بتونیم از سربازان حضرت باشیم به اینجا مراجعه کنید:

[=Courier New]یادمون نره که آقا به سرباز بیشتر نیاز دارند تا به امضاء طومار

اللهم اجعلنا من خیر اعوانه و شیعته و موالیه و المستشهدین بین یدیه

[=Courier New]برای این گفتیم طومار چون هنوز سرباز خونه نداریم:Khandidan!::khandeh!::khaneh:
[=Courier New]آقای محترم ما تا طومار ننویسیم و نگیم آقامون کجاست و اعلام نکنیم اماده ایم چطور باید بگیم سرباز امامیم ما هنوز دنبال بحث بر سر نماز خوندن یا نخوندن جوونامون بحث می کنیم هنوز روی احکام شرعی دین بحث می کنیم و روی خیلی از فر عیات دینمون با خودمون بحث داریم چطور انتظار داریم سرباز امام زمان باشیم یک سرباز جان فدا و جهاد گر اسلام این مسائل براش خاطره اس و چیزی که براش مهمه فدا شدن نه برای چی فدا شدن پس ما باید برای امام نامه بزنیم و طومار بنویسیم که بیا نه اینکه آقا نیا هنوز نیا. ما باید فقط حرف نزنیم عمل کنم
[=Courier New]انتظار رو عملی کنیم نه فقط بگیم منتظریم

من هم خیلی دوست دارم با عاقبت به خیری و برای رضای خدا جزو 313 نفر یار واقعی امام زمان (عج) باشم. اما خودم می دانم هنوز سوال هایی در ذهنم دارم که حل نشده اند ؟ هنوز به خلوص 100 % نرسیده ام.
خدایا می دانم مثل من خیلی هستند , خدایا خودمان اعتراف می کنیم, خواهش می کنم به دادمان برس ...

با سلام و احترام
بزرگوار آخه وقتی باید طومار رو امضاء کنیم که عاقبت ما هم مثل کوفیان نشه که نامه نوشتند و جلوی امام زمانشون شمشیر کشیدن...

omid_rch;200658 نوشت:
[=Fixedsys]:Gol:با سلام:Gol:
از تمام اسک دینی ها می خواهم برای آقا بنویسیم که آقا بیا....
من دیگر نمی توانم صبر کنم که این همه ظلم و ستم رو ببینم من دیگر نمی توانم شکم سیر بخوابم و همسایم گرسنه من نمی خواهم یکی دارا باشه یکی فقیر من نمی خواهم یکی شاد باشه یکی غمور پس بیایید در این طومار امضا کنید و بگید آقا کجایی کی میای ما دیگر صبرمون لبریز شد
:Sham::Gol:اللهم عجل لولیک فرج:Gol::Sham:

خوش بحال سال شمسی که ماه دوازدهمش امد اما ماه دوازدهم ما کی میایید اللهم عجل لولیک الفرج:Sham:

از تمام شرکت کنندگان متشکرم که امضا خودشن رو پای این طومار زدند امید وارم که فرج آقامون هر چه زودتر عائد بشه به برکت صلواتی بر محمد و آل محمد
لطفا تمامی افراد در اینجا امظا کنید و واقعا هم از ته دل سعی کنید با امضایی که اینجا می زنید بر اثر قلب باشه نه بر اثر وظیفه چرا که ما واقعا به نظرم دیگه باید هر چه سریعتر امامون ظهور کنند چون خیلی اتفاقهای ناگوری داره تو جهان رخ می دهد که ما رو متاثر کرده پس واقعا از روی دل و نیاز به امام و ولی اینجا امضا بزنید

یقین دارم
یقین دارم که چشمانت ز هرم واژه ها می سوخت...
اگر روزی برایت می نوشتم...
برایت می نوشتم...
التهابم را...

یا مهدی عج...

باید تشنه باشیم ولی متاسفانه انقدر از اب کثیف این دنیا سیراب شده ایم که دنبال تشنگییمان نمیرویم.فقط میگوییم زودتر بیاید ایا وقتی مهمان می اید تدارکی نداریم.پس چرا نشسته ایم وقتی سپیده بزند دیگر نمازمان قضا خواهد شد.

ببخشیم ما اینقدر زور بزنیم که اقا بیاید حال بیابان گرد باشد یا تو شهر قدم بزند چه فرق می کند

او برایش شهر یا بیابان فرق نمی کند
اوطی الارض می کند
چه کسی اورا بیابان گرد کرده است
عمل من وتو نوعی است
چرا ظهور نمی کند
رفتار من وتوی نوعی است
و.و.

باز ببخشید

مردم کوفه خیلی داد زدند یا امام الزمان بیا

مردم کوفه ...........وقتی امام زمانشان در نزدشان ظهور کرد .............کشتنش

با نظر یکی از دوستان که گفته بودن ما باید ظهور کنیم کاملا" موافقم....
امام زمان ظاهر است،ماییم که غایبیم...
ماییم که غافلیم و درست راه و رسم سربازی رو بلد نیستیم....
که اگر بلد بودیم بعد از هزار و سیصد و خورده ای سال از غیبت مولامون 313 یار پیدا میشد....
پس این ما هستیم که باید ظهور کنیم....

فاصله شیعیان از ما به اندازه گناهانشان است
حضرت مهدی (عج)

سلام
تاکنون 87 نفر از این تایپیک دیدن کرده ان و افراد کمی امضا زده اند
پس با صلوات بر محمد و آل محمد
شروع کنید وامضا بزنید
بسم الله

لطفا اگر نظری هم در رابطه با عدم ظهور امام دارید و همچنین چگونگی ایجاد شرایط ظهور دارید ارائه نمایید متشکرم از حضور جهاد ی شما برای در رکاب بودن حضرت ولی عصر زمان حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف

با سلام
این خود ما هستیم که ظهور رو به عقب میندازیم با گناه کردن .

[=Courier New]با عرض سلام و ادب
[=Courier New]الان حدود 44 نفرر رای به بله و 4 نفر هم رای به جامعه اماده ظهور و تعداد قلیلی هم به جامعه آمادگی ظهور ندارد داده اند:Moshtagh::Moshtagh::Doaa:
[=Courier New]اکنون که چنین نتیجه ای بوجود آمده باید گفت که اکثر ما معتقدیم که آقامون بیاد ولی چرا نمی آید انون سوالاتی مطرح است که از این نتیجه گیری بر می آید و این سوالات اینه که:
[=Courier New]1-مایی که می گوییم باید اقامون بیاد آیا تاکنون خودمون سعی در آماده سازی شرایط ظهور مثل 1-خودمون رو آماده کنیم و درجه بینش خومون رو نسبت به امام بالا ببریم 2-به دیگران توصیه کنیم ایمانشون رو قوی کنند 3-کسی رو که هیچ آگاهی نداروه و هنوز آمادگی نداره 4-بچه های کوچولو رو که سن اونا حود5-8 سال رو تا الان بهشون گفتیم که امامون کیه 5-اصلا تونستیم خودمون امامون رو بشناسیم6-تا الان گفتیم با خودمون امامون کجاست از کسی پرسیدیم آیا امامون الان چکار می کنه با کی ارتباط داره قراره کی بیاد چرا نمی آیاد وچطور می خواهد بیاد و ظهورش رو چطوری باید مسجل کرد و اصلا ما قدمی در این راه برداشتیم و..........
[=Courier New]از جمله حرفهایی بود که باید روی اونها مانور داد الان دیگه موقع اونه که اونایی که رای به بله دادن نظر خودشون رو ارائه بدن و بگن که چرا باید امامون بیاد با این وضعیتی که ما هنوز جامعه از خیلی از این مسائل غیر آگاهه
[=Courier New]بسم الله بفرمایید گوش میکنیم>>>:Moshtagh::Moshtagh::Doaa:

با سلام بر آقا امام زمان

دیگر یقین دارم که آمدنت نزدیک هست

شاید این جمعه بیایی ، شاید

میدانم ، که جسارت کردم اما آقا جان دیگر بریده ام

دستی بکش بر سر ما

نام مادرت بر زیانم جاریست

یاد جدت ب در دلم جاریست

میبینی آقا جان

همه از ظلم میگویند و از ظالم

بکش دستی بر سر ما

پا بگذار بر چشمان ما

نورانی بفرما دیدگانم را

میدانم چه خواهی گفت : اندکی صبر سحر نزدیک است

سلام ما منتظر پاسخ شما عزیزان هستیم

سلام
عبدگنهکار آماده ظهور است
ای مهربان تر از پدر دلم برات تنگ شده
کاش میشد کاری کرد برای فرج
متاستفانه در کشور ما تیلیارد تیلیارد برای هر چیزی خرج میشه
ولی برای اهل بیت مخصوصا امام زمان علیه السلام ،صفر که هیچ زیر صفر هست
این حرفا دردی رو دوا نمی کند باید فکری کرد
همه دم از زمینه سازی برای ظهور می زنند
من که زمینه سازی بهتر از دعا برای ظهور سراغ ندارم
زیاد هم خرج نداره 2 چیز می خواهد دلی سوزان و چشمی اشکبار
وقتی امام صادق علیه السلام فرموده اند ؛ شما هم اگر مانند قوم بنی اسراییل رفتار کنید خداوند فرج میدهد
باید درس گرفت از این کلام نور
حال چه باید کرد ؟
پیشنهاداتون رو بگید

حضرت بقیة الله مهدی صاحب الزمان علیه السلام وعجل الله وتعالی فرجه شریف فرمودند:

« برای من مانندقوم آل داووددعاکنید »

omid_rch;203668 نوشت:
با عرض سلام و ادب
الان حدود 44 نفرر رای به بله و 4 نفر هم رای به جامعه اماده ظهور و تعداد قلیلی هم به جامعه آمادگی ظهور ندارد داده اند:moshtagh::moshtagh::doaa:
اکنون که چنین نتیجه ای بوجود آمده باید گفت که اکثر ما معتقدیم که آقامون بیاد ولی چرا نمی آید انون سوالاتی مطرح است که از این نتیجه گیری بر می آید و این سوالات اینه که:
1-مایی که می گوییم باید اقامون بیاد آیا تاکنون خودمون سعی در آماده سازی شرایط ظهور مثل 1-خودمون رو آماده کنیم و درجه بینش خومون رو نسبت به امام بالا ببریم 2-به دیگران توصیه کنیم ایمانشون رو قوی کنند 3-کسی رو که هیچ آگاهی نداروه و هنوز آمادگی نداره 4-بچه های کوچولو رو که سن اونا حود5-8 سال رو تا الان بهشون گفتیم که امامون کیه 5-اصلا تونستیم خودمون امامون رو بشناسیم6-تا الان گفتیم با خودمون امامون کجاست از کسی پرسیدیم آیا امامون الان چکار می کنه با کی ارتباط داره قراره کی بیاد چرا نمی آیاد وچطور می خواهد بیاد و ظهورش رو چطوری باید مسجل کرد و اصلا ما قدمی در این راه برداشتیم و..........
از جمله حرفهایی بود که باید روی اونها مانور داد الان دیگه موقع اونه که اونایی که رای به بله دادن نظر خودشون رو ارائه بدن و بگن که چرا باید امامون بیاد با این وضعیتی که ما هنوز جامعه از خیلی از این مسائل غیر آگاهه
بسم الله بفرمایید گوش میکنیم>>>:moshtagh::moshtagh::doaa:

سلام
ما منتظر پاسخ اونایی که توی نظر سنجی گزینه اکثریت رو به بله دادن هستیم>
سوال این بود ما که می گوییم باید امام زمان ظهور کند آیا خودمان تاکنون کاری در زمینه ظهور انجام داده ایم؟؟؟

نه...من اعتراف ميكنم هيچ كاري نكردم..الان هم آمادگي ندارم..

من از4سالگي تا الان دارم براي امام زمان كارميكنم....هرچي ايشون خوششون بياددرهمان زمينه واردميشم..
اما از9سالگي هم تاحالا هرخوبي برايش كردم بايه گناه نابودش كردم...

چرادروغ بگم....اين واقعيته شكسته نفسي هم نيست بخدا..

من اعتراف ميكنم كه اگرنبودم شايد ظهورميكرد...

چون من ايشون روبه بازي گرفتم..

يا بهش كمك ميكنم يابايه گناه به نابودش ميكن..
ايكاش نبودم....الان هم كه هستم سربارش شدم..
آقاجون اگراعتراف ناه منوخونديد لطفا واسه دلسوزي وچه ميدونم ازاين حرفا كه نه بابا تواينطوري نيستي اقدام نكنيد...
چون ديگه كاروباروگناهان من ازاين كارها گذشته..
ايكاش بچه هاي اينجا313نفرشون جمع شن دورهم ياراي امام زمان روبسازن ماهم پشت سرشون باشيم تاآقا بياد..
يعني ميشه؟

omid_rch;203668 نوشت:
با عرض سلام و ادب
الان حدود 44 نفرر رای به بله و 4 نفر هم رای به جامعه اماده ظهور و تعداد قلیلی هم به جامعه آمادگی ظهور ندارد داده اند:moshtagh::moshtagh::doaa:
اکنون که چنین نتیجه ای بوجود آمده باید گفت که اکثر ما معتقدیم که آقامون بیاد ولی چرا نمی آید انون سوالاتی مطرح است که از این نتیجه گیری بر می آید و این سوالات اینه که:
1-مایی که می گوییم باید اقامون بیاد آیا تاکنون خودمون سعی در آماده سازی شرایط ظهور مثل 1-خودمون رو آماده کنیم و درجه بینش خومون رو نسبت به امام بالا ببریم 2-به دیگران توصیه کنیم ایمانشون رو قوی کنند 3-کسی رو که هیچ آگاهی نداروه و هنوز آمادگی نداره 4-بچه های کوچولو رو که سن اونا حود5-8 سال رو تا الان بهشون گفتیم که امامون کیه 5-اصلا تونستیم خودمون امامون رو بشناسیم6-تا الان گفتیم با خودمون امامون کجاست از کسی پرسیدیم آیا امامون الان چکار می کنه با کی ارتباط داره قراره کی بیاد چرا نمی آیاد وچطور می خواهد بیاد و ظهورش رو چطوری باید مسجل کرد و اصلا ما قدمی در این راه برداشتیم و..........
از جمله حرفهایی بود که باید روی اونها مانور داد الان دیگه موقع اونه که اونایی که رای به بله دادن نظر خودشون رو ارائه بدن و بگن که چرا باید امامون بیاد با این وضعیتی که ما هنوز جامعه از خیلی از این مسائل غیر آگاهه
بسم الله بفرمایید گوش میکنیم>>>:moshtagh::moshtagh::doaa:

سبزينه ظهور;203996 نوشت:
نه...من اعتراف ميكنم هيچ كاري نكردم..الان هم آمادگي ندارم..

من از4سالگي تا الان دارم براي امام زمان كارميكنم....هرچي ايشون خوششون بياددرهمان زمينه واردميشم..
اما از9سالگي هم تاحالا هرخوبي برايش كردم بايه گناه نابودش كردم...

چرادروغ بگم....اين واقعيته شكسته نفسي هم نيست بخدا..

من اعتراف ميكنم كه اگرنبودم شايد ظهورميكرد...

چون من ايشون روبه بازي گرفتم..

يا بهش كمك ميكنم يابايه گناه به نابودش ميكن..
ايكاش نبودم....الان هم كه هستم سربارش شدم..
آقاجون اگراعتراف ناه منوخونديد لطفا واسه دلسوزي وچه ميدونم ازاين حرفا كه نه بابا تواينطوري نيستي اقدام نكنيد...
چون ديگه كاروباروگناهان من ازاين كارها گذشته..
ايكاش بچه هاي اينجا313نفرشون جمع شن دورهم ياراي امام زمان روبسازن ماهم پشت سرشون باشيم تاآقا بياد..
يعني ميشه؟

سلام
اولین پست دوست عزیزمون در مورد پاسخ به نظر سنجی
خوب شما دوست عزیز اعتراف می کنید که من هنوز هیچ کاری نکردم و هرکاری کردم با گناه نابودش کردم
خوب به نظر شما چکار باید کرد که بر سر عهدمون برای یار امام زمان بود بمونیم و هیچ وقت شونه خالی نکرد چرا باید هی بگیم از این روز من با امامم و دوباره فردا امامو تنها می زاریم؟
مگه این کارمون مثل کاری که کوفیان با امام حسین ,ع,کردند نیست؟
و قید کنید چکار باید کرد که یار واقعی امام باشیم و جا نزنیم؟
ای جا نزدنه مهمه ها جدی بگیریم ....

ای کاش،توفیقی نسیبمون میشد تا اونجور که آقامون حضرت مهدی(عج) میخواد، باشیم و لیاقت یار بودن ایشون را داشته باشیم...:geryeh::Doaa:

یا علی مدد
التماس دعا

بازم سلام

حدودچهارقرن بعدازحضرت یوسف علیه السلام اوج ذلیل شدن بنی اسرائیل بود زمان اوج کفرغبطیان
همانطورکه خودتان می دانیدطبق اکثرروایات وداستان ها دراین مدت طولانی بین آنهاهیچ پیامبری وجودنداشت وبین آنهافقط فقیه وجودداشت (ولایت فقیه داشتند)
آن فقیهان انسان هایی بسیارنیک بودندآنهاقدرت دریافت برخی ازاطلاعات عالم غیب راداشتند(شایددرخواب)
زمانی که به رهبری این فقیهان بنی اسرائیل به خاطرظلم وستم بسیارفرعونیان وناامیدی ازهرکاری درشب وروزبه زجه زدن وگریه وزاری خالصانه می پرداختند
فقهابه آنهاگفته بودندکه طبق نشانه هایی که دردست ماست منجی شماتقریباً سیصدسال بعدخواهدآمد
ولی چون بنی اسرائیل دراوج ذلت وآزارواذیت قرارگرفته بودند،صبرکردن همچین زمان طولانی برایشان خیلی سخت بود
پس آنهادست ازدعای دیوانه واربرنداشتندوتنهاراه خلاصی رارحمت بزرگ پروردگارشان می دانستند
چندروزبعدفقهابسیارخوشنودبه جانب آنهاآمدندوبشارت دادندکه زمان فرج شماکمی نزدیکترشده است واین زمان به 170سال بعدموکل شده است پس نوه های شمامی توانندآن روزبزرگ رادرک کنند
فرعونیان سخت مضطرب شده بودند،البته هیچ کس نمی دانداین اطلاعات رافرعونیان زمان چگونه کسب می کردند(شایدجاسوس هایی بین مردم داشتند)
فرعونیان ظلم وستم خودرازیادزیادترکردندآنهانوه هاوفرزندان بنی اسراییل رامی کشتندویادرآتش می سوزاندندوزنان شان رااسیرمی کردندوموردآزارواذیت قرارمی دادندوازمردان کاربسیارمی کشیدند
فرعونیان می خواستندکلاً نام بنی اسرائیل راازروزگارمحوکنندوازآنهاچیزی برای زمان فرجشان نرسد
امابنی اسرائیل دست اززجه زدن برنداشتند
فقهاروزبروزبشارات نزدیکترشدن فرجشان رامی دادندوآنهاهم بیش ازبیش امیدوارمی شدند
آنهابه منجیشان یقین داشتندوحاضربودندبرای رسیدن آن دست به هرکاری بزنند
تنهاچهل صبح (قبل وبعدازطلوع آفتاب)همه ی بنی اسرائیل در مکانی مشخص جمع می شدندوباگریه وزاری ازخدافرجشان رامی خواستند
درروزی مقدس، فقهاوعلمایشان به جانب بنی اسرائیل شتافتندوگفتندباتمام وجودبه دروازه ی شهربنگرید، آن مردکه می آیدهمان منجی موعودشماست

چه کسی می تواندغوغای آن روزبنی اسرائیل رادرک کند؟
اینگونه بایدمنجی رابخوانیم

داستان حقیقی بنی اسرائیل تنهابرای ماست دوستان عزیز
بخشی اززندگی آنهارسیدن زودترمنجیشان که فقط به اراده ی خودشان بود،است
وبخشی دیگراززندگانیشان نرفتن به سرزمین موعودبعدازسیرمسیرطولانی نیل تااورشلیم ورانده شدن وآوراره گشتن آنهاکه این هم به خواسته ی خودشان بود،می باشد

خداوندمتعال تمام انتخاب های مارادرتاریخ نشان داده است
برویم سراغ تاریخ بنی اسرائیل تابفهمیم که چه راهی راانتخاب کنیم

خاتم الانبیا،حضرت محمدصلی الله وعلیه وآله وسلم فرمودند:
امت من شبیه ترین امت هابه بنی اسرائیل است

دربرخی از روایات عصرظهورحرف ازجنگ وقحطی وبیماری عالمگیرمی زند
حرف ازنابودی دو سوم یاچهارپنجم مردم دنیامی زند
عزیزان من این هاهشداراست برای ما
که نگذاریم ماهم به عاقبت بنی اسرائیل دچارشویم تابدبختی راجلوی چشمان خودببینیم تاآن وقت به یادمنجی بیافتیم وباگریه وزاری تنهادعایمان فرج مولابشود
حال فرصت هست که جلوی آن همه کشت کشتارمردم عصرظهورروبگیریم
بااراده ای قاطعانه
امام می آیدبه خداقسم امام به خواسته ی خودامت (شیعیان)می آید
اصلاً وظیفه ی امام همین است

تابه حال فکرکرده ایدکه امام حسین علیه السلام برای چی رفت درحالی که باعالم غیب درارتباط بود
اومی دانست که مردم کوفه خیانت کردندوهمینطورمی دانست نمی تواندبالشگرعظیم یزیدمقابله کند
بله ، چون اوراخواسته بودندپس برای همین رفت
وبه ماثابت کردکه اگرامام زمانتان رابخواهیداوخواهدآمد

سوالتون سخته.......
اما اگر كسي قصدداره ظهورو نزديك كنه وتوي اون نقش داشته باشه....بگه تا منم بيام...
من درهرصورت هستم..
درسته اعتراف كردم..
اما توي فكرجبرانم..
جرقه اميد نيازدارم..هركس اميد روايجادكنه بزرگترين كمك روكرده...
فكركنم واسه ابتداي پيداكردن جواب يه اميد واقعي نياز داشته باشيم....
يه جرقه واسه حركت..
فكركنم شيطان داره روي همين جرقه سرمايه گزاري ميكنه.

omid_rch;203990 نوشت:
سلام
ما منتظر پاسخ اونایی که توی نظر سنجی گزینه اکثریت رو به بله دادن هستیم>
سوال این بود ما که می گوییم باید امام زمان ظهور کند آیا خودمان تاکنون کاری در زمینه ظهور انجام داده ایم؟؟؟

سلام

بله انجام دادم و سعی میکنم که بیشتر انجام بدم و به نسل آینده خودم هم انتقال میدم .

لعنت به شیطان و دور باد غروری که با این پست بخواد درونم به وجود بیاد و پناه میبرم به خدا
بر محمد آل محمد صلوات

مطمئنا خیلی ها انجام دادن که نمیتونن بگن . صبر داشته باشید و بحث رو بیشتر باز کنید ( لطفا ) هدفتون چیه ؟ شعار یا عمل ؟

سلام...
من واقعا به اين اميد نياز دارم..

خواهش ميكنم روي اين اميد وايجادجرقه براي شروع كاركنيم..
هرچه شروع قوي باشه ادامش قوي تره..
اصل كاري نحوه شروع هست...
خواهش من ازدوستان اينه كه فعلا براي تعجيل درفرج وكار واسه امام زمان روي شروع سرمايه گذاري كنند..

امید جان سلام
فلسفه ی انتظار چیه؟ چرا ما باید منتظر بمونیم؟ آیا زمان مشخصی وجود داره برای این انتظار؟ آیا کسی از پایان این انتظار خبر داره؟ آیا کسی که دعا میکنه باید امیدوار باشه که دعاش برآورده میشه؟ آیا راسته که می گن امام زمان خودش هم از زمان دقیق ظهور خبر نداره؟

سید محمد طه حسینی;204488 نوشت:
امید جان سلام
فلسفه ی انتظار چیه؟ چرا ما باید منتظر بمونیم؟ آیا زمان مشخصی وجود داره برای این انتظار؟ آیا کسی از پایان این انتظار خبر داره؟ آیا کسی که دعا میکنه باید امیدوار باشه که دعاش برآورده میشه؟ آیا راسته که می گن امام زمان خودش هم از زمان دقیق ظهور خبر نداره؟

من نظر خودم رو میگم آقا امید و دیگران هم نظر خودشون رو خواهند داد :
بنظر من انتظار به این معنی نیست که ما بشینیم و دعا کنیم که آقا امام زمان بیاد . اگه میخواست با دعا کردن بیاد چرا رفت ؟ اصلا چرا برای ما بیاد ؟ مگه نسل های قبلی

کم دعا کردن ؟ انتظار یعنی رفتن به سمت آقا امام زمان نه این که کوچه رو آب جارو کنیم که آقا امام زمان بیاد . نمیگم این کارا خوب نیستا . همه این دعا ها و انتظار ها خوبه ولی ما باید بریم به سمت آقا امام زمان. ما باید بستر جامعه مهدویت رو بنا کنیم .
آقا امام زمان نایب داره . وقتی تو جامعه خودمون خیلی ها به حرف نایبش گوش نمیدن دیگه چه انتظاری داریم که اگه آقا امام زمان ظهور کنن ملت به حرفش گوش بدن ؟
همیشه مسائل رو سیاسی میکنن و توی کار نایب آقا امام زمان کار شکنی میکنن .
آقای خامنه ای نایب امام زمان به مجلس خبرگان فرمودند برید قم بشینید یک فکری به حال این نظام اقتصادی بکنید که بر پایه ربا بنا شده برید دکترین اسلامی ارائه بدید . کی رفت دنبال این سخن ؟ آخرشم مجبور شدن خودشون نشست های راهبردی رو بنا کنن . خیلی زشت هستا . امام جامعه رهبر جامعه خودش مجبور بشه بیاد بشین تو جلسه اندیشه های راهبردی که تئوریسین های ما بفهمن بابا باید به فکر بنا کردن جامعه اسلامی باشید .
والا انقدر حرف زیاده که میترسم خسته بشید از خوندن حرفا....