نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا شما دوست دارید امام زمان همین روزها ظهور کند؟

رأی دهندگان
420. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

334 79.52%
  • خیر

10 2.38%
  • هنوز آمادگی برای ظهور امام عج وجود ندارد

64 15.24%
  • جامعه آماده ظهور است

12 2.86%
صفحه 1 از 78 1231121314151 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: طومار برای تعجیل فرج ؛ امضا کنید. از تمام اسک دینی ها می خواهم شرکت کنید

نوشته
    249
    حضور
    2 روز 15 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    17
    آپلود
    0
    گالری
    14
    صلوات
    997

راهنما طومار برای تعجیل فرج ؛ امضا کنید. از تمام اسک دینی ها می خواهم شرکت کنید

با سلام
    از تمام اسک دینی ها می خواهم برای آقا بنویسیم که آقا بیا....
    من دیگر نمی توانم صبر کنم که این همه ظلم و ستم رو ببینم من دیگر نمی توانم شکم سیر بخوابم و همسایم گرسنه من نمی خواهم یکی دارا باشه یکی فقیر من نمی خواهم یکی شاد باشه یکی غمور پس بیایید در این طومار امضا کنید و بگید آقا کجایی کی میای ما دیگر صبرمون لبریز شد
    اللهم عجل لولیک فرج
    ویرایش توسط مدیر سایت : ۱۳۹۱/۰۱/۰۶ در ساعت ۲۲:۴۷ دلیل: تغییر فونت
    سلام

گروه مهدی کیست؟
    می خواهم یک کمپین تشکیل بدم برای جهانی کردن ظهور کسانی که مایلند در نظرات وبلاگ زیر و یا به بنده اطلاع بدهند.
    کمپین جهانی ظهور کلیک کنید
    ممنون omid_rch

2. صلوات ها 129

***najme***, **فاطمه, *faezeh*, *حنّانه*, *حاج علیرضا*, ++Hadi++, 313, 5setare, alireza0fa, APOCALYPSE, arash68, ashr, doosty, f.saber, fagatbakhodabash, falcon, farzadd123, Gjust, golenarges.a65, Hadi99g, Iranian girl, khademorreza, m-Sadeghi, m001, maedeh-r, mamali5030, Maneli, maryam, maryam68, MasouD.7, mmaahhddii, mohamad313, mohamad56, mohsen-gh, mohsen124, morteza313, mum, nazanin27, parisa1, pesar.zamini, peyman1351, raha67, rahmani_adeleh, rea1362, rezvaneee, s.morteza.r, saberr, sahar22, Serat, setsoko, فاطمه, فدک سبز, كبوتر حرم, ملوس, منتظر منتقم, منتظر امام, مهر..., مالک اشتر, ماه نورد, محب الحسین, محب الرحمن, محجوبه, محسن8, نفس های زهرایی, چیتــــــا, نازی, نرگس همیشه تنها, والي, یا زینب کبری, یا صادق(ع), یامهدی مددی, یار خیمه ها, کـوثر, کبوترانه, گلهای زندگی, گلدسته های مسجد, گمنام 2, پسرم رهان, Vəhab, victoryone, yaaaas, zekri, آفرینـــــش, آل یاسین, آرامش قرآنی, امینه, امام عشق, اندیشه, بقیع غریب, بچه شيعه, بینام, بحر, تبسم عشق, ثمانه, حمیدی, حوراء, حسنعلی ابراهیمی سعید, حسین-hossein, خانوم خوب, خادم مهدی, خادم الرقیه(س, خار مغیلان, خدایا دوست دارم, دوست دارم خدااا, دوستار اهل بیت, داود ش, ریحانة النبی, راه بهشت, راحیل محشر, رحیق مختوم, زهرا22, زیتون, سفیر عدالت, سلیلة الزهراء, سوگل, سید محمد طه حسینی, سیده راضیه, ساحل سنگی, سادات موسوی, سبزينه ظهور, سرود کیهانی, سرباز جنگ نرم, سعید پسر محرم, شمیم نرگس, صلوات بر آل محمد (ص), عــــلی, علمدار313, علی پارساپور(a.p), عاشق امام خامنه ای, عباس, عبدالحیدر

3.  

علاقه
    Thinking
    نوشته
    250
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1188

کاشکی 313 نفر میشدیمو هم پیمان میشدیم 40 روز بمیریم ولی گناهی نکنیم . شاید ایشون میومد .
    راهش این نیست . میدونم . ولی آدم چی کار میتونه بکنه ...

5. صلوات ها 78

علاقه
    كارهاي فني-طب سنتی-علوم دینی
    نوشته
    3
    حضور
    4 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    3
    گالری
    0
    صلوات
    113

شادي از تقويمم بي تورفت وبرنگشت .... انتظارت منوكشت توي سالي كه گذشت:به اميد ظهور اقامون

7. صلوات ها 69

نوشته
    386
    حضور
    24 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1264

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_rch نمایش پست ها
    من نمی خواهم یکی شاد باشه یکی غمور پس بیایید در این طومار امضا کنید و بگید آقا کجایی کی میای ما دیگر صبرمون لبریز شد
    با سلام
    انتظار ظهور یعنی اشتیاق برای استقبال از یار و در عین حال راضی به رضای خدا بودن.
    امیدوارم خدا در ظهور حضرت تعجیل فرماید.
    یک چند در این مدرسه ها گردیدم....از اهل کمال نکته ها پرسیدم

یک مسئله ای که بوی عشق آید از آن .... درعمر خود از مدرّسی نشنیدم

9. صلوات ها 63

نوشته
    352
    حضور
    3 روز 46 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2573

باسلام.
    خداییش چند نفرمون آماده ایم؟ من که دور وبرم پر از آدمای جور واجور ،مقید مذهبی، لاقید و غیره هستن یه روز نشستم باخودم فکر کردم گفتم (البته با خودم) این همه آدم کدمشون میتونن یار امام زمان بشن دیدم واقعا هیچ کدوم. همه درگیر جاه ومقام دنیا.اگه درظاهر طلبه یا هر شغلی دارن که به خدا مربوط میشه به خاطر مسیری که دارن تو دنیا تواون شغلن نه به خاطر تعجیل در فرج. خداییش خودمم به درد امام زمان نمیخورم. مدعی خیلی زیاده.بعضیام خیلی ادای انتظارو در میارن ولی ...
    خداییش چند نفر حاضرن به خاطر امام زمان کوچ کنن شبانه روز تو خطر باشن کس وکارشونو از دست بدن و خیلی از لذتای دنیایی. حاضرید تو بدبختی وآوارگی برای امام زمان انگشت نما بشید؟
    من با این که تو جواطرافم پر از آدمای مذهبی جور واجوره ندیدم. همه میگن آقا بیا ولی یه جوری بیا که دنیای من خراب نشه.
    به نظرم ما باید ظهور کنیم نه آقا.به امید روزی که سربازا آماده بشن.
    ویرایش توسط هست هستی : ۱۳۹۱/۰۱/۰۸ در ساعت ۰۰:۴۹
    شهید آوینی : ما شهادتی بی درد می خواهیم حال آنکه شهادت را جز به اهل درد ندهند.

11. صلوات ها 67

علاقه
    نویسندگی، مطالعه و تحقیق
    نوشته
    1,375
    حضور
    1 روز 7 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    28
    گالری
    423
    صلوات
    11370

آقا جان! نیا! هنوز نیا!

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_rch نمایش پست ها
    با سلام
    از تمام اسک دینی ها می خواهم برای آقا بنویسیم که آقا بیا....
    من دیگر نمی توانم صبر کنم که این همه ظلم و ستم رو ببینم من دیگر نمی توانم شکم سیر بخوابم و همسایم گرسنه من نمی خواهم یکی دارا باشه یکی فقیر من نمی خواهم یکی شاد باشه یکی غمور پس بیایید در این طومار امضا کنید و بگید آقا کجایی کی میای ما دیگر صبرمون لبریز شد
    اللهم عجل لولیک فرج
    سلام به همه دلسوختگان

ضمن احترام به احساس پاک شما بزرگواران

من هم با فرمایش سرکار هست هستی هم موافقم:

نقل قول نوشته اصلی توسط هست هستی نمایش پست ها
    باسلام.
    خداییش چند نفرمون آماده ایم؟

مدعی خیلی زیاده.بعضیام خیلی ادای انتظارو در میارن ولی ...

خداییش چند نفر حاضرن به خاطر امام زمان کوچ کنن شبانه روز تو خطر باشن کس وکارشونو از دست بدن و خیلی از لذتای دنیایی.

حاضرید تو بدبختی وآوارگی برای امام زمان انگشت نما بشید؟

من با این که تو جواطرافم پر از آدمای مذهبی جور واجوره ندیدم. همه میگن آقا بیا ولی یه جوری بیا که دنیای من خراب نشه.

به نظرم ما باید ظهور کنیم نه آقا.به امید روزی که سربازا آماده بشن.
    خب برای همین دوستان بزرگوار در انجمن اخلاق و عرفان و جناب عرفان یک برنامه عملی برای سربازی آقا تهیه کردند و مدتی هم هست که شروع شده برای اینکه بتونیم از سربازان حضرت باشیم به اینجا مراجعه کنید:

یادمون نره که آقا به سرباز بیشتر نیاز دارند تا به امضاء طومار

طومار برای تعجیل فرج ؛ امضا کنید. از تمام اسک دینی ها می خواهم شرکت کنید

اللهم اجعلنا من خیر اعوانه و شیعته و موالیه و المستشهدین بین یدیه

می خـواسـتــم ز آدمیــان دلـبـری کنـم

گفتـم که «یـا عـلـی» دل پروردگار رفت

13. صلوات ها 57

علاقه
    Thinking
    نوشته
    250
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1188

سلام .
    یه حرفی رو یه روز یکی از اساتیدم زد گفتم شاید جاش اینجا باشه بزارین براتون تعریف کنم .

یه مرد بزرگی بود که هر شب جمعه زیارت عاشورا میخوند . و ملتمسانه از خدا میخواست که چرا یار اون حضرت نشده و چرا یکی از اون 72 نفر نشده . و این کار سالیان سال ادامه داشت .

حضرت سید السهدا وقتی میخواستند نماز بخونن دو نفر رو مامور میکنن که جلوی ایشان بایستند تا مراقب ایشان باشند . تا ایشان بتوانند نمازشان را تمام کند . بعد از اتمام نماز به این 2 نفر ده ها تیر برخورد کرده بود .

این شخص تعریف میکند شبی خواب صحرای کربلا را میبینند . امام حسین را میبیدند . حضرت میان جلو و به ایشان میگویند تو اینجا وایسا تا من نمازم را بخوانم . ایشان هم میگه باشه . این شخص تعریف میکنه . اولین تیر میاد یکم خودش رو میکشه کنار . دومین تیر میاد یه جور دیگه خودش رو میکشه کنار .

بعد از مدتی بر میگرده و میبینه امام غرق خونه . و دو دستی میزنه تو سرش و شیون کنان از خواب بلند میشه

شاید دوستی ما هم دوستی خاله خرسه باشه !!!!
    ویرایش توسط سرود کیهانی : ۱۳۹۱/۰۱/۰۶ در ساعت ۱۴:۰۶

15. صلوات ها 53

علاقه
    كارهاي فني-طب سنتی-علوم دینی
    نوشته
    3
    حضور
    4 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    3
    گالری
    0
    صلوات
    113

باعرض سلام خدمت دوستان اسک دینی:مشکل اساسی خیلی از مااینه که نمیدونیم چگونه میتونیم زمینه ساز ظهور اقا باشیم وچه کارهای راباید انجام بدیم. ونکته مهمتر اینه که دشمن خیلی خوب راهای بتاخیر انداختن امر ظهور را میدونه:مادرروایات زیادی داریم که یکی از عوامل تاخیردرظهور بی حجابی وبدحجابی است.ومتاسفانه ماهواره نقش مهمی دراین امر داره .من ازدوستان اسک دینی میخوام نهضتی را تحت عنوان مبارزه با ماهواره این شیطانی که توخونه خیلیها رخنه کرده راه بیندازند تاشاید بتونیم قدم کوچکی در تعجیل مولامون برداریم:من ا... توفیق. الهم عجل لولیک الفرج

17. صلوات ها 33

علاقه
    نویسندگی، مطالعه و تحقیق
    نوشته
    1,375
    حضور
    1 روز 7 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    28
    گالری
    423
    صلوات
    11370

نقل قول نوشته اصلی توسط عباس1821347 نمایش پست ها
    مشکل اساسی خیلی از مااینه که نمیدونیم چگونه میتونیم زمینه ساز ظهور اقا باشیم وچه کارهای راباید انجام بدیم
    بزرگوار گرامی!

یعنی واقعا ما نمی دانیم چه کارهایی باعث خوشحالی آقا و مولایمان می شود؟

واقعا نمی دانیم آقا دوست دارند که ما شیعه واقعی باشیم؟

واقعا نمی دانیم آقا از گناه بدشان می آید؟

از دورویی و نفاق بدشان می آید؟

واقعا نمی دانیم؟؟؟؟

شاید هم می دانیم اما ....!

چه بگویم؟

آقا دنبال سرباز واقعی می گردند و نه دنبال سخنران !

خدایا به ما توفیق ده که از یاران واقعی حجتت ، مهدی موعود (عج) ، باشیم

آمین یا رب العالمین

می خـواسـتــم ز آدمیــان دلـبـری کنـم

گفتـم که «یـا عـلـی» دل پروردگار رفت

19. صلوات ها 36

نوشته
    1,045
    حضور
    2 روز 4 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    25
    آپلود
    0
    گالری
    17
    صلوات
    8192

نقل قول نوشته اصلی توسط محسن ایلخانی نمایش پست ها
    حضرت میان جلو و به ایشان میگویند تو اینجا وایسا تا من نمازم را بخوانم . ایشان هم میگه باشه . این شخص تعریف میکنه . اولین تیر میاد یکم خودش رو میکشه کنار . دومین تیر میاد یه جور دیگه خودش رو میکشه کنار . بعد از مدتی بر میگرده و میبینه امام غرق خونه . و دو دستی میزنه تو سرش و شیون کنان از خواب بلند میشه
    یا الله
    سلام به منتظران منتقم گرامی

درسته این نقلی که بالا هست یه خواب بوده ولی باید از این ترسید که نکنه ما با این همه دعا برای تعجیل در ظهور هنوز آماده نباشیم و به پای عمل که برسیم، جا خالی بدیم و مولامون رو تنها بزاریم

پروردگارا به عزت و جلالت قسمت میدهم ما را از سربازان واقعی و خاص ولی عصر عج قرار ده

گر عفو کنی یا نکنی حق داری
    گر نامه ام امضا نکنی حق داری
    با این همه عصیان و خطاکاری من
    گر چهره هویدا نکنی حق داری

اللهم اشف كل مرضانا به حرمت مولانا الامام مهدي عجل الله تعالي ظهوره

21. صلوات ها 43

صفحه 1 از 78 1231121314151 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 81

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری