صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: خروج از جهنم و دنیای جدید !

علاقه
    نقاشی و نویسندگی
    نوشته
    696
    حضور
    62 روز 3 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1608

پرسش خروج از جهنم و دنیای جدید !

به نام خداوند بخشایشگر و مهربان

سلام بر شما
    من سوالاتی درباره ی اتفاقاتی که بعد از قیامت می افتد دارم ، لطف کنید که جواب هایی بدهید که بتوان به عنوان یک مدرک محکم برابر انتقاد ها قرار داد !

اول از همه می خواهم بدونم که آیا در قرآن ، انجیل یا کتاب های دیگری آمده است که بعد از این جهان که قیامت بر پا شد و تموم شد و همگی تقسیم شدند ، جهان جدیدی بوجود خواهد آمد ؟

دوم اینکه آیا ممکن است که جهنمیان بعد عذاب طولانی و زیاد (بعد از مدت ها) دوباره به جهانی بروند برای جبران ؟ یا اینکه بخشیده می شن و به بهشت میرن ؟

چون بنده دارم یک داستان عرفانی و فلسفی می نویسم که خیلی از مسائلش از دین است ، ممکن هستش که با اشتباه من ، دین زیر سوال بره ! پس خواهشا به من کمک کنید که بتوانم به خوبی اطلاعات درستی را در این داستان بکار ببرم .

قبلا هم در این مورد تایپیکی زده بودم اما موضوع را به شکل دیگری بیان کردم که گفتند جایش اینجا نیست ..... اما آیا این دو سوالی که پرسیدم هم جایش اینجا نیست ؟
    خب ، بنده در طول جواب و سوال کردن هام ، ممکن است سوالاتم در همین رابطه بیشتر شود ، اگر هم مطالب جامعی برای جوابم در این سایت هست آدرس بدهید که بخوانم .

ممنون از شما
    ویرایش توسط Kamran : ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ در ساعت ۲۰:۰۴

2. صلوات ها 7

3.  

علاقه
    دنیای اینترنت
    نوشته
    399
    حضور
    2 روز 9 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    43
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    1844

يه سوال هم من دارم ؟؟ ايا بهشت و جهنم تو همين فضايي كه انسانها زمين خورشيد و كهكشانها هستن وجود دارد يا فضايي به غير از اين فضا و جود دارد؟؟

و تو فضايي كه بهشت و جهنم وجود دارد ايا وجود خورشيد و ماه و ستاره هم الزامي هست؟؟

ممنون

او منتظر ماست... بیایید ظهور کنیم

5. صلوات ها 7

علاقه
    نقاشی و نویسندگی
    نوشته
    696
    حضور
    62 روز 3 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1608

خب در این مدت به سوالاتم اضافه شد !

آیا شیطان در آخر نابود میشه یا به جهنم فرستاده میشه تا عذاب ببینه ؟
    آیا بعد از اینکه شیطان عذاب دید ، راه برگشتی دارد یعنی بخشید میشه یا اینکه به جای جدیدی فرستاده میشه برای جبران ؟
    آیا این حقیقت دارد که قبل از این دنیا ، سی و دوتا قیامت پربا شده ؟
    آیا کره زمین و این جهان که به این بزرگی است ، واقعا از بین میره برای همیشه در زمان قیامت ؟ اگر اینطور باشه پس چرا خداوند اینقدر این جهان را بزرگ ساخته با کهشکان های زیاد و کرات بسیار و ... که بسیار وسیع هست !
    اگر زمین از بین نمیره و فقط زمینه ای آماده میشه برای حسابرسی اعمال انسان ها ، آیا دوباره در همین جهان موجودات بعدی خواهند آمد ؟ ممکن است چنین چیزی ؟

سوالات بسیار است و اما باید وقت بدم که شما جواب بدهید ولی انگار کسی جواب نمی دهد ! من که در انتظار جواب های شمائم

ممنون

7. صلوات ها 5

علاقه
    نقاشی و نویسندگی
    نوشته
    696
    حضور
    62 روز 3 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1608

یعنی هیچ کسی نمی خواد جواب مارو بده ؟

من نیاز دارم که بدانم ، سوالم هم شبیه به هیچ یک از سوالات دیگر نیست که در این سایت مطرح شده ؟ البته سوال اصلیم که هنوز مونده تا بپرسم ...باید اول جواب آن سوالاتم را پیدا کنم و بفهمم تا بعد بپرسم سوال اصلی رو ....

اگر کسی نمی خواهد جواب بدهد یا به هر دلیلی این تایپیک بی ارتباط است با این سایت (شاید!) یا به هر دلیل دیگری نمی خواهید جواب بدهید این تایپیک را قفل کنید و پاکش کنید ......تا من هی نیام ببینم هیچکی جواب نمیده و چند نفر هی میان صلوات میدن و میرن !!!!!!!!!!!

9. صلوات ها 3

علاقه
    دنیای اینترنت
    نوشته
    399
    حضور
    2 روز 9 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    43
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    1844

ویرایش توسط cwar : ۱۳۹۰/۱۲/۲۹ در ساعت ۱۲:۱۶

او منتظر ماست... بیایید ظهور کنیم

11. صلوات

علاقه
    نقاشی و نویسندگی
    نوشته
    696
    حضور
    62 روز 3 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1608

چرا کسی جواب منو نمی ده ، آیا شما ها از جواب دادن عاجزید ؟ قطعا نیستید ! ولی چرا منو معطل می کنید ؟ به خدا زشته ! من باید این داستان رو پیش برم و بنویسم و اگر به من کمک نکنید مجبورم از اطلاعات غلط استفاده کنم که شاید حتی ضد خدا هم ناخواسته نوشته بشه ! پس ای مسلمان کمک کن .

13. صلوات ها 2

نوشته
    179
    حضور
    2 ساعت نامشخص
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    753

سلام
    تا جایی که من میدانم وقتی که در سور دمیده میشه همه چیز در هم پیچیده میشه و یک مدت که فقط خدا میدانه کسی زنده نیست بعد خداوند جهان جدیدی بوجود میاره و قیامت در این جهان برگزار میشه. در بین کسایی که جهنمی هستند عده ای برای همیشه در جهنم باقی می مانند و عده ای بعد از عذاب به بهشت می روند .
    در مورد شیطان هم باید بگم در زمان ظهور امام زمان ابلیس کشته میشه اما بقیه شیاطین لزوما از بی نمیروند و خیر و شر تا پایان دنیا ادامه داره ولی ظهور باعث میشه که انسانهای خوب در اکثریت قرار بگیرند
    ویرایش توسط hoomanb : ۱۳۹۱/۰۱/۰۱ در ساعت ۰۶:۳۷
    مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو

15. صلوات ها 3

علاقه
    نقاشی و نویسندگی
    نوشته
    696
    حضور
    62 روز 3 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1608

چه عجب یک نفر جواب داد ! دست شما درد نکند .

خب یعنی چه ابلیس کشته می شود ؟ مگر می شود ؟ وقتی کشته بشه خوب از بین نمیره که روح همه موجودات جاویدان هست مگر اینکه به دستور خداوند این موجود یعنی شیطان برای همیشه نابود بشه یعنی انگار که دیگه هیچ اثری نه از روحش نه از جسمش و .... بمونه ! کلا نابود بشه وگرنه کشته شدن به معنای نابود شدن نیست که !

در ضمن من قرآن رو کار دارم چون شاید بعضی روایات اشتباه باشد ! خداوند گقته که به شیطان تا زمان قیامت وقت می دهد و شیظان در زمان قیامت به انسان ها می گوید که تقصیر خود انسان ها بوده ولی چطور می گویید که کشته میشه در زمان ظهور امام زمان ؟ !

در ضمن شیطان فرشته نور بودش ، لوسیفر نامش هست و من می خواهم بدونم که الآن چه کسی فرشته نور است ؟ ! آیا از این فرد به کسی در روایات یا قرآن ، انجیل یا تورات گفته شده ؟ آیا یک انسان جایگاه لوسیفر را خواهد گرفت و فرشته یعنی سرور نور خواهد شد ؟

17. صلوات ها 2

علاقه
    روانشناسي ومشاوره،پژوهش درعلوم مختلف
    نوشته
    970
    حضور
    1 روز 7 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    5507

باسلام...
    بسياري ازاحاديث علت دارند....ومعني خاصي ميخواهند بگويند..
    شما حتما با امواج منفي درجهان وتمركزكردن آنها در نقاط خاصي از جهان آشنايي داريد.

كه اين امواج حتي بركريستالهاي آب نيز اثر ميكنند.وبرهرچيزكه موجوديت دارد.
    در مقالات علمي در مورد چگونگي اين امواج مطالعه كنيد...

چون به متن شما خيلي كمك ميكنه.

و مشخص ميكنه كشتن ابليس يعني چي؟

در زيست شناختي ما با امواج آرام مغز كه آلفا نام دارد درهنگام آرامش ورفتن به دنياي روحاني استفاده ميكنيم.

اگربتوانيم تا ابد خودمان رادرموج آرام قراردهيم هرگزبيمارنشده وهميشه زنده ميمانيم وهميشه جوان...

چيزي شبيه ويژگي هاي امام زمان.

خب اگربتوانيم خودمان را در اين موج روحاني حفظ كنيم..امواج منفي را ازنقاط اطرافمان را نابود ميكنيم..

امواجي كه تغذيه شياطين وجن هاي بده..

دربررسي اعمال (ريكي)مشخص شده كه مابانابودي تغذيه عامل روهم ميتوانيم ازبين ببريم..

حالا اگرتمام جهان دركانال روحاني و معنويت و حقيقت قراربگيره و ماده و معنويت هر دو را در يك تعادل از دو معني مكمل هم قرار بگيره ناخودآگاه آن نقاط منفي كه پايگاه تغذيه هستند نابود ميشوند...

ابليس درحديث نمادي ازاين امواج منفي است..

اگرتمام عقل واحساس جهان درراستاي هم ودركانال حقيقت قراربگيره وآگاهيي جهاني صورت بگيرد...نقاط ورود امواج نيزبسته خواهدشد..

پس نه راه ورود ميماند و نه راه تغذيه..
    درنتيجه مثل اين مي ماند كه ابليس كشته ميشود ونابود.

موفق باشيد دوست گرامي.

اللهم عجل لولیک الفرج
    السلام علیک یا ابا صالح المهدی

علاقه
    روانشناسي ومشاوره،پژوهش درعلوم مختلف
    نوشته
    970
    حضور
    1 روز 7 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    5507

باسلام...

درمورد وجودبهشت وجهنم قيامت هنوز اسرار آن به طوركامل كشف نشده اند..

اما درجهان الان ما،مايك جهان مثال منفصل داريم(باآوردن اين اسم درويكي پديا تحقيق كنيد..يادرگوگل سرچ كنيد)

دراين جهان اعمال ما به صورت هاي ناشناخته ايي كهبه نام صوربرزخي ويا امواج حاصل ازاعمالمان معروف است به بالا ميروند..

اين اعمال نسخه ايي ازتمام رفتارماست كه دربعضي احاديث اشاره شده اعمال به صورت انساني به عالم بالا ميرود..

ازطريق همين اعماله كه آينده ماشكل ميگيره..تصاويرآينده ما قبل ازاينكه اينجا رخ بده درعالم مثال بازبيني ميشه وبا جمع معادلات اعمال ما تصويرسازي ميشه..
    اونهايي كه پيش گويي ميكنند ميتوانند باديدن اين جهان كه كار آساني نيزنيست ازآينده واسرارپي ببرد.

دراين جهان ما بهشت وجهنم داريم.
    بهشت كانال ورود اعمال پاك وايجاد زيبايي...وجهنم كانال ورود اعمال وبدبا تصويرزشته..

ازطرفي ما همين حالت نوعي بهشت وجهنم رواطراف خودمان داريم..
    هاله هايي كه اطراف ماست+امواجي كه با اعمالمان ايجادميكنيم+نوع نيتمان دراطراف
    ما يك فضاي مثبت و روحاني و يا يك فضاي منفي و تيره ايجادميكند كه اين فضا بر اطرافمان و رفتار ديگران تاثيري ميگذارد..

تاثيربيشترش برروي خودمان وآينده مان خواهد بود.

بهشت وجهنم درقرآن معاني متعدد ميگيرند.
    گاهي خدابه اين بهشتوجهنم اطراف انسان اشاره ميكنه.اول قرآن آيات اوليه سوره بقره آن حدودا از12تا21 بهش اشاره كرده..

اگرچشم سومتان قوي باشد گاهي ميتوانيد اين امواج بيابان موابانه رادراطراف انسانهاي شرور ببينيد و يا چيزي شبيه گلستان اطراف انسانهاي پاك.
    موفق باشيد..

اللهم عجل لولیک الفرج
    السلام علیک یا ابا صالح المهدی

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری