نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا تاکنون به شوش برای زیارت مرقد این پیامبر آمده اید؟

رأی دهندگان
10. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
 • بله

  5 50.00%
 • خیر

  2 20.00%
 • خواهم آمد

  0 0%
 • اگر قسمت شد می آیم و به دیگران توصیه خواهم کرد که بیایند

  3 30.00%
صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: شوش دانیال نبی ع

 1. #1

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  نوشته
  249
  حضور
  2 روز 15 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  14
  صلوات
  999

  اشاره شوش دانیال نبی ع
  از تمام کسانی که می خواهند در رابطه با این نبی بدانند ابتدا جهت ابراز اهمیت این موضوع مورد بحث ابراز دانستن خود را از طریق تاپیک های خود اظهار دارند
  با تشکر
  شوش دانیال نبی ع
  حضرت دانيال نبي (ع) کيست؟
  حضرت دانيال (ع) در بيت المقدس متولد شد و در سن 12 سالگي بود که سپاه بخت النصر، پادشاه بابل به سرزمين بيت المقدس حمله و آن سرزمين را فتح کرد به رسم آن زمان تعداد زيادي از مردم آن سرزمين از جمله حضرت دانيال را به همراه خود به اسارت برد.

  پادشاه در ابتدا دستور داد تا تعدادي از افرادي را که به اسارت برده اند انتخاب کرده و به آنها تعليم داده شود تا در آينده از آنها در دربار استفاده کنند و يکي از کسانيکه انتخاب شد حضرت دانيال (ع) بود.
  در اين مدت، روزي پادشاه بابل خوابي ديد و تمام خوابگزاران از تعبير آن خواب عاجز ماندند و پادشاه دستور داد تا همه آنها را بکشند.

  خبر به گوش حضرت دانيال (ع) رسيد او به مامورين سلطنتي گفت که مي تواند خواب را تعبير کند. حضرت دانيال را پيش پادشاه بردند و پادشاه به او گفت که تو هم بايد خواب را تعريف کني هم اينکه آن را تعبير کني و دانيال پذيرفت و او خواب را براي پادشاه تعبير کرد و به همين سبب مورد احترام واقع شد.

  زمان گذشت تا اينکه کوروش، پادشاه ايران به بابل حمله کرد و توانست بابل را فتح و يهوديان را از اسارت حکومت بابل آزاد کند و دانيال (ع) را به همراه خود به ايران آورد و در دربار پادشاهي ايران نيز مورد تکريم قرار گرفت در اين مدت حضرت دانيال مي توانست به طور مستقيم و بدون اجازه و وقت قبلي با پادشاه ديدار کند و مي توان گفت که به عنوان دومين فرد مملکتي محسوب مي شد.
  بعد از مرگ کوروش يک دوره کوتاه در زمان بردياي دروغين به وجود مي آيد که در تاريخ چيزي از دانيال (ع) نيامده است اما بعد از روي کار آمدن داريوش دوباره حضرت دانيال (ع) باز به همان مقام و مرتبه رفيع دست پيدا مي کند تا اينکه احتمالا در سن 83 يا 85 سالگي دار فاني را وداع مي کند و به رسم بزرگان آن زمان جسد آن حضرت را به صورت موميايي شده در همين منطقه که هم اکنون آستان آن بزرگوار است نگهداري مي شده و بالاي سر آن جعبه اي قرار داشته که هر کس احتياج به پول پيدا مي کرد از آن جعبه به قرض مي برده و بعد از اينکه مشکلاتش برطرف مي شده دوباره قرض را پس مي داد.
  در سال 16هجري قمري بعد از پايان آخرين جنگ بين سپاه اسلام و ايرانيان (جنگ شوشتر يا جنگ هرمزان) فرمانده سپاه اسلام در هنگام بازگشت، جسد موميايي شده اي را مي بيند و از مردم در خصوص آن سئوال مي کند. مردم که از مقام و مرتبه حضرت آگاهي نداشته اند، مي گويند چيزي نيست که به درد شما بخورد هر وقت ما احتياج به باران داشته باشيم اين جسد را از آلونک بيرون مي آوريم و به حکم خداوند باران مي بارد و هر وقت آن را داخل مي گذاريم بارش باران تمام مي شود.
  فرمانده سپاه اسلام به خليفه وقت نامه مي نويسد که جسدي موميايي شده در شيشه اي بلورين در منطقه شوش پيدا شده است. خليفه از شناسايي آن عاجز مي ماند به نزد حضرت علي (ع) مي روند و جريان را سئوال مي کنند. حضرت علي (ع) مي فرمايد که اين جسد برادرم حضرت دانيال است و دستور مي دهد آن جسد را به روش مسلمين غسل دهند و سپس کفن کنند و رو به قبله دفن نمايند (احتمالا بعد از پيامبر اسلام تنها پيامبري است که رو به کعبه دفن شده زيرا تمام پيامبر قبل از او رو به قدس دفن هستند) و همچنين دستور داد آب رودخانه را از روي قبر عبور دهند تا نگهباني باشد براي قبر، تا دست کسي به آن نرسد.
  همچنين حضرت علي (ع)حديثي مي فرمايد: «من زار اخي دانيال کمن زارني؛ يعني هر کس برادرم دانيال را زيارت کند مرا زيارت کرده است». همچنين حضرت محمد (ص) مي فرمايد: «من لم يقدر علي زيارتي فليزر قبر اخي دانيال؛ يعني هر کس قادر به زيارت من نيست زيارت کند قبر براردم دانيال را» (درک: سفسنه البحار جلد 3 صفحه 351) در جاي ديگر باز پيامبر مي فرمايد: «من دل الي دانيال فبشروه بالجنه؛ يعني هر کس مردم را دلالت بدهد به زيارت دانيال به بشارت بهشت را مي دهم» (مدرک: تاريخ انبيا - جلد دوم )
  در برخي کتابهاي شيعيان آمده است که در زمان ظهور حضرت مهدي (عج) چهار پيغمبر در رکاب آن حضرت شمشير خواهند زد و رجعت خواهند کرد که يکي از آن پيامبران حضرت دانيال نبي (ع) است که فرماندهي سپاه امام مهدي (عج) را که به سوي شرق حرکت مي کند به عهده خواهد داشت و پيروزيهاي بزرگي نصيب خود خواهد کرد.

  ویرایش توسط omid_rch : ۱۳۹۰/۱۲/۲۴ در ساعت ۱۶:۱۷
  سلام

  گروه مهدی کیست؟
  می خواهم یک کمپین تشکیل بدم برای جهانی کردن ظهور کسانی که مایلند در نظرات وبلاگ زیر و یا به بنده اطلاع بدهند.
  کمپین جهانی ظهور کلیک کنید
  ممنون omid_rch

 2. صلوات ها 14


 3. #2

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  نوشته
  249
  حضور
  2 روز 15 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  14
  صلوات
  999

  اشاره دانیال نبی ع
  اگر در ایام تعطیلات نوروزی به خوزستان آمدید به شوش و حرم مطهر دانیال نبی نیز بیایید و زیارتی از این پیامبر گرامی داشته باشید.
  التماس دعا
  شوش در مسیر جاده اندیمشک-اهواز و در 45 کیلومتری اندیمشک و 30 کیلومتری دزفول و 100 کیلومتری اهواز می باشد
  خوش آمدید
  سلام

  گروه مهدی کیست؟
  می خواهم یک کمپین تشکیل بدم برای جهانی کردن ظهور کسانی که مایلند در نظرات وبلاگ زیر و یا به بنده اطلاع بدهند.
  کمپین جهانی ظهور کلیک کنید
  ممنون omid_rch

 4. صلوات ها 8


 5. #3

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  نوشته
  249
  حضور
  2 روز 15 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  14
  صلوات
  999

  اشاره زندگینامه نبی پیامبر
  وبلاگ زندگینامه دانیال نبی:

  http://ketabkhanehdanyal.blogfa.com/post-52.aspx

  دانیال در چاه شیران
  داریوش صدوبیست حاکم برتمام مملکت گماشت تا ان را اداره کنند،وسه وزیر نیز منصوب نمود تا برکارحاکمان نظارت کرده ،از منافع پادشاه محافظت نمایند.طولی نکشید که دانیال بدلیل دانایی خاصی که داشت نشان دادکه از سایر وزیران وحاکمان با کفایت تر است .پس پادشاه تصمیم گرفت اداره امور مملکت را به دست او بسپارد .این امر باعث شد که سایر وزیران وحاکمان به دانیال حسادت کنند ،ایشان سعی کردند در کار او ایراد و اشتباهی پیدا کنند ولی موفق نشدند ،زیرا دانیال در اداره امورمملکت درستکار بودو هیچ خطایی و اشتباهی از او سر نمی زد .سرانجام به یکدیگر گفتند :ما هرگز نمی توانیم ایرادی برای متهم ساختن او پیدا کنیم .فقط بوسیله مذهبش می توانیم او را به دام بیاندازیم . آنها نزد پادشاه رفتند و گفتند : داریش پادشاه تا ابد زنده بماند ! ما وزیران ، امیران ،حاکمان ، والیان و مشاوران پیشنهاد می کنیم قانونی وضع کنید و دستور اکید بدهید که مدت سی روز هر کس درخواستی دارد تنها از پادشاه بطلبد و اگر کسی آن را از خدا یا انسان دیگری بطلبد در چاه شیران انداخته شود . ای پادشاه درخواست می کنیم این فرمان را امضا کنید تا همچون قانون لازم الاجرا و تغییرناپذیر شود . پس داریوش پادشاه این فرمان را نوشت و امضا کرد .
  وقتی دانیال از صدور فرمان پادشاه آگاهی یافت رهسپار خانه اش شد . هنگامی که به خانه رسید به بالاخانه اش رفت و پنجره ها را که رو به اورشلیم بود ، باز کرد و زانو زده دعا نمود . او مطابق معمول روزی سه بار نزد خدای خود دعا می کرد (نماز می گذارد)و او را پرستش می نمود .
  وقتی دشمنان دانیال او را در حال دعا و درخواست حاجت از خدا دیدند ، همه با هم نزد پادشاه رفتند و گفتند : ای پادشاه آیا فرمانی امضا نفرمودید که تا سی روز کسی نباید درخواست خود را از خدایی یا انسانی ، غیر از پادشاه ، بطلبد و اگر کسی از این فرمان سرپیچی کند ، در چاه شیران انداخته شود؟ پادشاه جواب داد : بلی ، این فرمان همچون قانون لازم الاجرا و تغییر ناپذیر است .
  آنگاه به پادشاه گفتند این دانیال که یکی از اسیران یهودی است روزی سه مرتبه دعا می کند و به پادشاه و فرمانی که صادر شده اعتنا نمی نماید . وقتی پادشاه این را شنید از اینکه چنین فرمانی صادر کرده ، سخت ناراحت شد و تصمیم گرفت دانیال را نجات دهد . پس تا غروب در این فکر بود که راهی برای نجات دانیال بیابد. آن اشخاص به هنگام غروب دوباره نزد پادشاه بازگشتند و گفتند : ای پادشاه ، همانطور که می دانید ، طبق قانون مادها و پارس ها ، فرمان پادشاه غیر قابل تغییر است .
  پس سرانجام پادشاه دستور داد دانیال را بگیرند و در چاه شیران بیاندازند . او به دانیال گفت : خدای تو که همیشه او را عبادت می کنی تو را برهاند . سپس او رابه چاه شیران انداختند ، سنگی نیز آوردند و بر دهانه چاه گذاشتند . پادشاه با انگشتر خود و انگشترهای امیران خویش آن را مهر کرد تا کسی نتواند دانیال را نجات دهد . سپس به کاخ سلطنتی بازگشت و بدون اینکه لب به غذا بزند یا در بزم شرکت کند تا صبح بیدار ماند . روز بعد صبح خیلی زود بر خواست و با عجله بر سر چاه رفت و با صدایی اندوهگین گفت : ای دانیال ، خدمتگزار خدای زنده ، آیا خدایت که همیشه او را عبادت می کردی توانست تو را از چنگال شیران نجات دهد ؟
  آنگاه صدای دانیال به گوش پادشاه رسید : پادشاه تا ابد زنده بماند! آری ، خدای من فرشته خود را فرستاد و دهان شیران را بست تا به من آسیبی نرسانند ، چون من در حضور خدا بی تقصیرم و نسبت به تو نیز خطایی نکرده ام . پادشاه بی نهایت شاد شد و دستور داد دانیال را از چاه بیرون آورند . وقتی دانیال را از چاه بیرون آوردند هیچ آسیبی ندیده بود ، زیرا به خدای خود توکل کرده بود .
  آنگاه به دستور پادشاه افرادی را که دانیال را متهم کرده بودند آوردند و ایشان را با زنان و فرزندانشان به چاه شیران انداختند . آنان هنوز به ته چاه نرسیده بودند که شیران پاره پاره شان کردند . سپس داریوش پادشاه این پیام را به تمام قومهای دنیا که از نژادها و زبانهای گوناگون بودند نوشت : با درود فراوان ! بدین وسیله فرمان می دهم که هرکس در هر قسمت از قلمرو پادشاهی من که باشد ، باید از خدای دانیال بترسد و به او احترام بگذارد ؛ زیرا او خدای زنده و جاودان است و سلطنتش بی زوال و بی پایان می باشد. اوست که نجات می بخشد و می رهاند . او معجزات و کارهای شگفت انگیز در آسمان و زمین انجام می دهد .اوست که دانیال را از چنگال شیران نجات داد . به این ترتیب دانیال در دوران سلطنت کورش وداریوش پارسی ، موفق و کامیاب بود .
  ویرایش توسط رضا : ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ در ساعت ۲۲:۴۵
  سلام

  گروه مهدی کیست؟
  می خواهم یک کمپین تشکیل بدم برای جهانی کردن ظهور کسانی که مایلند در نظرات وبلاگ زیر و یا به بنده اطلاع بدهند.
  کمپین جهانی ظهور کلیک کنید
  ممنون omid_rch

 6. صلوات ها 9


 7. #4

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۹۰
  نوشته
  134
  حضور
  18 ساعت 28 دقیقه
  دریافت
  20
  آپلود
  0
  گالری
  10
  صلوات
  829

  شاد
  سلام.ممنون از مطلب.خدا قسمت کنه ما هم یه روز بتونیم مزار دانیال نبی رو زیارت کنیم.انشاالله.
  ویرایش توسط « نرگس » : ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ در ساعت ۲۲:۴۶
  امام صادق(ع) می فرمایند:

  زن مؤمن از مرد مؤمن كمياب تر است، و مرد مؤمن

  از طلاي سرخ ناياب تر. پس آيا كدام يك از شما

  طلاي سرخ را ديده است؟!

 8. صلوات ها 6


 9. #5

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  نوشته
  249
  حضور
  2 روز 15 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  14
  صلوات
  999  شهر شوش به غیر از دانیال پیامبر مکان های دیدنی دیگری هم دارد
  مثل چغازنبیل و حرم دعبل خزایی و سید عباس و فتح المبین شما برای اطلاعات از این شهر می توانید از گوگل شوش را سرچ کنید.
  سلام

  گروه مهدی کیست؟
  می خواهم یک کمپین تشکیل بدم برای جهانی کردن ظهور کسانی که مایلند در نظرات وبلاگ زیر و یا به بنده اطلاع بدهند.
  کمپین جهانی ظهور کلیک کنید
  ممنون omid_rch

 10. صلوات ها 7


 11. #6

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  نوشته
  249
  حضور
  2 روز 15 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  14
  صلوات
  999

  راهنما نبی ظهور
  نقل قول نوشته اصلی توسط « نرگس » نمایش پست ها
  سلام.ممنون از مطلب.خدا قسمت کنه ما هم یه روز بتونیم مزار دانیال نبی رو زیارت کنیم.انشاالله.:gol:
  ثواب زیارت این پیامبر به اندازه ثواب زیارت پیامبر اسلم حضرت محمد نباشد کمتر هم نیست
  چون حضرت علی گفته هر که برادرم دانیال را زیارت کند مرا زیارت کرده
  در ضمن یکی از افرادی که به همراه حضرت صاحب الزمان عج می باشد حضرت دانیال نبی می باشد

 12. صلوات ها 6


 13. #7

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  نوشته
  249
  حضور
  2 روز 15 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  14
  صلوات
  999

  راهنما شوش دانیال
  با سلام وتبریک سال نو
  در ایام تعطیلات عید شما با بازدید منطق عملیاتی غرب و جنوب غرب خوزستان از جمله فتح المبین شوش و حرم دانیال نبی دیدن نمایید.
  با این زیارت از کتابخانه دانیال نبی جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با این پیامبر سوالات خود را درباره این پیامبر دیدن نمایید و اگر اطلاعی هم در رابطه با دانیال نبی دارید لطفا پست بزنید.
  ما منتظر حضور شما در شهرمان شوش هستیم
  خوش آمدید
  سلام

  گروه مهدی کیست؟
  می خواهم یک کمپین تشکیل بدم برای جهانی کردن ظهور کسانی که مایلند در نظرات وبلاگ زیر و یا به بنده اطلاع بدهند.
  کمپین جهانی ظهور کلیک کنید
  ممنون omid_rch

 14. صلوات ها 4


 15. #8

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  نوشته
  249
  حضور
  2 روز 15 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  14
  صلوات
  999

  اشاره زمان آخر
  منبع:
  http://ketabkhanehdanyal.blogfa.com/post-52.aspx
  زمان آخر
  آن فرستاده آسمانی که لباس کتان برتن داشت ،در ادامه سخنانش گفت :در آن زمان فرشته اعظم ،میکائیل به حمایت از خداپرستان وعدالت خواهان برخواهد خواست .سپس پیش خواهد آمد که در تاریخ بشر بی سابقه بوده است ،اما هر که از قوم تو نامش در کتاب خدا نوشته شده باشد رستگار خواهد شد.
  تمام مردگان زنده خواهند شد بعضی برای زندگی جاودانی و برخی برای شرمساری و خواری جاودانی .
  حکیمان همچون آفتاب خواهند درخشید و کسانی که بسیاری را به راه راست هدایت کرده اند ،همچون ستارگان تا ابد خواهند درخشید .
  سپس به من گفت :اما تو دانیال این پیشگویی را مثل یک راز نگهدار ،آن را مهر کن تا وقتی که زمان آخر فرا رسد . بسیاری به سرعت حرکت خواهند کرد و علم خواهد افزود.
  آنگاه من دانیال نگاه کردم و دو نفر دیگر را نیز دیدم که یکی در اینسوی رودخانه و دیگری در آنسوی آن ایستاده بودند.یکی از آن فرستاده آسمانی که لباس کتان بر تن داشت و در این هنگام بالای روخانه ایستاده بود پرسید :چقدر طول خواهد کشید تا این وقایع عجیب به پایان برسد؟
  او در جواب دو دست خود را بسوی آسمان بلند کرد و به خدایی که تا ابد باقی است قسم خورد و گفت :این وضع تا سه سال ونیم طول خواهد.وقتی ظلم وستمی که برقوم خدا می شود پایان یابد ،این وقایع نیز به پایان خواهد رسید .
  آنچه را که او گفت شنیدم ،ولی آن را درک نکردم .پس گفتم :ای سرورم ،آخر این وقایع چه خواهد شد.
  او جواب داد:ای دانیال ،تو را خود را ادامه بده ،زیرا آنچه گفته ام مهر خواهد شد و مخفی خواهد ماند تا زمان
  آخر فرا رسد.عده زیادی پاک وطاهر خواهند شد ،ولی بدکاران به کارهای بدشان ادامه خواهند داد .از بدکاران هیچ کدام نخواهند فهمید،اما حکیمان همه چیز را درک خواهند کرد .
  از وقتی که تقدیم قربانی های روزانه منع شود و ان بت در خانه خدا برپا گردد ،یک دوره هزارودویست ونود روزه سپری خواهد شد .خوشا بحال آنکه صبر می کند تا به پایان دوره هزارو سیصدو پنج روزه برسد.
  اما ای دانیال تو راه خود را ادامه بده تا پایان زندگیت فرا رسد و بیارامی .اما بدان که در زمان آخر زنده خواهی شد تا پاداش خود را بگیری . (در زمان ظهور حضرت مهدی (عج )چهر پیغمبر در رکاب آن حضرت شمشیر خواهند زد ورجعت خواهند کرد یکی از آن پیامبران حضرت دانیال نبی (ع)می باشد که فرماندهی سپاه آقا مهدی صاحب الزمان را که بسوی شرق حرکت می کند به عهده خواهد داشت وپیروزی های بزرگی نصیب خود خواهد کرد.

  شوش دانیال نبی ع
  ویرایش توسط omid_rch : ۱۳۹۱/۰۱/۱۴ در ساعت ۱۵:۵۱ دلیل: افزودن عکس
  سلام

  گروه مهدی کیست؟
  می خواهم یک کمپین تشکیل بدم برای جهانی کردن ظهور کسانی که مایلند در نظرات وبلاگ زیر و یا به بنده اطلاع بدهند.
  کمپین جهانی ظهور کلیک کنید
  ممنون omid_rch

 16. صلوات ها 3


 17. #9

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  نوشته
  249
  حضور
  2 روز 15 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  14
  صلوات
  999

  اشاره پادشاهی مصر وسوریه
  منبع:
  http://ketabkhanehdanyal.blogfa.com/post-52.aspx
  پادشاهی مصر وسوریه
  سپس آن فرستاده اسمانی گفت :من همان کسی هستم که فرستاده شدم تا داریوش مادی را در سال اول سلطنتش تقویت وحمایت کنم .اما حال می خواهم به تو نشان دهم چه وقایعی در آینده رخ خواهد داد:در مملکت پارس سه پادشاه دیگر به سلطنت خواهند رسید .پس از آن ،پادشاه چهارم روی کار خواهد آمد که از همه ثروتمند تر خواهد بود و بوسیله ثروتش ،قدرت کسب کرده است همه را برضد یونان تحریک خواهد کرد.
  سپس پادشاه نیرومندی(منظوراز پادشاه نیرومند اسکندر مقدونی است که قلمرو سلطنتش بین چهار سردارش تقسیم شد) روی کار خواهد آمد قلمرو سلطنت او وسیع خواهد بود .او هر چه بخواهد انجام خواهد داد.اما در اوج قدرت سلطنتش از هم خواهد پاشید و به چهار سلطنت ضعیف تر تقسیم خواهد شد.فرزندی از او به پادشاهی نخواهد رسید،زیرا سلطنت او از ریشه کنده شده به دیگران خواهد شد.
  پادشاه مصر(منظور از پادشاه مصر بطلمیوس یکی از چهار سردار اسکندر است که بر مصر حکومت می کرد ) قدرت کسب خواهد کرد ولی یکی از سردارانش بضد او شورش نموده ،سلطنت را از دست وی خواهد گرفت و با قدرت بیشتری سلطنت خواهد کرد.
  چند سال پس از آن بین پادشاه مصر و پادشاه سوریه(منظور از پادشاه سوریه آنتیوخوس دوم است که بطلمیوس دوم پادشاه مصر دخترش را به عقد او در آورد و به این وسیله قرار داد صلح بین دو مملکت بسته شد) پیمان صلح بسته خواهد شد و برای تحکیم این پیمان دختر پادشاه مصر به عقد پادشاه سوریه در خواهد آمد.ولی این پیمان بزودی گسسته خواهد شد و آن دختر با پدر و افرادی که همراهش بودند کشته خواهند شد.سپس یکی از بستگان آن دختر به سلطنت مصر خواهد رسید و بضد پادشاه سوریه لشکر کشی خواهد نمود و وارد قلعه او خواهد شد او را شکست خواهد داد.او بتها و ظروف گرانبهای طلا و نقره سوریه را با خود به مصر خواد برد.پس از آن چند سال صلح برقرار خواهد شد .سپس پادشاه سوریه به مصر حمله خواهد کرد ولی مجبور به عقب نشینی خواهد شد.
  پسران پادشاه سوریه لشکر بزرگی تشکیل خواهند داد و مثل سیل وارد مصر خواهند شد و تا قلعه پادشاه مصر پیشروی خواهند کرد.آنگاه پادشاه مصر با خشم فراوان به جنگ پادشاه سوریه خواهد رفت و لشکر عظیم او را شکست خواهد داد .پادشاه مصر از این پیروزی مغرور شده ،هزاران نفر از دشمنان خود را نابود خواهد کرد ،اما قدرت او دوام نخواهد یافت .
  چند سال بعد،پادشاه سوریه با لشکری عظیم و مجهزتر از قبل باز خواهد گشت .در آن زمان عده زیادی بر ضد مصر قیام خواهند کرد و حتی آشوبگرانی از قوم یهود به آنان خواهند پیوست تا پیشگویی ها را عملی سازد ،ولی شکست خواهند خورد .آنگاه پادشاه سوریه خواهند آمد و شهر حصاردار مصر را محاصره خواهند کرد و ان را خواهند گرفت .لشکر مصر یارای مقاومت نخواهد داشت و حتی سربازان قوی آنها کاری از پیش نخواهند برد .پادشاه سوریه طبق خواست خود عمل خواهد نمود و کسی یارای مقاومت در برابر او را نخواهد داشت . او وارد سرزمین زیبای بیت المقدس خواهد شد و ان را ویران خواهد نمود .او برای فتح تمام مصر نقشه خواهد کشید و برای این منظور با پادشاه مصر پیمان خواهد بست و یکی از دخترانش را به عقد او در خواهد آورد ،ولی نقشه اش عملی نخواهد شد آنگاه متوجه حکومت ساحلی خواهد گردید و بسیاری از آنها را فتح خواهد کرد.ولی سرداری او را شکست خواهد داد و او با خفت و خواری عقب نشینی خواهد کرد .پادشاه سوریه در راه بازگشت به وطن خود از پا در خواهد آمد و اثری از او باقی نخواهد ماند.
  پادشاه دیگری پس از او روی کار خواهد آمد که برای حفظ شکوه سلطنتش ماموری خواهد فرستاد تا از مردم باج و خراج بگیرد.اما طولی نخواهد کشید که آن پادشاه کشته خواهد شد،ولی نه در جنگ وآشوب .

  سلام

  گروه مهدی کیست؟
  می خواهم یک کمپین تشکیل بدم برای جهانی کردن ظهور کسانی که مایلند در نظرات وبلاگ زیر و یا به بنده اطلاع بدهند.
  کمپین جهانی ظهور کلیک کنید
  ممنون omid_rch

 18. صلوات ها 3


 19. #10

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  نوشته
  249
  حضور
  2 روز 15 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  14
  صلوات
  999

  اشاره رویای دانیال در کنار رود دجله
  منبع:
  http://ketabkhanehdanyal.blogfa.com/post-52.aspx
  رویای دانیال در کنار رود دجله
  در سال سوم سلطنت کورش ،پادشاه پارس ،دانیال که به او بلطشصر هم می گفتند،رویای دیگری دید و تعبیر آن به او آشکار شد .این رویا در باره یک جنگ بزرگ بود که در آینده به وقوع می پیوست .
  من ،دانیال وقتی این رویاء را دیدم سه هفته تمام ماتم گرفتم .در این مدت نه خوراک کافی خوردم ،نه لب به گوشت و نوشیدنی زدم ،ونه ظاهرم را آراستم .
  روز بیست وچهارم اولین ماه سال در کنار رود بزرگ دجله ایستاده بودم .وقتی به بالا نگاه کردم ناگهان مردی را دیدم که لباس کتان پوشیده و کمربندی از طلا ی خالص به کمر بسته بود .بدن او مانند گوهر می درخشید ،صورتش برق می زد و چشمانش مثل شعله های آتش بود.بازوها و پاهایش مانند مفرغ صیقلی شده و صدایش شبیه غوغای گروه های بی شمار مردم بود.
  از آن عده ای که در آنجا ایستاده بودیم ،تنها من آن را رویاء را دیدم .آنچنان ترسی همراهان مرا فرا گرفت که گریختند و خود را پنهان کردند. من تنها ماندم و به آن رویای حیرت انگیز چشم دوختم .رنگم پریده بود و رمق و توانی در من نمانده بود.وقتی ان مرد با من سخن گفت من روی خاک افتادم واز حال رفتم .اما دستی مرا لمس نمود و مرا بر دستها و زانوهای لرزانم بلند کرد.
  او به من گفت :ای دانیال نترس جون از همان روز اول که او در حضور خدای خود روزه گرفتی و از او خواستی تا به تو فهم بدهد ،درخواست تو شنیده شد و خدا همان روز مرا نزد تو فرستاد. میکائیل که یکی از فرشتگان اعظم است ،به یاری من آمد و من توانستم به اینجا بیایم تا به تو بگویم که در آینده برای قومت چه روی خواهد داد،زیرا این رویا مربوط به آینده است .
  تمام این مدت سرم را به زیر انداخته بودم و نمی توانستم کلمه ای حرف بزنم .آنگاه آن فرستاده که شبیه انسان بود لبهایم را لمس کرد تا توانستم باز سخن بگویم .من به او گفتم :ای سرورم این رویا بقدری مرا به وحشت انداخته که دیگر قوتی در من نمانده است .پس چگونه می توانم با شما حرف بزنم ؟توانم رفته است و بسختی نفس می کشم .
  او باز مرا لمس کرد و من قوت گرفتم . او گفت :ای مرد محبوب خدا نترس سلامتی برتو باد دلیر و قوی باش .
  وقتی این راگفت من قوت گرفتم .سپس گفتم ای سرورم حال سخن بگویید زیرا به من قوت دادید.
  او گفت می دانی چرا نزد تو آمده ام ؟آمده ام تا بگویم در کتاب حق چه نوشته شده است .

  سلام

  گروه مهدی کیست؟
  می خواهم یک کمپین تشکیل بدم برای جهانی کردن ظهور کسانی که مایلند در نظرات وبلاگ زیر و یا به بنده اطلاع بدهند.
  کمپین جهانی ظهور کلیک کنید
  ممنون omid_rch

 20. صلوات ها 3


صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود