يك كشف عادي ولي شگفت انگيز در مورد سجده

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
يك كشف عادي ولي شگفت انگيز در مورد سجده

احسنت

سلام

کاش دوستان انجمن فرهنگی دست بکار شوند و با تحقیق جانانه

این مطالب را مستند کرده و در قالب کتاب الکترونیکی در اورند و نشر دهند(البته با رعایت حقوق مولفین:Narahat az:)

سلام
چرا مسلمانها در زمینه کشف علل واجبات و توصیه های دینی منفعل هستند؟ شاید اگر غیر مسلمانها چنین چیزهایی را کشف نکنند تا 100^10 سال دیگر هم مسلمانها دست به چنین کشفیاتی نزنند! غرب زدگی تا کی؟ چشم به دست دیگران تاکی؟ گوش به حرف دیگران تاکی؟

سلام
میشه کارشناسای اینجا هم نظرن بدن
اگه واقعی باشه جالبه

سلام
بله این مطلب رو من هم قبلا شنیدم در مورد خاصیت خانه کعبه
من شنیدم خاصیت آنربایی فوق العاده ای داره:Kaf:
نکته جالبی هم که شنیدم
اینکه این بهترین زمان برای تخلیه سیگنالهای مضر موقع اذان و نماز اول وقت حاصل میشه
یعنی موقع خوندن نماز اول وقت هرچه سجده بر خاک طولانی باشه
سیگنالهای مضر بیشتر و بهتر خارج میشه و حال انسان بهتر میشه

یه جا تو یکی از تاپیک ها دوستی اشاره فرمودن که از معصومین نقل شده
اگه بشر میدونست در این سجده کردن ها چقدر منفعت هست
هیچگاه سر از سجده بلند نمیکرد

(البته قبل اینکه اینارو شنیده باشم
گاهی اوقات که سردرد داشتم و نماز میخوندم
احساس میکردم که سجده که میکنم و یه مقدار طولانی میشه رو بهبودی سردردم تاثیر میذاره:Gol:)

حتی میگن موقع خواب رو به قبله بخوابید تا جریانهای الکترونیکی و جریان خون در بدن به درستی به گردش در بیان

من همیشه به این فکر میکنم که هرچی دین سفارش کرده یه منطق و استدلال علمی پشتشه
شاید الان ازشون بی خبر باشیم
اما انشاا... آقا ظهور میکنن و همه درهای علم باز میشه
و ما هم از این اسرار باخبر میشیم

روح سبز;197756 نوشت:
میشه کارشناسای اینجا هم نظرن بدن اگه واقعی باشه جالبه

با سلام و احترام و تشکر از مطلب زیبای راز گل سرخ بزرگوار

چنین کشفی چندان دور از واقعیت نیست چراکه قطعا خداوندی که حکیم است و جهان را براساس حکمت و تدبیر خلق کرده است،نسبت به جعل و وضع هر یک از احکام شرعی هم دلیلی منظور داشته است،اگرچه فلسفه بسیاری از احکام برای مکلفین مجهول است که البته با گسترش علوم و تکامل عقول برخی از آنها روشن شده است،تا اینکه ان شاالله با ظهور حضرت بقیه الله الاعظم(عج) به اوج خود خواهد رسید.

موفق باشید.

ممنون
البته ببخشید اخه قبلا بعضیا در مورد یه ایه تفسیرای گذاشتن توی سایت من باور کرده بودم تفسیرو.که یکی از کارشناساتون اومد و ردش کرد منم به خودم گفتم دیگه همه چیرو زود قبول نکنم
ولی خوبه این چیزا علمیشم ثابت شه و خیلیا فقط برا خارج کردن برق سجده کنن و یواش یواش ...بسوی خدا برن

[="blue"]سلام
به نظر م شاید البته شاید یکی از حکمتهای نماز اونم جزئیش این باشه
اگه یکی نتونه سجده کنه بعد این امواج مغناطیسی چطوری تخلیه میشن؟ مثلا با اشاره سرش امواج پرت میشن روی زمین؟ یا مثلا چشم هاشو به علامت سجده بست امواج خالی میشن؟
تازه یکی از خواص امواج مغناطیس اینه که در سرتاسر بدن وجود دارن اگه پا برهنه رو زمین راه بری اونجوری هم خالی میشه پس با توجه به این که در زیارت ها مستحبه کفشها تو در بیاری این اواج تخلیه میشن چه جالب نه غلام؟؟؟
پس فردا هم یه دانشمند اروپایی دیگه کشف میکنه که یه نوع از امواج هم وجود دارند که بهترین حالت تخلیشون خم شدن به سمت مرکز زمینه ! هرچقدر هم بیشتر بمونی بیشتر تخلیه میشی ؟
حالا گیریم درست باشه به نظرتون برای خالی شدن امواج فوق الذکر به سجده بریم نیت نماز درسته؟ از کارشناس ها که سوال میکنیم می فرمایند اگر اب رو به نیت خنک شدن رو صورت بریزی وضو مشکل داره و غیره ؟از این شبهات زیاده بهترین حالت اینه که بگیم خدایا چون پیغمبر این شکل نماز خونده سمعا و طاعتا منم این شکلی نماز میخونم .
قربون پیغمبر خوبم که خیلی واضح تمام موارد مورد نیاز وضروری رو به بهترین بیان در دسترس قرار دادند
[/]

فقط یادمون نره که برای خدا سجده کنیم
نه برای سیگنال های مضر...
در پناه مهدی عج...

آخه مگه سطح زمین مرکز داره؟ کی گفته مکه مرکزشه. بعدشم امواج مغناطیسی که تو بدن ذخیره نمیشن. رد میشن.

مطلب جالبی بود
اما به نظر من فقط برای عبودیت سجده بذاریم بهتره

موضوع قفل شده است