صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مواظب خطر فراماسونری باشید

نوشته
    14
    حضور
    3 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    56

تعجب مواظب خطر فراماسونری باشید

باسلام خدمت دوستان عزیز من یه وبلاگی در این باره دارم لطف کنید سر بزنید وبر اساس اون از فردا بحثمونو سر ساعت 19 شروع کنیم لطفا همکاری کنید تا اطلاعات مفیدی رد وبدل کنیم ودر آخر مطالب را جمع بندی کنیم و تو وبلاگ قرار بدیم!!!!!

آدرس وبلاگ:www.masonism.blogfa.com

باتشکر
    ویرایش توسط nali : ۱۳۹۰/۱۲/۲۲ در ساعت ۲۱:۰۷

2. صلوات ها 9

3.  

علاقه
    رجال و حدیث، فقه و کلام در حوزه اهل سنت
    نوشته
    2,857
    حضور
    47 روز 14 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    10620

با سلام وعرض ادب
    وبلاگ خوبی است
    در این انجمن تاریخ دوست بزرگوارمان رضا مطالب متنوعی را در رابطه با فراماسونری و شیطان پرستی دارند که می توانید از تجربیات ایشان استفاده کنید.
    موفق باشید.
    مواظب خطر فراماسونری باشید
    مناجات العارفین لمولانا علی بن الحسین (علیهما السلام)

«إلهى! فَاجْعَلْنا مِنَ الَّذينَ تَوَشَّحَتْ [تَرَسَّخَتْ‏] أشْجارُ الشَوْقِ إلَيْكَ فى حَدآئِقِ صُدُورِهِمْ، وَأخَذَتْ لَوْعَةُ مَحَبَّتِكَ بِمَجامِعِ قُلُوبِهِمْ»؛

(معبودا! پس ما را از آنانى قرار دِهْ كه نهالهاى شوق به تو در باغ دلشان سبز و خرّم [يا: پايدار] گشته، و سوز محبّتت شراشر قلب آنها را فرا گرفته است).

بحارالانوار، ج91، ص150.

5. صلوات ها 10

نوشته
    14
    حضور
    3 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    56

باسلام خدمت دوستان عزیز انشا الله که همیشه سر حال باشبد فکر می کنم که به وبلاگ سری زده باشید خوب حالا بحثو از قسمت ابلیسک شروع می کنیم به نظر شما چرا ابلیسک مهم ترین نماد فرا ماسونری است؟
    ویرایش توسط nali : ۱۳۹۰/۱۲/۲۳ در ساعت ۱۹:۲۴
    شهیدان می روند نوبت به نوبت خوشا آن روز که نوبت برمن آید

7. صلوات ها 5

نوشته
    14
    حضور
    3 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    56

باسلام خدمت دوستان عزیز بی مقدمه می ریم سر بحثمون از ابلیسک شروع می کنیم هرکی هر اطلاعاتی داره رو کنه بسم الله!!!!! منتظرتونم
    ویرایش توسط nali : ۱۳۹۰/۱۲/۲۳ در ساعت ۱۹:۳۳

9. صلوات ها 5

نوشته
    14
    حضور
    3 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    56

من فکر می کردم شما بحثو شروع می کنید مثل اینکه این طور نیست!!!! من فردا ساعت 18 بازهم سری میزنم لطفا همکاری کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هیچوقت تماشاچی نباش برو تو گود باش اگه طلا بدن به اونی که تو گود بوده می دن اگه عذاب بدن به اونی که تو گود بوده می دن پس یه بسم الله بگو بیا تو گود من دنبال یه حریف می گردم مثل اینکه بین شما حریف قدری مثل خودم نیست اگه هست خودشو نشون بده!!!!!!! من تا فردا منتظرم اگه دیدم خبری از شما نشد یه دوست دارم اونو وارد کار می کنم ! بالاخره من این بحثو انجام میدم چه با شما چه بی شما!!!!!!! پس سعی کنید خودی نشون بدید شاید امتحان بزرگ الهی در پیش باشه به نفعتونه همکاری کنید!!!!!!!؟؟؟؟؟

11. صلوات

نوشته
    10,902
    حضور
    84 روز 14 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    18
    صلوات
    40515

نقل قول نوشته اصلی توسط nali نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان عزیز بی مقدمه می ریم سر بحثمون از ابلیسک شروع می کنیم هرکی هر اطلاعاتی داره رو کنه بسم الله!!!!! منتظرتونم

با سلام
    دوستی گرامی لطفا قبل از اینکه قلمی بزنید لطف کرده و این تاپیکها را بدقت مطا لعه فرماید تا از زدن تاپیکهای تکراری و موازی خوداری شود!!
    این یک مطلب و مطلب دیگر اینکه مسئله مهمی که باید به ان توجه داشت کابالا است آنهم به معنای واقعی ان نه آنچه در اینترنت وجود دارد!!و نه آنچه مختصر در مورد کابالا بیان شده !
    چون متاسفانه بزگترین فریبی که کابالا میتواند بدهد این است که شما دارای هر دین و مسلکی که میخواهید باشید هیچ مشکلی نیست !علم کابالا به شما کمک میکند که به ان شخصیت روحانی خود برسید حالا در هر دینی که هستید !!
    این بزگترین فریب شیطانی کابالا است( به این حرف دقت کنید علم کابالا به شما کمک میکند که به شخصیت روحانی خود برسید )!!!این جمله خیلی نکات مهم دارد !!
    که خیلیها متوجه این موضوع نیستند ! این روزها هم در سایت وجود دارند عده ای که تبلیغ کابالا میکنند به اسم پرسشگری و عده ای هم متاسفانه بدون دقت و توجه داشتن طرفداری از این اشخاص میکنند !

ماسونيسم چیست؟
    چرا ابلیسک بوجود آمد؟
    هشدار!!!!!علایم شیطان پرستی را بشناسیم
    هفت اقليم كابالا
    ستاره ی 9 پر بهاییت و کابالا!
    بهائیت‌ و ماسونیت................!
    تشکیلات پایه و سازمان های بزرگ فراماسونری جهانی
    تفاوت های معماری اسلامی و فراماسونری

........!!
    ..........!!
    ویرایش توسط رضا : ۱۳۹۰/۱۲/۲۴ در ساعت ۱۱:۰۴
    حسن خزّاز گفت:از امام رضا ( عليه السّلام ) شنيدم كه فرمود:
    بعضى از كسانى كه ادّعاى محبّت و دوستى ما را دارند،ضررشان براى شيعيان ما از دجّال بيشتر است.
    حسن گفت: عرض كردم اى پسر رسول خدا( صلّى اللَّه عليه و آله و سلّم ) به چه علّت؟فرمود: به خاطر دوستى‏شان با دشمنان ما و دشمنى‏شان با دوستان ما. و هر گاه چنين شود، حقّ و باطل به هم در آميزد و امر مشتبه گردد و مؤمن از منافق باز شناخته نشود.
    ( صفات الشيعه ص 8 )

13. صلوات ها 4

نوشته
    5,227
    حضور
    68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    253
    آپلود
    48
    گالری
    41
    صلوات
    22069

سلام علیکم جمیعا

به نظر شما چرا ابلیسک مهم ترین نماد فرا ماسونری است؟
    ابلیسک نمادی کلی برای چندین فرقه است تنها مختص فراماسونری نیست.

اگر ابلیسک را ما در فراماسونری شاهدیم دلیل آن این است که یکی از فرقی که از شیطان پرستی استخراج شده فراماسونری است و نماد و نشانه خود فراماسونری گونیا و پرگار و تک چشم روی گونیاست .

یاحق
    علی علیه السلام :
    خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

15. صلوات ها 5

نوشته
    14
    حضور
    3 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    56

تعجب

در جواب دوستمان bina88 بله درست است اینکه ابلیسک فقط برای فراماسونری نیست درست است اما باید دقت کنیم که اگر نماد گروه دیگری است آیا افکار آن گروه هیچ تفاوتی با افکار واهداف فراماسونری دارد ؟ اگر دارد چگونه این نماد را انتخاب کرده یا به قول دوستان کپی پیست کرده از روی فراماسونری!!! اگر ما کمی دقت کنیم می بینیم که همه ی اینها (حتی فراماسونری و...) همه زیر گروه یک چیزند آن هم ایلومناتی است!!! دقت کنیم پس با این فرض ما نه تنها باید نسبت به فراماسونری بلکه باید نسبت به سایر فرقه ها هوشیار باشیم!!!؟ در حالی که در باره ی آن ها هیچ اطلاعاتی موجود نیست مثلا گروه جمجمه واستخوان، گروه 313 ویا .... یعنی هیچ به هیچ چون فرض کنید یک سد دارید با 11 تا سوراخ شما هر سوراخ را با یک انگشتتان پر می کنید ولی برای سوراخ یازدهمی دیگر چیزی نداری پر کنید چه کار باید کرد راه کار پیشنهاد کنید؟؟؟؟؟
    ضمنا فراماسونری از شیطان پرستی استخراج نشده بلکه این شیطان پرستی است که از فراماسونری استخراج شده است!!!! دقت کن دوست عزیز
    ویرایش توسط nali : ۱۳۹۰/۱۲/۲۴ در ساعت ۲۳:۰۴

17. صلوات

نوشته
    10,902
    حضور
    84 روز 14 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    18
    صلوات
    40515

در جواب دوست عزیزمان بله درست است اینکه ابلیسک فقط برای فراماسونری نیست درست است اما باید دقت کنیم که اگر نماد گروه دیگری است آیا افکار آن گروه هیچ تفاوتی با افکار واهداف فراماسونری دارد ؟ اگر دارد چگونه این نماد را انتخاب کرده یا به قول دوستان کپی پیست کرده از روی فراماسونری!!! اگر ما کمی دقت کنیم می بینیم که همه ی اینها (حتی فراماسونری و...) همه زیر گروه یک چیزند آن هم ایلومناتی است!!! دقت کنیم پس با این فرض ما نه تنها باید نسبت به فراماسونری بلکه باید نسبت به سایر فرقه ها هوشیار باشیم!!!؟ در حالی که در باره ی آن ها هیچ اطلاعاتی موجود نیست مثلا گروه جمجمه واستخوان، گروه 313 ویا .... یعنی هیچ به هیچ چون فرض کنید یک سد دارید با 11 تا سوراخ شما هر سوراخ را با یک انگشتتان پر می کنید ولی برای سوراخ یازدهمی دیگر چیزی نداری پر کنید چه کار باید کرد راه کار پیشنهاد کنید؟؟؟؟؟
    ضمنا فراماسونری از شیطان پرستی استخراج نشده بلکه این شیطان پرستی است که از فراماسونری استخراج شده است!!!! دقت کن دوست عزیز

با سلام
    دوست گرامی دقت کرده و تاپیکهای آمده را درست و با دقت مشاهده کنید !!
    ودرگیر نماد و نماد پرستی نشوید که این خود بزگترین فریب است

هیچوقت تماشاچی نباش برو تو گود باش اگه طلا بدن به اونی که تو گود بوده می دن اگه عذاب بدن به اونی که تو گود بوده می دن پس یه بسم الله بگو بیا تو گود من دنبال یه حریف می گردم مثل اینکه بین شما حریف قدری مثل خودم نیست اگه هست خودشو نشون بده!!!!!!! من تا فردا منتظرم اگه دیدم خبری از شما نشد یه دوست دارم اونو وارد کار می کنم ! بالاخره من این بحثو انجام میدم چه با شما چه بی شما!!!!!!! پس سعی کنید خودی نشون بدید شاید امتحان بزرگ الهی در پیش باشه به نفعتونه همکاری کنید!!!!!!!؟؟؟؟؟مواظب خطر فراماسونری باشید

در ضمن بدون مبارز طلبیدن مطالب خودتان را عنوان کنید ii
    دوستان فرهیخته و آگاه در این سایت بسیارند

ویرایش توسط رضا : ۱۳۹۰/۱۲/۲۵ در ساعت ۰۰:۲۲
    بعضى از كسانى كه ادّعاى محبّت و دوستى ما را دارند،ضررشان براى شيعيان ما از دجّال بيشتر است.
    حسن گفت: عرض كردم اى پسر رسول خدا( صلّى اللَّه عليه و آله و سلّم ) به چه علّت؟فرمود: به خاطر دوستى‏شان با دشمنان ما و دشمنى‏شان با دوستان ما. و هر گاه چنين شود، حقّ و باطل به هم در آميزد و امر مشتبه گردد و مؤمن از منافق باز شناخته نشود.
    ( صفات الشيعه ص 8 )

19. صلوات

نوشته
    10,902
    حضور
    84 روز 14 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    18
    صلوات
    40515

با سلام
    میشه با سند و مدرک این را ثابت کنید !!!!

( صفات الشيعه ص 8 )

21. صلوات

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری