غیر خدا رابه من نشان بده

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
غیر خدا رابه من نشان بده

سلام خدمت سروران عزیز

قرآن فرموده: اگر تمام نیروهای جهان را به غیر خدا به یاری بطلبید هرگز نخواهید توانست

مانندش را بیاورید( پس قرآن کلام خداست)

خوب حالا من می خوام گفته قرآن را آزمون کنم

کجا هستند این اجنه و فرشته و شیاطین تا با کمک اونها ببینم که آیا می توانم مثلی بیاورم یا نه

شما اونها را به من نشان بدهید بقیه اش با من

(دوستان توجه کنند کسی آزمون میکند که حداقل به این که قرآن کلام خداست اعتقاد ندارد چون مومنان که معتقدند قرآن کلام خداست پس باور می کنند حالا بگذریم که اگه الهی بودن را از اول قبول کنند دچار دور و مصادره میشوند)

lili2020;195287 نوشت:
کجا هستند این اجنه و فرشته و شیاطین تا با کمک اونها ببینم که آیا می توانم مثلی بیاورم یا نه

سلام

این ایه نشان می دهد که دارد کلام دشمنان پیامبر را که می گفتند ساحران و اجنه کمکش کرده اند را رد می کند!!

و می گه اگر می گید جن و ساحره این کار ار کرده اند پس بگویید بیاورند تا ببینیم!!!

و خود افرادی که خطاب این ایه اند می دانند

شما می گویید نیرو های جهان را یعنی چی؟

می شه ایه را بیاورید؟
:Gol:

سلام

ممنون جواب سوالم را در جوابتان پیدا کردم نیازی به بقیه اش نیست

mkk1369;195315 نوشت:
این ایه نشان می دهد که دارد کلام دشمنان پیامبر را که می گفتند ساحران و اجنه کمکش کرده اند را رد می کند!!

سلام علیکم جمیعا

البته آیات تحدی درباره انس و جن با هم است.

یعنی خداوند دعوت به این کرده که کسانی که فکر میکنند این آیات ساخته ذهن خود نبی اکرم است مانندش را بیاورند. خودشان به تنهائی یا همگی شان با هم - عده ای به عده ای دیگر مدد و یاری برسانند .که حتی چنین کنند نخواهند توانست کتابی مانند کتاب الله
و یا اینکه بقول mkk1369 اگر فکر میکنید از اجنه است از آنها هم یاری بجویند و یک سوره مانند سور کلام الله را بیاورند.

یاحق

موضوع قفل شده است