سوال-قرائت قرآن توسط بانوان

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سوال-قرائت قرآن توسط بانوان

ما می گیم در اسلام خواندن زن حرام است حال چرا در صداوسیمای خودمان زنان با صوت قران می خوانند

احسان 120;194559 نوشت:
ما می گیم در اسلام خواندن زن حرام است حال چرا در صداوسیمای خودمان زنان با صوت قران می خوانند

سلام بر شما دوست گرامی احسان 120؛:Mohabbat:
در رابطه با این موضوع باید عرض کنم که در تلويزيون هم قرائت زنان را نميگذارند اگر هم باشد با صوت و لحن نيست که غالبا آن هم نيست؛:ok:
یا علی مدد
:Sham:*التماس دعا*
:Sham:

احسان 120;194559 نوشت:

عرض سلام خدمت شما کاربر محترم
اگرطالب جواب شرعی هستید نام مرجع را بنویسید بحث صدا وسیما را باید مسولین صدا وسیما جواب بدهند.

رضوی;194565 نوشت:
سلام بر شما دوست گرامی احسان 120؛:Mohabbat:
در رابطه با این موضوع باید عرض کنم که در تلويزيون هم قرائت زنان را نميگذارند اگر هم باشد با صوت و لحن نيست که غالبا آن هم نيست؛:ok:
یا علی مدد

سلام
دوست عزیز اقای رضوی من خودم چند بار شنیدم مثلا برنامه آموزشی رادیو معارف:ok:
ارادت

احسان 120;194660 نوشت:
سلام
دوست عزیز اقای رضوی من خودم چند بار شنیدم مثلا برنامه آموزشی رادیو معارف:ok:
ارادت

:hamdel:با اجازه از کارشناسان محترم؛:hamdel:
احسان جان،خواهشا این سوالات را جواب بده چون لازم هست:
آیا این چند باری که میگین شنیدین،با صوت و لحن بود...؟چهچه ای بود...؟مهیج شهوت بود...؟
موفق باشید:Gol::Gol:
یا علی مدد

رضوی;194752 نوشت:

:hamdel:با اجازه از کارشناسان محترم؛:hamdel:
احسان جان،خواهشا این سوالات را جواب بده چون لازم هست:
آیا این چند باری که میگین شنیدین،با صوت و لحن بود...؟چهچه ای بود...؟مهیج شهوت بود...؟
موفق باشید:Gol::Gol:
یا علی مدد

:Gol:سلام اقای رضوی دوست عزیز
اولا خیلی خوشحال شدم که شما پیگیر بحث شدید
دوما :در رادیو معارف برنامه ای برای آموزش قران هست که شنوندگان قران را می خوانند و کارشناس اشکالات را به شنونده می گوید .در این برنامه خانم ها هم قران را می خوانند (فکر کنم ترتیل باشه)
اما در باره سوالات شما :2 مورد آخر نه و در مورد اول هم عرض کردم حالت ترتیل وجو دارد.:Gol:

بسم رب المهدی(عج)؛
کارشناس محترم اسراء،مثل اینکه جناب احسان 120 نمیخوان مرجعشون رو بگن:Gig:،اگه امکانش هست بر اساس آیت الله بهجت بفرمایید که نظرشون چی هست؛:Kaf:
یا علی مدد/التماس دعا
:hamdel:
نوروزتان پیروز:Hedye:

رضوی;199036 نوشت:
بسم رب المهدی(عج)؛ کارشناس محترم اسراء،مثل اینکه جناب احسان 120 نمیخوان مرجعشون رو بگن،اگه امکانش هست بر اساس آیت الله بهجت بفرمایید که نظرشون چی هست؛ تشکر

باسلام خدمت شما کاربر محترم
خوانندگی زنان مستقیم یا غیر مستقیم ویا ترتیل ویا صوت ولحن قران طبق نظر اقای بهجت حرام است
دفتر اقای بهجت/0251/7743273

اسراء;199137 نوشت:

خوانندگی زنان مستقیم یا غیر مستقیم ویا ترتیل ویا صوت ولحن قران طبق نظر اقای بهجت حرام است
دفتر اقای بهجت/0251/7743273

سلام و عرض ادب؛ممنون از پاسختون؛:Gol::hamdel:
پس طبق نظر ایشون، باید به رادیو معارف گوش ندهیم؟{زمانی که یک خانم میخواد با صوت قرآن بخواند}
یا علی مدد:hamdel:
*التماس دعا*
:Gol:

رضوی;199336 نوشت:
سلام و عرض ادب؛ممنون از پاسختون؛ پس طبق نظر ایشون، باید به رادیو معارف گوش ندهیم؟{زمانی که یک خانم میخواد با صوت قرآن بخواند}

باسلام مجدد
انچه فرمودید صحیح است درهنگام خواندن قران توسط خانم !نه اینکه همه برنامه های رادیو معارف اشکال داشته باشدکه خودتان هم اشاره داشتید !
ادرس= دفترایت الله بهجت رحمة الله علیه به شماره 0251/7743273

باسلام.
نظر آیه الله وحید چطوره؟

هست هستی;200267 نوشت:
باسلام. نظر آیه الله وحید چطوره؟

باسلام مجدد خدمت شما

جایز نیست

استفتاءکارشناس از دفتر ایت الله وحید خراسانی/0251/7740611

موضوع قفل شده است