نرم افزار های تولید کاربران اسک دین

تب‌های اولیه

31 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نرم افزار های تولید کاربران اسک دین

(بدون نیاز به نصب) کاری از گروه نرم افزاری کبوتر حرم

:Gol::Gol::Gol:

نرم افزار جهاد با نفس 2 ( وسائل الشیعه)

با توجه به پیامهایی که کاربران خوب وبلاگ برای من ارسال کردند و از مشکل داشتن جهاد با نفس 1 خبر دادند. نرم افزار جهاد با نفس 2 با امکانات بهتر و رفع مشکلات ایجاد شد. خصوصیات نرم افزار جهاد با نفس 2:

تمامی احادیث کتاب جهاد با نفس.
امکان جستجو در متن عربی و فارسی.
امکان فعال کردن طرحهای مرور احادیث.
عدم نیاز با نصب و پرتابل بودن.
کاملا فارسی شده و قابل اجرا در محیط ویندوزهای مختلف
همراه با دو بازی زیبا.
همراه با احادیث نماز شب.
سازگار با نسخه های 32 بیت و 64 بیت.
و ...

در این نرم افزار بر روی دسکتاپ قرار گرفتن احادیث (نسخه 1) حذف شد تا راحتی کار بیشتر شود همچنین گرافیک بهتر شده است.

تصویر محیط نرم افزار

پس از ورود به نرم افزار می توانید طرح 1 ( مرور یک حدیث در روز ) یا طرح 2 (مرور هر چند دقیقه یک حدیث) را انتخاب کرده و از سبک جدید نرم افزار جهاد با نفس 2 در مرور احادیث استفاده کنید.

با سلام

این نرم افزار تحت عنوان باغ کبود ویژه ی راهنمایی یاوران فاطمیه می باشد

که با همکاریکتابخانه ی مجازی فاطمیهو توسط سایت گرافیکی منجی گراف تولید و پخش شده است

جا دارد تشکر کنم از زحمات بسیار آقای علی لباف که در تهیه ی این نرم افزار من رو یاری کردند

با ذکر یک صلوات تشریف ببرید برای دانلود

بسم الله الرحمن الرحیم
دومین نرم افزار از مجموعه نرم افزار های تولیدی سایت فرهنگی هنری منجی گراف
تحت عنوان زینب کبری به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها منتشر شد
امید است مورد قبول اهل بیت علیهم السلام واقع گردد
تصویری از محیط نرم افزار

بسم الله الرحمن الرحیم

سومین نرم افزار از سری نرم افزار های تولیدی سایت منجی گراف را ارائه میکنیم

گنجینه ی ادعیه نرم افزاری است شامل اذکار و آیات و نماز ها و ادعیه…

امیدوارم مورد قبول درگاه الهی واقع شود

تصویری از فضای نرم افزار

[ATTACH]13993[/ATTACH]
یا حق

با عرض سلام

در جواب به عملکرد هتاکانه برخی معاندین بر آن شدم تا یک نرم افزار رایگان برای اقا امام هادی النقی (ع) بنویسم.
این نرم افزار با حجم کم و بصورت پرتابل (بدون نیاز به نصب) و قابل به روز رسانی از جهت (نرم افزار و مطالب و محتوا و عکس) می باشد.
در این نرم افزار امکان معرفی سایت ها و وبلاگ ها در زمینه ان امام رئوف فراهم آمده
همچنین نرم افزار به گونه ای طراحی شده که هر کس می تواند آنرا توسعه بدهد و دیگران از آن استفاده ببرند.
از امکانات دیگر این نرم افزار میتوان افزودن مطلب و جستجو در مطالب در برنامه نام برد

دانلود از پیوست

از محبان اهل بیت علیهم السلام درخواست دارم تا منابع این نرم افزار را توسعه دهند

توضیحات کاملتر :[=MS Shell Dlg 2]

جهت ترویج هرچه بیشتر فرهنگ ناب امام هادی (ع) ما این نرم افزار را هم رایگان و هم قابل توسعه توسط هر کاربر قرار داده‌ایم

لازم نیست برای توسعه نرم افزار دانش رایانه ای حرفه ای داشته باشید بلکه هر کس آشنایی اجمالی با رایانه داشته باشد به راحتی می‌تواند نرم افزار را توسعه دهد به گونه ای که دیگران هم می‌توانند از آن استفاده ببرند
شما می‌توانید عکس به برنامه اضافه نمایید و همچنین اگر وبلاگ یا وب سایت فعالی در زمینه امام هادی (ع) سراغ دارید به نرم افزار اضافه نمایید و همچنین اگر کتاب یا مطالب زیبایی در مورد امام هادی (ع) دارید به برنامه اضافه نمایید.
تمام این کارها تنها با چند کلیک امکان پذیر است.!

افزودن عکس و وبلاگ
برای افزودن عکس و وبلاگ در قسمت همکاری در توسعه نرم افزار رفته و دکمه های مورد نظر را کلیک نمایید و فرمی که باز می‌شود را تکمیل نمایید.

افزودن مطلب یا کتاب
برای افزودن کتاب هم دکمه افزودن ایجاد مطلب یا کتاب جدید را کلیک نمایید.
کتاب برای اینکه فهرست بندی باشد نیازمند آنست که متن شما علامت‌هایی داشته باشد تا برنامه طبق این علامت‌ها کتاب را فهرست بندی نمایید.
علامت‌های به شکل زیر باید باشد :
نام کتاب
عنوان 1
متن1
عنوان 2
متن2

یعنی تنها علامت‌هایی که شما بکار می‌برید و دکمه اینتر می‌باشد.
توضیح:
در خط اول متن شما فقط نام کتاب را می‌نویسید و بعد با اینتر به خط بعدی می‌رود و سپس علامت را می‌نویسید و بعد از آن نام (بدون اینکه ازاینتر استفاده نمایید)اولین فهرست یا عنوان را می‌گذارید و بعد با اینتر به خط بعدی می‌روید و متن اصلی را قرار می‌دهید و همین طور عناوین یا فهرست‌های بعدی را تا پایان کتاب ادامه می‌دهید .

این هم شمایلی از نرم افزار :

نرم افزار چند رسانه ای امام حسن عسکری (ع) را بیشتر بشناسید دارای 2 بخش است یک بخش دارای 40 حدیث و 40 داستان از امام حسن عسکری (ع) است و قسمت دیگر هم مقالاتی مربوط به امام حسن عسکری (ع) که میتوانید با این مطالب با این امام بزرگوار بیشتر آشنا شوید و دلیل انتخاب این امام عزیز هم بیشتر به خاطر این بوده که ما شیعیان کمتر برای این ائمه تبلیغات کردیم ائمه مثل امام جواد (ع)، امام هادی (ع) و امام حسن عسکری (ع) که این کم کاری ما شیعیان به دشمن اجازه داده است تا به این ائمه توهین کند و به امید خدا و دعای خیر امام زمان (عج) در آینده هر چه بیشتر و بیشتر برای این ائمه تبلیغ کرده و این ائمه را بهتر میشناسیم تا مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و مسلمین بکوبیم.
با ذکر صلوات برای ظهور هر چه زودتر امام زمان و همچنن سلامتی آن حضرت برنامه را دریافت کنید

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود شماره اول ماهنامه محبان المهدی (عج) که به صورت مالتی مدیا بوده و محتویاتش در مورد مهدویت، آخرالزمان، جنگ نرم و ... میباشد که توسط M59 برای شما تهیه دیده شده است از همینجا بابت کمی و کاستی های این مجله از شما عذر خواهی میکنیم و امیدواریم بتوانیم در آینده نه چندان دور یکی از مجله های فعال اینترنتی در زمینه مهدویت و آخرالزمان باشیم و مطالب بروز و مفید را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

با ذکر صلوات برای تعجیل در ظهور حضرت مهدی (عج) مجله را دریافت نمائید

سلام به همه دوستان
این نرم افزار را
تقدیم می کنم به امام هادی (ع)

لطفاً نظرات خود را برای من ارسال کنید تا در نرم افزارهای دیگر اعمال کنم.

بسم رب المهدی
سلام به همه ی دوستان گرامی
عید همگی مبارک(پیشاپیش)
دوستان بلاخره کارمون به ثمر نشست

انشالله که حضرت مهدی موعود این کار کوچک وناقابل را از ما قبول کند
از همه ی دوستانی که مادی ومعنوی ما را در این طرح عظیم یاری کردند تشکر میکنم وامیدوارم که اجر خودشون رو از دست های مهدی فاطمه بگیرن
دوستان ترجیح دادیم که طرح رو در قالب یه نرم افزار ارائه بدیم که هم واقعا بصورت یک بسته به نظر برسه و هم به صورت منظم وزیبا شما بتونید از همه امکانات (کلیپ.پوستر.مقاله) استفاده کنید
چون کار واسه اقاست باید نامبر وان باشه پس با کیفیت ترین نسخه محصولات بسته رو در اختیار شما میذاریم که حجمش به 70 مگ رسید که قسمت اعظمش مربوط به کیفیت کلیپ هست که واقعا بالاست....امیدوارم دوستان دایل اپی حقیر رو حلال کنند
دوستان سعی کنید این بسته رو هم در فضای مجازی و هم فضای حقیقی پخش کنید
خود حقیر با سازمان های زیر ربط صحبت کردم که این بسته رو در استان خودمون گسترش وسیع بدیم
مطمئنن اگر شما هم با بسیج ومسجد وارگان های فرهنگی شهرتون هماهنگی کنید حتما شما رو در پخش طرح میلاد یاری خواهند کرد
تشکر وِیژه میکنم از عزیزی که ما رو در ترجمه کلیپ یاری کرد
خب بیش از این شما عزیزان رو منتظر نمیذارم
موفق باشید
http://www.mediafire.com/?qsr2ry08vdwiols

دانلود نرم افزار بدون کلیپ با حجم 11 مگابایت
http://amind3ablo.persiangig.com/Army313/army313.rar

کسانی که هفتاد مگ واسشون خیلی خیلی خیلی سنگینه جدا جدا دانلود کنند

http://www.axofile.com/images/3x1lo5aqqnn15qwaw88j.rar

http://www.mediafire.com/?ivhc0jw7fhn06ri

http://trainbit.com/files/1192289884/15_shaban.wmv

دانلود نرم افزار ذاکر ،کاری از وزارت فنآوری مجازی!

بسم الله الرحمن الرحیم

ذکر کثیر آن است که دل و زبان و تمام اعضا و جوارح انسان ذاکر باشد . کسی که ذاکر شد عمل می کند هرآنچه را که خدا امر کرده و ترک می کند هرآنچه را که خدا نهی کرده و اینجاست که او واجد مقام بندگی خدا می شود ، مقامی که پیغمبر اکرم (ص) به آن افتخار می کند . پس ذاکر کسی است که به یاد خدا باشد و غیر خدا را فراموش کند . ذاکر خود را در حضور حق می بیند . کسی که خود را در حضور حق دید ، مرتکب معصیت نمی شود . معصیت زمانی انجام می شود که انسان از یاد خدا غافل باشد .

خداوند در قرآن کریم می فرماید : برای خدا نامهایی است نیکو خدا را به این نامها بخوانید .اعراف ۱۷۹

خداوند در قرآن کریم می فرماید : جز خدای یکتا که همه اسمأ و صفات نیکو ، مخصوص اوست خدایی نیست.طه ۸

خداوند در قرآن کریم می فرماید: پس مرا یاد کنید تا شما را یاد کنم . بقره ۱۵۲

خداوند در قرآن کریم می فرماید: یاد کنید مرا یاد کردنی بسیار .

خداوند در قرآن کریم می فرماید: از غافلین نباشید . اعراف ، ۲۰۵

رسول خدا محمد (ص) می فرمایند: برای خدا که نامش مبارک و بلند مرتبه باد ، نود و نه اسم است که هر کس خدا را به آنها بخواند دعایش مستجاب می شود و هر کس آنها را یاد کند به داخل بهشت می رود.

امام رضا می فرمایند: خداوند را نود نه اسم است که هر کس به آن دعا کند اجابت می شود و هر که آنها را احصاء کند به بهشت خواهد رفت .

امام صادق می فرمایند: شیعیان ما کسانی هستند که هرگاه تنها باشند بسیار یاد خدا کنند.

خداوند به حضرت موسی (ع) می فرمایند : من همنشین کسی هستم که مرا یاد کند .بحارالانوار.

با سلام خدمت همه همسنگران گرامی

امیدوارم طاعات و عباداتتون مورد قبول درگاه حق قرار گرفته باشه ...

نرم افزار ذاکر که کاریست از وزارت فناوری آنتی ۶۶۶ رو میتونید از لینک زیر دریافت کنید.

تقدیم به ساحت مقدس یوسف زهرا

لینک دانلود نرم افزار : {لینک مستقیم } ۸۰۰ کیلو بایت

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض ادب و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه شما همسنگران و روزه داران گرامی ...

بار دیگر لطف خدا شامل حالمان شد تا با نرم افزاری دیگر ویژه ماه مبارک رمضان در خدمت شما باشیم .

ضیافت انتظار بمناسبت ماه مبارک رمضان توسط تیم پژوهشی برنامه نویسی سایت آنتی666 تهیه شده است .

امید است با استفاده از این نرم افزار بتوانیم در این ماه مبارک از معنویات و برکات این ماه بهتر و بیشتر استفاده کنیم انشاالله ...

از زحمات همه عزیزانی که در طراحی این نرم افزار ما را یاری نمودند سپاسگزاریم.

نظرات و پیشنهادات ارزنده شما ما را برای تولید محصولات بیشتر و با کیفیت تر کمک خواهد کرد.

تقدیم به ساحت مقدس یوسف زهرا ...

لینک دانلود نرم افزار ضیافت انتظار

التماس دعا ...

در پناه خدا ...

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود نرم افزار ایلیا

طراح : جناب اقای ققنوس

صلوات فراموش نشود.

در پناه خدا

سلام به همه دوستان
به پاس این ماه مبارک و پر خیر و برکت نرم افزار رمضانیه را جهت استفاده دوستان عزیز آماده کردم.
امیدوارم که با نظرات و انتقادات خود مرا در طراحی های بعدی یاری کنید.

نرم افزار صادقیه

ویژه شهادت امام صادق علیه السلام

(تولید وبسایت کبوتر حرم)

کاری دیگر از گروه نرم افزاری وبسایت کبوتر حرم

شمس الشموس + مسابقه فرهنگی و اهداء جوایز ارزنده

این نرم افزار ویژه میلاد امام رضا علیه السلام تولید شده است.

شرکت در مسابقه تا تاریخ 1391/7/14 امکان پذیر خواهد بود.

تکثیر و نشر این اثر بلامانع می باشد.

[="DarkGreen"]بسم الله الرحمن الرحیم[/]

سلام خدمت همه مهدی یاوران
ضمن تبریک عید به کاربران گرامی
نرم افزار دو نیمه سیب محصول تولیدی سایت گفتمان www.anti666.ir به مناسبت سالگرد پیوند مبارک حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام الله علیها درباره سنت هایی حسنه ازدواج.
دانلود نرم افزار دو نیمه سیب:{لینک مستقیم} حجم 12 مگابایت

www.anti666.ir

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علی الحسین

و علی علی بن الحسین

و علی اولاد الحسین

و علی اصحاب الحسین

با سلام و عرض ادب و احترام به همه ی عزاداران ابا عبدالله الحسین(علیه السلام)

نرم افزار عاشورا تا ظهور کاری مشترک از وزارت فناوری مجازی و وزارت علوم و تحقیقات مجازی سایت آنتی 666 رو جهت دانلود در اختیار همه ی عاشقان حسینی قرار می دهیم.

ان شاء الله که این کار مورد رضایت حضرت ولی عصر(عج) قرار بگیرد.

یا علی

سلام دوستان عزیز
این نرم افزار حدیث تصادفی است

سلام دوستان
این نرم افزار پیام هایی از نهج البلاغه رو نمایش میدهد.لطفا با صلوات دانلود کنید
برای اجرا به جاوا نیاز دارد (پلاگین کامپیوتری)

پسورد(توجه به بزرگی و کوچکی حروف):YaMahdi

این نرم افزار دارای کلیدی است که با فشردن آن یکی از چهل پیام درون خودرا نمایش میدهد.
امیدوارم دوستان راضی باشند.

البته برای مشکلات قبلی حلال کنید

دانلود از لینک رو به رو[ATTACH]17676[/ATTACH]

سلام و درود بر همه ی دوست داران حضرت فاطمه!
نرم افزار زیر شماره داستان مورد نظر را از کاربر می گیرد و ذاستانی ارائه می دهد.
برای اجرای برنامه شما نیازمند پلاگین کامپیوتری جاوا میباشید. لینک دانلود در گفت گوهای قبلی ارایه شده است.
امیدوارم راضی باشید.
گذر واژه ورود:YaMahdi لطفا به بزرگی و کوچکی حروف دقت شود
دانلود در لینک رو به رو :[attach]17682[/attach]
-------------------------------------------------
با عرض پوزش برنامه تازه درست شد
17:05 دقیقه بعد از ظهر 12-11-91

سلام دوستان من تمام تلاش خودمو کردم .و یه برنامه با موضوع زندگی نامه امام علی و احادیث و... درست کرد م .حجم ریادی هم نداره حدوده 7 مگابایت. خوشحال میشم نظرتونو بگید. اینم چند تا عکس از نرمافزار:

لینک دانلود هم توی پیوست هستش

سلام دوستان این دومین نرم افزاری هست که میسازم البته ابتدایی و ساده هست ولی خب به بزرگیتون ببخشید . این نرم افزار راجب زندگانی حضرت زهرا هستش که امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره .

نظر یادتون نره ها . برای ورژن های بعدی احتیاج به نظراتتون دارم

چند تا عکس از نرم افزار:

http://images.uvl.ir/img/18c255f89434.png

لینک دانلود در پیوست:

به نام خدا

با سلام خدمت دوستان و کاربران دوست داشتنی سایت اسک دین

من یک نرم افزار با توان خودم با موضوع مفاتیح والجنان ساختم. البته هر چه سعی کردم برای روز اول عید بشه که به عنوان عیدی تقدیم کنم ولی یه یکی دو روزی دیر تر شد که شرمنده .
و اما درباره ی نرم افزار :
1-من در نرم افزار نشان دادن مطالب از pdf استفاده کردم .(در خود برنامه باز میشود) چون بسیار خوانا و تمیز تر درمیاد.
2-من خیلی سعی کردم که حجمش زیباد نشه و ولی بازم تعداد صفحات کتاب مفاتیح کم نیست.
3-من در صفحه اول نرم افزار سمت چپ پایین یک لوگو از سایتی که دارم راه میندازم گزاشتم . باید بگم که این سایت در حال ساخته شدن هست و بزودی راه اندازی میشه.
4-و................
چند تا عکس هم از محیط نرم افزار:

در عکسهای برنامه یک عکس اکتیو گوشه سمت چپ -پایین هستش که باید بگم چون ویندوزم اکتیو نیست این عکس افتاده و برای نرم افزار نیست

و جا داره که بگن من برای تهیه مطالب این برنامه از این ادرس خیلی کمک کرفتم که جا داره اینجا بیان کنم:http://www.erfan.ir/farsi/mafatih/index.php?bab=9#firstpage

و امیدوارم که از این برنامه خوشتون بیاد و کم و کسری های من رو ببخشید .
برای برنامه های بعدی حسابی به نظراتتون احتیاج دارم . من تمامی نظر ها رو میخونم و بهشون توجه میکنم . پس حتما یک نظر رو بدین

من نتونستم این نرم افزار رو به دلیل حجمش توی این سایت اپلود کنم به همین دلیل مجبود شدم در جای دیگه اپلود کنم:

حجم : 35 مگابایت
دانلود

دوستان اینم همه ی مطالب به صورت ورد البته بعضی از نام ها به صورت شماره هست که وقت نشد اسمشونو بنویسم . اینش با خودتون و بادتون باشه که اول فونت های توی این فایل رو نصب کنید . امیدوارم به کارتون بیاد

حجم:3مگابایت
دانلود

به نام خدا

سلام دوستان امروز با نرم افزار آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم اومدم . امیدوارم که مورد استفادتون قرار بگیره .
و اما در باره ی نرم افزار:
1- سعی کردم گرافیکی باشه
2- مطالب رو مثل مفاتبح و جنان به صورت پی دی اف درست کردم چون که مطالب به صورت عکس هست و تبدیل اون به نوشته کار زمان بری هست.
3-پیشنهاداتون رو برای مفاتیح و الجنان خوندم و توی این یکی جبران کردم البته در حد توانم.

4-.........

چند تا عکس از محیط نرم افزار:

و جا داره که بگن من برای تهیه مطالب این برنامه از این ادرس خیلی کمک کرفتم که جا داره اینجا بیان کنم:http://telavat.com

دوستان نظراتتون رو برای نرم افزارای قبلی در نظر گرفتم و سعی کردم یه چیز بهتری در بیاد انشالله که بهتر بوده باشه.

برای گرافیکش دیگه انصافا وقت گذاشتما شاید زشت باشه ولی وقت گزاشتم و همه جاشو خودم درست کردم .

امیدوارم خوشتون بیاد
حجم:13مگابایت
دانلود

سلام.باتشکر.ممنون ازتمام کسانی که این نرم افزارها را ارائه میدهند.:Gol:

باسلام

نرم افزار دعای عهد
تصویر اسکن شده
صوت اقای فرهمند

اگه باگی بود ممنون میشم اطلاع بدید
التماس دعا گل

فایل: 

نرم افزار زیارت آل یس