هر کی دوست داره خادم 14 معصوم بشه بسم الله...

تب‌های اولیه

153 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
هر کی دوست داره خادم 14 معصوم بشه بسم الله...

بسم الله الرحمن الرحیم

:Gol:دوستان و سروران گرامی سلام:Gol:

خیلی از ماها آرزومونه که خادم حرم اهل بیت ع بشیم ولی هر کسی بنا به دلایلی شاید این امکان واسش فراهم نشه
ما میخوایم در اینجا خادم بشیم
اونم خادم 14 معصوم
چطوره؟

من یه نظر و پیشنهادی میخوام بدم از همه ی دوستانی که به اینجا میآن خواهش میکنم بنده رو کمک کنن
تصمیمی که من دارم اینه:
از روز اول عید به مدت 14 روز ، هر روز خادم یکی از چهارده معصوم بشویم،
به این صورت که شب قبل از شروع کار نیت کنیم که فردا قراره خادم کدوم یک از معصومین باشیم

مثلا اول عید خادم پیامبر ص و روز دوم خادم بی بی دوعالم و...
خادم بودن به این منظور که هر قدمی که در اوون روز برمیداریم و هر خدمت و کاری برای اطرافیان انجام میدهیم بی هیچ چشم داشتی باشه و سعی کنیم مواظب اعمال و گفتارمون باشیم و...
در کل خادمی بشیم که با جون و دل کار میکنه نه از روی اکراه و تنبلی،مثل خدام حرم ضامن آهو،حتما باهاشون برخورد داشتید و دیدید چه محترمانه و با روی باز به زوار خدمت میکنن

:Gol:حالا از دوستان میخوام بیان و بنده رو با نظراتشون همراهی کنن
:Gol:
برچسب: 

خیلی جالب بود.
افرین
منم هستم اگر خدا قبول کنه.

هو.
بسلام آمنین.
این بنده هم با جان و دل قبول میکنم.
احسنت:Gol::Gol::Gol:

بنام خدا

اجازه من بگم ؟
قبول نیست !
چرا هی از این تاپیک به اون تاپیک می پرید !
منتظر منتقم عزیز !چرا این پیشنهاد را در "اقا جان نیا هنوز ..."نمی دهی دوستان هم نظر بدهند ؟
یک جا را محکم پشتیبانی کن تا به سرانجام برسد !
الان من اتفاقی امدم اینجا !وگرنه از پیشنهاد خوبت بی بهره می ماندم
من نظرم اینست که برگرد به انجا و کمک فکری بده تا کار سرانجام بگیرد اجرت هم با ائمه اطهار علیهم السلام !

با سلام واحترام به تمام دوستان
این پیشنهاد پیشنهاد فوق العاده خوبی هست کم کم بعد از 14 روز انشا الله ملکه میشه و رفتارمون میشه خدا و اهل بیت پسندانه...
واقعا فوق العاده بود و یک پیشنهاد دیگه هم بنده دارم هر شب هم قبل خواب یک سالنامه یا یک دفتری تعیین کنیم و اعمالی که مورد قبول ائمه هم نیستند و انجام دادیم رو بنویسیم و سعی کنیم فردا اون عمل رو انجام ندیم و رفته رفته وقتی درون درست میشود و متنبه می شود بر ظاهر و ایمان ما هم اثر میگذارد...
بازهم تشکر از این تایپیک خوب منتظر منتقم

سلام
خیلی پیشنهادجالبی است انشاالله بنده هم هستم
موفق باشید
التماس دعا

سماء 85;192599 نوشت:
بنام خدا

اجازه من بگم ؟
قبول نیست !
منتظر منتقم عزیز !چرا این پیشنهاد را در "اقا جان نیا هنوز ..."نمی دهی دوستان هم نظر بدهند ؟
من نظرم اینست که برگرد به انجا و کمک فکری بده تا کار سرانجام بگیرد اجرت هم با ائمه اطهار علیهم السلام !

سلام خواهر گلمممممم:Gol:
اول از همه ممنون که تشریف آوردید،بعدش اینکه ، سرباز امام زمان عج شدن بحثش با خادم شدم فرق داره این یه برنامه ای است که طی 14 روز قرار خادمان اسک دینی به انجام برسونن
خب فکر میکنید من میومدم اونجا و مطرح میکردم چه جوابی میگرفتم؟ غیر از اینکه میگفتند صبر کنید مرحله به مرحله!
نه اصلا جدای از اینا،من از قبل از اون تاپیک دنبال یه وقت بودم تا بتونم این تاپیک رو بزنم و فکر میکنم اگه قاطی اون تاپیکی که شما میگید بشه جو اونجا به هم میریزه و کنترلش سخت میشه،آخه در این تاپیک نهضت ادامه دارد:Cheshmak:

حالا شما هم هستی جزو خادما یا نه سماء خانوم؟

ashr;192616 نوشت:
با سلام واحترام به تمام دوستان
این پیشنهاد پیشنهاد فوق العاده خوبی هست کم کم بعد از 14 روز انشا الله ملکه میشه و رفتارمون میشه خدا و اهل بیت پسندانه...
واقعا فوق العاده بود و یک پیشنهاد دیگه هم بنده دارم هر شب هم قبل خواب یک سالنامه یا یک دفتری تعیین کنیم و اعمالی که مورد قبول ائمه هم نیستند و انجام دادیم رو بنویسیم و سعی کنیم فردا اون عمل رو انجام ندیم و رفته رفته وقتی درون درست میشود و متنبه می شود بر ظاهر و ایمان ما هم اثر میگذارد...
بازهم تشکر از این تایپیک خوب منتظر منتقم

سلام

بله درست میفرمایید
ممنون از پیشنهادتون

خواهش میکنم

:Gol:سلام مجدد خدمت دوستان و خدام گرامی :Gol:

واقعا خوشحالم که میبینم استقبال کردید

حالا یه درخواست دارم از خادمین محترم
هر روز که خالصانه در خدمت یکی از معصومین هستید،100 در 100 اتفاقات جالب و غیر منتظریه براتون میافته

که من دوست دارم همگی بیان و در اینجا اگه دوست داشتن توضیح بدن
[=Arial Black]تشکر از همگی

ان شا الله که بتونیم خادمین واقعی اهل بیت ع باشیم

بسم الله
حتما شما طرح خادم معنوی امام رضا(ع) رو که از طرف آقای ماندگاری در برنامه سمت خدا مطرح شد شنیدید

ایشون گفتن که برای خادم معنوی شدن میشه اینجور نیت کرد که (مثل خادمهای حرم رضوی) چون اطرافیان ما هم محب اهل بیت هستند اگر ما کاری براشون انجام میدیم انگار که داریم برای یک زائر امام رضا در حرم رضوی انجام میدیم.
یعنی اینطور نیت کنیم که داریم به محبین اهلبیت علیهم السلام خدمت میکنیم.

خانم خونه اگه غذایی می پزه نیت کنه که چون شوهرش محب امام رضا (ع) هست بهش خدمت میکنه!
و قس علی هذا
نظرتون چیه؟

فاطمه بانو;192675 نوشت:
بسم الله
حتما شما طرح خادم معنوی امام رضا(ع) رو که از طرف آقای ماندگاری در برنامه سمت خدا مطرح شد شنیدید

ایشون گفتن که برای خادم معنوی شدن میشه اینجور نیت کرد که (مثل خادمهای حرم رضوی) چون اطرافیان ما هم محب اهل بیت هستند اگر ما کاری براشون انجام میدیم انگار که داریم برای یک زائر امام رضا در حرم رضوی انجام میدیم.

خانم خونه اگه غذایی می پزه نیت کنه که چون شوهرش محب امام رضا (ع) هست بهش خدمت میکنه!
و قس علی هذا
نظرتون چیه؟

بله درسته،همینه،آفرین
هدف ما هم همینه

ببنید منظورتون اینه که ما نیت کنیم مثلا روز اول هر کاری که می کنیم به نیت علاقه به پیامبر انجام بدیم و تا به امام مهدی برسیم و در طول این مدت تمام تلاشمون رو کنیم که از هرجهت کارامون در جهت تقرب به اونا باشه و رفتارمون هم از اونا پیروی کنیم آره همینه؟

خب یعنی این یه طرحه 14 روزه هستش؟ و زمان شروعش از عید هست؟یا اینکه از فردا؟

ثمینا;192696 نوشت:
ببنید منظورتون اینه که ما نیت کنیم مثلا روز اول هر کاری که می کنیم به نیت علاقه به پیامبر انجام بدیم و تا به امام مهدی برسیم و در طول این مدت تمام تلاشمون رو کنیم که از هرجهت کارامون در جهت تقرب به اونا باشه و رفتارمون هم از اونا پیروی کنیم آره همینه؟

سلام ثمینا خانوم
ببین خواهر گلم، ما میخوایم خادم بشیم مثل مثلا خدام افتخاری امام رضا ع که به زائران خدمت میکنند
حالا مایی که نمیتونیم در جوار آقا باشیم و از خادمای اون حضرت باشیم همون کارو توی منزل انجام میدیم
خدمت به اعضای خانواده و اطرافیان بدون چشم داشتی
مثلا روزی که خادم امام حسین ع هستیم ،اطرافیان خود را زائر امام حسین ع فرض میکنیم و بهشون خالصانه خدمت میکنیم

زمانشم همونطور که گفتم از اول عید به مدت 14 روز هستش

التماس دعا دوستان:Gol:

پس منم هستم فقط خدا کنه یادم نره چون سرم حسابی شلوغه

سلام خواهرعزیزم

پیشنهادتون فوق العاده قشنگه

انشالله اگه عمری بود

بنده هم هستم

اجرتون با 14معصوم

سلام
اگه خودشون قبولمون کنن منم هستم
این بالاترین ارزوی منه که خادم این عزیزان باشم

منتظر منتقم;192592 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

:gol:دوستان و سروران گرامی سلام:gol:

خیلی از ماها آرزومونه که خادم حرم اهل بیت ع بشیم ولی هر کسی بنا به دلایلی شاید این امکان واسش فراهم نشه
ما میخوایم در اینجا خادم بشیم
اونم خادم 14 معصوم
چطوره؟

من یه نظر و پیشنهادی میخوام بدم از همه ی دوستانی که به اینجا میآن خواهش میکنم بنده رو کمک کنن
تصمیمی که من دارم اینه:
از روز اول عید به مدت 14 روز ، هر روز خادم یکی از چهارده معصوم بشویم،
به این صورت که شب قبل از شروع کار نیت کنیم که فردا قراره خادم کدوم یک از معصومین باشیم

مثلا اول عید خادم پیامبر ص و روز دوم خادم بی بی دوعالم و...
خادم بودن به این منظور که هر قدمی که در اوون روز برمیداریم و هر خدمت و کاری برای اطرافیان انجام میدهیم بی هیچ چشم داشتی باشه و سعی کنیم مواظب اعمال و گفتارمون باشیم و...
در کل خادمی بشیم که با جون و دل کار میکنه نه از روی اکراه و تنبلی،مثل خدام حرم ضامن آهو،حتما باهاشون برخورد داشتید و دیدید چه محترمانه و با روی باز به زوار خدمت میکنن

:gol:حالا از دوستان میخوام بیان و بنده رو با نظراتشون همراهی کنن
:gol:

احسنت و آفرین به شما
بسیار پیشنهاد عالی و مناسبی دادید

دعای خیر بنده و دوستان نصیبتان

بنده هم هستم.

سماء 85;192599 نوشت:
بنام خدا

اجازه من بگم ؟
قبول نیست !

منتظر منتقم گرامی
بنده با سما 85 موافقم و اگر شما اجازه بدید در اون تاپیک این بحث رو داشته باشیم تا حرکت موازی نشه و دوستان زیادی از این پیشنهاد شما استقبال کنند و شما بهره بیشتری ببرید.

بنام خدا
سلام

منتظر منتقم;192665 نوشت:
نه اصلا جدای از اینا،من از قبل از اون تاپیک دنبال یه وقت بودم تا بتونم این تاپیک رو بزنم و فکر میکنم اگه قاطی اون تاپیکی که شما میگید بشه جو اونجا به هم میریزه و کنترلش سخت میشه،آخه در این تاپیک نهضت ادامه دارد حالا شما هم هستی جزو خادما یا نه سماء خانوم؟

از دست شما خواهر عزیز !
یک سوالی می پرسید که اگه ادم بگه نه نیستم! از خودش بدش میاید !
بله من هم هستم !
و پیشنهاد می کنم اگر ممکن است در هر روز ثواب کارهای خوب خود راهم به معصوم ان روز هدیه کنیم !
التماس دعا

با سلام

ممنون از پيشنهاد زيباتون

انشالله عهدي كه از اول سال با خودمون مي بنديم تا پايان عمر آويزه ي گوشمون باشه .

منم هستم اگه خدا توفيق بدهد.

عرفان;192805 نوشت:
احسنت و آفرین به شما
بسیار پیشنهاد عالی و مناسبی دادید

دعای خیر بنده و دوستان نصیبتان

بنده هم هستم.

منتظر منتقم گرامی
بنده با سما 85 موافقم و اگر شما اجازه بدید در اون تاپیک این بحث رو داشته باشیم تا حرکت موازی نشه و دوستان زیادی از این پیشنهاد شما استقبال کنند و شما بهره بیشتری ببرید.

سلام بر کارشناس محترم
خیلی ممنون از شما

من که مخالفتی ندارم، اگه شروع کننده ی اون تاپیک راضی هستند و مشکلی پیش نمیاد از خدامم هست، من فقط پیش خودم فکر کردم اگه در اونجا این طرح رو مطرح کنم خیلی بحث توی بحث شه و کار واسه جناب حاج علی سخت بشود.
در ضمن من کی باشم که بخوام اجازه بدم یا ندم:ok:
هر طور بزرگان صلاح میدونند همون کارو بکنن

حالا میخواید ادغام کنید تاپیک هارو ؟

:Gol:التماس دعا:Gol:

منتظر منتقم;192917 نوشت:
من که مخالفتی ندارم، اگه شروع کننده ی اون تاپیک راضی هستند و مشکلی پیش نمیاد از خدامم هست، من فقط پیش خودم فکر کردم اگه در اونجا این طرح رو مطرح کنم خیلی بحث توی بحث شه و کار واسه جناب حاج علی سخت بشود. در ضمن من کی باشم که بخوام اجازه بدم یا ندم هر طور بزرگان صلاح میدونند همون کارو بکنن حالا میخواید ادغام کنید تاپیک هارو ؟

بنام خدا
بنظر من الان دیگر کمی دیر است , این کار را (ادغام ) نکنید و همین جا ادامه دهید بهتر است !همان بحث پراکندگی و قاطی شدنی که فرمودید پیش می اید !
انشالله که موفق باشید وزحمت و پیگیری شما مرضی پروردگار متعال قرار بگیرد !

ولی با جناب عرفان کاملا" موافقم که اگر موازی کاری نکنیم خیلی بهتر است !

والا منتظر منتقم عزیز! توجه داشته باشید با ذهن خلاق شما صدها کار خوب می توان برنامه ریزی و پیشنهاد کرد !
اگر یکی را با کمک هم قوی پیش ببریم بعد برویم سراغ کار دیگر خیلی خوب می شود ,نه؟
البته من شاید زیادی پررو هستم که اصرار دارم شما ما را در ان تاپیک همراهی و کمک کنید !این را دیگر باید به بزرگواری خود ببخشید !
التماس دعا

سماء 85;192817 نوشت:
بنام خدا
سلام

از دست شما خواهر عزیز !
یک سوالی می پرسید که اگه ادم بگه نه نیستم! از خودش بدش میاید !
بله من هم هستم !
و پیشنهاد می کنم اگر ممکن است در هر روز ثواب کارهای خوب خود راهم به معصوم ان روز هدیه کنیم !
التماس دعا

سلام بر خواهر پر کار خودم
خسته نباشید:hamdel:

بله عالی هستش:ok:،
من یه نظری داده بودم در مورد اینکه
در طول اوون روزی که ما خادم یکی از معصومین هستیم حتما اتفاقات قشنگی واسمون پیش میاد که دوست دارم دوستان اگه علاقه مند باشن بیان و توضیح بدهند،
مثلا ممکنه کسی که خالصانه داره خادمی حضرت معصومه س رو انجام میده در اون روز کادویی از خانوم فاطمه معصومه س دریافت کنه که غیر منتظره باشه و یا هر چیزه دیگه ایی...

موافقید؟؟؟

نظر بدید لطفا:Gol:

منتظر منتقم;192921 نوشت:
من یه نظری داده بودم در مورد اینکه در طول اوون روزی که ما خادم یکی از معصومین هستیم حتما اتفاقات قشنگی واسمون پیش میاد که دوست دارم دوستان اگه علاقه مند باشن بیان و توضیح بدهند، مثلا ممکنه کسی که خالصانه داره خادمی حضرت معصومه س رو انجام میده در اون روز کادویی از خانوم فاطمه معصومه س دریافت کنه که غیر منتظره باشه و یا هر چیزه دیگه ایی... موافقید؟؟؟ نظر بدید لطفا

ممنون!شما هم خسته نباشید !
پیشنهاد بسیار خوبیست خواهر خوبم !
ولی.............بشرطی که دوستان مثل بنده خسیس نباشند !
برای من که پیش نمی اید ولی اگر روزی چنین اتفاقات جالبی رخ بدهد اصلا" دوست ندارم برای کسی بازگو کنم !!
بنظر من هم در کل پیشنهاد بسیار خوبیست و باعث تشویق دیگر دوستان می شود !

سماء 85;192920 نوشت:
بنام خدا
بنظر من الان دیگر کمی دیر است , این کار را (ادغام ) نکنید و همین جا ادامه دهید بهتر است !همان بحث پراکندگی و قاطی شدنی که فرمودید پیش می اید !
انشالله که موفق باشید وزحمت و پیگیری شما مرضی پروردگار متعال قرار بگیرد !

ولی با جناب عرفان کاملا" موافقم که اگر موازی کاری نکنیم خیلی بهتر است !

والا منتظر منتقم عزیز! توجه داشته باشید با ذهن خلاق شما صدها کار خوب می توان برنامه ریزی و پیشنهاد کرد !
اگر یکی را با کمک هم قوی پیش ببریم بعد برویم سراغ کار دیگر خیلی خوب می شود ,نه؟
البته من شاید زیادی پررو هستم که اصرار دارم شما ما را در ان تاپیک همراهی و کمک کنید !این را دیگر باید به بزرگواری خود ببخشید !
التماس دعا

خب منم واسه پراکندگی و مشکل شدن کار در اون تاپیک بود که در یک تاپیک جداگانه قرار دادمش ابجی

موازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ابجی سرباز شدنمون کار یه عمره و محدود نیست که بگیم حالا اون تموم شد بریم سراغ این؟درسته؟:Gig:
این طرح فقط14 روز عیده و ان شا الله میتونه در بنده ی واقعی ،هم سرباز شدنمون کمک زیادی بکنه

حالا ابجی من باید چیکار کنم؟

کی ذهن من؟ :Moteajeb!:اشتباه گرفتی خواهر جان
این نوع جدید بیرون کردن یه گناهکار از تاپیکه؟؟؟:Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin:
من کی گفتم که قرار به اون تاپیک نیام و نظر و پیشنهاد ندم و یا کمک نکنم؟؟؟؟؟؟؟؟
اون تاپیک واسه من واقعا ضروریه،و از خداوند هم خواستم تا کمکم کند و تا آخرش با شما دوستان جلو بروم و کم نیارم،ان شا الله

یا علی

منتظر منتقم;192592 نوشت:
از روز اول عید به مدت 14 روز ، هر روز خادم یکی از چهارده معصوم بشویم، به این صورت که شب قبل از شروع کار نیت کنیم که فردا قراره خادم کدوم یک از معصومین باشیم مثلا اول عید خادم پیامبر ص و روز دوم خادم بی بی دوعالم و... خادم بودن به این منظور که هر قدمی که در اوون روز برمیداریم و هر خدمت و کاری برای اطرافیان انجام میدهیم بی هیچ چشم داشتی باشه و سعی کنیم مواظب اعمال و گفتارمون باشیم و... در کل خادمی بشیم که با جون و دل کار میکنه نه از روی اکراه و تنبلی،مثل خدام حرم ضامن آهو،حتما باهاشون برخورد داشتید و دیدید چه محترمانه و با روی باز به زوار خدمت میکنن

اللهم تقبل منا هذاالقليل:Gol::Gol::Gol:

پيشنهاد بسيار عاليي بودش خدا خيرت بده .

منتظر منتقم;192705 نوشت:
زمانشم همونطور که گفتم از اول عید به مدت 14 روز هستش

چرا از اول عید؟؟
چرا فقط 14 روز؟

چه اشکالی داره از همین امروز شروع کنیم و هر روزمون اینجوری باشه؟

همین تکرار باعث میشه که برامون ملکه بشه.

دوستان نظر بدهند

فاطمه بانو;193094 نوشت:
چرا از اول عید؟؟
چرا فقط 14 روز؟

چه اشکالی داره از همین امروز شروع کنیم و هر روزمون اینجوری باشه؟

همین تکرار باعث میشه که برامون ملکه بشه.

دوستان نظر بدهند

سلام دوست بزرگوار

تا باز یادم نرفته باید بگم که این طرح رو من از زبان یکی از استادام شنیدم که خودشون اجرا میکردن منم که دیدم طرح خوبیه این شد که...
جا داره همینجا ازشون تشکر کنم:Gol:،و از شما دوستان نیز خواهش میکنم واسش دعا کنید

من فکر میکنم شروع از عید، خوبیش اینه که ما استارت سال جدید رو با اخلاص هر چه تمام تر در کارامون آغاز میکنیم و اگرم کدورتی در بین فامیل و اطرافیان باشه چون دید و بازدید در اون موقع زیاد و ما هم که نیت خادم بودن رو در اون زمان کردیم بهانه ی خوبیست برای گذشتن و راحتتر میریم به سوی خوب شدن و موارد دیگر ...
[SPOILER]و اینکه چون ما قراره خادم 14 معصوم بشیم ،شده 14 روز،حالا اگه شما دوست محترم،دوست داری و طاقت نداری تا عید صبر کنی و 14 روز واست کمه از فردا شروع کن:ok: وخادم بقیه ی اهل بیت ع هم بشو و دعا کن تا ما هم بعد از ان شا الله اتمام این طرح بتونیم ادامه بدیم...[/SPOILER]

بله بعد از 14 روز و با ادامه دادنش حتما ملکه ی ذهن خواهد شد و این خیلی خوب است
راستی دوست محترم،قانون خاصی نداره که از کی و به چه مدت باید انجام داد این طرح رو،من در یک زمان مشخص قرار دادم واسه انسجام دوستان و آشنایی با کار
بعد از 14 روز هم میتونیم ادامش بدیم و هر کسی بگوید که خادم کدام یکی دیگر از اهل بیت میشود

یاحق:Gol:

[="Indigo"]سلام به همه دوستان :Gol:[/]

[="DarkOrchid"]ممنون بابت این طرح و پیشنهاد عالی :Gol:[/]

[="Indigo"]انشاءالله اگه عمری باشه و این توفیق نصیبم بشه من هم تو این طرح خوب و معنوی شرکت میکنم :Gol:[/]

نقل قول:

[="DarkOrchid"]خوش به حال کسایی که وقتی به اطرافیانشون (اقوام و آشنایان و ...) نگاه میکنن محبان اهل بیتو میبینن و انگیزه خدمت به اونارو دارن و معاشرت با اونها اونارو به ائمه و خدا نزدیکتر میکنه نعمت بزرگیه که اگه کسی این نعمتو داره باید خیلی شکرگزارش باشه :Gol:[/]

[="Plum"]التماس دعا:Gol:[/]

بي نام;193296 نوشت:
خوش به حال کسایی که وقتی به اطرافیانشون (اقوام و آشنایان و ...) نگاه میکنن محبان اهل بیتو میبینن و انگیزه خدمت به اونارو دارن و معاشرت با اونها اونارو به ائمه و خدا نزدیکتر میکنه نعمت بزرگیه که اگه کسی این نعمتو داره باید خیلی شکرگزارش باشه

سلام به شما دوست بزرگوار

یه جوری گفتی خوش به حال اونایی که در اطرافیانشون محبان اهل بیت رو دارن که انگار شما ندارید:Gig:
بعد از این که ما نیت خادم شدن رو بکنیم همه ی کسایی که باهاشون به نوعی در ارتباطیم میشن زائرین و محبین اون معصومی که ما در اون روز خادمش هستیم.
پس حتما شما هم در اطرافیانتون دارید:ok:

:Gol:التماس دعا:Gol:

منتظر منتقم;192921 نوشت:
من یه نظری داده بودم در مورد اینکه در طول اوون روزی که ما خادم یکی از معصومین هستیم حتما اتفاقات قشنگی واسمون پیش میاد که دوست دارم دوستان اگه علاقه مند باشن بیان و توضیح بدهند، مثلا ممکنه کسی که خالصانه داره خادمی حضرت معصومه س رو انجام میده در اون روز کادویی از خانوم فاطمه معصومه س دریافت کنه که غیر منتظره باشه و یا هر چیزه دیگه ایی... موافقید؟؟؟ نظر بدید لطفا

سلام.موافقم
با کل طرح هم موافق هستم
اگه توفیق بشه من هم و این طرح شرکت میکنم.
دعا پشت دعا براي آمدنت
گناه پشت گناه براي نيامدنت
دل درگير ميان اين دوانتخاب
کدام آخر؟ آمدنت يا نيامدنت!

دوستان خدّام گرامی قرارمون یادتون نره

با سلام

خیلی جالب و خلاقانه بود...
منم هستم

یا علی:Sham:

سلام..
از اجراي برنامه چه خبر؟
كي تونسته خادم خوبي باشه تا به امروز؟
من اعتراف كنم.خادم خوبي نبودم تاحالا..
به خدا خيلي سخته.توروخدا واسم دعاكنيدكه خادم خوبي بشم.
دعاي شما خيلي تاثيرگذاره..دعاكنيد براي بقيه خادمها كه كارشون روخوب انجام بدهند.
يا علي..

:Gol: من كه دير رسيدم ولي عيبي نداره از همين حالا شروع ميكنم .
14 روز من از همين امروز شروع ميشه . واسه شروع هم به گل هاي گل خونه اي ميرسم .
عجب طرحي داديد:ok: ... چه خوبه كه من توي اين انجمن هستم و اين چيزارو ياد ميگيرم . خدا خيرتون بده .

سبزينه ظهور;201311 نوشت:
از اجراي برنامه چه خبر؟

سلام بر خادمان بزرگوار

قرار نبود دیگه بیام به این تاپیک،ولی نمیدونم با پیام دوستان باز نظرم برگشت

خب اجرای برنامه که دست خودتونه یعنی ما برنامه دقیقی نذاشتیم و فقط قرار بود دوستانی که قرار گذاشتن تا خادم 14 معصوم ع بشوند تمام کارها و رفتارشان را در مسیر خشنودی ائمه و بدون منت گذاشتن بر سر اطرافیانشان و با خلوص نیت انجام بدهند
که ان شا الله توانسته باشند
خودم که از روند کارم راضی نیستم:Ghamgin:
دوستان خودشون استادن ولی چند مورد میگم ،هر کسی دوست داشت عملیش کنه
نماز اول وقت +دعای فرج+1صفحه قران
اگر تا امروز به نیابت از خودتان خادم بودید میتوانید از الان به بعد به نیابت از ولی عصرمون خادمی کنید
فرستادن حداقل100 مرتبه صلوات برای تعجیل در فرج و سلامتی مولا
خواندن سوره ی یاسین
زیارت آل یاسین
هر روزی که خادم هر امامی هستید زیارت آن امام را هم بخوانید
و
.
.
.
هر چقدر که در توان دارید میتوانید در طول روز به انجام برسانید

حقیر را هم دعا بفرمایید تا از امروز به بعد بتوانم خادم لایقی باشم

[=Microsoft Sans Serif]:Gol:یا مهدی ادرکنی[=Microsoft Sans Serif]:Gol:

vahid_barvarz;201346 نوشت:
من كه دير رسيدم ولي عيبي نداره از همين حالا شروع ميكنم .

سلام به شما

جناب وحید دیر نیومدید

بیشتر واسه این گفتم 14 روز عید و یه دوره زمانی رو انتخاب کردم که علاوه بر اینکه دوستانی که با این طرح آشنایی ندارن آشنا بشن و بتونیم همگی سال جدیدمون رو از این طریق با اخلاص هر چه تمام تر در اعمالمون آغاز کنیم و این طرح برای خودسازی فردی هر کدوم از ماها هم خیلی خوبه
الانم بعد از این طرح 14 روزه هر کسی میتونه این خادم بودن خودش رو ادامه بده و هر روزش رو به یکی از امامان یا پیامبران اختصاص بدهد و خادمی کند.

خوش حالم که به جمع خدام پیوستید
خوش آمدید و التماس دعا

من امروز تاپیک رو دیدم :Ghamgin:
من هم از امروز شروع می کنم ...:ok:
دوستان التماس دعا...
:Sham:

سلام منم هستم

فخرالسادت;201364 نوشت:
برام دعا کنید خیلی محتاجم و گناهکار.

سلام به خادمین جدیدمون
خوش اومدید

سرکار فخرالسادات منم هم درد هستم با شما، و محتاج دعای خیر همگی دوستان هستم
ولی به چشم با زبان گناه آلودم از دعا فراموشتان نمیکنم،
ان شاالله که همگی بتوانیم خادمانی لایق برای ائمه باشیم.

:Sham: سعی کردم که خادم باشم .

با سلام و احترام به دوست گرامی ام به منتظر منتقم عزیز و سلام به همه ی خدّام گرامی
جداً عرض میکنم خادم خوبی نبودم تا به امروز و بیشتر از اینها که باید باشیم ولی این طرح رو هرچند که نتونیم عملا بطور دقیق و بدون ایرادی انجام بدیم ولی دائما حواسمان هست که خادمیم و بعضی از جاها برای حقیر تجربه شد که در بعضی تنگنا ها قرار میگرفتم در سفر میگفتم خادم فقط احترام میکنه و تابع جمع هست و دائما انگار کسی هی تذکر میداد در درون بهمون...
واقعا پیشنهادتون معرکه بود خواهر عزیزم اجرتون با 14 معصوم(ع) میدونید چند نفر دعا گو خواهند شد برای شما؟!خوش به حالتون بزرگوار...

ashr;201781 نوشت:
ولی دائما حواسمان هست که خادمیم و بعضی از جاها برای حقیر تجربه شد که در بعضی تنگنا ها قرار میگرفتم در سفر میگفتم خادم فقط احترام میکنه و تابع جمع هست و دائما انگار کسی هی تذکر میداد در درون بهمون...

سلام خادم بزرگوار،عشر جان

خوشابحالتان:hamdel:

حقیقتش رو بخواید باید بگم اوایل بیشتر روی رفتارم و کارام حساس بودم و سعی در خالص کردن اونها داشتم ولی چند روزی نمیدونم چرا دیگه مثل اوایل نیستم:Ghamgin:

واقعا اگه بخوایم خالصانه خادمی کنیم خیلیییی [=Microsoft Sans Serif]شیرینه،امیدوارم که این چند روز باقیمونده بتونم بهتر از قبل بشم
دعا کنید دوستان

ashr;201781 نوشت:
واقعا پیشنهادتون معرکه بود خواهر عزیزم اجرتون با 14 معصوم(ع) میدونید چند نفر دعا گو خواهند شد برای شما؟!خوش به حالتون بزرگوار...

ممنونم
همگی لطف دارن+شما

کاش دوستان یادشون نره که استاد منو هم دعا بفرمایند،آخه ایشون تجربشو به من گفتن و بنده هم اینجا...

خدا خیرشان دهد:Gol:

[=Impact]بقیه دوستان نمیخوان بگن چطور پیش میره روزای خادم بودنشون؟؟؟؟؟؟؟؟

منتظر منتقم;201797 نوشت:

حقیقتش رو بخواید باید بگم اوایل بیشتر روی رفتارم و کارام حساس بودم و سعی در خالص کردن اونها داشتم ولی چند روزی نمیدونم چرا دیگه مثل اوایل نیستم:ghamgin:

واقعا اگه بخوایم خالصانه خادمی کنیم خیلیییی شیرینه،امیدوارم که این چند روز باقیمونده بتونم بهتر از قبل بشم
دعا کنید دوستان

[/b][/][/]
بقیه دوستان نمیخوان بگن چطور پیش میره روزای خادم بودنشون؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیشه ... نمیدونم ... مثل قبل نیستم .... حساسیتم رفته بر نگشته ... از این چیزا نداریم . پاشو 2 رکت نماز بخون از خدا بخا خودتم تلاش کن . خودت به ما یاد دادی حالا جا خالی میکنی ؟ پاشو پاشو که اینترنت واست نون آب نمیشه . یا علی . بیا منم الان خدایی پا میشم 2 رکت نماز میخونم که نگی خودش نمیخونه به من میگه . پاشو یا علی

صلوات هم یادت نره

vahid_barvarz;201802 نوشت:
خودت به ما یاد دادی حالا جا خالی میکنی ؟

جا خالی نکردم جناب وحید خان
گفتم مثل اوایل نیستم،شاید بخاطر اینه که در مسافرت بودم و حساستر شده بودم که مسافرت لطمه ایی به خادم بودنم نزنه و بیییییشتر دقت میکردم، وحالا که برگشتم انگار که زائرا کم شدن و منم.....:Gig:
بله باید همین کار رو بکنم ،نماز و دعا

منتظر منتقم;192671 نوشت:
:gol:سلام مجدد خدمت دوستان و خدام گرامی :gol:

واقعا خوشحالم که میبینم استقبال کردید

حالا یه درخواست دارم از خادمین محترم
هر روز که خالصانه در خدمت یکی از معصومین هستید،100 در 100 اتفاقات جالب و غیر منتظریه براتون میافته
که من دوست دارم همگی بیان و در اینجا اگه دوست داشتن توضیح بدن
تشکر از همگی

ان شا الله که بتونیم خادمین واقعی اهل بیت ع باشیم

:gol:

سلام من 2روز که شروع کردم هر روز بهتر وبهتر میشه امیدوارم خداوند اجرتان بدهد التماس دعای فراون

فخرالسادت;202026 نوشت:
سلام من 2روز که شروع کردم هر روز بهتر وبهتر میشه

سلام
خیییییییییییلییییییییییی خوشحال شدم،ان شا الله که بهتر از این ها هم خواهد شد

فخرالسادت;202026 نوشت:
امیدوارم خداوند اجرتان بدهد التماس دعای فراون

خیلی متشکرم
محتاجم به دعا

بقیه ی دوستان کجان؟
بیایید و بگید در چه وضعیتی هستید؟

امروز بنده ی حقیر خادم ضامن آهو هستم بقیه چطور؟

مشهدی های گرامی،سلام مخصوص حقیر رو به آقا برسونید و بپرسید از خادماش راضی هست؟؟؟؟؟؟

خدام گرامی یادتون نره که دائم الوضو هم باشید

:Gol:التماس دعای فرج:Gol:

[=Times New Roman]با سلام و احترام به خدّام بزرگوار
اون دسته از دوستانی که امروز رو خادم امام هادی (ع) هستند از خود آقا بخوان که هتاکین به محضر مقدس ایشون رو هرچه سریعتر مکرشون رو به خودشون برگردونه...
انشاالله ...
:Doaa:

ashr;202641 نوشت:
اون دسته از دوستانی که امروز رو خادم امام هادی (ع) هستند از خود آقا بخوان که هتاکین به محضر مقدس ایشون رو هرچه سریعتر مکرشون رو به خودشون برگردونه...

[=Courier New]ان شاءالله

:Doaa::Doaa::Doaa:
:Doaa::Doaa:

[=Microsoft Sans Serif]سلام خدام محترم[=Microsoft Sans Serif]

[=Microsoft Sans Serif]امروز آخرین روز از خادمی هممونه،
ان شاء الله که این خادم بودنمون مورد رضایت ولی عصر عج قرار گرفته باشه و خود آقا کمکمون کنه تا این طرح رو همینطور ادامه بدیم
[=Microsoft Sans Serif]
اگر علاقه مندان عزیز قصد دارن همینطور خادم بمونن
خوبه که هر روز بیان و همینجا اعلام کنن که خادم کدام یک از اهل بیت ع هستند تا هم این تاپیک زود به زود روی اسکرول بیاد و هم ایجاد انگیزه ایی واسه دوستانی که تازه با این طرح آشنا میشن باشه.

[=Franklin Gothic Medium]از همتون متشکرم

بقیه دوستانی هم که در اواسط راه به ما پیوستنند ان شا الله بتونن به بهترین نحو عمل کنند و ادامه بدهند به این طرح.

[=Impact]قبول باشه از همتون بزرگواران

:Gol:التماس دعا

اللهم صل علی محمد و آل محمد

به امید خدا امروز{15 فروردین 91} خادم عمه ی سادات هستم
به نیابت از ولی عصر عج

معبودم توانایی خلوص در کار به بنده ات عطا بفرما:Doaa:

موضوع قفل شده است