سئوال در مورد دعای خاص

تب‌های اولیه

10 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سئوال در مورد دعای خاص

با سلام بر دوستان
من یک سئوال برام پیش اومده: لطفا راهنمایی ام کنید
من قبلا که حرم امام رضا رفته بودم یک کتاب دعایی دیده بودم که توی انواع دعاهای خاص در همه جور ضمینه بود!!! مثلا یک دعا دیده بودم که توش نوشته بود مثلا اگه کسی این دعا را بخواند خداوند مقام او در قیامت مثل شهیدان کربلا قرا میده؟؟!!! حالا من اسم اون کتاب دعا را فراموش کردم!! لطفا هر کسی که اطلاعاتی داره راهنمایی کنه؟؟؟؟:Ghamgin:

سپاس

لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

سلام
عرض ادب و احترام
دوست گرامی به سایت اسک دین خوش امدید
لطفا کمی صبور باشید تا دوستان و کارشناسان تشریف بیاورند و جواب بدهند
با تشکر

کسی نمیدونه؟؟؟؟ برای بار دوم میگم ها:Moteajeb!:

j.shapoor;192214 نوشت:
من یک سئوال برام پیش اومده: لطفا راهنمایی ام کنید من قبلا که حرم امام رضا رفته بودم یک کتاب دعایی دیده بودم که توی انواع دعاهای خاص در همه جور ضمینه بود!!! مثلا یک دعا دیده بودم که توش نوشته بود مثلا اگه کسی این دعا را بخواند خداوند مقام او در قیامت مثل شهیدان کربلا قرا میده؟؟!!! حالا من اسم اون کتاب دعا را فراموش کردم!! لطفا هر کسی که اطلاعاتی داره راهنمایی کنه؟؟؟؟

سلام

به اسک دین خوش آمدید

منظور سوالتون رو متوجه نشدم چیه؟

اسم اون کتاب دعا رو می خواهید یا اینکه در مورد اون دعای خاص سوال دارین؟

واضحتر بفرمایید تا اگر بلد بودم جوابگو باشم

سلام
من اسم اون کتاب را که توش دعا های مختلف هست را میخوام(گمان کنم دعاهای زیارتی باشه)
اگه دقت کرده باشید توی صحن امام رضا (ع)و..... پر از این کتابهای دعا هست!!!! حدودا بین100تا200 صفحه یا بیشتر هست

سپاس

j.shapoor;192326 نوشت:
سلام
من اسم اون کتاب را که توش دعا های مختلف هست را میخوام(گمان کنم دعاهای زیارتی باشه)
اگه دقت کرده باشید توی صحن امام رضا (ع)و..... پر از این کتابهای دعا هست!!!! حدودا بین100تا200 صفحه یا بیشتر هست

سپاس

با سلام
شما از طریق ایمیل یا تلفن می توانید به نام آن کتاب دست پیدا کنید.رجوع کنید به:

http://www.imamrezatv.ir/sn/contactUs

http://www.aqrazavi.org/index.php?module=MDContact

انواع دعا و ذکر و خواص ایات قران کریم و مطالب مذهبی معمولا تو اين كتابها هستن
الب مذهبی
کتاب من لا یحضره الفقیة, ادعیه و ختومات و دستورات, حاشیه خلاصة الاذکار, منتخب الختوم, کشکول سیاح, اصول کافی, مخازن, مصباح کفعمی, وسائل الشیعه, بحارالانوار, وسائل, مصباح المتهجد, معراج العارفین, گوهر شب چراغ, تحفة الرضویة, المجتبی من الدعاء المجتبی, دار السلام, تسهیل الدواء,گلهای ارغوان,مخزن تعویذات,

موفق باشيد

اسلام

توصیه میشود که به منابع معتبر مثل مفاتیح الجنان مراجعه کنید درمنابع معتبر آمده :

روينا ذلك بإسنادنا إلى الشيخ أبي جعفر الطوسي فيما رواه عن جابر الجعفي عن أبي عبد الله ع قال من بات عند قبر الحسين ع ليلة عاشوراء لقي الله يوم القيامة ملطخا بدمه و كأنما قتل معه في عرصة كربلاء.إقبال الأعمال

امام صادق (علیه السلام) فرمود:
کسی که شب عاشورا در کنار مرقد امام حسین (علیه السلام) سحر کند روز قیامت در حالی به پیشگاه خدا خواهد شتافت که به خونش آغشته باشد، مثل کسی که در میدان کربلا و درکنار امام حسین علیه السلام کشته شده باشد.

ثواب الاعمال: ابن المتوكل، عن محمد العطار، عن
الاشعري، عن محمد بن حسان عن ابن مهران، عن ابن البطائني، عن أبيه، عن أبي عبد الله
عليه السلام قال: من قرأ سورة الكهف كل ليلة جمعة لم يمت إلا شهيدا، وبعثه الله مع

الشهداء، ووقف يوم القيامة مع الشهداء

اما در منابع غیر معتبر چنین مواردی داریم که جای بررسی دارد.

تشکر از همه
ولی این کتاب فقط مخصوص دعاهای کربلا نبود بلکه همه جوره بود!!!!

موضوع قفل شده است