چه کسی نشانه ای واقعی از حضرت مهدی ع را دیده است ؟

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
چه کسی نشانه ای واقعی از حضرت مهدی ع را دیده است ؟

در عصر حاضر ایا واقعا کسی نشانه ای از حضرت مهدی دیده است ؟ چرا حتی انهایی که مجتهد هم هستند ایشان را ندیده اند؟ و چرا ایشان نشانه ای از خود را در عصر حاضر به همه گان نشان نمیدهد؟ هرکسی ادعایی در این زمینه دارد باید نشانه ای داشته باشد و باید حداقل مردم قسمتی تا اعظمی از دنیا نشانه ای از ایشان دیده باشند. ایا به نظر شما هایی که اینجا هستید میتوان ثابت کرد ایشان هستند؟ بنده میگویم برای خدا درست کردن یک عنصری مثال حضرت مهدی در عصر جدید کاری ندارد پس لزومی نیست که به غیبت کبری منتصب شوند...........

اگر ميشه بيشتر موضوع روبازكنيد..
دنبال چه جورنشانه هستيد؟
مثلا نشانه ايي علمي براي اثبات وجودحضرت..يانشانه اي فلسفي...يانه..نشانه ايي درديدهمگان...
كه براي همه ملموس باشد..شما بفرمائيد تامن ودستان+خودتان در مورد موضوع تبادل نظركنيم.

از مرحوم آیت الله آقا شیخ محمد تقی بهلول رحمة الله علیه؛

[="darkgreen"]پرسیدند:[/] كه چه وقت می‌شود به حضور آقا امام زمان، ارواحنا فداه، مشرّف شد؟

[="darkgreen"]فرمودند: [/]با تقوا باشید؛ وقتی كه بین شما و حضرت صاحب الامر عجل اللله تعالی فرجه الشریف؛ سنخیّت باشد.

[="darkgreen"]سپس فرمودند:[/] دیدن امام زمان، روحی‌فداه، مهم نیست، مهم این است كه او ما را ببیند. خیلی‌ها هم علی علیه‌السلام را دیدند اما دشمن او شدند. اگر كاری كردیم كه نظر آنها را جلب كنیم، آن ارزش دارد.

من اعتقاد دارم همین الان کسانی هستند که با حضرت مهدی (ع) ارتباط دارند ولی نمیان جار بزنن ..

درخت هرچی پربارتر باشه سربه زیر تره

[="red"]اللهم عجل لولیک الفرج[/]

سید عادل;191847 نوشت:
من اعتقاد دارم همین الان کسانی هستند که با حضرت مهدی (ع) ارتباط دارند ولی نمیان جار بزنن .. درخت هرچی پربارتر باشه سربه زیر تره

منم با صحبت دوستمون دقيقا موافقم

افلاطون;191831 نوشت:
در عصر حاضر ایا واقعا کسی نشانه ای از حضرت مهدی دیده است ؟ چرا حتی انهایی که مجتهد هم هستند ایشان را ندیده اند؟ و چرا ایشان نشانه ای از خود را در عصر حاضر به همه گان نشان نمیدهد؟ هرکسی ادعایی در این زمینه دارد باید نشانه ای داشته باشد و باید حداقل مردم قسمتی تا اعظمی از دنیا نشانه ای از ایشان دیده باشند. ایا به نظر شما هایی که اینجا هستید میتوان ثابت کرد ایشان هستند؟ بنده میگویم برای خدا درست کردن یک عنصری مثال حضرت مهدی در عصر جدید کاری ندارد پس لزومی نیست که به غیبت کبری منتصب شوند...........

این سوال منم هست. مگه نمیگن هر کسی ادعای دیدن امام زمان رو در غیبت داشته باشه دروغ میگه پس چرا بعضی از علمای ما از دیدن صحبت میکنن؟ البته منظورم دیدن در خواب نیست!

خودتون حساب کنید ، اگر کسی به همه مردم بگوید که با ایشان ارتباط دارد ، خب دشمن ها جمع میشن برای کشتن وی ! یا شاید هم به این شکل نباشد ! او که می تواند دوباره غیبت کند !

خب پس می تواند یک نشانه هایی از نظر اجتماع و در همگان برای مردم باقی بگذارد تا مردمی که ایمانشان ضعیف هست ، قوی شود و خدا ترس شوند ! خب حالا شما می آیید می گویید که ، افرادی هم هستند که وقتی بفهمند دشمن می شوند و خدا ترس نمی شوند ، خب مگر خدا بر همه آگاه نیست ؟
ایشان را بر افرادی ظاهر کند که خدا ترس می شوند و ایمان می آورند !

مشکل خیلی از جوان های امروزی اینه که هیچ نشانه ای از معجزات و ... نمی بینند و به همین خاطر (ظاهر بینی) می گویند ، فرشته چیه ، شیطان چیه ، اما زمان ؟ ! اینا همه مزخرفه ! ! یا هزار تا گناه می کنن و توقع دارن برن بهشت و می گویند خدا وجود دارد ! یا می گن ما به خدا ایمان داریم ولی اگه دلت خواست هم می تونی دست کثیف بر قرآن بزنی ! حرف این فلانی هارو گوش نده !

اینها گفته هایی از بیشتر جوان های امروزی هست که من هزار بار شنیده ام !

سید عادل;191847 نوشت:
من اعتقاد دارم همین الان کسانی هستند که با حضرت مهدی (ع) ارتباط دارند ولی نمیان جار بزنن ..

سلام و عرض ادب
بنده هم با این گفته ی دوستمون موافقم
از طرفی، گفتن بعضی چیزها درست نیست
و یه مورد دیگه:
به زندگی خودتون نگاه کنید.
هروقت هرچیزی، هر رابطه ای براتون مهمتر بوده، کمتر دربارش با مادرتون حرف زدین. نه؟
هرچیزی پیش پا افتاده تر بوده، بیشتر دربارش با دیگران بحث کردین.
قرار نیست جواب این سوال منو کسی بفهمه. پس با خودمون صادق باشیم و بدون فکر عمیق جواب ندیم.
فقط خواستم این دو مورد را عرض کنم.
ممنون.

خادم مهدی;191982 نوشت:
مگه نمیگن هر کسی ادعای دیدن امام زمان رو در غیبت داشته باشه دروغ میگه پس چرا بعضی از علمای ما از دیدن صحبت میکنن؟

اين جمله شما درست است و روايت هم داريم هر كس كه ادعا كند امام زمان را ديده از دروغگويان است !!! ولي هيچ يك از علماي ما به صورت علني ادعاي ديدن نكردن و تشرفات خود را براي اهل دل بيان كردن و هر كسي هم كه قبول نكرده پافشاري به تشرفات نداشتن پس هيچ گونه ادعايي از طرف علما وارد نشده و مطمئن باشيد 99 درصد انسانها از تشرفات علما خدمت اقا هيچ گونه اطلاعايي ندارن چون هيچ ادعاي ندارن

!!! ادعا را كساني دارن كه علن ميگن !!! مثلا يكي ميگفت من زن امام هستم و........ يا يكي امد خدمت اقاي خميني و ادعا كرد كه با امام در ارتباط هستم و امام هم اينگونه جواب داد كه دو يا سه سوال كرد و گفت برو پيش امام جواب را برام بيار كه اون نفر هنوز داره براي امام جواب مياره و از اين گونه ادعاها

موفق باشيد

موضوع قفل شده است