ما که میگیم به امام زمان اعتقاد و ایمان داریم باید چکار کنیم

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

سلام به همه ی دوستان خوب آسک دینی؛
هیچ وقت نشده بود فکر کنم،من که میگم به امام زمان (عج) اعتقاد و ایمان دارم،تا به حال چه کارهایی رو انجام دادم و چه کارهایی رو باید انجام بدم؛شما تا به حال فکر کردین؟
منو هم راهنمایی کنید:help::reading:
*التماس دعا*
:Mohabbat::Bye:
« اللهم عجل لولیک الفرج »

از جمله راه های آمادگی این که توبه کند. همین توبه باعث می شود که این همه بلاهایی که بر سر شیعه آمده است، که واقعا بی سابقه است، و بلا های دیگری که تا قبل از ظهور آن حضرت می آید، از سر شیعه رفع و دفع گردد.
ما تا کنون به جوان ها بشارت می دادیم که ظهور حضرت بقیة الله را درک خواهند کرد ولی اینک به پیر ها هم بشارت می دهیم که دوران ظهور را خواهند دید!(سخنان حضرت ایت الله بهجت))
ـ نماز در اول وقت مخصوصاً همراه با جماعت؛
ـ خدمت صادقانه به مردم و تلاش براي حل مشكل آنان؛
ـ تلاوت قرآن و نافله شب و احسان به والدين؛
ـ دقت فراوان در مال كه از راه حلال باشد؛
ـ صله رحم؛
ـ دوري از جمع مال دنيا و دنيا طلبي.
در كتاب دلايل الامامة در جريان ديدار امام عصر(ع) با علي بن مهزيار آمده است كه آن بزرگوار فرمود: علت دوري شما از ما اين است كه شما به جمع مال روي آورديد و به ضعفاء ظلم مي‌كنيد و قطع رحم كرده‌ايد، و اين علت دوري شما از ما است.

من این موارد رو نوشتم حال سعی کنیم همه بهشون عمل کنیم.

سلام به همگی؛خیلی خیلی از شما ممنونم po0neh
:Hedye:اجرکم عند الله:Hedye:
:Gol:*التماس دعا*:Mohabbat:

کافیست بفهمیم که چه قدرزیرظلم وستم قدرتمندان عالم هستیم وازکجاضربه می خوریم
و چه قدرحق مابه ناحق خورده می شود
وهمینطوربفهمیم چه تهمت های بی جا می خوریم
واینکه چه طوربه ماوبرادران وخواهران مان اینقدرراحت ظلم می کنندیاحتی می کشند
معنای زندگی دنیوی واقعی رادرک کنیم واین رابفهمیم که مااصلاً زندگی نمی کنیم وهیچ حقی ازدنیا نداریم
حقمان راازدنیایی که خدابرایمان قرارداده است بشناسیم ودرک کنیم
واین رابفهمیم که امروزه ظلم برشیعیان بسیاربیشترازظلم فرعونیان بربنی اسرائیل بود
تابتوانیم کمی خودرابه منجی نزدیکترکنیم وهمه چیزمان رادرروزظهورببینیم
هرفکریاکاری که ماراازیادمنجی دورمی کندازخودبیرون کنیم
تمام دنیاازثروت ومقام وخانواده راحتی بایک قدم به سمت مولا، مقایسه نکنیم وموانع راپشت سربگذاریم
تابلکه زودترخودمان رابه فرجمان برسانیم

shamed;188186 نوشت:

سلام
برای شروع توصیه میکنم با حوصله و انصاف مطالب تاپیک زیر را مطالعه کنید!

سلام دوست عزیز.مگه امام زمان از ما چی میخواد؟جز اینکه یک زندگی سالم داشته باشیم,درسته دورو برمون خیلی گناها انجام میشن و امر به معروف و نهی از منکرامون دیگه تاثییری ندارن.اما خودمان را در حیطه ی آنها قرار ندهیم.در آخرت فقط شیعیان میمانندو دجال.شیعه اصل استو دجال تقلید برالعکس از شیعه.
فاصله ی این دو دین فقط نمازه.اگه نماز بخونی با مایی اگه نه با شیطان.
دعای عهد و فرج رازیاد بخوانید.هم برای سلامتی آقایمان هم برای امرزش گناهانمان هم برای تقویت قلبمان.افزایش روزی مان.وخیلی دیگر از فواید این آیات.زندگی سالم خیلی راحت به دست می اید.اگر غافل بشین بهای سنگینی را باید بپردازین.از اینکه شیطان گمراهتان کرده و بار گناه سنگینتان کرده فقط با یه همت و بلند شدن میتوان او را دور کرد.
امیدوارم متوجه شده باشید

به نام خدا.

به نطر من تنها یک کار مونده که نکردیم و همین یک کاره که باعث غیبت شده. و همین یک کاره که باعث تمام بدبختی ماست. و به نظرم اولین کاری که امام زمان (عج) از ما انتظار دارند امر به معروف و نهی از منکر هستش. همون کاری که به بهانه عدم تاثیر انجام نمی دیم. آی برادرا و خواهرا ، امام حسین (ع) بر سر این کار جان داد. ما چی؟ از ترس برخورد انجام نمی دیم؟

با تشکر ، ستایشگر :Gol:

سلامی به همه ی دوستان؛:Gol:
از کارشناسان محترم سایت هم نیز دعوت میکنم که بالآخره به ما اندک کمکی نیز بفرمایند!!!:Nishkhand::Kaf:
:Kaf::Kaf::Kaf:
:Mohabbat: یا علی مدد :Mohabbat:
*التماس دعا*

موضوع قفل شده است