نميدونم منتظرش بمونم يا نه؟ کمکم کنید ==»(ازدواج از طريق سايت‌هاي همسريابي)

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نميدونم منتظرش بمونم يا نه؟ کمکم کنید ==»(ازدواج از طريق سايت‌هاي همسريابي)

1.اشنایی از طریق سایت همسریابی (من ازروی کنجاوی عضوشدم،قصدشوهرپیداکردن نداشتم،چون خواستگاردارم؛ولی به دلم نمیشینند یاهنوز قسمت نشده)
2.هردو26 ایشون چندماه بزرگتره
3.ابتداچک کردیم همه معیارهامونو وتطابق ونقاط مشترک زیاد ویه جلسه دوساعته بیرون همو دیدیم

4.همه چیزok بود وکاملا از هرلحاظ به هم میخوردیم دوستم داشت واز انتخابش مطمعن

5.دوماه ونیم ارتباط ودوماه ونیم قطع ارتباط تا وقتی میادخواستگاری(به درخواست من بود)
6.شهر محل کارش دوره،از تنهایی ومشکلات کاری افسردگی گرفته
7.الان ارتباطمون قطعه ولی طی sms چندروز پیش علت نیومدنشو مشکلات کاری بهونه کرده ولی من نمیدونم علتش چیه
8.ارتباطی ندارم باهاش،بعدقطع رابطمون دیگه نخواست باهم حرف بزنیم ولی در این بین چندبار sms زدیم واسه چک کردن اوضاع

به نظرتون چرایهویی سرد شد ؟چرا نیومده هنوز؟ منتظربمونم؟امیدوارباشم؟بهش فکرکنم؟ (زیاد منتظرش نیستم ولی همون یه کوچولو هم نمیدونم انتظارم منطقیه یا نه)

نسترk;187611 نوشت:
1.اشنایی از طریق سایت همسریابی (من ازروی کنجاوی عضوشدم،قصدشوهرپیداکردن نداشتم،چون خواستگاردارم؛ولی به دلم نمیشینند یاهنوز قسمت نشده)
3.ابتداچک کردیم همه معیارهامونو وتطابق ونقاط مشترک زیاد ویه جلسه دوساعته بیرون همو دیدیم

5.دوماه ونیم ارتباط ودوماه ونیم قطع ارتباط تا وقتی میادخواستگاری(به درخواست من بود)
7.الان ارتباطمون قطعه ولی طی sms چندروز پیش علت نیومدنشو مشکلات کاری بهونه کرده ولی من نمیدونم علتش چیه
8.ارتباطی ندارم باهاش،بعدقطع رابطمون دیگه نخواست باهم حرف بزنیم ولی در این بین چندبار sms زدیم واسه چک کردن اوضاع

به نظرتون چرایهویی سرد شد ؟چرا نیومده هنوز؟ منتظربمونم؟امیدوارباشم؟بهش فکرکنم؟ (زیاد منتظرش نیستم ولی همون یه کوچولو هم نمیدونم انتظارم منطقیه یا نه)

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر حضرت ولیعصر (ع) و منتظرانش

دوست عزیز شما بر چه اساسی به این سایتها اعتماد می کنید؟ دور از حضور افراد سالم در اینگونه سایتها تردد نمی کنند. البته گاهی غفلت از عواقب منفی و مخرب حضور در این سایتها باعث می شه که افراد سر از سایتهای مذکور دربیارند.
در دوستی ها چون افراد چهره واقعیشون البته منفی ها را عرض می کنم ، سعی می کنند پنهان کنند. و بعد از ازدواج مشکلات شروع می شود. اگه با یه آدم غیرصادق سر و کار داشته باشی خیلی راحت هر چی شما بگی ایشون هم می گه من هم همینطور !
از نحوه ارتباط مشخصه (دو ماه و نیم ارتباط و دو ماه و نیم قطع ارتباط) که ایشون در تصمیمشون مردد هستند. درخواست خواستگاری هم از طرف شما کار صحیحی به نظر نمی یاد.
اگه از تنهایی و مشکلات کاری افسردگی گرفته باشه شاید به دنبال فردی برای گذران اوقاتش بوده.و چون قصد ازدواج نداشته و یا شرایط ازدواج براش فراهم نیست، و از طرفی شما ازش خواستید که با هم ازدواج کنید ، به همین دلیله که سعی می کنه ارتباطش را با شما قطع کنه. و احتمالا علت سردیش دلایل مذکور باشه.

خدا آخر و عاقبت همه ما را ختم بخیر کنه - آمین یا رب العالمین

ادامه مطلب

..... ازدواجهایی که به اینصورت انجام می شوند ، اغلب به همراه بدبینی هست ، و زن و شوهر اعتماد مورد نیاز زندگی را به هم ندارند. وباعث به وجود آمدن مشکلات ناشی از آن می شود و گاهی منجر به طلاق می گردد.
در سایت مطالب مفیدی در این رابطه وجود دارد.

حرم امن الهی;187629 نوشت:

[=arial]..... ازدواجهایی که به اینصورت انجام می شوند [=arial].

بسم الله الرحمن الرحیم و به نستعین

نمونه ای دیگر که چند قدم از مورد شما جلوتره و می شه گفت به انتها رسیده ، دقت کنید عاقبت به کجا ختم می شه: http://www.askdin.com/thread17619.html

سلام
پسر یا دختری که برای یافتن همسر وارد این سایتها میشه بدانید یا خیلی سادست یا خیلی از خودش اطمینان داره که هر دوش ضرر میزنه بلاشک

سلام برنستر گرامي..
كجارفتيد پس؟
چي شد؟چه تصميمي گرفتيد؟
اگراجازه دهيد منم نظرم روبدهم..
بين كساني كه براي مشاوره اومده بودن يكي ازآنها با ازدواج توسط آشنايي باهمسرش ازطريق اينترنت زندگي موفقي داشت..

اما يكي ديگرتوسط اين آشنايي وازدواج دچارمشكل شده بود..

وجه تفاوت انهاروبه شما گزارش ميدهم وادامه تصميم گيري روبه خودتان ميسپارم:

نفراول همان روزاول شرط خواستگاري به صورت رسمي راگذاشت.واينترنت وسايتش روفقط يه واسطه تعريف كردويا يك معرف..

بعدازاون با خواستگاري رسمي واطلاع هردوخانواده طي شش جلسه با هم به گفتگو پرداختند..
ايجاد تفاهم وداشتن شناخت ازيكديگر هم باهمكاري يكي ازدوستان مشاورانجام شد..
اختلاف نظرات كليدي آنها35درصدبود كه چون كمتراز50درصدبود تفاهم داشتند...
شرايط مكانيشونهم به هم ميخورد...

آن فردبيان كرد كه درهمان سايت تمام شرايطش رو+محل سكونتش روگفته وآخرش تاكيدكرده كه موافق دوستي اوليه نيست واينجااينترنت فقط يه معرفه...وازهمان اول بايد خواستگاري به صورت رسمي وبااطلاع خانواده هاوباتحقيق قبلي توسط خانوداه اش باشه.

اما مورد دوم كه با مشكل مواجه شدند:شش ماه براي شناخت بيشترازهم بودن اطلاع خانواده بودند كه اينجاباعث شدبه هموابسته بشن وحقيقت رونسبت به ويژگي هاي هم بستند...

بعدازشش ماه خواستگاري وبعدش ازدواج...بعدازازدواج اين مشكلاتوباهم داشتند:

سوءظن به يكديگر؛نداشتن تفاهم دراعتقاداتشان؛دچارعشق كاذب به يكديگروجايگزيني وابستگي به عشق حقيقي؛سردشدن ازهم؛اختلافات فكري وعقيدتي؛
كه الان دچارمشكل هستند....

خيلي ازكساني هم كه وارداين سايتاشدندبه دليل نداشتن شناخت كامل فريب خورده اند.

اگردوست داريد واقعاهدف آن مرد رو بدانيد وبهش پي ببريد بفرماييدبه كمك هم واردمصاديق شويم تا هدفش معلوم بشه..اگرهم نميخواهيد باگزارش خلاصه شده تصميم نهاييتان روبگيريد.
خواهش ميكنم زودبياييدبگيد چي شد....من ودوستان منتظر هستيم.

منتظرم...ياحق..

اگر واقعا قصد ازدواج داشت میامد خواستگاری ... وقتی این دست و آن دست میکنه به نظر میرسه انگار برای سرگرمی یا تفریح خودش با شما در ارتباط بوده...

به نظر من نه منتظرش باشین نه بهش فکر کنین ... تا زمانیکه بیاد خواستگاریتون...

منم 1 ماه عضو اين سايت شدم و يکي از معتبراشو انتخاب کردم که اطلاعات جامعي از عضو شونده مي گيرد
اما ... من بعد مدتي متوجه شدم پسرا پي ازدواج درست وحسابي نيستن بيشتر واسه تفريح اومدن وگرنه دختر که برا اونا قحط نيست برا ما پسر قحطه .. باور نکن

من از ازدواج سنتي مدل شهر خودمون خوشم نياد ولي چاره چيست بهتر از سايتاست

ahmadreza_s2007;260158 نوشت:

بهش خبر بدین دارین ازدواج میکنین
ببینین میاد یانه
بهش اعتماد نکنین
واقعا اگه بخواد میاد

خدا رو شکر که شما عاقل تر از خیلی دختر ها هستید و حداقل می پرسید!

[="Teal"]

نسترk;187611 نوشت:

اصلا چیزی از خانوادش ننوشتید! آیا سطح خانواده ها و فرهنگ خانواده ها و عقاید دو خانواده به هم شبیه هست یا نه؟؟؟
مهمتر از خود پسر خانوادش هست!
خودش ممکنه واسه اینکه به شما برسه یه درغی بگه اما با اتحقیق از خانوادش میشه فهمید چیکاره است!
درضمن اصلا صبر نکنید و اگر خواستگاری داشتید ازدواج کنید!
اون پسر اگر شما رو میخواست بی خیال نمیشد![/]

موضوع قفل شده است