آيا توسل به اهل بيت شرك است ولي توسل به عمر شرك نيست ؟

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آيا توسل به اهل بيت شرك است ولي توسل به عمر شرك نيست ؟

سلام دوستان .

يكي از اشكالاتي كه همواره به شيعه گرفته مي شود اين است كه شيعه به خاطر اينكه متوسل به اهل بيت مي شود ، مشرك است !!!!

اگر شخصي اهل تحقيق باشد و كتاب هاي اهل سنت را مطالعه كرده باشد ، موارد بسياري را مي تواند بيابد كه اهل سنت هم متوسل به ابوبكر و عمر و عثمان و ... مي شوند ولي هيچ گاه از طرف شيعه متهم به شرك نشده اند .

يكي از بزرگترين مولوي هاي معاصر اهل سنت ،و شايد بتوان گفت بزرگترين مولوي اهل سنت معاصر ايران ، شخصي به نام مولوي محمد عمر سربازي است كه چند سال قبل از دنيا رفت .

ايشان تاليف هاي متعددي دارد از جمله كتابي به نام شفاء الاسقام و الاحزان .وي در اين كتاب در موارد متعددي متوسل به غير الله شده است . در حالي كه در كتاب ديگرش ( فتاواي منبع العلوم ) هر گونه توسل را شرك و حرام مي داند .
ايشان در اين كتاب مي نويسد : "اگر كسي نام عمر را بر سينه اش بنويسد جنب نمي شود "
از يكي از مولوي هاي دارالافتاء زاهدان علت اين پرسيديم گفت : چون شيطان از عمر مي ترسد به همين خاطر نمي تواند انسان را به جنابت بكشاند !!!

واقعا خنده دار است . به ما شيعيان خرده مي گيرند كه شما درباره امام علي ( عليه السلام ) و اهل بيت غلو مي كنيد اونوقت خودشان هيچ گونه غلوي نمي كنند !!!!

اگر قرار بود شيطان از كسي بترسد از خدا مي ترسيد و به آدم ابوالبشر سجده مي كرد . از خدا نمي ترسد ولي از نام عمر مي ترسد .

جالب تر اينكه مولوي خيرشاهي كه سخنراني اش به صورت كليپ هم در آمده چنان از اين كرامت عمر ذوق زده شده و با قاطعيت گفته است : هر كسي كه نام عمر را به سينه اش بنويسد و جنب شود ، بيايد و گردن من خيرشاهي را بزند .

خيلي جاي تعجب است كه همين آقايان مي گويند نذر براي غير خدا شرك و حرام است ولي اين آقاي مولوي گردن خود را فداي عمر مي كند .

همين آقاي خيرشاهي كسي است كه در كليپ هاي متعددي از كرامات عمر سخن گفته است . در جايي مي گويد : عمر به خواب يك نفر آمد و بطري آبي به آن شخص داد و گفت اين آب را به عنوان هديه به خيرشاهي بده و بگو اگر در اين دنيا از بابت عمر اذيت شديد تحمل كنيد .
بعد يادش مي رود كه خواب تعريف مي كرده مي گويد : من الان بطري آب را دارم و هر وقت از آن آب مي خورم به ياد عمر فاروق مي افتم .

والله من نمي دانم ما كه مي گوييم امام علي (ع) معصوم بوده صداي برخي در مي آيد كه شما غلو مي كنيد . در حالي كه آيه ي تطهير اين را ثابت مي كند ولي خودشان انواع و اقسام غلو را دارند ولي به ما گير مي دهند

گمنام;185369 نوشت:
سلام دوستان .

همين آقاي خيرشاهي كسي است كه در كليپ هاي متعددي از كرامات عمر سخن گفته است . در جايي مي گويد : عمر به خواب يك نفر آمد و بطري آبي به آن شخص داد و گفت اين آب را به عنوان هديه به خيرشاهي بده و بگو اگر در اين دنيا از بابت عمر اذيت شديد تحمل كنيد .
بعد يادش مي رود كه خواب تعريف مي كرده مي گويد : من الان بطري آب را دارم و هر وقت از آن آب مي خورم به ياد عمر فاروق مي افتم .

با سلام و تشکر
بی زحمت در صورت امکان متن کامل این قسمت را بیاورید جالب است.
موفق باشید.:Gol:

صدرا;185457 نوشت:
با سلام و تشکر
بی زحمت در صورت امکان متن کامل این قسمت را بیاورید جالب است.
موفق باشید.:Gol:

سلام خدمت شما

[=arial,helvetica,sans-serif]حجم فایل [=arial,helvetica,sans-serif]لینک دانلود [=arial,helvetica,sans-serif]1.946Kb [=arial,helvetica,sans-serif]دانلود کنید [=arial,helvetica,sans-serif]پسورد [=arial,helvetica,sans-serif]wesalshia

موضوع قفل شده است